• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Evi to mas pravdu a tohle mi vydrzi na dlouho :wink:
No nic jdu spat, tak dobrou vsem matkam, detem, tehulkam i snazilkam :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
jezis, chce se mi taaak spat, ale nechce se mi odsavat, tak si furt vymyslim praci u PC
anippe: ja vim, ze A. je tezsi tak sní víc. Taky jsem zvedava, o kolik bude A. vetsi nez L. Uz se tesim, odevzdala jsem maximum prekladů, ktery byly na zitra, abych nemela dopoledne stres a odrekla jeden preklad, protoze se mel klientovi posilat zitra odpo, abych mohla odjet na sraz.

Steffi: dost zajimava kombinace, hezky to mas vymysleny.
15. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Toz já zvedám zadek a jdu si pro odsávajdu. papa
15. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
campi taky jsem moc zvědavá :slight_smile:

uděláme super foto Stelinka, Vojtík,Lada ,Alex měl by tam být vidět opravdu velkej rozdíl a přitom jde jen o 5 měsíců

Dobrou holky, já jdu ještě umýt hlavu, at se za mě zítra nemusíte stydět!
15. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky,

ted Gucci manža má ale smůlu, ještě takhle 2x za sebou, to musí naštvat.
Mel, opravdu klobouk dolů, že všechno tohle stíháš.Mám to stejné jako ty, dopoledne jsem živá a můžu dělat cokoliv a večer padnu a už nevstanu.
Pajdi, teda ta sousedka je na ránu a divím se, že si na ní ještě nevlítla. Tohle bych pochopila možná jednou, ale to maximááálně :angry: .Ona je asi tupá né? :angry:
Jani, fajn, že ti fyzioterapeutka pomohla, tělíčko se uvolnilo kde má a tobě se ulevilo a prckovi v tobě taky :slight_smile: . A na blbý myšlenky se vykašli, podívej na Gucci..se mi to říká viď? :wink:
Puzzi, manža dobrý..aspoň teď už ví jak vypadá v celku :sweat_smile: .

