• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mili- bylo by to úplně super, kdyby tam nebyli furt vylepení tchánovci. Oni tam totiž pře léto i bydlí a starají se o zvířata, takže jsou tam furt :confounded: . Mají tam 40 králíků, 40 brojlerových kuřat, 15 slepic, perličky, krůty a kachny. Ale zase máme dostatek masa po celý rok :grinning: .
13. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Holky vy neznate slovo spurtovat? To me ani nenapadlo, ze by to nekdo neznal :wink:
Pajdi teda tchanovci jsou velkovyrobna masa!
13. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Pajdi to je hotové džízídýýýý :grinning: . Věřím, že to musí být teda otrava tam být pořád s tchánovcema, ale aspoň, že máte celoročně to maso :wink: .
Jani, jsem nikdá takové slovo neslyšela :wink: .

Holky nechápu...jak máme tu poslední samičku agamy, tak už normálka podruhé porodila a to ten samec už není od listopadu :astonished: . A ty vajíčka jsou plný..nechápu :rolling_eyes: .,By se mi taky líbilo si jednou s manžou skočit a mít z toho dvě děti takhle hezky po sobě:sweat_smile: . I když ona měla těch vajec dohromady cca 20 :sweat_smile: .
13. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Víš co Puzzi má drahá? Srč si ten kopr a celou slavnou koprovku do prd.... :grinning: :grinning: :grinning:
Hele, víš co tak dojeď a panu doktorovi to vysvětli,že to prostě změnit musí a aby mi udělali císaře 7.7.,tebe určitě poslechne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Steff:nechutně těhotná? :grinning: To je vůůůůl :grinning:
Pajdi, ty jo já ti tak závidím,jít se natáhnout na zahradu. No nic asi zítra vezmu deku a fláknu se sebou před vchod nemocnice, a jak mi bude zabírat ta fotobuňka,tak se budou pořád ty dveře otvírat a zavírat :grinning:
Ty jo takového zvířectva?To budeš mít pak super pro dvojky, že budeš mít čerstvé a zdravé maso na nějaké ty příkirmy.
Mílo: :grinning:
13. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Pajdi, to je fakt super se zvířatama, bude dobré bio maso na příkrmy, no aspoň na něco jsou ti tchánovci dobrý :sweat_smile:
Tetes, já vysvětlovat doktorovi? Ehm, tak nic, si roď kdy chceš :grinning: Ale tvých dvojek je mi dopředu líto, maminka jim ani koprovku neudělá, takovou dobrotu! :grinning:
Milu, agama existuje? Naši mají v knihovně knížku Od agamy po žraloka - asi nějaká encyklopédie, ale v životě by mě nenapadlo, že má někdo agamu doma :sweat_smile: Nojono, někdo nezná spurt a někdo nezná agamu :grinning:
My jdeme na zahradu zachlastat a pokecat, tak zatím!
13. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Puzzi jojo agama kočičinská to máme my, pak taky vodní a vousatá, ta je moc pěkná a pak už nevím jaká.
týý jo chlastačka, kecačka, šoust...tak nic nooooo :sweat_smile: :grinning: .
Holky tady bylo odpo vzrůšo, někdo si to normálka rozdal takhle přes den a všichni všechno slyšeli :sweat_smile: :grinning: .Venku děcka na hřišti stáli a jen zírali.. :grinning: :grinning: :grinning: .
13. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Milu a nepridali jste se? :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Puzzi:tak koprovku jim maminka 100% nikdy v životě neudělá, páč by u toho zvracela. Ale ona jim jí udělá babička a pokud budou dvojky normální,tak jim určitě chutnat nebude :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak upřímně klidně bych rodila toho 7.7., ale tipuji, že to tady bude v nemocnici nával, že už od 6.7 bude spousta těhulí zkoušet lecocs, aby jim to na toho 7.7. vyšlo....
