• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no hele u něj dvojnásob, on nesnáší prohry, on by ani nemohl dělat žádný kolektivní sport :grinning: ... v tomhle jsme si teda trochu podobní :grinning:
15. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno.
Puzzi- krásné fotečky a H. je úplný táta. Jako by mu z oka vypadl :dizzy_face: .
Mili- ty budeš mít dvě takové broskvičky jako má Puzzi Honzulku :wink: .
Puzzi- jaká múza na Tobě včera seděla, že jsi tak básnila? :grinning:
Teri- hoď sem recept na americké cookies prosím, prosím.
Marti- tak ať se Ti chlap brzy uzdraví, místo aby Ti pomáhal, tak marodí co? Ale koleno bude za chvíli ok. Na čem byl? Meniskus nebo vazy?
Holky já vždycky myslela, že se malé dítě musí v noci budit na kojení nebo ne? Může spát i 8h bez jídla? :confused: Švagrovka malého teda vždycky budila po třech hodinách.
Puzzi-dobrej fígl s dudlíky, jsem zvědavá, jestli vám vyšel :grinning: .
Jani- já myslím, že už jsou definitivně pryč. :wink: U mě naštěstí taky, jen když mám jít někam na kontrolu, tak probliju celé ráno, ale jinak už je to super. Ve středu mám ko na plicním, tak jsem zvědavá, jestli bude blé nebo ne.
Mili teda pejsáni jsou k zulíbání a vypadá to, že Monty je velkej ochranář Meggie, co? Jsou nádherní, hned bych je upusinkovala. :dizzy_face:
Teri- vyprdni se už na tu váhu!!! :angry: Teď už máš úplně jedno, jestli budeš mít o kilo nebo 4 více. Hlavně ať dvojky krásně přibírají a už je brzy konec. Pak to s nimi rychle shodíš a ještě budeš ráda, že máš nějakou zásobu, když Tě nenechají ani najíst. :wink:
Rio- to je mi moc líto s Vojtíškem, snad to bude brzy dobré. :frowning2:
Teri- no fuj, 1,5 rajčatové šťávy jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak teď Ti zase nedám pusu já :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Guci- teda Ty jsi akční i o víkendu! To mě včera H. řekl, že v poslední době víc spím než bdím a že už jsem horší než ten kocur, který prochrápe celý den :sweat_smile: . Ráno vstávám v sedm, v deset jdu spát znovu, spím dvě hodiny, najím se a jdu spát zase a to vydržím klidně i tři hoďky a v devět večer jsem už zase tuhá :sweat_smile: .
Chudák maova, pořád na ně myslím a doufám, že to oba zvládnou :frowning2:.
Guci- hoď foto do alba, nevěřím. A já Tě neuvidím, tak aspoň foto.
Guci- Ty nemáš strach, že je něco špatně? :astonished: To bych potřebovala aspoň z poloviny, já stresuju pořád. Neustále se bojím, jestli jsou ok, jestli se jim něco nestalo, srdíčka bijí, jestli dobře přibývají, .........
Campi- tak vyhozené rameno bolí jako sv..a :confounded: . Byl u dr. nebo ne?
Jé pan gučák zabloudil, chudák :grinning: . To se stává :sweat_smile: .
Já se teď pěkně vytočila po ránu :angry: . Venku svítí sluníčko, tak jsem si vzala snídani na balkon, sedím si, kochám se přírodou a najednou mi přistane kýbl vody na klíně! Chleba v prde.., pyžamo durch mokré! Ta krá.. sousedka co bydlí přímo nad námi v 1.p. si takhle pravidelně zalévá záhon co je pod námi. Už toho mám fakt plnou prd..., protože ta představa, že se v té vodě vykoupe nebo umyje nádobí a pak mi slije všechno čistě vyprané prádlo, lehátko s dekou, peřiny, mě a celý balkon mě fakt vytáčí do nepříčetnosti. Ještě ke všemu jsem se tak příšerně lekla, že kdyby se nedej bože něco stalo, tak bych tu babu asi uškrtila!!!!! :angry: :angry: :angry: Už toho mám fakt dost, tohle už je asi po padesáté. Minim. 10x jsem už kvůli ní musela všechno čisté a suché prádlo prát znovu a dneska to luchne přímo na mě. Odpoledne si půjde H. stěžovat domovníkovi a pokud to nepomůže, tak jdeme se stížností přímo na družstvo. Dneska jsem to všechno i vyfotila, tak se baba nebude moct vymlouvat! :angry:
15. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
pajdi: jj, jsem divná co :unamused: .... sousedka je teda pěkná kravka, žes na ní nevlítla hned
15. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
gucci: se mi libi, ze nestresujes s kazdym pichnutim, jsi štastná povaha. Já se teda bála hrozně. Strach je ale moc špatná emoce, tak je fajn, že ho necítíš.

steffi: myslim, ze na melina uklízecí úchylka není nic obdivuhodného.
