• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mili: no těch zánětů se taky bojím, já na to dost trpím, čili díky za připomenutí, připisuju si to na lísteček pro dr.

holky, chodíte někdo nakupovat na mimibazar?
17. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Milu no ja cviceni potrebuju jako sul, uz jsem nejaka rozlamana. To je z toho, jak se furt valim doma :dizzy_face:
Gucci ja bych taky na plavani nechodila, bala bych se tech zanetu. I kdyz plavani v tehu je pry hodne dobry.

Gucci chodim na aukro, na minibazar ne.
17. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Tetes pise: Uz je to i trochu lepsi. Laborka dopadla dobre, krome moci, ale nevim, co tam nasli, tipuju to na mocak, pac mi pali. Jsem dost unavena, tak se snazim spat.
17. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
no tak jestli je to jen močák, tak je to ok , ne
17. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Gucci jojo s mocakem si poradi. Doufam, ze ji kapacka zavodnila a je ji lip. Uz je toho na ni moc, ale jeste chvili musi vydrzet...
17. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak papa devcatka..
Gucci kdybych byla ve Vodickove brzy, tak ti pisnu a muzem zajit na zmrzku :wink:
17. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
ooo tak jo, tady maj super na Jindřišské :wink:
17. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tak jo, do kolika jsi v praci?
17. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
do čtyř
17. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
oki, dam vedet, jedu si na Zizkov pro nejake bylinky a pak do Vodickovky, tak uvidim, jak to budu stihat
zatim pa
17. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
papa
17. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Guci- zastávám stejný názor jako Evča, dokud nezkolabuješ, tak se odtamtud nehneš, co? :angry:
Tak já s tou poradnou pochopila Guci a zároveň jsem si stáhla i tu dětskou poradnu od Puzzi na Guče. Tam ho taky změří, zkontrolují srdíčko a orgány a taky je nahé :grinning: :grinning: .
Guci- ale dole bych se do kupy určitě dala, mě v poradně omrkne přes pochvu UZ, jestli je ok čípek a pak mi dělá normoš UZ přes břicho. Jinak změří tlak, zkontroluje moč a zváží. A pak kecá o čem potřebuješ :wink: .
Teri- koukám, že jsme na tom stejně. Mě taky krapet otrnulo a taky se mi spustila rýma :slight_smile: .
Jani- Ty už chodíš na kurz? Já nee :astonished:.
Jé tak kdyby to byl jen močák, tak by to bylo super :dizzy_face: . No uvidíme.
17. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
tak jsme se vrátily z procházky, hodina a půl super, jen je teda vedro.. :sunglasses:

Stela ještě spí, snad nebude nějaká přehřátá.. Za chvíli ji vzbudím..

gucci, Ty chceš vážně furt chodit do práce?
17. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
a to přísahám, že nejsem workoholik, jako baví mě to, ale dokážu si představit bez toho být, jen je prostě nechci nechat ve štychu, ale slibuju, že jak se v pondělí vrátí šéf z dovolené, tak mu nadhodím hledání náhrady za mě
17. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla doplnit, že jak psala campi, ohromně mě překvapila riuš, je to super máma, se nedivím, že je Vojtík tak šťastné a spokojené miminko.. :dizzy_face:
17. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
tak rio dělala ve školce ne? ta má dobrou průpravu :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
no to jo, ale průprava neprůprava, to musí být v lidech... :dizzy_face: mě by ani průprava ve školce nepomohla, abych se takhle chovala k dětem, když se jich bojím :grinning:
17. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Kay, já bych vás taky moc ráda poznala... Až pojedu na Moravu, tak dám vědět, jestli se se mnou někdo sejde... :sweat_smile:
17. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
jééééééééééééé
tak mi volala Janča a máme spicha u mě u práce a jdeme na zmrzku
a já zrovna vypadám jak debil nevyspaný po těch šílených nocích sakra, aby se mě nelekla :grinning: :grinning:

tak pápápá už se nebudu vracet
zítra držte všechno co máte, pisnu někomu sms

fááááááááááááááááááááááá
17. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Evi já se s tebou sejdu ráda :wink:
campi, kay a teksas díky, potěšily jste mě. já měla děti vždycky ráda, sice zkušeností jsem měla milion ale stejně je to pak jiné :slight_smile:
tetes je mi líto, tak snad jí bude brzy dobře, hlavně když zjistí co jí je
Vojtovi s tím nic neudělali, prý je to pořád nedozrálý a z části tvrdý, že to musí dozrát, jdeme tam až 28.7, takže mě nepotěšili
jinak jsme byli objednaní na 10 a vzali nás a ve 12 což mě dost štvalo, nemusela jsem tak brzy jezdit - od nás to dopoledne jede málo
campi ale Vojta nemá taky moc vlasů, však ono jim to doroste
17. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Si jako děláte prdel, že jste nakecaly šest stran??!!!! :confused:
Na 6M kontrole jsme probraly příkrmy, zeptala jsem se na ty tekutiny. Tak zkouším Víťulovi dávat čaj-ksichtí se jak sviňa a vodu-taky žádná sláva... Jinak dnes vopruz - furt na rukách či klíně, je to tu jak po výbuchu.... ale seru na to-bordel v bytě - spokojené dítě...
17. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Lao: co jsi se dozvedela o prikrmech a tekutinach? Jakej čajík zkoušís?

rio: to jsem zvědavá, jestli bude V. taky holá hlava:slight_smile:.
17. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
evi no samo.. :slight_smile:

rio, to jsem ráda, že jsme Tě potěšily :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
lao :grinning:
campi já myslím že to nebude žádná sláva, i když já jsem byla vlasatá po narození jako stelinka, no Vojta bude po tátovi :slight_smile: jo a ještě jak jsi psala že budeš znát všechny kromě Vítka a Marušky, tak jsi zapomněla na Editku od Pudliny - a tu možná poznám já, v létě bych k ní možná jela na pár dní, pokud bude Votík ok
17. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Ja na Pudlinu tolik nemyslim, pac nas tady zanedbava, ale muzes ji pak aspon pozdravovat :dizzy_face: . Pojedes vlakem, jo?
17. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Evi- já určitě :dizzy_face: , tak se mnou počítej až tady pojedeš.
Guci, Jani- tak si to hezky užijte. Já chci taky zmrzlinku. No nic, tak si půjdu dát aspoň nanukáč.
Rio- vždyť jsi říkala, že to má zhnisané a něco mu z toho teče :confused:, tak jak to, že mu s tím zase nic nedělali????
17. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
campi asi bych jela vlakem, já jsem prostě takový cestovatel, ale ještě uvidíme jestli na to najdu dovahu, přeci jen je to daleko...my si píšeme na skypu nebo voláme
Pajdi no ale prý to není ještě celé dozrálé, že by to nešlo ven všechno a tak je potřeba počkat, ach jo...no neudělali vůbec nic, jen to změřily - má to 3x4 cm
17. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
17. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
terkytko: co tam kupujes? Ty veci na podporu kojeni?
17. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
přesně tak, maj tam Pískavici od Grešíka a ten sirup Laktofyt. Ale radši tam zavolat a objednat si to. Já kdybych to nekonzumovala, tak mám dostatek mlíka jen v noci, přes den to musím takhle nahánět :pensive:

Jinak já jsem zastánce plavání v těhotenství, plavu každej tejden už asi 10 let a v jiným stavu jsem chodila k nám na Petynku a pak do Podolí, byla jsem ještě tejden před porodem a to jsem chodila v lednu do venkovního bazénu. Když M. koupu nebo jsme na plavání, tak jí říkám, že už to přece zná z bříška, že jsme byly ve vodě furt :dizzy_face:
Ale je pravda, že jak komu to vyhovuje, já jsem třeba neměla v životě výtok ani jiný problémy, takže jsem se nebála, ale věřím, že někdo má blbý zkušenosti.
Ve Vodičkový je super Ovocnej Světozor, byla jsem na něm závislá, pracovala jsem hned naproti přes ulici :grinning:
nejlepší je pravá šlehačka!
17. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.