• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
To né, já jsem obědvala zbytek koprovky, bude ti blbjééééé! :grinning:
14. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
Ten kun nejak zlobi...
Tetesko taky posilam pusinku, ja mela na obed kulajdu :grinning:

Odpo jsme byli na prochajde, zase jsme koupili jahodku, mnam mnam. Ted jsem upekla bublaninu, at mame co snidat :wink:
14. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
ahoooooooooooj všichni,teda taky vám jde koník tak pomalu nebo mám zas nějaký rozesr...počítač?já už tady šílím,chvíli jde,chvíli nejde,pak pomalu,než něco naběhne minuty v čudu :angry:
dala jsem do albíka svůj nový obleček,koupila jsem si v CA kraťásky a pak jsem tam vložila fotečky s chloubou mé zahrádky :slight_smile: ,tohle se mi prosím podařilo vypěstovat :slight_smile:
14. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
cau drzky ...koukam puzzi koprovka vynikajici co?
hele malej je fakt tata jsem to rikala od zacatku..je to nunik :slight_smile:))
my jsme dnes dopolka byli na butovicich na bruslich ..jsem bruslila s kocarea super...teda jen s kolibkou tam je malej pripoutanej
a ted jsem pekla americky cookies s oriskama a cokoskou
14. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Puzzi, Honzík je moc hezkej. je moc podobnej tátovi, asi bude i po něm velkej. Budeš mít doma 2 velký chlapy.
Já teď moc nestíhám, Marek má po operaci kolena a tak musí mít furt nohu nahoře, takže se teď starám o 2 kluky, malýho i velkýho. A tak navíc musím každej den vařit chlapský jídlo. Snad bude brzy chodit, dojde zatím jen z postele na záchod a zpátky, to jsou ti sportovci.
Martínek je v pohodě, je s ním čím dál větší sranda.

Taky bych si dala koprovku,ňam..............
14. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
holky myslite ze uz ted muzu i hermelin dala bych si ho vecer po kojeni .....
jo a vcera spal prdis zase 8hod v kuse a usnul sam v ty postylce bez dudlu :slight_smile:))
ahoj marti teda tak to musis mit srumec...ja jdu zejtra na krev...a v utery asi navstivit kamosku jak ma tu uzdravenou holcicku ....se tesim
14. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Teksas ty sportovkyne, tak doufam, ze sis krasne zabruslila :slight_smile:
Marti teda ty mas honicku, starat se o dva chlapy. Snam M. bude brzy OK. Je moc dobre, ze Martinek je v poradku a je s nim legrace :wink:
14. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Leni pekne kratasky a kytka na zahradce uchvatna, jsi sikula!
14. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
jani jasnacka :slight_smile:))) zabruslila ale po 4 kolech jsem byla hotovson no je znat tech 9 mesicu nic nedelani ...posledni velky vykon byl porod :slight_smile:)
leni ty budes kocaa :slight_smile:)))
14. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Už mě ten kůň štve, snad to bude zítra už ok!
Steffi, už ti je dobře vlastně, nevolnosti jsou fuč?
Leni, hm, dobrý kraťásky, budeš v nich určitě kóča :wink: ty kytky jsou krásný...
Dík dalším z vás za pochvalu Honzíka, jste hodný :slight_smile:
Tek, ty seš akčňák, Oliver spal nebo zíral, jak rychle jede?
Marti, jak dlouho bude Marek nepoužitelný? :sweat_smile: Sportovec, jo? Nojo, vždyť vím, že učí TV. Tak ať to má brzo dobrý!
tek, 8 hodin v kuse takhle malinkej je paráda, nějakej dokonalej, ne? večerní bojkot prsa už je lepší?
14. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
puzz napul :slight_smile:)) ale vetsinu prochrnel :slight_smile:)) bala jsem se toho vedra byli jsme tam cca od 11-12--pac jsem chrnela az do 10..nebyla jsem shopna vstat
marti ale to se bude holkam na skole stejskat neee?
hele to spi posledni tri dny 8hod v lkuse
no vcera jako to zkousel tak jsem ho dvakrat dala pryc a hrala si s nim a von se pak najedl ...nakonec mi usnul v naruci prenesla jsem ho a samozrejme kukadla ..tak to rikam M. ze se du vysprsit at ho kontroluje a von sam vytuh
14. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
me taky to je fakt vopruz ..jeziis ty susenky vonej ale musim az po vecernim kojo
14. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Tek, vypadá to, že se do školy M. vrátí jen na konec školního roku a pak huráá prázdniny.
Olík se naučil nakhle v noci spinkat,jo? To je dobrý, možná byl taky z toho dne víc unavenej a dneska taky vytuhne, když jste měli takovou bruslící akci :wink:
14. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
ahaaa to se mas dva mesice pohoda...
hele co ten hermous?
14. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Zdarec holky.
Tak jsme byli kupovat ty doplňky do koupelny a koupili jsme velký gúvno :angry: .Prostě manža pořád nevííí a chce se ještě podívat jinde, tak jsme koupili aspoň zástěnu na vanu a předložku a taky vázy s kytkama do koupelny. Jo a už mám vybranej koš na prádlo, moc pěknej..dřevěnej :slight_smile: .
Teď jsme si dali racklety a to bylo tááák dobrýýý, to by ti Tetes chutnalo, takže taky posílám pusu :dizzy_face: .
Puzzi manža vzkazuje, že subjekt je super a že na něm není jediný error :grinning: . Prý až to půjde uděláme copy :wink: :slight_smile: .Další slova neznám, takže to sem nepíšu, pže ani nevím jak :grinning: .
14. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Milu, recklety jsou taky s koprem? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti:tak ať je M. brzo zdravej, to teď musíš mít vážně honičku :confused:
Leni:kraťásky moc pěkné, jen mi na nich dost vadí ta cedulka s tou velikostí :angry: :grinning:
Zítra mám poradnu, tak musím na váhu, se toho docela hrozím. :sweat_smile:
Tek:no,já bych si ho klíďo dala. Hele, jsi dobrá s těma bruslema, jsem si to taky plánovala,ale s tankem asi budu mít strach....a navíc ho určitě neutáhnu...
Mílo, ty tu manželku ijťáka v sobě prostě nezapřeš,co? :grinning:
14. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
tak ted pise rio ze byli na pohotovsti kvuli ty bouli a malem si je tam nechali na plicnim....ale poslali je jinam..
14. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Tet nééé nejsou, to jsou uvařený brambůrky, pak máš rackletovač to je takový přístroj kde nahoře máš kulatou teflonovou plotýnku a pod ní máš teflonový lopatičky. No a nahoru dáš třeba ang.slaninu nebo třeba zeleninu a opečeš to a dolů do těch lopatiček dáš na kostky nakrájený sýr a ten se rozteče. No a tím sýrem brambůrky poleješ a dáš si k tomu tu opečenou slaninku, mňáááááááááámmm :sweat_smile: .

