• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi, neboj, Dr. by ti určitě dal co nejšetrnější. Ale snad to nebude vůbec potřeba!!! :dizzy_face:
Víteček měl dneska nějakej blbej den... Od rána kňoural, jednou jsem ho musela uspávat v Bondolinu (nešlo ani uhoupat) a odpoledne v kočárku-ale vždycky se vzbudil se strašným řevem... Jinak mám pocit, že jsem vycuclá-holt jen pravé prso to samo nezvládne... Z levého odsaju max 20. No a V. tahá a tahá a asi nic neteče, protože to bolí jak sviňa a prcek se vzteká...
16. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Rio, zítra držím moc palce, ať už tu bulku nějak vyřeší!
Lao, já asi přehlídla, že máš něco s prsem... :confused:
16. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Evi díky, už je to fakt dlouho tak mě to štve
lao to mě mrzí že máš takové problémy, máš záňět nebo proč to bolí?
16. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ty jo, koukám kromě fajn srazu samej blbej den a samá nemoc. Tak to je mi líto.
Pajdi, neboj dvojky to zvládnou a určitě to nebude streptokok.
Té, Maovi je mi strašně líto, tohle je vážně hrozný
:frowning2: :frowning2:
16. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
zdar jak sviňa , stihla jsem dát ještě foto :wink:

A.míry z dnešní poradny 7750g a 70cm

a papa mějte se krásně
16. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jééé, fotky! Krásný děti! :slight_smile: I na tý fotce je vidět, jak je Stelinka malinká, takovej brouček.
16. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Pajdi,to je mi líto,že tě takhle bolí v krku :frowning2: neboj,u dr.to dopadne dobře a pajďuláčci budou na 100% v pořádku :wink:
přeju ti brzké uzdravení,hlavně odpočívej a ať je ti brzy líp,udělej si obklad na krk
16. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
priznicův zábal by mohl pomoct
16. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Ty dlouhodobější absence několik hodin tady je chyba, teď bude Jirásek :grinning: Teda pokud jste plkaly o něčem zajímavým, jdu dočítat.
Na Maovou myslim tu a tam dneska pořád, neumim si takový trápení asi ani představit :frowning2:
Rehos, Honzík taky dudlík nedokáže hledat, kde je, ale má jich v postýlce šest, tak asi v noci na nějakej náhodou narazil :sweat_smile: Přes den si nahazuje jen když ho vidí a dosáhne na něj. Ale fakt se vylepšuje, otočí si ho, nasměruje, já vim, že to zní jako kravina, ale pro mě je to fakt úžasný vidět, jak něco takovýho chytřejšího dokáže, už to fakt není ani náhodou bezbranný mimino.
Rehos, chudák Maru, snad to jsou ty zuby a budou brzo venku!
Pajdi, snad tam streptokok nebude, ale i kdyby, tak žádný nervy, penicilin se v těhu může a ty už seš po 1. trimestru a to by mělo být fakt ok i něco na to brát.
Gucci, nebo si kolega všiml, ale nechtěl se ptát a co kdyby ne, tak by tě urazil, že máš velký břicho. Já myslim, že to je možná, že si všiml, ale radši se neptá, co myslíš? :slight_smile:
Tak super že moravskej sraz dopadl ke vší spokojenosti, na fotky se moc těším!
Rio, díky vojtovce pak bude Vojtík šikovnější než průměr! Tak ať ti to jde ta vojtovka! Hehe, to je dobrý, že Vojta bude cvičit Vojtovku, ehm, jsem jak malá, že mi tohle přijde vtipný, co? :sweat_smile:
Lao, to levý Vítek už dýl odmítá, jo? Tyjo, to je mi líto, snad jen dočasná 6M krize.
Anippe, nádherný míry :grinning: Skoro jako Honzík, akorát je teda Alex větší než byl Honzík v jeho věku, mám radost, že máme konkurenci! :slight_smile:
Koukám na fotky, úžasný. Stelinka malinká proti ostatním. A Campi štíhlice zase víc, než jsem jí viděla, no zírám, jste kočky. Anippe má světlý vlasy?
Leni, třesně a jahody super kombinace :wink:
16. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
puzzi náhodou to vtipný je :wink: :grinning:
16. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Evi, to už trvá dlouho - asi dva měsíce... Vítek z levýho párkrát cucne, pak začne zuřit, takže valí k pravýmu a tam je to v poho...
Riuš, asi to bolí protože už tahá na prázdno... Tahá a nic nepolyká...
Jdu kuknout na fotky :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Super fota dětiček :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
lao aha tak to se nedivm že to jedným neutáhneš, i když jedna kamarádka kojila z jednoho holčičku od 2 měsíců do roku
16. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Lao, aha, to já vím, že jsi to před tím psala, ale to mě nenapadlo, že to trvá pořád. :unamused: Ty jo, a čím to je?? To jsi dobrá, že to zvládáš tím jedním tak dlouho.
16. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Evi, já nevím... asi mu to z levýho hůř teče, tak se nesnaží...
16. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tak koukám, že M. patří do tý čtvrtiny dětí, co prospí celou noc, jak píše Mel. Já si toho fakt moc vážím a uvědomuju si, jaká to je výhra, ale spíš to píšu pro Tetes, abych jí třeba taky dodala naději, že to jde. Dneska jsem si s M. v kočárku zvládla koupit i plavky, (spala před kabinkou) a dát oběd v Nordsee. Večer jsme měli na návštěvě 8 kamarádů, (kupodivu jsem ještě odpoledne zvládla upéct pizzu a ty čokoládový americký cookies (díky,Teksas), takže další pohodovej den. Ale to už jsem od pečení lítala k M. a zase zpátky, to už taková pohoda nebyla :wink:
S Maovou je to šílený, já tohle fakt taky nechápu, na světě spravedlnost opravdu není.

