• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Campi, to je výborný, jak ladunka vydrží si povídat. Honzík teda po ránu taky má chvíli výdrž, dnes asi 20 minut. Ale nesmíme tam jít, aby nás viděl, to pak chce k nám a mlíko a vstávat.
S kočárkama se moc nezúčastňuju, se v tom moc nevyznám a obecně nejsem moc typ na řešení co koupit, my vždycky něco chceme, tak jdeme do obchodu, vybereme a hotovo :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Vsechno co jsem psala a to jsem nepocitala ten prodluzovaci nastavec...
16. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
tak jak já jsem to počítala :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Gucci my tam mame tu autosedajdu a ja pocitala tu origos teutonii a ta je skoro za 6 litru
16. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Jsem koukala, ze se diskuze o teutonii docela dost prodlouzila od doby, co jsem to řešila já. :wink:

steffi: ja tomu verim, ze se to naskládá s celkovou cenou. Nam by to vyslo v CR na 26tis. (s autosedackou Tario) a v Nemecku teda na 21 tis. (s autosedackou Römer). Ale nemame treba origoš moskitieru nebo navleky na kolečka, v tom nemeckym obchode nam vzdy ukazali ke vsemu levnejsi neznackovou alternativu a my se rozhodli. A prebalovaci tasku jsem nebrala, páč jsem si koupila stejnou jako teksas, libila se mi vic, to bylo 850 Kč (teksas mi ji sehnala se slevou).
achááá, vyberete tu Tario nakonec, tak to jo
Gucci to jeste nevim, ale je nejdrazsi, tak jsem pocitala tu max. cenu.
Campi ja se bohuzel nemecky absolutne nedomluvim, jinak bych jela do Drazdan a koupila kocar tam a verim, ze bychom hodne usetrili :frowning2:
16. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
jj taky o tom Německu uvažuju, švagrová tam má rodinu, kde dělala au-pair, tak se s ní pak domluvím
leda, že by si s námi Campi udělal vejlet :sunglasses:
16. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Gucci to je napad, ale chudak Campi :wink:
16. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
steff:ty jo, to je cena za ten kočár. Hele, a to se tady L. pozastavoval na našema 25.tisícema,co? :grinning:
16. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Holky, tak mi poslete na e-mail seznam veci teutonia, ktere si chcete koupit a ja napisu do Pirny (cca 15 minut od Usti), at vam udelaji nabidku a uvidite. Ja si s nima psala dost e-maily a reagujou pekne. Udelala bych to zitra, dneska mame ten sraz.
Adresa je richter.b@seznam.cz
16. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
campi: no to je dobrej nápad, jestli to jde objednat po mailu, tak si to tam pak akorát se slovníkem vyzvednem :grinning:
jdu pisat :wink:
16. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Tetesko jojo vcera mu trochu padala celist nad tema cenama :wink:
Campi diky, poslu ti vecer email :wink:
16. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
campi máš to tam, díky moc :wink:
16. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Campi taky jsem ti to poslala, jeste jednou moc diky...
16. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
jen jsem si ted uvedomila, ze za nas bylo euro 24 Kc!
16. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Gucci, manža je borec :grinning: . A kočárek máte krásnej :slight_smile: .
Holt ty kočáry stojí kolem 30ti tisíc :unamused: , což je masakr. Nám pokud se zadaří a u manži v práci to budou pořád praktikovat, tak od nich dostaneme příspěvek na kočár 20 000Kč. Což je super. :wink: .No ale plánovat si můžu co chci a bůh ví jak to dopadne.
Tet, já vím, že ty nohy by bolely malíře, já jen, aby si s ním trošku soucítila :sweat_smile: ..koukám ale, že to asi nevyšlo :grinning: .
16. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Mili: tjooo to je dobrý, dostat v práci příspěvek na kočár....já tady od těch svých ignorantů nemůžu čekat nic :grinning:
16. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Koukám, že jsem totální mimoň, my máme kočár za 10 tisíc a měla jsem pocit, že to je až dost :sweat_smile:
16. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
puzzi: tak Janča tam má napočtené totál všechno i s fusakem a drahou autosedajdou :wink: , já doufám, že se budem pohybovat kolem dvacky
16. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Campi, no uvidime, treba se to tak lisit nebude, jen by me to zajimalo :wink:
Milu je to masakr, vcera jsme si v tom obchode uvedomili, kolik to ditko bude stat :slight_smile: No a my prispevek rozhodne nedostanem :frowning2:
16. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
holky nevíte něco nového o Maova?
16. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
bože tak já to našla :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
steffi: neboj, kocarek je nejvetsi vydaj, pokud nebudete moc penez vrazet do nabytku. A nezapominejte na porodne :wink:
Prave u fusaku nam rikali, ze nema cenu kupovat origos teutonackej, takze mame nejakej Polarbär.
Myslim, ze kdyby byl rozdil treba jenom 2 tisice, tak bych radsi koupila kocarek v Pze. Sama jsem zvedava, jestli se to bude nejak lisit.
A myslim, ze s nemeckejma obchodnikama "vyjebávaj" termínove stejne jako s tema ceskejma. Pác kdyz jsme meli problem s tim adapterem, tak bylo zjevny, ze ten nemeckej prodavac s tim nemuze nic delat a byl nestastnej, pak se nam omlouvali primo z teutonie (a svádeli to na svoje dodavatele).
16. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
campi: my budem kupovat normál fusak od emitexu a zavinku do sedajdy
16. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Gucci co, ja nevim kde mam Maovu hledat :frowning2:

Campi to je fakt, ze kocar je nejdrazsi. Nabytku moc kupovat nebudem, jen postylku, cestovni postylku a prebalovak. A pak hadriky a zavinovacky atd :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
MAOVA
Ahoj holky, po 12ti a půl dnech Matyášek svůj statečný boj prohrál a dnes v 8:37 nás opustil.
Stihli jsme se s ním rozloučit, mohli jsme si ho pochovat a bylo to neskutečně krásný. Všem Vám děkujeme za podporu, víme, že už to pro Matýska bylo vysvobození.
16. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
16. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky, ja mam uplne nepracovne nastavenej mozek. Nejradsi bych jednu klientku poslala do p... a sla si umyt hlavu a nachystat nas na vylet do Brna. Tak misto abych to s ni rychle vyridila, čumákuju na internetu.
16. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
To je strasny :cry: Chudak holka!
16. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.