• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci teda takhle odmitat :wink:
Rehos nebo to je spis kombinace ne?
16. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Sama nevím,uvidíme co se vyklube,jestli zub anebo nemoc :unamused: Já si stejně myslím že hlavně zub,s dvěma už jsem měla zkušenost a tohle mi přijde stejné jako ty předtím,jen neměla rýmu :confounded:
16. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak jsem byla s kolegou z práce pro zmrku....mám na sobě bokovky a obtáhnuté triko...myslíte si, že si něčeho všiml? :grinning: neskutečný...já vůbec nevím, jak jim to mám po tom čt říct
16. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Gucci :wink:
16. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky, můžete mi prosím někdo udělat souhrn za včerejšek a dnešek? Ráno jsem byla u dr., protože mě už týden šíleně bolí v krku a nezabíralo ani 5x denně kloktání stopanginem. Takže jsem si ráno udělala výtěr z krku a valila k dr. Poslala ten výtěr a zároveň mi udělala kompletní odběry úplně na všechno. Zatím mi dala bioparox co 4hod. a zítra budou výsledky. Jestli tam bude streptokok, tak mi bude muset nasadit penicilin :frowning2: . Hrozně se bojím, aby to neuškodilo dvojkám.
Teď jsem četla, co se stalo maově. Úplně mě to sebralo, nedokážu si tu strašnou bolest vůbec představit. Já potratila po 1.IVF v 6tt a byla jsem půl roku úplně vyřízená, nedokážu si představit, kdybych měla o miminka přijít teď. Nechci na to ani pomyslet. Je to strašné. Musí být hrozně moc silná a statečná. Moc ji obdivuju a přeji, aby se toho vytouženého uzlíčku lásky také konečně dočkali :cry: .
16. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Pajdi, včera kůn nešel a já souhrn nejsem schopná dělat, páč má paměť je na bodu mrazu :grinning:
16. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Guci- jak je? Čtu, že si kolega vůbec nevšiml bříška :sweat_smile: . Vyfoť ho a dej do alba, jsem hrozně zvědavá. To mě když dneska viděla sestřička u dr. jak vcházím do dveří, nejdřív břicho a pak já a celá zfuněná, tak mě hned bez čekání i přes plnou čekárnu vzala :sweat_smile:. A na plicním to samé. Měla jsem přijít až zítra, ale říkala jsem si, že když už tam jsem, tak se zkusím zeptat, jestli by mě nevzali dneska. Nemusela jsem ani otevřít pusu a už jsem byla u dr. Zírala jsem jako puk, tohle se mi ještě nikdy nestalo. Nevím, jestli vypadám tak zle, :grinning: ale v tu chvíli mi to bylo jedno. Hlavně že mě vzala a nemusím tam zítra.
16. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
pajdi: tak těhule maj u dr. přednost ne? pG mě bude zítra ráno fotit, tak se těště :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
No ještě minulý měsíc když jsem tam byla, tak jsem hodinu seděla v čekárně.
Stihneš dát foto do alba ještě před prací?
16. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
jak před prací?
16. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
doma notas ani PC nemáme, takže to stáhnu až v práci kolem osmé tu fotku
16. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Aha, já zapomněla, promiň :sweat_smile: . Jé, takže to se akorát budím. To bude hezké překvápko :slight_smile: .
16. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
jo tak vono se nám to teprve budí, no to je dobrá provokace :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Hele mamino, Ty už máš být taky dávno doma a hezky si ráno chrupkat a ne makat v práci. Kdy chceš jít na PN?
16. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
mám v plánu pracovat do konce září :slight_smile: a myslím, že je to i reálné, páč než najdu za sebe náhradu a než dotyčnou zaučím, tak to taky nebude hned

no nic, poslechnu Pajdi a jdu hajat domů :slight_smile: , abych dohnala tu šílenou noc

mějte se moc hezky a zítra fááááá i s pupkem :grinning:
16. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Až do konce září :astonished: ??? No nic, běž raději na kutě :wink: . Já už dneska od té doby co jsem přišla od dr. prospala 5 hodin :sweat_smile: . Tak to běž rychle dohnat. :wink:
16. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
ahoj tak ja mam taky bioparox....a s mladetem pujdu asi zitra na prevazeni....
jee puzzi to je super ze dudlikova metoda zabrala.....
gucci to jsou normalni ignoranti....
muj sef to na me poznal den po tehoteskym testu...
rehos chudera tak snad to bude jen od zubu
16. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj děvčátka :slight_smile: jak se máme,jak se daří těhulkám?
a maminkám samozřejmě :slight_smile:
mě netěhulce se daří docela dobře,ale fakt jen docela,bolí mě bříško :frowning2: má to důvod
snědla jsem asi 2 kg třešní :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a mísu domácích jahůdek :slight_smile:
tak jsem jak bečka :angry:
jsem listovala netem ohledně IVF,KET apod. a narazila jsem na jeden článek
no zírala jsem na to jak blázen a říkám si,jestli ty ženský nejsou kolikrát fakt pitomý