Stelinka je na fotkách opravdu drobeček, ale M. by vedle Alexe vypadala asi podobně, má o 10 cm míň.
Teutonie vypadaj opravdu dobře, hned bych do nich taky šla, akorát si na našem Ićoo pochvaluju vysoký madlo od kočárku, takže bych asi jïnej kočár mít nemohla. Ale určitě maj líp otáčivý kola a jsou skvěle odpružený.

Teda Laolo: kojit jen z jednoho, to bych asi nedala, jsi borec.

No musím jít taky už spát, co asi Annip? :sweat_smile:
17. čer 2009 v 01:07  • Odpověz
Zdarec holky.

Ani fotky mooc pěkný, Stelinka je drobeček, ale taky je nejmladší tak má na to nárok. Problém mám holky ten, že teda jako úplně nevím kdo na těch fotkách je :sweat_smile: . Viděla jsem 4 mimina a pak 3 kočárky :grinning: . to je pro mě neřešitelný problém a to vám říkám jako na férovku :grinning: . Poznala jsem Kay a Rio a pak ta vysokáááááá holčina to je Anippe? A ktera je ta čtvrtá?? :confused: Teď tady zpětně čtu, že tam byla Campi no to jsem z toho blázen :astonished: :grinning:.

Pajdi, snad to nic nebude a ten Bioparox, on moc nezabíra to je pravda, ale zase když jsem ho stříkala dýl a stříkala i do nosu i přes to, že jsem rýmu neměla, tak to pak zabralo.

Včera mi vyprávěla ta kamarádka, jak říká svému chlapečkovi, že lux je velký auto. Že má ten lux strašně rád a že když jde spinkat, tak ho musí mít sebou v pokoji. Jenže i tak malej neusnul a přišli na to, že museli dát luxu polštářek a přikrýt ho dekou a řekli malému, že lux už taky spinká a on pak v pohodě usnul :grinning: .Tomu jsem se strašně smála, když si představím ten lux :sweat_smile: :grinning: .
17. čer 2009 v 06:33  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska to opět vypadá na ukvičenej den-Vítek vstal prdelkou napřed :grinning: Jdeme na tu 6M kontrolu, tak jsem žádostivá, co a jak....
Terky, ale dala :wink: určitě bys nechtěla, aby byla malá o hladu :dizzy_face: No a za borce se nepovažuju, protože jsem musela někde udělat chybu, když to levén nechce :confounded:
Mili, s vysavačem dobrý :grinning:
17. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
Bré ranko,
fotky z Brněnského srazu jsem zhlédla. Mám pocit, že Campi už zná fakt všechny mimča z diskuze, kromě asi Lukyho a Mariany?? :astonished:
17. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobre ranko,
fotecky moooc pekny, Campi je velka kocka! No a deticky k zulibani vsechny.
Ani teda Alex uz je kus chlapa, jen tak dal :wink:
Milu, vysavac naprosto dokonaly, se tady rezu jak pominuta :grinning:
Lao teda Vitula ted nejak nema svy dny, ale ono se to brzy zmeni..
17. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
béánko

prosím vás, domluvte někdo tomu mému tělu, at v noci spí, nebo mě už picne fakt :rolling_eyes: , opět mezi jednou a druhou ráno vstávačka, WC, zle na blití, převalování, neusnu ani za nic a zaberu nad ránem....to už je asi počtvrté za poslední týden, oči mám jak angorák...áááž jo

jinak jsem si byla dnes ráno pro výsledky na imuno na Podolí, takže vše ok

a ráno jsem četla dobrý rozhovor s romskou miss v Metru:
otázka: a jaké máte zájmy kromě hiphopu?
miss: mám moc ráda procházky
otázka: a máte nějaké oblíbené místa?
miss: ano, moc ráda se procházím po nákupních centrech
:grinning: :grinning: tak to mě fakt dostalo :grinning:

no nic...

