• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj,čtu o těch štírech a musím vám napsat že Filda je štír a není ani generál ani nebonzuje,prostě na něj nesedí nic ale ono taky dost záleží v jakém je ascendentu nebo jak se tomu říká,je víc věcí :wink: Moje neteř je Lev a na ní sedí to co píšete o štírech ale tam je to stopro výchovou,něco jako Gucciina neteř :wink:
17. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
puzzi: mam doma takovou super knizku o znamenich, je tam u kazdyho charakteristika jako dítě, tak na to mrkneme, az dojedes. Kdy se ti hodi pristi tyden? Ja nemuzu akorat v pondo. Mohla by se k nam pridat i teksas. Terkytce taky závidím. :slight_smile:

gucci: na nevolnosti radeji ten zazvorovej caj, i kdyz mne nepomahal, ale pisou, ze nekomu joo, tak vyzkousej. Nedelej si ho moc silnej, zazvor dost zahřívá, abys pak nechcípala v dusném dni horkem.

mysky: a co noveho u tebe?

gucci: a priznala bys tehotenstvi, kdyby kolega bricho komentoval? Mne se stalo s predchozim manzelem, ze jsem se stavila vecer v praci a vecerni asistent, kterej me dlouho nevidel, rika: "jee, kdy to čekáte?". Tak jsem klidne odpovedela: "ja ale nejsem tehotna, ja jsem jenom tak tlusta". A on mi pak, chudak, posilal omluvnej e-mail :grinning:
17. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
rehos: o lvech bych tady mohla vyprávět romány, páč lev je pG i můj šéf :grinning:
17. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
a něco o lvech ženách??já jsem totiž lvice :wink:
17. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
campi: jj ted bych to určo už přiznala, já bych jim to řekla dávno, kdyby nebyl šéf tak pověrčivý...hlavně se směju, páč já na začátku nosila volné věci, aby nebylo nic vidět a ted poslední dva týdny už to seru a nosím obtáhnuté trika, břicho trčí a nikdo nic :grinning:
17. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
já mám tady odkaz na numerologický rozbor podle data narození http://numerologie.najdise.cz/
dělala jsem to sobě i pG a hrozně to sedí
17. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Lvi jsou supernejlepší - F. syn je Lev a dost osobnost (výchovou ale dobře podpořená). Ale záleží fakt dost na ascendentu.
17. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
campi: no právě, mě pG nepříjde povahově moc jako výhra :grinning:
17. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Holky (moje máma a Lada) se vyfešákovaly a odjely do města (z naší vesnice cca 50 minut pěšky), musím se jít umýt (od 6 jsem pracovala) a pojedu je vyzvednout autem, tak čauky.

