• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzzi: hlavně já měla před těhu placku, hodně jsem cvičila na břicho, tak fakt nevím....pG včera říkal, že to není možný, že si maj zajít k očnímu :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
jani: zázvorovej čaj nemám, piju ráno ten teekane těhu čaj
17. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Gucci no ja si taky myslim, ze uz si toho musi vsimnout. Fakt se ti to brisko zvetsilo :wink:
17. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Zkus primo ten zazvorovej, ten tehu mi nepomahal, ale zazvorovej jo...
17. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
a to je na ten žaludek? nebo na spaní?
já už to přes den celkem zvládám, jím fakt co 2-3 hodiny, takže to jde...ale přece nebudu v noci vstávat, abych se najedla a nebylo mi zle
17. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Gucci na zaludek, takze ho muzes mit vedle sebe na stolku a napijes se a bude ti lip...
17. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
aha, bezva, se dneska stavím do lékárny, díky moc
17. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
nemáš tam ještě nějaký čaj na mozek? :grinning:
17. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Tak uklidnujici je medunka a trezalka. Ale myslim, ze se trezalka v tehu nedoporucuje. Medunka je v pohode :wink:
17. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
terky, Mariánka je fakt úžasný dítě, fakt mi dá práci abych nezáviděla, ale říkám si, že to je hnusný chtít, aby byl Honzík jinej, tak ty závistivý pocity zadupávám hluboko, ale lezou furt :sweat_smile:
Třeba včera jsem jela s jednou sousedkou s kočárem. její chlapeček o měsíc mladší než Honzík, ležel, koukal, pohodička jazz. Honzík skoro seděl, vyčuhoval ven, kde co lítá, pak jsem ho dala trochu do lehu, aby mohl spát, tak začal úplně mega kopat a sjíždět dolů, pak se zkoušel přetočit na bok, dudlík si vyndaval, nakonec chvíli brečel asi 5 minut a usnul. Sousedka za chvíli povídá, že ten její taky spí, potichu jako myška. Za 45 minut se Honzík vzbudil a začal zase kopat a šít sebou. tak do sedu, málem mi vypadl z kočárku (ode dneška vyndavám deku pod ním a kšíruju ho), byli jsme naštěstí blízko domova, tak nestihl brečet nudou. No a doma je to taky masakr, to furt nosim nebo na gauči ho válím, na klíně mi sedí, furt něco, a pak nemá sedět sakra, by musel furt řvát!!! :sweat_smile:
Milu, taky mi u fotek holek chyběly popisky, protože Anippe jsem si představovala úplně jinak a Campi tam vypadá hrozně štíhle a vysoce, tak jsem si úplně na první pohled taky nebyla jistá.
hehe, chlapeček a lux :grinning:
Mel, hezká nová fotka :wink:
Gucci, snad tě ty nevolnosti přejdou. Co léto a dovča, bereš si aspoň dovču?
:grinning: rozhovor s miss :grinning:
Gucci, s tím spaním to mám stejně. Je to hrozný nemoct usnout, často mívám tyhle problémy, i když teď poslední roky je to celkem lepší, ta první půlka těhu byla hrozná. A bohužel i když jsem hotová z honzíka a unavená, tak když mě v noci probudí, tak pak často taky nemůžu chvíli zabrat, strašný...
Campi, pěknej popis srazu :slight_smile: Prosím tě netrap se pořád těma vláskama ladunky, mně se plešatý děti moc líbí. Já vím, je to holčička a už se těšíš na vlásky, ale počkej, budou, Honzíkovi začaly růst tak v 5M tipuju.
17. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
campi: naši známí maj holčičku a ta taky hrozně dlouho neměla vlásky a pak jí z ničeho nic začly růst a kolik jich ted má a husté :wink:
puzzi: co je Honzík za zmanení? střelec?
17. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
puzzi: dovču si určo beru, budem se během ní stěhovat :grinning:
17. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=98343&vOffset=4410&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Gucci nebo si porid nejaka homeopatika. To Gelsemium je fajn, hodne uklidni...
17. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Gucci, štír je honzík, to taky leccos naznačuje, jestli teda znáš nějaké štíry :slight_smile:
haha, stěhovat se během dovči :grinning: Do Pardubek, viď? A pak budeš ještě v září dojíždět do phy do práce?
17. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
jinak právě střelci jsou děti u nás na prosincovkách a řekla bych, že 80% z nich jsou v pohodě a hodný děti.
17. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Puzzi to jsem rada, ze strelci jsou hodne deti :wink: Doufam, ze to bude platit i u nas.
