• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jinak v sobotu dopo jsem byla s Grej a Kačenkou venčit. Celou dobu jsem jela s kočárem :sunglasses: , malá samo spala :sunglasses: , jsem prostě dobrá. Akorát jsem si neuvědomila, jak je ten park a přehrada u nás kopcovitý, takže mě už dva dny pekelně bolí stehna jak jsem tahala do kopce ten kočár. Kašenka je fakt majinkatá a moc pěkná, ale když nespí tak pěkně prudí :grinning:

jinak jsem prospala skoro celý víkend, ten pracovní týden mi asi fakt dává zabrat
15. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
jani: njn, já myslela, že hrajeme pořád tu hru na pravdu :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Gucci tak to je fajn, ze sis uzila dopolko s Grej a Kackou...
No neee ty uznavas, ze te prace zmaha, to je pokrok :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
jinak u nás byli na vík známí z Ostravy, moje svědkyně s manžou, maj dvojčata po IVF a čučela na moje břicho jak puk, prej to není žádný těhu špek, ale regulérní těhu břuch, pupek už mám prej hrozně moc roztáhnutej (jsem si ani nevšimla)
15. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak akce dudlíky zatím nic, stejně si sám nenahodil, ale to přijde časem :sweat_smile: Službu měl P. a v jednu v noci tam furt nešel, až Honzík docela brečel a jak viděl P., tak brečel ještě víc, nešel uklidnit, nakonec dostal mlíko a ráno spal do sedmi!!! Což je superrekord :grinning: nějaký dvě tři nahazování po ránu bylo, ale to je ok.
Haha, koukám, že ohledně rajčatového džusu se hodně shodneme, jupí :grinning:
Mel, pěkné noční intervaly na to, že je Lukymu měsíc :slight_smile: Vy tu máte všechny nějaký spáče, ne? :slight_smile:
Gucci, tak sis užila malinký miminko :slight_smile: Neboj, tvoje vlastní prudit vůbec nebude :sweat_smile:
Kde je Evča, už tu pár dní nebyla, že?
15. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
jo a včera mi psala Grej, že prej se dodací lhůta Teutonek zvyšuje na 18 týdnů :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Gucci tak to je drsne s tema Teutonkama, doufam, ze Janecka jsou dostupnejsi :wink:
15. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Nazdar Gucci,

bohužel rychlá rota je neohlídá, Monty bude na hlídání u našich a malou tam budeme muset hlídat my, aby jí někdo nezašlápl :wink: .
U Grej sis to užila a to je fajn. :slight_smile:
Puzzi, Honzík to vychytá nebuj se nic :wink: .
Jo a rajčatový džus..nechápu jak někdo něco takového mohl vymyslet :sweat_smile: :astonished: .
Gucci hoď břuch do alba :wink: .
15. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Jinak Maova píše, že chlapeček se drží, ale je hodně nemocný. Má něco se srdíčkem a taky něco se srážlivostí krve, pak má nějakou kvasinkovou infekci v celém tělíčku ... no chuděrka malej :frowning2: . Pořád na ně myslím a držím palce, aby to zvládli.
15. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
mili: na břuch se můžeš těšit ve středu :wink:
mo na Maova a malého myslím :unamused:
15. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Teda doufam, ze to chlapecek od Maovy zvladne, proste musi!!!
Gucci to je fakt, uz dlouho jsi nevyfotila bruch :wink:
15. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
no ta moje kámoška říkala, že mám břuch jak její známá před porodem :grinning: :grinning: :grinning: , což mě jako moc nepotěšila
15. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Gucci to jsou teda poklony :slight_smile: Ale urco takovej bruch nemas :wink:
15. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
no však uvidíte pak v pátek....což budem i oslavovat, páč ten den mi skončí trimestr :wink:
15. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Mili: a to vám budou dělat ty dveře, nebo strop nebo co?
15. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Gucci jupiii, to bude velka slava :wink: Ne fakt je to prijemny pocit, i kdyz ja jsem mela dneska hodne blbou noc. Jsem se magor vystresovala, ze jsem pak pul noci nespala a mela jsem strach, ze je neco spatne :frowning2:
15. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Gucci u Milu budou stukovat a malovat cely byt :wink:
15. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
gucci: ty teutenie maji sileny dodaci lhuty i v Nemecku. Objednavali jsme kocar koncem rijna (myslim) a rekli, ze bude hotovy v lednu! Zduvodnujou to tim, ze kazdej kocar je original, jak si kombinujes kolecka, potahy, boudu, brzdu ci bez brzdy a do toho tam byly Vanoce, ktery prej Nemci ctí, takze skoro 3 tejdny je výpadek výroby. Nicméně nám pred Vánoci volali, ze ten nás kocárek uz mají. ALE stala se nam blba vec s adaptéry na autosedacku, ty nám prisly az v breznu! Pry meli nejaky problemy s dodavatelema..