mili: ja nejsem vysoká, holky moc nevyrostly a podpatky si vzala jenom anippe:sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
puzzi a ne že mi budeš za 1,5roku nadávat že je H.pořád stejnej :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Campi, co třeba úterý? V pátek bude ten sraz se všema, tak ať to mám rozložený ty cesty do Phy. Knížku o znameních zkoukneme, zajímá mě to o dětech.
Gucci, tak jim to fakt neříkej v práci a počkej, kdy si všimnou, bude sranda :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Campi fakt není moc vysoká, ale na tý fotce vypadá, nechápu :slight_smile: ve skutečnosti mi přišla normoš velká.
17. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Gucci tak bracha rak je presne jak pises. Jako dite byl na zabiti a ted totalni flegmous :wink:
L. je kozoroh a naprosto super znameni, obzvlast ke mne strelci :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Gucci a gratulace k 1. dni bez Utrose :wink: Jeziiis ja uz si ani na nej nevzpomenu :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
jj kámoška má manžu Kozoroha a strááášně jí závidím, on se sebou nechá dělat všechno a pak v pravou chvíli se vzepře a usadí ji, to se mi líbí....mě kolikrát příjde, že spolu s pG bojujem o hlavu rodiny či co :grinning:
17. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Gucci, krásný bříško - myslím, že si kolega nemohl nevšimnout.
Campi, super popis srazu. :grinning:
Puzzi, tak to když bude ta holčička po dvou letech, tak to akorát vyjde. :wink:
Holky, čtu vše, ale nestíhám reagovat. :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Jo, a Lvi jsou jasně nejlepší!!! :dizzy_face: :sunglasses: :grinning:
17. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Evi ještě aby řekla něco jiného :grinning: Jestli ty nejsi náhodou lvice :wink:
17. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: .
Už jsem vzhůru, dneska v noci 2x vstávačka kvůli tomu sajrajtu bioparoxu, takže jsem spala až do 9h. :sweat_smile:
Rio- dneska už máte tu kontrolu, ne? Snad s tím budou něco dělat. Bobeček, přece ho nemůžou nechat takhle trápit :frowning2: .
Lao- a dokrmuješ UM nebo to zatím stačilo?
Teri- snad jo, uvidíme dneska, v jednu budu volat dr., tak jsem zvědavá.
Anip- gratuluji k poradně :wink: .
No dětičky prostě zase nádherné :dizzy_face: .
Mili vysavač fakt super :grinning: .
Lao- dneska držím pěstičky :slight_smile: .
Guci- bříško krásné, ale takové roztomilé pidibříško :sweat_smile:.
Tetesko- už jsem Ti psala sms, doufám, že se z toho brzy dostaneš a nebude nic vážného. Držím pěstičky.
Guci- já měla taky placku před těhu a všimli si toho taky až kolem 12tt a to já ho měla s dvojkama mnohem větší než Ty. Asi si myslí, že jsi trochu přibrala a je jim trapné se ptát.
Ahoj Mysky- co Ty?
17. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Absolutně nesouhlas, nejlepší jsou panny :_D
17. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
nejlepší jsou blíženci, to máte dva v jednom :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
pajdi a jak ti je?Je to trochu lepší???
nejlepší jsou blíženci :sunglasses:
17. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Mysky- děkuju, dneska se mi spustila rýma, takže to bude asi jenom zánět nosohltanu :slight_smile: . Teď jsem volala do labiny na ty výsledky, tak je všechno ok :dizzy_face: , jen jaterní testy mám trochu nižší- to se mě ptala, jestli jsem vegetariánka nebo těhule a čekám dvojčata :grinning: , tak jsem ji řekla, že to druhé, tak se smála a říkala, že bych měla jíst více masa a CRP mám vyšší, což značí nějaký zánět v těle. Asi ta rýma a kašel. Takže paráda. Železo i krevní obraz mám v pořádku, takže mi prostě jen dvojky dávají víc zabrat :wink: . V jednu budu volat ještě k moji dr., ale myslím si, že mi neřekne jiného :slight_smile: . Takže popíjím čajík s medem a citrónem.
A co Ty Mysky, už jsou ty stahy dobré? Teda to tvrdnutí?
17. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
pajdi to je fajn že výsledky jsou v pořádku.Dvojky ti teda jenom dávaj pořádně zabrat :unamused: Takže žádný odbejvání v jídle ať máš všeho dostatek :wink:
Mě břicho trvdne pořád,ale zatim je to nebolestivý a cca 10xdenně takže v normě.V Po jdu na velkej UTZ a v út ke svý dr. tak uvidim co mi řekne,26. máme jet na tu dovču tak doufám že mi jí nezatrhne :sweat_smile:
17. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
pajdi, tak to jsou dobré zprávy :slight_smile:
je fakt vidět, že dvojky jsou záhul :confused: Tetes už je naštěstí skoro ve finále a ty zdárně v půlce, jste dobrý! :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
pajdi super že je všechno v pohodě,ještě to nachlazení ať zmizne :wink:
Marunce teče pořád z nosu a právě má zase zvýšenou teplotu a to je dopoledne takže můžu čekat horší :confounded: Jinak má typické zubní stolice a neustále něco drtí v pusince,kdy už jí ty mrchy vylezou :angry:
17. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Puzzi nejlepší panny?Tak fajn,to je Maru ale moje ségra taky a nic moc teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
rehos pořád ještě Maru trápěj ty zuby jo???chuděra :unamused:
17. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Mysky- tak to je dobře, jen s tou dovolenou opatrně :wink: .
Puzzi- musíme to obě s Teteskou zvládnout. Hlavně ať je Terce lépe, dneska mě fakt vyděsila. A my to snad taky zvládneme aspoň do toho 33-35tt.
Rehos- a dáváš ji něco na to nachlazení? No snad ji to bobka brzy přejde. Taky má pořád něco, co jí zlobí, zuby a teď ještě nemocná :frowning2: .
17. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Rehos, třeba má Maru tu rýmu taky k těm zubům, děti jsou dost oslabený, když se jim takhle prořezávaj, tak to mohla chytnout k tomu...
17. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.