článek přidávám

Dobrý den pane doktore, jsem nucena podstoupit kvůli dovolené interupci, nyní jsem v 10tt a chci se Vás zeptat jaké nesu rizika pro příští početí a jestli mohu jet za 3 týdny po zákroku na předem zaplacenou dovolenou k moři (letecky).Děkuji. Ještě dodám, že jsem bez dětí!!!

no není blbááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :angry: :angry: :angry: :angry:

ještě se vás zeptám ohledně těch mrazáčků a případného KET.... kolik se pak platí za KET?
16. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Pajdi, Teksas kdepak jste se nachladily, ze vas trapi takova bolest v krku.
Leni nevim kolik stoji KET v Pronatalu, ale v Gestu jsem platila 5500 Kc, to vcetne asistovaneho hatchingu.
16. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Jani- H. je nemocný už 10 dní, tak už jsem to asi chytla i já :cry: . Doufám, že v tom výtěru a odběrech nebude nic vážného. Ten krk mě bolí čím dál víc i přes ten bioparox. :frowning2: No nic, uvidím zítra. Budu tam volat kolem jedné, tak uvidím.
16. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Aha Pajdi, tak to je jasny. Ja mela Bioparox jednou a presne jsem mela stejny problem, krk bolel vic po Bioparoxu. Nakonec jsem stejne skoncila na klasickych ATB :frowning2:
Snad to bude dobry. Ja to boleni v krku rozehnala medem a oscillococcinem
16. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak mám konečně chvilku...
Pajdi, Bioparox určitě zabere. Snad ty ATB nebudeš muset brát... No ale i kdyby, prckům to neublíží.
S Mao je to hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2: Na jednoho člověka je to příliš moc neštěstí...
Leni, článek drsnej :angry:
16. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Jani- škoda že mě to oscilo nenapadlo, jak jsem byla v lékárně. No nic, zítra řeknu H. A teď si jdu uvařit čajík s citrónem a medem.
Lao- no já mám právě strach, že ty ATB nejsou dobré pro mimi :frowning2: , paralen apod. se dá, ale ATB jsou už fakt hnus :confounded: . Snad je nebudu potřebovat. Co Víteček?
16. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Pajdi jsou i ATB co nevadi. Ale ja radeji taky zustala u homeopatik a prirodnich produktu :wink:
16. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
ahoj holky jsem zpátky ze srazu, bylo to moc fajn, campi je kočka a Ladunka krásná holčička a nádherně se usmívá, Katce to taky moc slušelo a Stelinka je taková malinká myšička nádherná a anippe a Alex jsou taky skvělá dvojka, počasí nám přálo, dali jsme si mňamku - ale moc mňam to nebylo, hlavně hranolky byly pěkně hnusné, děti jsme vyfotili - teda anippe ale fotky dodá říkala v pátek, protože jede k rodičům
16. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj Rio, to je prima, ze jste si to uzily, i kdyz jidlo zklamalo...
16. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
maovy je mi taky moc líto :frowning2:
jinak my jsme byli na neurologii a musíme cvičit Vojtovku, jednak se pořád převažuje na jednu stranu a hlavně na bříšku sám nepase, jen zvedá hlavičku ale sám se nezvedne na rukách, jen když mu je tam dám, což by už dělat měl
16. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Pajdi, Teksas, to je mi líto, že vám není dobře. Snad bioparox zabere! Pajdi, neboj, myslím, že zrovna na týhle diskuzi bralo víc holek atb. v těhu. Mně teda bioparox vždycky pomohl.
Rio, tak to je fajn, že se sraz vydařil.
16. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Rio, to mě mrzí, že nasadili rovnou Vojtovku... Ale zase je to pro dobrou věc a ty dětičky se pak prý rychleji vyvíjí... A už jste byli na rehabilitaci?
16. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
dostali jsme doporučení a půjdu tam asi zítra se zeptat v dětské nemocnici, jdeme tam stejně na infekční s tou bulkou
holky já jsem teď při koupání objevila Vojtovi na hrudníčku červené flíčky které vypadají že jsou od té bulky, bojím seže to je další projev té reakce
16. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.