Mílo, ježiši přes den? :confused: Téda, že se nestydí hambáři jedni.Já bych ten sex zakázala!!!!! :angry:
13. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Dneska byl super den, hlavně mě nabilo to krásný počasí :slight_smile: Nechci, abyste mi záviděly :wink: , i když jsem si to dneska skvěle užila, ale ono to vypadá jen na první pohled až moc pohodově, V. má teď volný víkend, ale ostatní tři v červnu byl a je v práci, tak mám na dlouho dobu zase vybráno. Jel totiž ráno s M. ke kamarádce, dostal s sebou jednu dávku zamraženýho mlíka a já jsem měla dopoledne pro sebe. tak jsem skákla nadšeně do tý posilovny (je to hned tady u nás na Břevnově) a pak jsem jela do centra na nákupy, kamarádi se stěhují do nového bytu, chtěla jsem jim koupit něco do bytu v Naoku.
S V. jsme měli sraz odpoledne a šli jsme společně na rodinný plavání jak chodím v týdnu s M., byli jsme tam úplně sami a V. s ní byl poprvé v bazénu. Něco málo jsme i natočilli na foťák a udělali pár fotek. M. nebrečela ani trochu, tak je vidět, že jí v týdnu rozbrečej ostatní děti, když taky spustí, nebo i ten celkovej ruch jí vadí.
Pak jsme jeli k těm kamarádům do nového bytu a s nima na večeři a završením hezkého dne mělo být divadlo v Činoherním klubu s kamarádkou, ale Dulava má hlasovou indispozici, tak se to odložilo na září. To už by snad hlídala mamka i přes noc a mohli bychom jít spolu s V.

V metru na obrazovce jsem četla, že Csáková žere v těhu tak, že už má přes sto kilo, tak nevím, jestli to brát vážně :sweat_smile:

Ještě musím potěšit Tetes,jak maj dvojky skvělou váhu, moje švagrová má termín 8. srpna a její prcek v břiše měl v úterý jen 1300gramů, což mi přijde hodně málo, ona moc řeší svojí váhu a má i tak celkově psychický poruchy příjmu potravy, tak jsem jí říkala, ať se konečně nají, navíc je hlavička už úplně dole, tak kdo ví, jak brzo porodí, no doufám, že to ještě vydržej 2 v 1 a něco naberou. Ale zajímavý je,že otěhotněla na poprvý, pak teda MA v brzkém stádiu a po 3 měsících zase napoprvý těhotná.

Puzzi: s tisícovkou na Vítání teda zatím vedete, nějaká bohatá obec, ne? :grinning:
Přesně podle tý encyklopedie taky znám Agamu :grinning:
13. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Milu, chlastačka, kecačka, šoust :grinning: Já dám zejtra vědět, jestli jsi byla vědma nebo nic :grinning: Už jsme vevnitř, je zima, ale měli jsme venku P. bůk a děláme fotky, budou za chvíli na netu. Těšte se, budou dobrý :grinning:
Hm hm, v paneláku bydleti = tu a tam někoho při akci slyšeti. Ještě že už nebydlíme v paneláku :grinning:
Tetes, myslíš, že když budou 6.7. leccos zkoušet, že jim to klapne? No možný to je, uvidíme, hele, nemusíš bejt taky ve všem nejlepší a vědět TP měsíc dopředu, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Terky, dopo pro sebe ti přeju, to je občas super :slight_smile: No a vůbec celej den jsi měla fajn :wink:
Tak jako Csáková v těhu něco přibrala, viděla jsem jí u Krause, ale pochybuju, že komukoli sdělila konkrétní číslo na váze :sweat_smile:
To víš, my jsme nejlepší obec v západních čechách :grinning:
13. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
cau terky hele kde jsi koupila ten laktofyt? da se to sehnat v kazdy zdravy vyzive?
teda milu co si to dovolujou cooo :slight_smile:)
puzzi jsem rada ze se povedlo vitani ...jupiii
jani facku bych mu dala cece :slight_smile:))) takova drzost ...te zbouchne a pak ma kecy :slight_smile:))
hele dneska jsme byli na vylete na vyhlidce maj a podivat se na grilovacku kamosu ..dneska u prsa rev jen chvilku pak klidek a SAM!!!! usnul v postylce ..v 9hod jupiiiiiiiiiiiiiiiiii
13. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jani myslíš jako k těm dětem jooooo?????? :sweat_smile: :grinning: :wink:
Puzzi, tak držím palce ať to dnes v noci vyjde a je o tooooo co by nejraději Tet zakázala :sweat_smile: .