My byli včera s pejsanama na veterině, malou jsme museli nechat očkovat.Zvládla tu injekci v pohodě ani nekníkla, až po chvilce, kdy jí to začalo trošku štípat, ale dobrý. Holt správná ženská :wink: .
Za to Monty, byli jsme na stříhání drápků a to je vždycky porod. Při všem drží a nechá se i když se tváří hrozně, ale drápky...to je hrůza. Malej 3kilovej pes a drželi jsme ho na boku 3.No ale zvládli jsme to a už má manikůru jak má být..jsem mu pak cestou domů říkala, že je tak trošku metro.. :sweat_smile: .
No a doma to přišlo na Meggie, začala být malátná a klepala se, měla stažený uši a strašně smutný oči. Tak jsme jí pořád sledovali jestli je ok, pže Monty je alergickej na tu trojvakcínu, chuděrka malá. Jsme na ní trošku sáhli a už kvičela jako blázen, Monty jí pořád sledoval a když šel spát,tak si lehl tak, aby na ní viděl. No dopadlo to tak, že jsme skoro celou noc nespali a dávali na ní pozor, včetně Montyho a ona spala jako zabitá :grinning: .Takže to kočka malá zvládla a ráno už zase lítala po bytě jako trysko myš :grinning: ..na rozdíl od nás teda :grinning: :sweat_smile: .
16. čer 2009 v 06:39  • Odpověz
autor
Dobré ráno, dneska pěkná noc, asi ve dvě jsem šla nahodit a koukám, že Honzík už jeden dudlík našel a dává si ho do pusy. A v pět v chůvě mírnej brekot a asi si nahodil sám, spaní do šesti, takže spokojenost :sweat_smile:
Campi, do půl sedmý ráno je jako u nás cca, já myslim, že to je celkem dobrý :wink:
Lao, fotky z vítání ještě nejsou.
Anippe, Alex se snaží v pití, to je teda dobrej, 240 nevypije ani Honzík :sweat_smile: Teda někdy by možná jo, ale dělám mu 200 a vždycky se s tím nakonec smíří. Včera dopo jsem mu rozmixovala banán s meruňkama a rozředila jsem to nějakou dětskou šťávou jablko-mrkev od 4. měsíce bez cukru. Bylo toho asi 230 gramů a sežral to :sweat_smile: Jsem se trochu bála, jestli mu to bude chutnat, páč to bylo takový nakyslý bez cukru, ale dobrý, tak jsem ráda, že je zvyklej bez cukru.
Anippe, aby ses nedivila se lžičkou, do Honzíka to padá i ze lžičky. Všude kolem je to už jen někdy, když si asistuje rukou v puse :sweat_smile:
Honzík se taky někdy odklání od flašky a kouká, kde co lítá, nebo se na mě kření.
Dneska máte brněnskej sraz včetně Campi? Tak si to užijte!
Milu, hezká noc, to je hezký, jak jste starostlivý, hlavně že z toho nic nebylo :slight_smile: Tryskomyš :grinning:
16. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
Bré ráno,
život za 8 hodin spánku v kuse!!!! Večer Luky hysteričák, v noci vzbuzení ve třičtvrtě na jedenáct, pak v půl třetí a po páté. Pak zase hysteričák. . . . Nechápu co to s ním je, v noci přitom usínal hezky. Chvilku pokňoural a bylo ticho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska myslím, že budu ráda když sundám prádlo z balkonu a umyju pět kousků nádobí. Jsem totálně mrtvá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
Mílo, tak to teda musela být "super" noc. To byl malej trénink na mateřství. :grinning: :wink:
16. čer 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Mel, jelikož Luky nevyžaduje tvoje prsa, tak o víkendu uspořádej 8 hodin vkuse, myslim, žes to i psala, že P. jednu noc vstává, ne? I když stejně je to slyšet a pokud bude mít Luky hysterák, tak ti to nedá spát, to jen kdyby kník kník - flaška - spánek.
16. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
No P. vstává dvě noci. Jenže ten řev týraného (přebalovaného) dítěte se nedá přeslechnout. . . . :grinning:
16. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Dobre ranko,
jee holky brnacky maji sraz, tak si to krasne uzijte! A uz ted se tesim na fota...
Puzzi no vidis, Honzik je dokonalej a pochopil, cos tim mnozstvim dudliku v postylce myslela :wink:
Mel se nedivim, ze spal Luky tak spatne, ja taky :angry: Trikrat za noc na zachod, pak zacalo lejt, pak fucelo a triskala nam okna, grrrr :frowning2:
Milu tak to je fajn, ze Meggie zvladla ockovani a Monty manikuru, i kdyz s trochou nasili :wink:
16. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
Mně bylo v noci hrozný horko, v ložnici 24 stupňů. Bohužel neumím spát u otevřenýho okna, páč mě ruší auta a kamiony hlavně, takže ´jsem jen chvíli větrala, ale nic moc, asi bylo i venku celkem teplo.
Mel, no jasně, to bys musela jít spát někam k vašim, aby ses vyspala :sweat_smile:
16. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
No právě, takže já si počkám až Luky dojde k tomu, že má spát celou noc. Jenže jsem četla někde na internetu, že jen čtvrtina kojenců spí dříve jak v roce celou noc. Zbytek nee. :unamused:
16. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
tyjo, tak to si asi můžu blahopřát, že Honzík spí vlastně celou noc, dudlíky se asi do tohohle nepočítaj, páč on u toho polospí, když ho chce vrátit.
16. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Puzz, poblahopřej si. :wink: Já nejsem náročná, mě by se i líbila taková noc jako byla ta minulá, ovšem to zase pro změnu pořvával skoro hodinu v noci. . . Takže prašť jak uhoď. . . Teď spí jak andílek prdeláček jeden. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
béánko :rolling_eyes:

dnes opět příšerná noc, bylo mi zle,, ale pG se taky spalo blbě, tak aspon v tom nejsu sama :grinning:

jdu vás dočíst...
16. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
gucci, jo to mě dneska ráno taky potěšilo, že jediný kdo je ráno tuhý nejsem jen já, ale i manža. :grinning: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Ja mam takovej pocit, ze dneska rano je tuhy kdekdo :slight_smile: Ja tady zdarne u telky usinam :wink:
16. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
evi: koupila jsem si balerínky, sexy topík a krátký svetřík :sunglasses:
marti: tjo to je něco s tou trombozou :confused:
puzzi: nákup ala brokolice dobrý :grinning: , my naštěstí chodíme nakupovat dycky spolu, takže pG ví jak vypadají běžné potraviny :grinning:
Janíííí: takže jste dopadli jako my? a co vám řekli na ty dodací lhůty? my taky jdeme to maxi cosi sedajdy...jinak adapter je potřeba i u maxi cosi, ale prej se to nějak líp nasazuje či co říkala ta paní a Romer snad neprodávají, jestli budem mít Teutonku, tak bude černá korba a vnitřek světle šedý a sporták černý
Mili: jééé Bobinka Gedžitka, ještě že má Montáka bodyguarda :slight_smile:
mel: dneksa v nosi bylo i dost teplo, tak možná to bylo tím
16. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
gucci, nevím čím to bylo. Ale ty jeho večerní hysteričáky mě ničí. . . . Ale opět to bylo poté, co jsme byli venku déle jak hodinu. Tak si myslím, jestli nebyl přetažený z toho horka. . . . Ale zase by to nevysvětlovalo ten hysteričák z dnešního rána. . . Chjo, někdy bych chtěla mu více rozumět. :cry:
16. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
tjo holky, toho se nejvíc bojím, že budu mít nedostatek spánku s mimi.....já jak nejsem pořádně vyspaná tak jsem nepříjemná jak sviňa :unamused:
16. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Gucci no ja ti vcera chtela napsat SMSku, ze jsme dopadli uplne stejne jako vy :wink: Dodaci lhuty rikala, ze ted jsou 14-18 tydnu, takze skoro nejvyssi cas objednat :wink:
16. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Ty jo, člověk aby objednal kočár pomalu při inkriminovaném styku. :astonished:
Gucci, no já jsem docela fakt velkej spáč, manža docela strašidlo, ale zničený jsme oba. :dizzy_face: Ale člověk si pomalu zvykne, nic jiného Ti totiž nezbyde. :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
no neke, takže je to fakt jo? tak to je síla.....no ty už bys to objednat určo měla :wink: a už jste 100% rozhodnutí jo? manža musel být nadšený co? já úplné vidím pG jak mu svítily očka :grinning:
16. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Gucci L. jim to tam zacal rozebirat, zjistil, ze se jednoduse sundaj kolecka apod., tak jsem se docela bavila :wink:
No dohodnem se na barevne kombinaci a doplnkach a jdem objednavat :wink: Rikali nam, ze kdyz to prijde driv, tak nam ho tam uskladni zadarmo, takze to neni problem...
16. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
No pani rikala, ze 14 tydnu je minimum, ale ze se jim dost casto stane, ze to za tech 14 tydnu neprijde :frowning2:
16. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
jj pG si taky hrál s kolečky :grinning: :grinning: šiš ti chlapi jsou fakt všichni stejní :grinning:
a co berete všechno? dali vám ten katalog? jestli se pro něho rozhodnem, tak berem korbu, moskytiéru, pláštěnka je v ceně, ta taška je taky ted zadara, nánožník na sporták a ty igelity na kola, adaptér na autosedajdu
16. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Steffi, tak vypni telku a ještě si dáchni :wink:
Gucci, P. je taky zvyklej nakupovat, ale brokolici moc často nejíme a když už, tak jí kupuju já, že jí vidim a koupim. Pro P. byla brokolice premiéra :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
puzzi: tak hlavně, že to zvládnul :wink:
16. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Pěkné ráno přeji,
bych ještě spala,ale nějakej debilní malíř tu maluje chodbu a on místo, aby z těch štaflí slejzal a nerušil Tetesku,tak na nich chodí a klape po celé chodbě :angry: :angry: :slight_smile:
Jé, Gucci p. Gucci je taky těhotnej?
Puzzi, koukám systém 6 dudlíků se ujal a Honzík je chytrej kluk a pochopil. :dizzy_face:
14-18 týdnů dodací lhůta na kočár? No tak to je teda nářez!!!
16. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
tetes: hele si děláš srandu, ale někdy mám pocit, že se snaží za mě přebrat těhu příznaky :grinning:
16. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.