• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Milu, už brzdíme, nebo mě tvoje lesbická přítelkyně Gucci zmlátí. nejdřív velká láska k honzíkovi, pak takový poklony mým směrem, ty vole, doufám, že Gucci není žárlivá nebo jsem dcerou smrti :confused: :zipper_mouth: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
ja vam to za chvilku prepisu tu smsku....taky nevim proc plicni
milu meggie je sladka jak ma ty nohy za sebou...:slight_smile:)) a ja takhle nechat ve vokne toho naseho tak je vuz dole..von nema zadnej pud seberzachovi...je raclet bych nekdy vochutnala
puzzi to jsem teda zvedava
14. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Tetes, neštvi, nekaž mi reklamu na Honzíka, už tak jsem něco prozradila, jako zas nemůžu napsat úplnou pravdu, to by se na to Miluláci vykašlali rovnou na celej byznys! :angry: :grinning:
18 kg dobrý, to máš kilo za dva tejdny? Některý ženský v 9. měsíci přestanou přibírat, můj případ to teda nebyl a nechápu, ale třeba to bude tvůj případ a vejdeš se do těch 20ti. :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Všechny bychom raklet chtěly ochutnat, takže já mám nápad! Ten sraz v pátek nebude na zličíně ale u Milu doma, bude raklet a můžem hlídat ty řemeslníky. No a zbylý raklet zabalíme a my plzeňačky to odvezem do nemocnice tetes.
Tak nic no :sweat_smile: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tet, to nejni žádná trága přibrat s dvojkama 18 kilo :wink: . To je myslím akorát, taky nemáš v sobě žádný prcky :wink: .
Manža takhle normálně přede mnou raději nemluví,ale vzpomněl si na ten mail od puzziovic manžela, když byla v Chorvatsku.
Nebuj Puzzi, Gucci je už zvyklá, že jsem taková noooo do větru :sweat_smile: :grinning: .
No my tam máme Tek síťku, ale mám strach, aby taky náhodou, ale zatím jsou tam hodný a jen se sluní.
14. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Puzzi, tak tohle byl teda nápad všech nápadů...by asi řemeslníci koukali, bysme si uprostřed vyklizenýho bytu udělali racklety :grinning: .
Prej Miluláci by se vykašlali na celej byznys :grinning: , já padnu :grinning: .
14. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Milu a do toho by řvaly děti :grinning: Bychom řemeslníkům taky něco nechali no :sweat_smile:
Tyjo, úplně to vidim. My klídek racklet, děti řvou, pejsci zmateně pobíhaj, řemeslníci okolo makaj, to by byla šou!!!
14. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
holky já vám to vysvětlím...jak má tu bulku s očkování - reakce na očkování na tuberkulozu, tak má pod paží tu bulku no a hodně to zhnisalo. byli jsme včera ve zlíně u mé mamky tak jsme s tím radši šli na pohotovost, protože mu z toho i něco teklo. no a tam nás rovnou posílal dr. na příjem na plicní - asi proto, že je to očkování na tuberkulozu. jinak v brně nás s tím sledují na infekním. no jenže já jsem tam zůstat nechtěla že když už nemocnice tak radši v brně, tak jsme se domluvili že zajdeme tady. on teda říkal že taky na příjem, ale my jsme to vzali přes pohotovost a tam nám řekli,že příjem není nutný a že stačí když půjdeme ve srředu na infekční jak jsme domluvení. no tak nevím moc co si myslet, zhnisané to má hodně ale co dotor to názor
14. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ne, Puzzi to je kilo za týden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hele,to víš já zase jednou chtěla být upřímná a posrala jsem ti kšeft. To jsem celá já. :grinning:
Právě jsem vypila 1,5 litru rajčatové šťávy, já asi prasknu...
14. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Rio, aha, jasně, TBC je na plicním. Tyjo a snad ho to nebolí?
Rio chuděrka Vojtíšek, tak hlavně, aby se to co nejdřív vyřešilo a byl to zase klučina s úsměvěm jako sluníčko :slight_smile: .držím palce :slight_smile: .
Puzzi, no myslím, že bysme museli potom připlatit, páč by měli ty řemeslníci újmu na zdraví..minimálně na tom psychickém :grinning: .
autor
Tetes, tak teďs mi vrátila koprovku i s úrokama. Víš co je podle mě humus? Rajčatovej džus :grinning: :zipper_mouth:
14. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Rio tak hlavne at se to uz ve stredu vyresi a Vojtiska to netrapi, chudacek malicky, ten si taky uziva...
14. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
aha tak je prepisuju obe sms a rio uz tady ..tak nic
14. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Rio a oni s tím jako vůbec nic nedělají? Nevyčistí? Nerozříznou? Ale stejně nechápu tu souvislost s plicním, teda jako chápu,že tuberkuloza,ale tady bych si myslela,že to má souvislost s nějakým zanícením,takže spíš chíra?
:confused: Ty jo, tak snad to bude ve středu v pořádku!!!
Puzzi, nevíš co je dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
tets souhlasim s puzzi zlata koprovka...
rio tak dej vedet hned ve stredu ....
milu to minimalne psychickou ...treba uz by pak nikdy nechteli videt zadnou zenskou :slight_smile:)
14. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Ale houbeles, tetes, ty máš prostě tím těhotenstvím úplně divný chutě! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tohle hnisání po tom očkování totiž může znamenat silnej výskyt protilátek, tak možná proto raději to infekční?
14. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
nebo by to dali Milu zadara jakože když už chudák je na tom takhle blbě, že má takový kámošky, tak by se slitovali. :grinning:
14. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
ju puzz to je taky pravda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
holky díky, jste hodné.Já jsem z toho už dost zničená protože tu bouli tam má dlouho a furt se to zhoršuje a právě nic nedělají, myslím že už to má dost znisané a měli by to rozříznout a vyčistit, mám strach aby se to nerozšířilo
proč plicní ve Zlíně a infekční v Brně fakt nevím, hlavně kéž by s tím někdo něco dělal
puzzi bolí ho to, vypadá to fakt ošklivě
14. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
chudera male jrio neboj oni to nejak fakt vyresi
14. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Zdarec děvuchy.