Teda Terky užila sis moc pěkně den, to je super, tak to má být. :wink:
Tek O. je šikula, že sám usnul v postýlce, tak ať spí co nejdýl a třeba bude dneska noc jak u Puzziovic :sweat_smile: .
Tetes věř, že ty si můžeš plánovat co chceš a jaký datum chceš, pže to stejně dopadne tak, že ti prostě řeknou datum a hodinu a bude :slight_smile: . :slight_smile: Přece nemůžeš vědět vše dopředu néééééé, to by bylo moc jednoduchý :sweat_smile: .
13. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
www.dubisar.cz - nové fotky :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Teksas: Laktofyt maj bohužel jen málokde, většinou tam, kde je pak celá řada těch sirupů a to ještě nemusej mít zrovna i Laktofyt. Já si ho u nás musím někdy i konkrétně objednat, takže těžko říct, kde ho seženeš. Jetsli půjdeš na sraz, tak v Metropoli je taky takovej malej obchod se zdravou výživou, tu řadu sirupů tam vedou, tak si tam zavolej a nech si ho objednat.
Puzzi: Honzík je celej táta, výrazem určitě. Už kouká tak dospěle a vůbec ne miminkovsky, pěkně vyrostl.
13. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
puzzi moc krásný fotečky :dizzy_face: opravdu jsem se pokochala, Honzík je jak broskvička....já prostě žeru faldíčkovatý dětičky :grinning: to bude asi tím, že mám jedno takový doma :grinning: vypralala jsi ty borůvky? a to je i ochutnal?
13. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
Holky, dík :slight_smile:
Ty borůvky byla borůvková přesnídávka, z těch 200 gramů samozřejmě snědl těch cca 190, zbylých 10 si po sobě rozpatlal. nevim proč zrovna ten den měl patlací náladu, většinou ho krmím a má trochu na bryndáku. Byl asi z nové chuti trošku rozverný, tak si začal kopat (tu a tam do mé ruky se lžičkou), takže jsem nestíhala, tzn. ručka do pusinky dobrá věc při pauze a pak šup si zas chytit nohy, no a výsledek je na fotce :grinning:
Je to akce asi z předevčírem a teď jsem zrovna zapla pračku, ale tak Persil vypere všechno, ne? :sweat_smile:
14. čer 2009 v 06:07  • Odpověz
autor
Borůvky se vypraly, na bodýčku je jeden malej skoro neviditelnej flíček, jinak pohoda. Tak asi že to nebyly přímo borůvky ale přesnídávka.
14. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobre dopoledne,
Puzzi fotky super, boruvky dobry, ale vana je nejlepsi :wink:
Terkyt moc krasny den jsi mela, chtelo by to casteji vid? :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky.

Teda Puzzi asi jsem se zamilovala :sweat_smile: , Honzík je nádhernej a fakt je takovej jak píše Ani, jak broskvička. Ten se vám teda moc povedl. Vypadá na každ fotce strašně spokojeně a šťastně, prostě je to krásný a pohodový sluníčko. Prostě to z něj úplně vyzařuje :dizzy_face: .No já sem z něj naprosto unešená :sweat_smile: .Já ho musím ukázat manžovi, že takovýho taky chci :sweat_smile: .
14. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Milu, moc děkuju, pokračuj pokračuj, to se tak krásně poslouchá :grinning: :sweat_smile:
Steffi, jj, vana je super, jak sahá na tu tekoucí vodu.
Mně osobně se nejvíc líbí fotka, jak vystupuje z lehátka, to bylo hrozně srandovní :grinning:
14. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Puzzi ta je taky super :slight_smile: A prijde mi, ze pekne sedi, ze mu to nedela problem :wink:

Teda Milu, takhle se zamilovat :grinning:
14. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Jani že jo...hele to je mrk frk :grinning: .