Užij si mražák, třeba tam najdeš nějakej poklad (třeba nějakou dobrou zmrzlinku :wink: )
15. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Pajdi ta sousedka je totalne na hlavu ne! Tohle se fakt nedela, krava blba!!!
15. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Campi zmrzlinka tam je, ale o ty vim :slight_smile: Tesim se az si po obidku dam Magnum :wink:
15. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
koukám, že oř zase kulhááááá
15. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
holky můžu jahody? pG mi včera donesl, ale prej mu někdo říkal, že bych to neměla :confused:
15. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Jojo kun zase nejak nebeha..
Gucci ja zeru jahody po kilech!
15. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Jupii uz kun funguje :slight_smile:
15. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
No ale ze to trvalo.
Campi, nemám uklízecí úchylku, ale bohužel na ty dvířka zasvítilo sluníčko blbým úhlem. :angry:
15. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Holky tak jsem byla u sve fyzioterapeutky a ona mi uvolnila cele telo a naucila uvolnovaci cviky a byla sranda, jak se mi vyvalilo bricho :slight_smile:
15. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky, byli jsme celý víkend někde venku - v sobotu u tchánů a v neděli na procházce... M. prostě spí max. do 7, což je pro mě dost horor, ale třeba dneska jsme si schruply ještě od 8 do půl desátý. :wink:
Víkend jsem celej nedočítala, jak nefungoval Kůň... Navíc už mám zase rozbitej notebook. :angry:
Puzzi, super fotky! :dizzy_face: A zahlídla jsem, že H. vítání zvládnul skvěle, to gratuluju k úspěchu! :wink:
Gucci, neboj, určitě bude vše OK! :slight_smile: No, tak to je fakt újma! :grinning:
Campi, teda, chudák F. :unamused:
Pajdi, já M. budila jen v tý době, jak nepřibírala, jinak spí taky tak 8 hod. v kuse. Ježiš, co to je za sousedku?! :confounded: :angry:
Steffi, tak to je super, že ses tak uvolnila! :wink:
15. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
ha už to fachčí a já jdu domů :grinning:
dnes dostane Guče opět malý pivko, at si zvyká :slight_smile:
tak papapa, doufám, že zítra už to pofičí normálně, at zase neprovětrám peněženku v krámcích jako dneska :sunglasses:
fáááááááááááááááá
15. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Gucci, páááá a copak sis nakoupila? :slight_smile:
15. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj,
Steffi, to jsi byla u p.Bezvodové?
Pajdi, ta sousedka je fakt kráva, to by normálního člověka nenapadlo.
Campi, to je teda blbý to rameno, M. má pro změnu v lýtku pod tím operovaným kolenem trombózu, dnes byl na kontrole po té operaci a nějak se jim to nezdálo, že ho bolí lýtko, udělali sono a trombóza! Takže tam chvilku pobude, snad mu to brzy rozeženou nějakýma lékama. Nechtěla jsem být s Martínkem sama doma, tak jsem povolala mamku až z Budějovic, už kočárkujou venku.
15. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Teda Marti, ty nemůžeš mít taky chvíli klid viď? Když né problém s Martínkem tak pro změnu s přítelem. No snad bude brzy o.k. Hlavně že na to přišli a nemávli nad tím rukou.
15. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Marti, to je teda příšerný! Chudák M. - snad tam nebude dlouho!
15. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Marti, trombóza je dost nemilý překvapení, vid? Vyuzij poradne mamku, to si clovek nejlip odpocine. Ja se mam u nasich jako prase v zite :dizzy_face: . I kdyz dopoledne prace, pak jsem si udelala dvouhodinovou prochajdu s kocarem a ted zase prace.. Dneska zdola uz po desate slysim "..a to kuře krákoře, a ta husa chodí bosa..". No, opravdu jsem neměla po kom zdědit hudební sluch :grinning:
15. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Campi, :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
jeee steff to je super..a neboj kopcak je OK!!!!!
gucci to dobre ze nemas strach ja sla vzdycky na gyndu se stazenou prdkou ze je neco spatne..krava
campi jeziis marjaaa :slight_smile:)) chudera a von ma naslapy?
mel ty jsi blazen ja tady mam bordel jak v tanku :slight_smile:))
dneska jsme byli rano na odberech ..pak jsme se jeste vyspali do 12 a ted jsme byli dve hodky na prochajde a super :slight_smile:))
pajdi to je normalni krava ja bych tam na ni vlitla by koukala !!!!! babizna jedna
teda marti.... chudak ..to zvladne
15. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
No já věřím, že to bude brzy dobrý. Mamka si užívá Martínka a on je taky spokojenej. Aspoň si vyřídím i rodičák a tak, když tady bude.
15. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
marti: to je fakt, clovek si zaridi furu veci a je dobry, ze reaguje M. na babicku dobre, aspon muzes s duverou zmizet

teksas: jj, ma naslapy. Hele, ja nechapu, proc lidi v tom terenu z kopce jezdi. Taky jsi takovej blazen?
15. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
pajdi prosim te recept na cookies tady :slight_smile:
www.pecenijeradost.cz
ahaaa.-))) tak to chapu ...jo jo docela jsem si na e uz zvykla takze davam normalni krpal..ale trochu se bojim kdyz jsou tam velky sutry...treba koreny jdou ale sutru se bojim
15. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Čau holky, byla jsem odpo v Pze u kamarádky, koukám, že asi moc kůň nešel, že toho tu moc není.
Campi, chudák F. s ramenem, to se musí i blbě spát a všechno, hm, sportem ku zdraví :sweat_smile:
Mel, to tě taky obdivuju to tvoje uklízení :slight_smile:
Pajdi, fígl s dudlíky na prd, ale to se časem poddá, až to Honzík pochopí :sweat_smile:
Pajdi, v noci se budí jen pidimimina s nízkou porodní hmotností nebo když málo přibírají nebo když to mámy nějak řešej moc, já bych prospívající dítě nebudila.
Pajdi, vítej v klubu antirajčešťáva :grinning: Cha, Tetes je prostě asi jediná, který to chutná :grinning:
Pajdi, to je kráva nad váma s tou vodou! nad náma v Pze v paneláku taky paní občas lila vodu, zřejmě myla balkón tak, že si na něj vylila kýbl vody a ono to prostředkem teklo a kapalo a když jsem tam měla prádlo, tak na to, moje nervy, naštěstí to nebylo moc často, ale párkát mě to dost naštvalo!
Ještě jsem vám o víkendu zapomněla napsat perličku. P. šel nakupovat a já mu na seznam napsala brokolici. Volal mi z krámu, kde jí asi maj, tak já že jestli vidí květák a že někde tam a tam, tak viděl květák, ale že neví, no že to najde. Našel. Ale doma se přiznal, že nevěděl, jak vypadá brokolice vcelku, zná jí jen jako kousíčky v jídle :grinning:
Evi, promiň, se musim trošku smát, že je pro tebe spaní jen do sedmi horor :sweat_smile: No ne, chápu, my dneska vstávali až v sedm a teda nechtělo se mi vůbec, já aspoň spim obden do půl osmý díky P. To spaní je fakt na MD na ho.no :sweat_smile:
marti, ještě že jel M. radši na kontrolu a super, že máš doma mamku :slight_smile:
Campi, a to kuře krákoře, no jasně, to nezpívám, budu, zítra, to je dobrá písnička :grinning: Počkat počkat, jak to začíná?
Gucci, je fajn, že nemáš nervy, hned je líp :slight_smile: mělas to od začátku krásný to vysoký HCG a tak, tak proč nervy, že?
15. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Jé s tou vodou jsem si vzpoměla, jak inteligentní soused - inženýr ze sedmého patra mu jednou bylo v létě horko a tak se na balkóně (lodžii) poléval studenou vodou a mě to v pátém patře lilo přímo na bílé cíchy!!!! Jsem na něj vlítla - odnesla to manželka, protože otevřela dveře ona a za rámeček si to rozhodně nedali. . .
15. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Puzzi, Ty prostě víš, kdy odjet! :wink: No, já chápu, že do sedmi je objektivně super, ale já jsem prostě nevyspalá. :sweat_smile:
Já teda prádlo na balkoně nesuším a vidím, že dělám dobře... :sunglasses: :wink:
15. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Evi, do sedmi bych nenazvala až jakože super, si myslim, že to je docela ok, asi tak :sweat_smile: V noci spí majda absolutně v pohodě, žádneju dudlík, jídlo, nic?
15. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Evčo, šťastná to žena jsi. No on už to soused nezopakoval . . . . . Jemu chudáčkovi bylo horko a mě tenkrát u tý žehličky fáááááákt zima. . . A ještě mě rozehřál on. . . :dizzy_face: No jak já říkám, blbcem nezatopíš.
15. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
puzzi: taky se chystame najit kompletni text na internetu, páč si vsechny ty zvirata nepamatujeme.

Ja mela dobrej zazitek ze soboty na nedeli. L. se vzbudila v pul paty na jidlo, nakrmila jsem ji a ona velky oci a hahahihi. Tak jsem ji polozila a ignorovala ji, pac nekricela, jenom si povidala. A vzbudila jsem se po hodine a pul, Lada vzhuru, povidala si dál, vypadalo to jako by ona vubec nespala (coz asi spala, protoze povidat si 1,5 hodiny by bylo asi dost nereálný). Jinak i nadále usíná kolem pul devate po polozeni do postylky, nad ránem se budí na krmení a vstava kolem pul sedmy. Naši tady mají tu klasickou šprušličkatou postylku, dnes rano se vzbudila s usmevem, povidala si a rozhlizela si a asi az za 5 minut zjistila, ze lezim kousek od ni a koukám na ni. Toz snad ji to nejak priblizne stejne vydrží.
15. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.