Marti, tak ať se ti M. rychle uzdraví a trochu si oddychneš z té honičky.

Tek nechápu..jak s bouličkou a k tomu plicní??????? :astonished:

Tet, to říkal manža :sweat_smile: .
14. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Milu, tos sem mohla klidně napsat, co řekl manža doslovně, můj manža by mi to přeložil :grinning: Koukám, že ty naše fotky jsou úplná reklama na Honzíka, jenomže pozor, si ho objednáš, naklonuješ a pak se budeš divit, ve smlouvě je malým písmem něco o nahazování dudlíku 5x za noc + vstávání v půl šesté ráno, pořádně to s manžou proberte, jo? Anebo si na něj udělejte nějakej vlastní upgrade :grinning:
racklety je nějaký maso, ne? Nevim, neznám, tak Milu vysvětluj, dlužíš mi poučení za spurta :sweat_smile:
Tvůj manža by mě u nakupování štval, já jsem nákupčí šup s tím do koše, je to ok, berem to!
Tetes, se nehroz váhy, bude tam něco pod dvacet no, to už do porodu neřeš...
My jsme dneska subjekt unavili ve vaně, vypil mlíko, šup do postýlky, vysmáto, pohoda. třikrát jsme ho šli přetáčet z břicha zpět na záda. To takhle v chůvě šum, jdem tam vrátit dudlík a tam pasáček vysmátec zašprajclej mezi šprušlema. Jo a holky, dnes udělám hokus pokus! Naházela jsem Honzíkovi do postýlky 6 dudlíků, ať si v noci nahodí, schválně jestli to dokáže :grinning: Akorát že on je všechny vyházel ven, jak pásl a tak, tak mu je tam musíme ještě před naším spaním vrátit a nainstalovat do vhodných pozic.
14. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Rio na plicním? To je divný, držím palce, aby to bylo vše ok! Chudák Vojtík, předpokládám, že ho ta boulička hodně bolela, když jeli.
Milu, hm, tak to zní kulinářsky ten rakletovač!
My máme akorát fondue a naposledy jsme fondueovali v září, hm, ale někdy musíme, to by šlo někdy večer...
14. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Puzzi nevolnosti jsou pryc, teda doufam, ze to nezakriknu a zitra nebudu trpet :grinning:
Milu ty si zase uzivas, takovou mnamku na veceri :wink: Ja udelala perfektni kure, ale to mam az na zitrejsi obed :wink:
14. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Ty jo co je s bobisek Vojtiskem, ze je honi po nemocnici :frowning2:
14. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
14. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Milu to je super, jak Monty s Meggie lezi v tom okne :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Milu, nádhera, Meggie je oproti Montymu úplně pidimalinkatá a to je Monty taky malinkej, viď?
14. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Puzzi upgrade :grinning: . No to je mazec :grinning:.
Jj, fondue děláme taky a často a prokládáme to rackletama. To je taková super hromadná večeře. :slight_smile:
Jani, určo už je klid a nevolnosti se nevrátí.
Kuňa, tak co je s tím bobískem Vojtíškem? :confused:
Puzzi, tak snad dudlíková metoda zabere :wink: .
14. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Puzzi no že by byl Monty malinkej, to nevím..má cca 3,5 kila :sweat_smile: .Správnej čivavák má mít tak 3 kila :grinning: .
No a v tom okně takhle dopol házeli opalovačku :grinning: :grinning: .
14. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
steffi, to už se nevrátí ty nevolnosti, hurá, seš totiž už za vodou, za voděnkou :grinning:
Milu, to s tím upgradem napadlo mě, dobrý, ne? To víš, manželka ajťáka :grinning:
14. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Puzzi si borec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Téda,Mílo to zní zatraceně dobře, to bych si teda dala. Doval to sem :slight_smile:
Hele, a to takhle manžel mluví normálně,jo? :grinning:
Chudák Vojtíšek s tou bulkou :frowning2: , ale to plicní taky nechápu? Co se děje? To je horzný, oni už taky nemůžou mít pokoj od všech nemocí.... :frowning2:
Puzzi a nekecáš trochu? Není to půl šestá při té lepší konstalaci hvězd? :grinning: :grinning:
Puzzi, to je prča s těma dudlíkama :grinning:
Pejsáni jsou srandovní :dizzy_face:
Váhový přírůstek 18,1 kg :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
14. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.