Ja byla hodne dite a bracha rak strasne dite :wink:
17. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
puzzi: jj štíry znám a mám to nějak zafixované jako blbé znamení :grinning: , je to moje neteř
no mám v plánu v tom září dojíždět, uvidíme, možná se budem stěhovat až později, to je zatím ve hvězdách
jani: díky
17. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
jani. můj brácha je taky rak a byl příšerné děcko :grinning: fakt na zabití, ale pak s věkem se hrozně uklidnil a je totál flegma
17. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
joooooooooooooo
DNES PRVNI DEN BEZ UTROŠE :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
ahojte
Puzzi,Hozík je fakt neposeda :sweat_smile: neřikej že se chcete začít snažit o druhý :grinning: to si docela dobrodruh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
gucci máš hezký bříško,takový malinký :slight_smile:
pajdi snad to nebude nic vážnýho a brzo to přejde,neboj dvojky budou v pořádku,teď už jim jenom tak něco neublíží :wink:
steffi a co ty s nějakym aktuálnim fotem břicha????už taky musíš bejt hezká těhule
campi,hezkej popis srazu - tlemim se při představě anippe v podpadcích na nestabilnim stole,tomu řikam obětovat se pro kolektiv :grinning: všem vám to moc sluší a dětičky jsou úžasný :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Gucci, já vždycky odjakživa říkala, chci holčičku a znamení je mi jedno, ale nechci štíra :grinning: Právěže nějaký štíry taky znám, ale děti vůbec. Napiš mi něco o tý tvý neteři, vyrostla z něčeho k lepšímu atd. Já vim, každý dítě je originál, ale stejně mě to zajímá.
Mysky, to druhý bude hodný, víš, to už mám naplánovaný. Sakra jsem to teď zvorala s císařem poslední dva dny na štíra, jsem měla překecat doktora o 5 dní později a byla bych vysmátá :grinning:
31tt - Mysky, ty se nezdáš :wink:
17. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
mysky: no od tebe to potěší dvojnásob, když napíšeš, že mám malinký bříško :grinning:
puzzi: no nevím, jestli se to dá srovnávat, podle mě je dost rozdíl holky/kluci....ona je prostě na můj vkus hodně holčičí :grinning: , nemůžeš na ní zvýšit hlas páč hned začne brečet, je hrozně ukecaná a všechno vykecá, je taková hodně sebestředná, venku mezi dětma je generál, bonzuje na děcka ve školce (podlě mě moc ve škole oblíbená nebude :grinning: ), je urážlivá, nasírá se, žárlivá....ale je to hodně i výchovou, bylo to první vnouče z obou stran, povedla se jim po cca roce a kousek, prostě je rozmazlená
17. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
puzzi jo tááák,ty to máš krásně naplánovaný :grinning: :grinning: já znám štíra chlapečka a to je zlatý dítě,jsou mu 4roky a je naprosto samostatnej a poslouchá jak hodinky přitom cca do dvou let byl na zabití - tak třeba se Honzik taky později zklidní :wink:
17. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Holky, chudák Tetes, myslim na ní, snad něco odhalí, třeba jí chybí nějakej minerál nebo co a bude jí líp...
17. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
puzzi: ale zase když byla pidi a začla lézt a chodit, tak jí stačilo říct jednou, že něco nesmí a nedělala to....taky nezničí žádnou hračku a všechno si hrozně pamatuje
17. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Gucci, hm, něco o štírech mám přečtený a generál mezi dětma je přesný, bonzák přesný, ukecaná, urážlivá, žárlivá :sweat_smile:
Moje máma je totiž taky štír :sweat_smile: A četla jsem nedávno dítě štír a na to sedí to bonzáctví a generál.
I když moje nej kámoška na gymplu byla štír a bonzák ani náhodou, ale generál jo.
17. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
já na ty znamení taky dost věřím, samo že nesedí všechno, ale něco na tom bude....já právě co jí znám, tak od té doby chci kluka :grinning:
17. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Mysky, ty seš zlato, teďs mě nabila energií, do dvou let to vydržím a pak budu mít nejhodnější dítě na světě, dík :grinning:
17. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Tetesko, co s tebou holka naše je?? :confused: Snad bude vše v pořádku a je to tvoje tělo je s dvojkama už unavený, tak si holt vzalo dneska dovču a těma kapačkama ho pořádně zase probereš. :wink:
Gucci, bříško super a neříkej, že to nikdo nepoznal, to jsou asi tupý a slepý:sweat_smile: .
Rozhovor s misskou..božééééééééééééé :grinning: .
Sraz: tak jsem pochopila, že ten prostřední hubenej čahoun je Campi. No a já si tě předstvovala úplně jinak a hlavně ne takhle vysokou :sweat_smile: :wink: .
Gucci a gratulace k prvnímu dni bez utroše. :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.