Puzzi pokračovat budu až zase příště, si přece nemůžu vyplácat najednou celej svůj repertoár :grinning: .
14. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Jooooo Puzzi a jak to v noci dopadlo??? :sweat_smile: :grinning: :wink:
14. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Milu, nojo, tak zas příště :unamused: :grinning:
V noci to dopadlo dobře, mrk frk nebo tak něco bylo :sweat_smile:
Steffi, no to víš, v tom sezení se trénoval dlouho na mě a tak různě, neboť na zemi ležeti a pásti je jen na chvíli, že. A 10ti kilové dítě nositi, to raději si ho na sebe posaditi :sweat_smile:
14. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Hele i mrk frk se počítá, co by za takový mrk frk daly některé holky :sweat_smile: .
14. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
terky:no těch 1300 g je opravdu málo, ale zase má termín o týden déle než já. Ale děkuji. :slight_smile: Užíla jsi si parádní den, to je hrozně fajn a očividně máš doma i moc fajn chlapa.
:dizzy_face:
Puzzi:moc pěkné fotky.Ty jsou na té jedné fotce s P. jako přes kopírák, oba se tam úplně stejně tváří.To musí být P. pyšnej taťka. Hele, to je super co má Honzík v té vaně, kde jsi to koupila? To jsem ještě neviděla. To je ale asi až pro sedící děti,že jo? Na maličké se to použít asi nedá?
Škubněte si nádhery :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chci vědět TP, páč jsem jak malé dítě a každý večer než jdu spát si na kalendáři v mobilu počítám dny,kolik ještě budu v lochu. :grinning:
Ježiši, Milu copa se jí ještě ptáš jestli si v noci šukla? :grinning: Mě to vůůůůůůbec nezajíííííímmmmmááááá!!!!!!!! Puzzi, už ty nestoudnosti nikdy nedělej!!! :grinning:
Jo, včera jsem koukala na fotky vás decembrovek, jsou moc pěkné, muselo to tam být hrozně fajn a příjemné. :dizzy_face:
Hele, když se při kojení nesmí čerstvé pečivo,patří mezi to i opečené tousty?
14. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Milu, co by za to některé holky daly? A jaké holky? Tady přece všichni můžou :grinning: :sweat_smile:
Tetes, to sedátko ve vaně jsme koupili od známých, tak to bohužel nevim, kde to prodávaj, ale někde v dětských obchodech to budou určitě mít. Jj, to je až pro větší děti, co už sedí nebo skoro sedí. je to právě super, že tam můžeme Honzíka na chvíli posadit, on si hraje s vodou a cáká, jinak bez toho by samozřejmě spadl, ve vaně to klouže a to usedí asi až fakt dobře sedící děti. U dvojek bys to časem určitě moc ocenila, posadíte je proti sobě a budete jen dohlížet, chystat si ručníky a tak. A nemusíte se ohejbat tak dlouho. Doporučuju! My ho tam necháme takhle chvíli, pak ho P. vyndá a kope si na zádech, ve finále ho otočí P. na břicho, takže jakoby pase nad vodou a kope nohama dozadu.
Mě taky štvalo, že mi dr. nechce říct TP měsíc dopředu, takže tě vlastně chápu :sweat_smile:
Myslíš decembrovky na srazu? Jj, bylo to super, hromadné jesle a holky jsou fajn, pokec dobrej!
Opečený toasty nevím, toť otázka :confused:
14. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Puzzi:já ho zkusím najít někde na netu,ale zatím jsem na něj nenarazila. Moc se mi to líbí a taky si myslím, že bych to hodně ocenila. Mohla bych tě poprosit jestli by ti to nevadilo, nemohla by jsi se těch známých zeptat? Ale jenom jestli by to nebyl problém.
Jsme byli teď venku na dece, ty jo tam je parno, moc dlouho jsem nevydržela.
14. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Hele, našla jsem to na netu, my máme to první, akorát v jiné barvě. http://www.malvik.cz/Vse-ke-koupani/sedatka-do-vany-185/
14. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Puzzi: posílám ti pusu brouku! :grinning:
14. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.