Jinak jsem ted u nasich az do nedele a muj tata se do teutenie fakt zamiloval, on moc materialni veci nechvali, ale o kocarku básní, nadsenej byl i jeden tatuv kamarad, co u nas byl na navsteve, je to chlapskej kocarek, pac chlapi uprednostnujou vetsinou funkcnost pred designem. A jezdila jsem v nedeli v lese, i z kopce po kamenech a i trojkolka drzela dobre.

Teksas: F. preletel v sobotu pres riditka, kdyz sjizdel z jedny rozhledny po kamenech a vyhodil si rameno :astonished: . Rameno si nahodil, ale vyřadil se na 14 dní z provozu, má to zavěšený v šátku a dost to prý bolí.
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
kua holky, jak já vás dycky čtu jak máte strach o mimísky....já doprčic vůbec nestresuju, mě nikdy nenapadlo, že by mohlo být něco špatně, i po tom ET jsem s tím skoro 100% počítala...tak mě ted napadlo, abych nedostala ve čtvrtek pěknou facku na tom NTS
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
campi: jj tos napsala přesně, je to chlapský kočár, proto se mi asi tak líbí :grinning: :grinning: a pG je z něho nadšen
áááá tak u Milíků se bude žlutáskovat
15. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
campi: tak s F je mi to líto...pG má zase psychickou újmu, páč byl v sobotu na cyklozávodech, celou dobu vedl a pak si nevšiml jedné odbočky a jel rovně místo doleva, takže si najel 10 km navíc a dojel pátý, tak byl nasraný jak sviňa :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Gucci neboj a bud rada, ze nestresuses, je to humus :frowning2: A ja si nadavala celou noc, jak jsem pitoma, co vsechno si predstavuju a naprosto bezduvodne :angry:
Campi teda F. si uzije, vyhozeny rameno musi pekne bolet :frowning2:
Gucci pG je trdlo :wink: Ale stane se..
15. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
gucci, teda chudák pan Gučík, to musí být rána nebýt první, to by jeden nepřežil. . . :grinning:
Puzzi, spáče? Nevím, vydržel od půl šesté do půl osmé "prudit" a pak konečně usnul. Už se měl probudit na jídlo, ale chrní a já bych s ním ráda vyrazila ven než bude super horko. No mezi tím jsem vytřela, umyla dvířka a linku v kuchyni, utřela prach, připravila na zapnutí pračku. . . . :sweat_smile: Ještě by měl někdo umýt ten náš "bazén", ale to si třeba nechám na odpoledne.
15. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Mel ty ses obdivuhodna, misto abys odpocivala s Lukym, tak surujes. Mas muj neskonaly obdiv!!!

Ja odmrazuju mrazak, nejak byl za ty 2 roky namrazenej, potvora jedna :sunglasses:
15. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
jj je to trdlo a minulý rok se mu na stejných závodech stalo úplně to samé :grinning: , tak už mu říkali, že mu příští rok daji spešl navigaci :grinning:
15. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Jani, když já po ránu jsem obdivuhodně živá, odpoledne obdivuhodně padnu. :grinning: A jestli bude mít Luky svoji večerní vztekací (říkám tomu přivolávání táty domů), tak budu netrpělivě poslouchat kdy vejde manža do dveří abych to řvaní neposlouchala sama. :sweat_smile: :dizzy_face: Nic letím, dítko se budí.
15. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
jéé Mel to jsi jak já, ráno akční a večer kaput
15. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Gucci to snad ne :slight_smile: To neni mozne, ze se mu stalo dvakrat to same...
Mel no nedivim se, ze jsi odpoledne mrtva...
15. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Jani: jj, ale na jiném místě :grinning: ...tentokrát si dával fakt bacha, ale bohužel se v inkriminovaném okamžiku věnoval nandávání pití do košíku a bylo to :grinning:
15. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Chudak, to fakt nastve!
15. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.