Tak zase pondělí a práce a tím pádem vopruuuzz :confounded: .No nic nebudu se bát vlka nic a jdu do teho :wink: .
Vám všem přeji krásný a pohodový den. :dizzy_face:
15. čer 2009 v 06:22  • Odpověz
Dobre ranko,

Milu praci vuubec nezavidim, ale ty to zvladnes levou zadni :wink:
Rio no myslim, ze by mu to meli uz rozriznout a vycistit, ted uz to s plicnim nema co delat, proste prehnana imunitni reakce, ktera se zanitila. No snad ve stredu dopadnete, at se chudacek zbytecne netrapi!
Tetesko teda to radeji 10x koprovku nez jednou rajcatovy dzus, to faaakt nemusim :wink:
Jinak abych te potesila, vcera porodila kamoska klucinu, 2 dny pred terminem a mel 2800g a 49cm, takze tvoje dvojky jsou opravdu obrici :slight_smile: Jen tak dal...
15. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky,
o víkendu jsme byli pryč-sraz manželovy rodiny. A včera jsem si ještě dělala povinnou on-line školu do práce, tak jsem nedočítala. Co je tu nového?
15. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Dobré ranko,
Mílo - držím palečky ať zvládneš pracovní týden. :wink:
Rio, chuděrka Vojtíšek, snad mu konečně s tou boulí něco udělají. Takhle ho nechat trápit.
Tetes, rajčatový džus - blé, to jen napíšu a mám osypky.
Jinak dnešní noc docela ukázková, jídlo v osm, půl jedný a v půl šestý. Ještě Lukyho odnaučit to cca 45ti minutové protestování proti spání a budu nadmíru spokojená. :dizzy_face:
15. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Mel to je pekna noc a neboj, ono se za chvili Lukyho spani zlepsi :wink:
15. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
bréééé rááánko

jdu vás dočíst...
15. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
tak k pátku se už vyjadřovat nebudu...snad jen, že chápu KAY jak to myslela a neodsuzovala bych jí za to, že se obořila proti tomu, že fňuká...fňukáme tady všechny....a mě by taky asi naštvalo, kdyby mi tady tetes za měsíc třeba napsala, jak jí sraly moje příspěvky o tom, jak je mi pořád zle :grinning:

anippe: vrahu bezbranných šneků :grinning:
leni: KET se jako další cyklus IVF nepočítá
terky: to mi ani neříkej s tou Maovou :frowning2: , to je tak nespravedlivý
pavli: mooooc gratuluju...nechodilas náhodou do Pronatalu?
mili: tjooooooooooooooo, nemůžeš nechat dělníky samotné doma :grinning: Rychlá rota je pohlídá :grinning:

víc se mi číst nechtělo, přiznávám :grinning: :grinning: jsem děsně lííínááá :grinning:
15. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
puzzi: neboj, na ženský moc nežárlím, jen na chlapy :grinning:
Mili: pejsáni jsou super, jako Malej a Velkej :grinning:
15. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobre rano Gucci,
teda takhle ofiko priznat, ze se ti to nechtelo cist :grinning:
15. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.