• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
terky moooc diky zavolam si tam az pojedu na sraz tak koupim
hele tak doktorka nerekla nic k ty vyrazce ze to prejma dobry ..no se mi moc nezda
pak me teda dost vystrasila tim ze mi rekla ze ted radi cernej kasel a ze nikam by jsme nemeli chodit dokud nebude naockovanej ze uz u ni sand umrely tri miminka ...no tak nevim teda
takze ted mam strach jako svina z toho srazu..
terky prosim tebe ty jsi jezdila MHD od zacatku?
jeee pajdi to mame stejny ale teda nepreju nam to...
super ze je tetesce lepe se mi ulevilo ..at vydrzi aspon tyden dva..deticky uz jsou mega velky tak to je velke plus
holky hodte sem miry kluku ve trech mesicich
oliver ma ted 3 tydny pred 4835g
jooo terky ovocnej svetozor je nejlepsi
rio to si delas prdel furt nic?
jee holky srazika jste si daly jooo
17. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
terkyt, a působí ten laktofyt dobře? dá se to koupit i někde třeba v lékárně?

tek, černý kašel? to už snad vymizelo ne? :-O no já se taky docela bráním MHD a obchodům atp..
17. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Rio, to je šílený, že tam jdete zase až za měsíc. Ty jo, to je fakt přístup! :angry: A ještě to čekání! Chudák Vojtík.
Jé, to jste hodný, že byste se se mnou sešly. :wink:
Lao, a co ses jinak dozvěděla na KO?
Tek, ježiš, teď jsi mě taky vyděsila s tím kašlem. :confused: Já to s tou váhou nějak nepochopila...

Holky, dneska jdu večer s kamarádkou "pařit", tak jsem zvědavá, jak to tady zvládnou. :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
jé evi Ty se máš, pařit s kámoškou :slight_smile: já jsme zase slamněná vdova můžu tady pařit tak s kámoškou Stelou :grinning: ale vzhledem k tomu že teď teprve usla od procházky s kočárem, tak to na velký mejdan nevypadá :grinning:
no sešly, záleží na tom, kdy dorazíš :slight_smile:

