• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jéé Jani to bylo na tebe, mě se plete Jani a Leni :grinning:
19. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
tak když nikde nepíšou, že se nemaj jíst ředkvičky kua, jak to mám čuchat
to je furt, že se má jíst zdravě a mě je po zelenině blbě
19. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
Gucci v poho :slight_smile:
Ono se to zase zmeni, ja ted uz muzu skoro vsechnu zeleninu, jen redkvicky ne, jelikoz z tech krkam a to me pak natahuje :slight_smile:
Ale byla doba, kdy jsem se nemohla podivat ani na rajce :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Holky teda ty vaše blicí stavy..to je děs :confounded: . Ale ředkvičky bych si nedala ani já po ránu a rybí pomazánku už vůbec ne:sweat_smile: . To asi nebyl nejlepší tah, páč teď to vzalo tah směren ven :sweat_smile: :grinning: .
Jani fajn, že už je líp, ještě dnes pořádně odpočívej a zítra už budeš jako rybička.
Gucci, hele já podvádím jen na oko..ale nikdá by k akci nedošlo, to si schovávám pro tebe :grinning: :sweat_smile: :wink: .
Jo, takovou srandu taky nesnáším :angry: .
A kartářka..já byla u jedné a ta předpověděla plno věcí, které se nestali až na jednu...tak v té doufám, že nebude mít pravdu...
Lao, kunhúta je ještě slušný :grinning: :grinning: ..jinak jí říkám jinak :grinning: :angry: .
19. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Jééé Jani, tak ty už si 12tt :dizzy_face: , za chvilec první trimestr za tebou :grinning: ( jsem původně napsala semestr :grinning: ).
19. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Mili: já měla ty ředkvičky s rybí pomazánkou včera večer...ráno bych to taky nedala :grinning:
19. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Mili: no to doufám, že se šetříš na mě, já bych nějakou ojetinu ani nebrala :sunglasses:
19. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Milu jojo, myslim si, ze se z toho dostavam dobre diky tomu, ze vetsinu dne lezim a odpocivam. Ale jsem rada, je to pruda a nervicky :slight_smile:
Jeziiiis prvni semestr mam nastesti uz daaavno za sebou a nerada bych si to zopakovala :grinning: No a na konec 1. trimestru se uz tesim, snad se trochu uklidnim :wink:
19. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Jo a jen takova perlicka z prace, dneska dava vypoved ta nejlepsi osetrovatelka, to bude v praci zase bengal :wink:
A to jeste asi sefik nevi, ze jsem ji dohodila misto u L. v praci :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Jani: manža dělá taky v laborce?
19. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Gucci jojo dela v IKEMu v labu a vede tamni zverinec, ale to chce predat, aby se vic mohl venovat pokusum...
19. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
tjooo zajímafééé
19. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Tak ted mi volala a on prej nic nerekl a podepsal ji vypoved dohodou. Ty joo on je snad i rad, ze odesla :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Jani, tak to tam asi ten tvůj vedoucí psychicky nezvládne, ale dobře mu tak :grinning: .
Gucci..ne že bych byla zánovní to nééé, ale až taková ojetina taky nejsem..teda snad :grinning: .
Jani teď už budeš mít za sebou jak 1. semestr, tak 1. trimestr :grinning: .
Gucci jo to si měla k večeři??? Tak to joooo. Tý jo, to Guče je už zmlsaný od malinka :grinning: .
Ty jooo pokusy na zvířatech...to bysme Gucci nedali...my bysme je všechny odtáhli domů :sweat_smile: .
19. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Jani, přece neukáže že mu to vadí, to on se svojí ješitností neudělá, ale psychicky se žere jak to zvládne. Věř mi. To by byla potupa kdyby jí měl přemlouvat..
19. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
Milu myslim, ze mysi a potkany byste si domu neodtahly :grinning:
Jinak muj drahy sefik uspesne rozklada chov, jsem zvedava, az kam to zajde...
19. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
jj přesně, já jako malá tahala domů všechny zvířátka co jsem venku našla...dycky jsem zazvonila dole na zvonek, nahlásila co mám v ruce, máma řekla NE a bylo vymalováno
19. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
můj brácha má potkánka s papírama :grinning: :grinning: já mu ho byla vyzvednout u jedné holčiny v Praze, málem jsem si ho nechala jak byl sladký :grinning:
19. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Milu ja jsem necekala, ze ji bude premlouvat, ale myslela jsem, ze ji da 2 mesicni vypovedni lhutu, aby rychle nekoho nasel a ona ho jeste zaucila..no a ani to ne, takze si myslim, ze se ji chce fakt zbavit, jelikoz v jeho ocich je to hlavni rozvracecka kolektivu...
19. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Gucci tak maly potkanci jeste jdou, ale ty 600g hovada uz ne, bleee :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
tjo tak to nevím kolik vážil když vyrostl
19. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Gucci, papriku fakt nee, na noc je to sebevražda... :wink: No a ředkvičky jakbysmet...
fuuuj potknám.... ty jejich tlustý ocasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
19. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
mě třeba nevadí ani pavouci

jsem si ted vzpomněla... :grinning: :grinning: ...u nás žehlí pG, já to nesnáším a jemu to nevadí...a jednou takhle žehlil v obýváku, já čučela na TV a najednou pG začal kňučet, že jako tam je pavouk, tak já vstala, vzala ho do rukou, vyhodila z okna, aby pG mohl dál v klidu žehlit :grinning: :grinning: ...to máme doma trochu otočené :grinning:
19. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno! :slight_smile:
Miluško- to je lump jeden, svázat a zbít :grinning: :grinning: .
Kay- to je blbý, to bych brečela taky. Já v neděli brečela jen kvůli tomu, že nás teta v sobotu pozvala na oběd a v neděli mi napsala smsku, ať si pro něj jen přijedeme, že musí k bráchovi hlídat malého. Takže tohle by mi bylo asi hodně líto a možná bych jí i něco řekla, ale na druhou stranu to možná takhle nemyslela. Třeba nechtěla přijít, když neměla ještě tu polívku. Zkus na to nemyslet, máš svou Stelinku a ta je nejdůležitější :dizzy_face: .
Jé Mel už půjde brzy domů, to je super.
Anp- krásně si užijte sraz a nafoťte kluky :wink: .
Kay- snad to s pejskem bude dobré, hlavně se snaž být v klidu.
Leni- až mi běhá mráz po zádech, brrr :confounded: .
Guci- to je mi líto, snad to brzy přejde. A zeleninu raději na chvíli vynech. Já z ní taky vždycky bliju :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale ony se ty chutě dost mění, já teď nemůžu skoro nic, maso, zeleninu, jogurty, sýry :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hlavně maso nemůžu ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jani- to je dobře, že je Ti líp :dizzy_face: . Tak ještě raději lež a odpočívej. První trimestr už budeš mít za chvíli za sebou. Mě končí dneškem a zítřkem začínám druhý.
Teda ten Tvůj šéfík je debil, on vyhodí všechny, kteří za něco stojí a pak tam bude sám? :confused: On totálně neschopnej?? To bude sranda!!
Jinak my si včera udělali s H. pěkné odpoledne. Přijela jsem za ním do OVA a nejdřív jsme se prošli po městě, bylo nádherně a pak jsme jeli do carrefouru. Konečně jsem si koupila ty pantofle a ještě jednu tuniku. V té už sice vypadám tak na šestý měsíc, ale je pěkná. Domů jsme přijeli až po osmé úplně k.o., ale bylo krásně. :dizzy_face: Dneska je venku příšerně, prší o sto šest, zima, brr.
19. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Ježiš, tak pavouky fakt neeeeeee. Já mám takovou šílenou arachnofobii, že to jste snad ještě neviděli :sweat_smile: . Stačí mi i centimetrový pavouk a už jsem na stole a řvu jak najatá :sweat_smile: .
19. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Tak pavouky taky nemusim :slight_smile: Jako nejecim, ale nezabiju je...
19. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Jani, já bych ty myši a potkany vzala domů na papání hadům :grinning: .
A pavouky nebrat ..tflůůůůůůj, arachnofobie jak prase :angry: .
Pajdi super, že jste si tak užili včerejšek s manžou a tunika super, rychle do ní dorosteš :wink: .
19. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Pajdi nevim, co sefik planuje, ale mi je cim dal jasnejsi, ze se nebudu mit kam vratit...
Milu to je mi jasny :slight_smile:
Jani: půjdeš taky do Ikemu ne :wink:
19. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.