břuch dávám do alba...

jdu vás dočíst...
17. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Gucci pekne brisko, je videt ze rostes.
Noc nic moc, co se ti honi hlavou, kdyz nemuzes spat?
To ja ted chodim 3x za noc curat a neskutecne me to se*e!!!
17. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
l26: tady na konovi je diskuse Pronatal, tak se tam zeptej, určo budou holky vědět
pajdi: doufám, že ty výsledky budou dneska ok :wink:
jéé fotky ze srazu božíííí, krásný dětičky máte :dizzy_face:
Rio: jak ti to dopadlo vůbec s tou reklamací kočáru?
campi: ty blond vlasy máš fakt super, kočka :dizzy_face:
puzzi: my se tady známe dost, chodíme spolu pařit a tak, takže pochybuju, že tady máme takové gentlemany, že by mě neupozornili, že jsem přibrala :grinning:

Jani: hlavou se mi honí všechno možné...jako já s tím mám problém dlouhodobě, nejen ted v těhu, proto mi dělá problém usnout třeba přes den, páč přemýšlím přemýšlím nad vším možným a neusnu....a když se prostě v noci vzbudím, tak mám strašný problém znova zabrat a normálně na tvrdo počítám ovce
17. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobre rano,
steffi ty jsi teda lichotnice. Ze budu na stara kolena oznacena jako "kocka" jsem necekala :grinning: .
Pristi patek budu znat skoro vsechna mimča (kromě Vítečka a Marušky).

Ke srazu:
Mely jsme hodinu zpozdeni, pác kousek za Vyskovem stála dálnice, likvidovali nejakou bouracku, tak na nás musely rio a kay cekat. Zjistily alespon, ze budou mit stejneho pediatra (a doufam, ze jakmile zmeni rioko doktora, tak prestanou Vojtikovi komplikace). Posledni ale dorazila Anippka, zaparkovali vedle nas nastesti tesne poté, co jsem se stihla za autem vyčurat.
Priznam, ze nejvetsi prekvapko byla pro me Rio, necekala jsem nikoho tak materskyho a laskavyho, je skvely, kdyz si clovek uvedomi, ze bez dnesni mediciny by na mimčo cekala asi dýl a to by byla skoda, protoze taková zenská proste musí mít deti.
Fotka v kocarcich vznikla diky obetavosti anippe, ktera vylezla v 10cm podpatcích na vrávoravej stůl a spící děti vyblejskla.
Jídlo bylo fakt hnusný.
Na srazu se mi nejvic libil manzel od kay a Ladunka byla nadsena z pana Rioko. :slight_smile:. Jinak musim rict, ze 4 deti na tak kratkou dobu jsou fakt hodně.
A sotva zacala kay na lavicce decentně kojit, odvrácená od lidí, začali se trousit volejbalisti a připravovat PRED touto lavičkou hřiště. Ale nikdo neutrpěl újmu, kay umí kojit i bez polštáře:slight_smile:.
A Ladun je nejplešatější ze vsech deti :frowning2:
17. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Tetes píše:
Ahoj, dnes nevim, jestli se dostanu na koně. Vstávala jsem v pět kvůli bolesti zad, do toho se mi udělalo hrozně zle, pořád zvracím, mám průjem a teplotu 38 a skoro se neunesu na nohou. Snad bude lépe, mám kapačku, nabrali mi veškerou laboratoř, tak uvidíme.
:frowning2:
17. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Gucci aha, tak to ja spanim nemam problem, jen v pripade, ze je toho na me v praci moc nebo mam nejake jine trable. Jinak spis jak mimino :wink: A nejaky cajik by nepomohl?

Campi teda spojeni ty a stara k sobe vuubec nejde :slight_smile: Fakt ti to moc slusi, ten svetlej melir je strasne sik...
17. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Jejda Teteska je nejaka marodna, snad se z toho brzy dostane!
17. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
puzzi: díky za zprávu o tetes, snad to bude ok :confused:
jani: čajík... leda, že by mi tam někdo něco sypl na spaní :grinning: ... nevím, fakt nevím co stím, zeptám se zítra dr., ono se hlavně dost blbě spí, když je ti na blití
17. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Gucci, máš krásný bříško, jéje, by mě zajímalo v oblečení, jestli to fakt vypadá jako nafouklý nebo jako těhu, když si ten tvůj kolega nevšiml.
17. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Gucci tomu verim, to se mi nastesti nikdy nestalo. A ten zazvorovy caj ti pomaha?
17. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.