• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetesko, teda ošklivej maliř. Já bych vstala a šla mu vynadat. :wink:
16. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
hele Pajdi, jsi psala ať už si nelámu s kilama hlavu, ale podívej se co třeba mám v srpnu za společnou termínovku, teda v srpnu, ona je červencovka a je už 36 tt a nosí džíny před těhu!!!
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2895843&vReferer=%2Fphotos%2Fmar26
gucci: P. je po flašce metaxy po mě taky přebíral :grinning:
16. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Tetes, já myslím, že kdyby jsi měla bokovky, tak je taky oblékneš. :wink:
16. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
tetes: takové břicho mám ted :grinning:
16. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
jj bokovky taky ještě pořád v poho dám
16. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Jani: tak jsem čučla na diskusi o Teutonii tady na konovi, páč jsem tam včera hodila dotaz ohledně těch lhůt, co je na tom pravdy a odpověděl tam ten Michal ze Špuntíka, že prej šířím poplašné zprávy, že se to snaží spíš zkracovat....tak mu tam pisni, žes u nich včera byla :grinning:
16. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Já teda v těhu ani bokovky, páč těch 17 kg bylo znát už od kolen vejš :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
mel:Jo,jasně obléknu, ale po kolena......neobléknu, nechala jsem si je sem schválně přinést.........neměla jsem to dělat.
gucci:no,jo no ty je dáš určitě ještě i za měsíc :angry: :grinning:
Ona má vážně hrozně malé to bříško....
Jo, Mel taky jsem ti chtěla říct,že to teda super zvládáš a to jsi ještě v šestinedělí....klobouk dolů
Včera jsem mluvila s tou mojí kamarádkou z Opavy mají 2 měsíční holčičku a říkala jaká je to pohoda, že krušnější byl tak týden,ale jinak super. A o víkendu, že už byli na volejbalovém turnaji a malá byla celý den venku a že to bylo úplně super. Volala mi večer když jela s malou z tréninku z volejbalu. Tak mi tak úžasně pozitivně naladila, že když se chce tak to prostě jde. Akorát jsem se musela smát, páč říkala jak s malou šátkuje a že jí zastavujou lidi na ulici a někteří jí nadávají, že prý se tam to dítě udusí,jaká je nezodpovědná, nějaký pán se ptal jestli tam má psa a nějací puberťáci přej říkali: ty,voe koukni ta má kozy :grinning: A jinak mi hrozně příjemně překvapila, ona je učitelka a dětská psycholožka a když byla těhu, tak musím říct,že měli oba takové trochu zvláštní zvyky, ale teď je úplně úžasná a má hrozně fajn přístup. A prý bude chodit na jeden den do práce, že jí to chybí....Tak mi včera hrozně příjemně naladila. :dizzy_face:
16. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Tetesko, teda ta holka nema zadne brisko, to je des! Ja teda ted taky obliknu bokovky, ale uz se mi v nich blbe sedi :wink: Vcera kdyz jsem byla u ty fyzioterapeutky, tak mi rikala, ze na 16tt mam male brisko, tak jsem se az vydesila, ze by to mohlo byt jeste horsi :grinning:
Gucci tak to maji ve Spuntiku trochu chaos, pani vyslovne rekla, ze nejmin 14 tydnu a ja se ji ptala, ze jsem slysela, ze obcas i 18 tydnu a ona rikala, ze i to se stava, kdyz si nekdo toho hodne navymysli..tak nevim, kdo siri poplasne zpravy :wink:
Jinak my budeme brat tu fashion korbu, mini nest, prebalovaci tasku, navleky na kola, nastavec, nanoznik, moskytieru, slunecni strsku a L. chce ten Muff polarni medved :slight_smile: Jinak katalog mam, ale prosila nas, abychom ho vratili, ze jich maji malo...
16. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Tetesko kamaradka je pohodarka, takove maminy se mi libi. Ale uz se vidim, ze takova nebudu :fearful:
16. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
steff:tak to jsem moc zvědavá až tě uvidím, jestli už je to bříško vidět pořádně.
No, je hrozně v pohodě, taky doufám, že to tak s mimčama půjde a že budu takhle v pohodě a taky se obávám,že všechna předsevzetí půjdou do pr.....
16. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
jani: ten nástavec berete taky? mě to příjde zbytečné....mini nest to je ta vložka?
tetes: jj taky si to tak plánuju jako tvoje kámoška :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
No já si plánuju od července cvičení a od října kurz angličtiny 2x týdně. Tak jsem zvědavá jak to půjde. Hlídat při angličtině bude mamka, při cvičení manža.
16. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Teda holky s těma kočárama je to mazec..objednání 14 týdnů :astonished: . No nejvyšší čas to objednat. :slight_smile:
Tet, ta tvoje kámoška má bříško jak ve 3 měsíci :confused: , s ní se podle mě nemůžeš srovnávat, pže takhle malé ho má málokterá. :wink: Hele neřeš to jasný..hlavně že maj tenisáci dobrej bejvák a vo to de :wink: . A to je rozkaz :grinning: .
Jo a malíř je teda drzej..ale já se mu nedivím, víš jak by se ulez..pořád nahoru a dolů..bych za chvilec necejtila tělo od pasu dolů :grinning: .
16. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Tetesko no uz je to videt, obzvlast kdyz to vis, tak vidis :wink:
Gucci o tom nastavci uvazujem, ten jeste neni 100 pro. Mini nest je ta vlozka, kterou muzes dat vsude, to se mi libi...
Ja to ani neplanuju, myslim, ze tohle by slo do pr... jako prvni :wink:
16. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Gucci uz jsem Michalovi na diskuzi napsala, ze prvni co nam pani rekla bylo, ze dodani je nejmene 14 tydnu :wink:
16. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
jani: mě právě ten nástavec vůbec neoslovil, ani se mi to na tom kočáru nelíbí....díky za podporu :wink:
16. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Mílo:no to je ale problém toho malíře,že jo :grinning: :grinning:
mel:taky bych chtěla chodit na anglinu. A hned po porodu na ten vacupress na zlepšení celulitidi a podporu hubnutí,je to kousek od tchýně,takže by vždycky chvilku vyvenčila dvojky s kočárem a já bych si to odbyla...
mílo, já už to nijka moc neřeším,a ta holčina je vážně extrém, na té to ve volném tričku ani nemůže být vidět...
16. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Gucci no mas pravdu, ze to ten kocarek trochu kazi, to jsme s L. rikali hned. No jeste zvazime pro a proti a uvidime. Uz takhle se dostavame na slusnou sumicku :wink:
16. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Takový pidi břicho jako ta holčina tady má možná Mysky, se vsadím, že ta taky obleče ještě teď předtěhu bokovky :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
To je fakt, nase Mysky taky to tehotenstvi zdarne taji :wink:
16. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
jani: my budem mít naštěstí autosedačku maxinu koupenou od kamarádky po jednom mimi, takže by nás celý kočár se vším všudy měl vyjít na nějakých 20 tis. + sedajda
16. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
gucci, steffi: co myslite tim nastavcem? A vy budete mit vloznou tasku nebo si koupite hlubokou korbu?
16. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
jooooooo, to jsem vám zapomněla napsat :grinning: :grinning: :grinning: .... fakt super noc byla.... jsme se s pG v noci vzbudili cca stejně kolem té jedné, já ležena na zádech a on mě objal rukou přes břicho a najednou vyskočil a prej: Kde máš břicho? :grinning: :grinning: ... si jako asi myslel, že budu mít ve třetím měsíci stejné břicho v leže jako ve stoje nebo co :grinning:
16. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
campi: my budem mít korbu... a ten nástavec se používá tuším u sportovní části, že to jakoby prodlouží tu lehací plochu či co
to je vono http://www.spuntik.cz/teutonia-prodluzovaci-nastavec-2009/
16. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Gucci to je fajn, ze autosedajdu budete mit, to jsou 4 tisice navic :frowning2:
Campi na ten sportak maji prodluzovaci nastavec, prodlouzes tim kocar..my chceme tu fashion korbu, ne tu pevnou korbu, co se nosi jako taska.
Gucci pG je fakt vtipnej :grinning:
16. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Jestli budete mit fashion korbu a prodluzovaci nastavec by se pouzival potom u sportáku (sediciho ditete), tak bych ten prodluzovak nekupovala. U nas je treba, páč do sportaku vkladame tu tašku, tedy prodluzovaci nastavec nam za taskou tvori takovej pevnej okraj.

A pozor na navleky - my teda nemame origoš teutonia, ale jak je nad prednim koleckem ten blatnik, tak na toto kolecko nejde navlek navléct. Nechejte si to radeji ukazat. Neni to takovej velkej vydaj, ale navleky z tohoto duvodu nepouzivam ani na ty zadni kolecka (chtěla jsem je mít kvuli zajíždění s kočárkem do chodby).
16. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
puzzi: H. je dobrej s dudlíkem. Začínají ti krásný časy, obslouží se sám.

U nas si L. zase od pul paty povídala, ale já jsem blbka nemohla už usnout, tak jsem jako zmlácená.
16. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Campi o tech navlecich na predni kolecko jsem taky uvazovala, jak se to tam dava, kdyz je tam ten blatnik. No urco si to nechame ukazat. Ja ted spocitala na kolik nas to vyjde a skoro na 28 hadru, jeste ze to bude platit moje mama :wink:
16. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
jani: božínku jakto? co v tom všechno máte probůh?
16. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.