• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
chudak Maova, to je smutny :cry:

Vcera jsem mluvila s kamaradkou, co porodila kluky v 26tt a v pohode, uz maji kolem 8 kilo!
16. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Chuděrka Maova..ta si tak moc vytrpěla :cry: :cry: :cry: .
Je to hrozný a ten život nespravedlivý, proč ona nemůže mít krásné zdravé miminko a jiná feťačka a já nevím co všechno ho má hned aniž by chtěla :angry: .Já tohle holky nikdy nepochopím..promiňte :frowning2: .Mě to strašně vzalo, každý den jsem koukala na zprávy od ní a držela palce... :frowning2:
16. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Mili: jj mám přesně stejné pocity :frowning2: je to fakt nespravedlivé
16. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Gucci je mi hrozně...už se jim to stalo po 3 :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
16. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
no já vím právě, je to strašně smutný :pensive:
16. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
:cry: :cry: Hrozný, nespravedlivý, je mi to strašně líto...
16. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Je to neuveritelne nespravedlivy! Proc uz potreti, to si nikdo nezaslouzi! Jsem to uz obrecela :cry:
16. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
kurvba to neni fer tady rvu jak zelva ..PROC??? a pak mi bude nekdo tvrdit ze existuje buh...
no ale poprve se jim narodil ne? bozee ta je tak statecna
16. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
tak holky teutonky jo jste si vybraly jo? a nechcete vzit na sraz katalog abych se taky kochla?
jinak u nas noc super oproti vcerejsi kdy se mi zdalo ze se furt budi
spal od pul devate do deviti v naruci a pak v postylce do 4 a to jsem pak sla trikrathodit ...takze pokracoval do 5:45..najedl se ...a vytuhli jsme zase do pul desate
a me to dost pomaha pac mam pocit ze na menco leze jdu k doky....strasne me skrabe v krku a to jsem mela jet zejtra na navstevu ke kamosce
16. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
holky, já myslím, že tohle už bylo po 4, jednou mimoděložní, pak potrat v 23 tt, pak potrat v 20tt a ted Matyášek :frowning2:
16. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
no nic, jdu se projít ven a na o, začala mě bolet hlava
dobrou
16. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Gucci mas pravdu :cry:
16. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
SMARJA DOKONCE 4X to je fakt hrozny :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak si dnes užijte moravský sraz! :slight_smile:
Puzzi, to je Honzík šikula! M. si už 2 dny umí dudlík taky sama vrátit, ale v noci by to rozespalá nezvládla...
Mel, a nepomáhá ani houpání?
Áááá, Gucci bude kóča! :slight_smile: Hele, já se toho spánku taky bála a my se vyspíme oba celkem normálně, takže fakt záleží... A celkově je to mateřství mnohem lepší, než jsem si dovedla představit! :dizzy_face: Tak se neděs dopředu! :wink:

Já Maovu vůbec neznám, ale je to srašný! :frowning2: Ježiš, chudák holka, čím už prošla! :cry:
16. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Přesně tak holky, Maova měla poprvé mimoděložní a díky tomu jsme se seznámili, takže všechna další těhu jsme společně prožívali..byla i za mnou po tom první potratu ve 20 týdnu... :frowning2: .
Když se jim to stalo podruhé a to vlastně měla už jiného přítele, pže ten její manžel se s ní po mimoděložním a prvním potratu rozvedl :angry: , tak šla na genetiku, kde jí zjistili špatnou srážlivost krve či co a píchala si fraxiparin.Dokonce byla i na cerkláži čípku(nevím jak se to píše)a ten jí měl pomoct, aby se to udrželo dýl.. :frowning2: .Teď to nevzdává a až naberou sílu na další boj, tak jí Dr. doporučil tu cerkláž čípku udělat laparoskopicky už nějak před těhu či co..že se to dělá vyjímečně, ale dělá. Takže asi příště zkusí tohle..nevzdává to a bojuje a má za to můj neskonalý obdiv.
16. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
ty jo milo to by bylo super kdyby to udrzelo dalsi tehu dyl...a jak by pak mohla oehotnet kdyz bude ta cerklaz?
jakonstatecna je jako svina.....
16. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Maova je úžasná, silná ženská a já jí moc fandím do toho boje, úplně mě to dojímá, jak má sílu dál a dál bojovat a já věřím, že příště už vyhraje. Já se s ní potkala jednou na srazu prosincovek, to byla těhotná vlastně potřetí, moc jí to slušelo, moc milá, optimistická, má můj obdiv.
16. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tek já vůbec nevím jak to myslela, taky mi to přijde divný, ale nechci se jí teď ptát..já jí hlavně obdivuju, že do toho půjde znovu..já nevím jestli bych tohle zvládla :frowning2: .Holky mě je z toho strašně těžko..já jí vidím jak drží toho chlapečka a ví, že ho vidí naposled... :cry: :cry: :cry: .
16. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Evi, při hysteráku u Lukyho bohužel nepomáhá ani houpání. Houpu jak divá, můžu ho umačkat v náruči a chlácholit a on jen řve až je rudej a zalyká se. No naštěstí ho měl teď podruhý, tak už mě to nevyplašilo jako minulý týden, to takhle prořval s maličkatýma přestávkama 4 hodiny. :cry:
Teda chudák Maova, tohle je hrozně nespravedlivý. :cry: :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
jsem zpět, musela jsem si na uklidnění koupit triko :unamused:
Maova je fakt skvělá, já bych to asi nedala anebo určo ne hned a ona je prostě tak vytrvalá a já fakt věřím, že se jim to po páté už musí povést
16. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ja Maovu neznam, ale ja si to ani nedovedu predstavit :frowning2: Je to neuveritelne silna osobnost a ja taky verim, ze jednou se to povede a doufam, ze uz to bude v pristim pokusu!
16. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
no radši už otočme list

četli jste to s těma iránskýma volbama? ten Ahmadínežád je fakt blázen, jestli si myslel, že mu to projde
16. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Gucci no jestli je to pravda, tak je to sila! Ten clovek si mysli, ze je jedinecny!!!
16. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky,
teda Maova je oparvdu silná ženská,já bych to asi nezvládla,je mi to moc líto :frowning2: :cry:
Puzzi ty máš teda Hozulu vytrénovanýho,Maru si dudlík dá sama ale že by ho hledala kde je?My bohužel bojujeme s palcem,když není v puse dudlík tak palec,jsem zvědavá jak ji to odnaučím,no zatím jí to asi těžko vysvětlím takže nic ale až to půjde tak hned začnu :wink: Jinak Maruška už včera odpoledne byla protivná a kolem 17.15h už jsem nevěděla co s ní tak jsme ji dala spát s očekáváním že se prospí a bude vzhůru ale ona ne,spala a spala a ž se v půl páté vzbudila s horečkou,do šesti jsem s ní byla vzhůru a šly jsme spát,v sedm už zase byla vzhůru,teplota klesla na zvýšenou.Teď po obědě se vzbudila s ještě vyšší než v těch půl páté ráno,chudinka,jsou to stopro ty horní zuby :frowning2:
Užijte si brněnský sraz,těším se na fotky :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj Rehos, chudak Maru, takove teploty kvuli zubum. At se ty potvurky rychle vyklubou, at ma Maru klid a ty taky...
16. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jani děkuju,ona je kupodivu stále čiperná i při horečce ale jinak bývá ještě akčnější takže je znát že jí není dobře.Dokonce si i vydrží hrát chvíli na jednom místě a to je u ní co říct,jinak ji stále honím po bytě :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Rehos no oni deti neuveritelne dobre snaseji teplotu, ale urcite to neni dobre.
16. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
ajéé zoubky bobinka majinkatá
16. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak jsem právě odmítla nabídku konferenčního stolku za 5600,- Kč :grinning: áž jo, škoda, takový krásný byl
16. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tak mi právě došlo že to asi nemusí být k zubům,občas jí trochu teče z nosu,myslela jsme že k rýmě nemůže být tak vysoká horečka ale asi jo :frowning2:
16. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.