• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ty jooo keasny foto prdolku a fakt campi vypada desne velka......a z rio jsem mela stejnej pocit jen z foto....jakej clovek muze delat ve skolce:slight_smile:))
ty voe tetesko uzdrav se kurna...aspo kapajdy pomuzoun aby ti nebylo blbe
nejlepci sou bejci a berani
pajdi snad to brzo prejde kurna....me je dneska lip o neco
ale zase mam trochu starost o bobanka pac u prsa strasne breci a to malo co vypije tak vyblindi kurnA
campi rada se pridam
gucci miss blbka:slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda anni alex je kus chlapa...
lao to me mrzi ale mame to dneska asi taky tak
17. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Teri- myslíš že to Olík chytá od Tebe, že nechce pít?
Já jdu chrnět, nacpala jsem se železem :grinning: , špenátem, tak jdu na kutě. :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
ja navim nemel ba ma perotilatky....ale vzteka se a furt spi...no dneska jdem se prevazit tak uvidim...a sere me ta vyrazka uz ji ma zase hnusnou...vubec se ji nemuzem zbavit
17. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
jeziiis ja pisu jak hovado tim jednim prstem...sorry
17. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
tek, takže to vztekání u prsa pokračuje? i přes den občas?
17. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
hele ne prestalo to az dneska jo vcera vecer taky trochu
17. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahoj Teríííí
tak jsem si byla pro o, normálně jsem se přistihla, že jsem párkrát měla zavřené oči při chůzi, musela jsem si koupit colu, páč se mi klepou ruce, asi z nedostatku curku nebo co
17. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoooj guccaku
hele kola je bomba ja ji chlastala taky kdyz jsem chodila do prace a cokoladka je ok:slight_smile:)
17. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
joooo jeste jsem zapomela ahoj terky ....jsem raDA ze se kolacky povedly....hele nevis jak se ten kramek na zlicine jmenuje?
17. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahoj tek,jéé vy jste se ještě tý vyrážky nezbavili??? :fearful: čim to může bejt :unamused: a co že se tak vzteká při krmení???člověk by čekal že každej chlap bude u prsa nejspokojenější :sweat_smile: tak snad bude váha o.k
gucci,no jo....potřebuješ doplnit energii :wink:
17. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Tek, a dneska jdete do poradny? Uvidíš, snad to bude vše ok a i to vztekání přejde.
Colu já ráda, v těhotenství jsem jí pít nechtěla, ale nevydržela jsem a tak jednou dvakrát týdně jsem si dala :sweat_smile: Na ty stavy bez energie je dobrá :wink:
17. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Mysky, s těma chlapama u prsa to nebude tak žhavý, já mám obecně spíš pocit, že holčičky chlastaj jako divý, 10 minut a přežráno a hodně kluků mimin se fláká a vzteká. neplatí to samozřejmě 100%ně, ale kluci jsou podle mě k tomu náchylnější, možná že jsou obecně líný nebo co :grinning:
17. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Pajdi, tak to jsem ráda, že to není nic vážnýho! :slight_smile:
Rehos, teda to je hrůza, jak ji to drží dlouho... :unamused:
Tek, a přibírá?
Gucci, Ty dokud nezkolabuješ, tak se z práce nehneš, co?! :sweat_smile:
holky, to jste mi připomněla, co se dělá v poradně? radí :sweat_smile:
evi: hele taky mě to dneska napadlo, že to asi přeháním, jsem magor prostě, právě tady mystifikuju pohledem gauč, který mě k sobě voláááá :grinning:
17. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
puzzi,podle mě si to co zanedbaj v kojeneckym věku vynahrazujou v dospělosti :sweat_smile: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky,
campi ten sraz pěkně popsala :grinning: tak nějak to opravdu bylo.. s těma volejbalistama u kojení to byla fakt prdel, nejdřív tam byli dva, tak jsme přisedli na vedlejší lavku no a pak jich tam postupně přišlo z vedlejší hospody asi 10 :grinning: a jeden mi mlátil míčem za zády o zem, fakt žůžo na první kojení venku :grinning:

holky byly ale moc super, campi fakt jsme Tě ráda poznala :wink: a Ladunku samozřejmě taky,moc jí to slušelo, nádherně se smála.. a s vláskama se netrap, ty dorostou..

puzzi, jestli je campi vysoká na fotce ze srazu se nediv, my máme všechny s rioko a anippe cca 158cm :grinning:
autor
Gucci :grinning: Radí, jj, tam sedí taková rádkyně, říká si doktorka a ta ti tvou ratolest omrkne nahatou, zváží, změří, poslechne si srdce, plíce a já nevim co všechno a poradí ti co a jak, půlku z toho stejně zapomeneš a ta druhá půlka rad je pro tvé dítě nerealizovatelná, ale je to přece jen poradenství zadara, takže jako dobrý :grinning:
Gucci, no radí, jak se oblíkat a tak... :grinning: Tam odevzáš moč, změří Ti tlak, zváží Tě a pak někde dělají utz. :wink:
No, zvaž to!
Jo, aha, Gucci se ptala na poradnu už po narození! :sweat_smile: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
já myslela teda poradna jako pro děti :sweat_smile: Evi, možná Gucci myslela tu těhotenskou, já nevim :sweat_smile:
Mysky, teď uhodila hlavičku hřebíčkem s tím vynahrazováním v dospělosti :grinning:
Kay, dobrá story s volejbalisty :grinning:
Aha, vy jste takový prťata, takže Campi mezi jednookými králem :grinning:
17. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
néééé já se ptala na poradnu jako ted, zítra mám ten NTS a potom poradnu :grinning: a já si říkala, co myslím PUZZI tím "omrkne ti tvou nahatou ratolest"..... teda napadlo mě všelicost, ale dítko ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Kay, tak ses zocelila hned na poprvý! :wink:
Puzzi, asi jsi to pochopila dobře Ty... :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Gucci, :grinning: :grinning: Tak nakonec jsem to dobře pochopila já! :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Gucci :grinning: :grinning: Se musíš umět vyjadřovat jasně, pak ze mě tady děláš blbečka :grinning: Nebo ho ze sebe dělám sama? :sweat_smile:
Nahatá ratolest v těhu poradně :_D
17. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Honzík spal dopo skoro dvě hodiny a teď zas, spavá nemoc :sweat_smile:
A za hodinu máme sraz v posilovně a babi bude vozit kočár, ehm, Honzík bude nejspíš vyspanej :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
šíííš :grinning: :grinning: :grinning: se tu řežu teda :grinning: :grinning: a já už plánovala, jak se musím dát tam dole dokupy, když mi ji bude rádkyně omkrávat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
koukam kazda o jiny poradne :grinning: :grinning:
nevim jestli pribyva se prave zajdu zvazit....a zeptat na vyrajdu a na probioticky kapky
17. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
gucci :grinning: :grinning:
Kay první kojení venku dobrej zážitek :wink:
17. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Puzzi, chudák babi! :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.