• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Od odpoledne nam nejak blbne net :frowning2:
Marti teda tromboza je svinstvo, jeste ze se to chytlo a M. bude v pohode. A ty si aspon uzijes mamky :wink:
Jinak jojo porad chodim k pani Bezvodove, ona je uzasna, naucila me 2 jednoduchy cviky, jak se uvolnit :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak koukám, že si Pajda ráno užila s debilní sousedkou... Bych ji přetrhla vejpůl!!! :angry: Jak to dopadlo?
Puzzi, Pepa a brokolice :grinning:
Puzzi: Když jsem já sloužil to první léto, vysloužil jsem si .... za to... :wink:
15. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jo a jinak jsme byli ve Spuntikovi a hadejte jak to dopadlo. Kdyz jsme tam sli, tak Janecko byl jasny favorit a kdyz jsme odchazeli, tak jednoznacne Teutonka :slight_smile:
Campi chtela jsem se te optat jakou mas autosedajdu k ty Teutonce? Maxi Cosi nebo tu origos?
15. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Puzzi, kde máš ty fotky z vítání? Nějak je nemohu nalézti :confused:
15. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
steffi: mame autosedajdu Romer, presvedcili nas v Nemecku, o par bodu ziskala tahle sedajda vic v bezpecnostnim testu nez maxicosi. Je tam užší ten prostor pro dite, takze kdyz dojde k havarii, tak je tam lip zapasovaný. A jakej typ byste chteli?
15. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Puzzi, spí od osmi tak do 4, pak jídlo a další spánek, kt. už ale není tak tvrdej.
Campi, tak to je úžasný!
15. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Campi Teutonia Spirit a prave nam k tomu nabizela bud tu autosedajdu Romer a Maxicosi. U te Maxicosi se mi libilo, ze se rovnou nasazuje na konstrukci u toho Romera potrebujes ten nastavec, ale i to neni problem...
15. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
No, s tim spanim je to zatim takovej malej zazrak. Miminum se to meni, ale kdyby to priblizne takhle nejak zustalo, tak bych byla maximalne spokojena.

Nedala jsem Ladun dnes odstrikany mliko. Myslite, ze ho muzu nechat v lednici do rana, kdyz se melo do sesti odpoledne (tedy do 24 hod.) spotrebovat?
15. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
steffi: ja myslela, ze i na maxi cosi je treba adapter.. Nebo to tak bylo loni, ze bez adapteru jedine teutonia tario.
15. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
campi jestli mas v lednicce cca 7stupnu tak by to melo vydrzet az 72h..
Campi: já jsem v návodu u Medely minielectric četla, že se může MM skladovat v lednici dokonce 3dny, takže do rána bych se ještě nebála.
Campi ja nevim, dneska nam rikala tohle, treba to popletla, zkusim se na to podivat..diky za rady!
15. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
to jsem rada, pác to odstrikavani je takova pruda, ze by me vylita stovka štvala.

steffi: a jaky pouzivali argumenty pro teutonii v porovnani s janeckem? Jsem si ted vybavila, ze se mi libi, ze se da docela nizko sklopit boudicka. Nevypada to moc elegantne, ale je to dobry, kdyz fučí vítr i když sviti slunce, tak stíní.
15. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Campi rikala ze Teutonka je vic propracovana, u sportaku je to lezeni uplne rovne, lepsi kolecka, lepsi ovladatelnost, lepsi brzda..to byly asi ty hlavni body
15. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
campi já četla taky 72hodin, ovšem já dávám do 24 hodin, takže určitě nic nepokazíš
Alex mi ted večer vypil 150ml MM a ještě 90ml UM :sweat_smile: a vypadal že by jako ještě, prasátko
Ale odpoledne jsem musela 100ml vylít :angry: bobánek vypil jen polovinu dávky, za 2h samozdřejmě řev jako svina, tak do sebe hrknul celou dávku UM
15. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Campi jinak mas pravdu na Romer i Maxicosi je treba adapter na Teutonku autosedajdu neni treba...uz jsem si to ujasnila :wink:
15. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ani Alexovi teda chutna :wink:
15. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Campi, asi bych ho dala raději do mrazáku. Vidím, že holky píšou OK, tak nevím... Vzhledem ale k tý L. citlivosti, bych to asi neriskovala - naše dr. říká, že v lednici max. 24 hod.
15. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Stef občas je to už pěknej boj, když nemá velkej hlad tak dělá blbinky, kecá, směje se, prská ..to je velká legrace :angry: ....už se moc těším na lžičku, to bude krmení trvat min. hodinu a jídlo bude všude jen ne v něm

já mám na něco chuť :astonished: a nevím na co, ale stejně tady nic nemám!!! ha možná mám nějakej kompot :slight_smile:
15. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
anippe: Alex je slušnej baštík. L. vypila jednou jedinkrát 160 ml, to je její rekord. Je pravda, ze já jí víc, než mi to vychází z propočtu, nedám, leda by mooc vyváděla, že chce ještě. Ale dám ji na okrknutí a pak na jídlo zapomene.
15. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
mne se libi blbinky u kojeni, L. se odkloni, podiva a desne hezky se usmeje, pak se zase přikloní a napije se. Docela me mrzi, ze tomu prsu moc nedá, zacalo se mi to libit, jak je vetsi.
15. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ani no dovedu si to predstavit :wink: S lzickou to bude asi boj...
15. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
steffi: to jsem zvedava, jakej kocarek nakonec koupite (barvu atd.) :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Campi, jj, přesně takhle se při kojení odklání M. :dizzy_face:
15. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Campi uprimne ja taky :wink: No mi se libi kombinace cerveny vnitrek a cerny vnejsek :wink: A L. mi na to rekl a jeste napis Ferrari a bude :grinning:
15. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jee holky to musi byt krasny, jak na vas pri kojeni holky kouknou, chjooo ja uz chci takyyyy :wink:
15. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Steffi, jj, tohle je fakt hezký. Tak aspoň se můžeš těšit. :wink:
15. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Evi tesim, ale beru to postupne, takze ted se tesim na prvni kopanecky :wink:
15. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
campi já jsem asi děsná matka, mě děsně vadí, když A, dělá prasečinky u prsa! ale co, stejně ho moc nechce, Kay to dneska dobře vystihla, jak mu ho pořád cpu, tak z toho bude mít spíš trauma :sweat_smile: :grinning:

no jo ale já mám vyšší propočet :grinning: Dát mu 160ml, tak mám dost blbej pocit, že mi hladový, jsem zvědavá na zítřejší vážení, ale poslední týden se v jídle spíš frfňal
15. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Steffi, jj, chápu, ale to už bude za chvilku, takže musíš přidat něco dalšího. :wink: :wink:
15. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.