Rio, a myslíš, že by stím neudělal něco ten náš (Tvůj nový) doktor?
17. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Kay, u nás taky většinou dřepím doma já... Tak aspoň jednou za čas vystřídat, ne?! :sunglasses:
No, to já ještě vůbec nevím... Jen mě napadlo, že kdyby jel D. služebně někam tím směrem, že bychom to spojili... :wink:
17. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
kay ja taky ...hele ale vona rikala ze se to hodne vratilo kvuli cestovani atak
evco co presne s vahou? ....je tak to jsem zvedava...u nas se mnou nikdo nechce do kina..smejdi
¨majda taky neni naockovana vid?
sakrbleeeeee...ale zase jdem do clovickova
17. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Campi, můžu dávat neslazené čaje a koj. vodu. Zatím se na to teda moc netváří... Jo a koupila jsem čajovou směs od Hippu na dobré spaní, tak zkusím šupnout před spaním, bude-li mít ještě tendence sosat :slight_smile: Jo a v Máma a já nebo kde jsem četla, že se může granul. čaj přislazený laktózou. leč jen takový jsem nenašla...
Jinak, co se mi dnes stalo: Holky mě štrejchne!!! Dneska jsem vyměnila proleženou matraci na gauči za novou-no kurew sedm, nehňápl mi na zem hrnek s kafem a nerozprsklo se to všude, včetně gauče??!!!! ........,....,.....,.......,..........,........,...........,......,.............,....,...,....,...................,...........,............., Tečky a čárky jsou sprostá slova-libovolně dosaďte :angry: :grinning:
17. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Evi, vyblila na mě milion věcí ohledně příkrmů, takže začnu mrkví, po třech dnech zkusím něco nového atd. Ještě juknu do chytrých knih a bude :slight_smile:
17. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Zdar,
teda černej kašel? No se schválně zeptám své doktorky, jdeme k ní 25.6., takže vlastně den před srazem. Bude to Lukyho druhej výlet mezi lidi a hlavně busem. První budeme absolvovat tenhle pátek, jde se ukázat do práce.
Co ta Tetes? Jsem něco zahlédla, že má teplotu a průjem. Sílu dočítat vás nemám.
17. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
lao tak kup laktozu zvlast ja ji mam taky a normalni granulovanej neslazenej cajik
:slight_smile:))))) lao to nasere cece
17. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
tetes to bude snad mit ok ..nenasli ji nic krome snad nejakyho zanetu a ona si mysli ze to bude mocak
tak do prace jooo.koukam ze se teda taky nebojis MHD...
doktorka prave rekla ze ne davy a obchodni centra..ty voe ale to se fakt neda
17. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Tek, no nevím jestli se bojím nebo ne. Pojedu tím busem cca 15 minut, a do obchodních center nechodíme jinak vůbec. Na nákupy chodí P. sám.
No už jsem to o Tetes našla, tak snad bude vše o.k., aby se dvojky ještě mohly dopéct. :wink:
17. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Tak kočár s babi dobrý, honzíka jsme posadili, aby viděl, babi s ním jezdila po parku, koukal na psy a tak, pak začal kňučet, tak položit a půlhodiny spal.
Rioko, ty bys mi měla dát nějaké lekce mamánovství, já si někdy přijdu, jakože mi to moc nejde :sweat_smile:
Gucci, to znám to, že je nemůžeš nechat ve štychu. Ale kdyby najednou něco a doktor ti PN nařídil, tak by se to v práci taky nepo... Ale chápu, jak to myslíš.
Kay, jsem si představila, jak učíš ve školce a bojíš se dětí. By se vždycky schovala ně´kam do kouta a tam se klepala, aby na tebe ty děti nepřišly :grinning:
Rio, to si dělaj srandu že další dva týdny s bouličkou nic?
Lao, začneš s příkrmama teď v 6M? Honzík čaj nechce skoro vůbec, někdy má lepší chvilku a trochu se napije, ale většinou nic :-/
Tek, cože? černej kašel a tři miminka? bych se asi bála metra a mhd, ale jinak si myslim, že ta tvoje dr. straší nějak moc, nebo ne?
tek, Honzík ve 3M 6,5kg, tak to ho Oli asi nedožene.
Evi, hezky zapař, ti dva to zvládnou v pohodě :wink: Děti drží s tatínkama, zvlášť dcerušky, přece nebudou dělat brajgl, když je máma pryč.
Laolině rozlitému kafi už jsem se řezala na prosincovkách :grinning:
Chudák tetes a močák, ale to je ještě v pohodě, to se dá vyřešit.
17. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
puzzi ne 2 týdny ale skoro 6 jdeme tam až 28.7 víš
no my budeme očkovaní až za hooooooooooodně dlouho a nevyhnu se cestování v buse a podobně, musela bych být furt doma
lao perlíš...to naštve
17. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Lao, já to myslela tak, jako co Vítek...
Jejda, Tys měla trošku smůlu, co?! :sweat_smile:
Ty čaje od Hippu jsou asi slazený všechny, nebo ne?!
17. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Taky mi přijde, že kdyby už na to umřely 3 miminka u jedný dr., že už bysme o tom slyšely... :confused:
17. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Možná myslela 3 miminka za její 50ti letou kariéru...? :sweat_smile:
17. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky, prosím zamyslete se nad srazem na Vranově, s holkama jsme se včera usnesli na třetím týdnu v srpnu.Potřebovala bych vědět kdo by měl teda zájem a na který dny v týdnu zablokovat pokoje. Dál upozornuji, že se bude muset být po dvou na pokoji, ale tak to snad zvládnem, ne? pokud se chcete na něco zeptat, písněte do ip....dík

rio na to prostě nemám slov :angry:
Kay je fakt statečná, já bych takhle nekojila :sweat_smile: má ode mne zase jedničku s hvězdičkou :wink: ...jo a mimochodem už chápu, proč si mě zve na návštěvu jen když má manžu pryč :grinning: :wink:

puzzi jsem ráda, že jsem Tě s mírama A. potěšila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kay má pravdu, že jsme všechny malé, ovšem já mám těch 158cm i s podpadkama :grinning:
17. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Já jsem od 13.7. do 31.8. v Chorvatsku, takže sraz v létě pro mě ne.
17. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
no ja si taky myslim...ze moc strasi ..to mi nerikejte..hlavne timhle by se asi neprezentovala
17. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
ahoj, zběžně jsem vás pročetla, ale sloupek nebude, páč jsem dost unavená.
Výsledky z další laborky budou až zítra, ale ten močák by nevadil. spíš jsem prostě fchytla nějakou střevní virozu a už je to na vycuclé tělo od dvojek moc. Takže jsem ráno seděla na záchodě s průjmem a zvracela do odpadkového koše,co jsem si dala před sebe. Prostě paráda :angry: měla jsem děsnou zimnici,tak jsem se nebyla schopná ani utřít, no děs. Ale už je to lepší, měla jsem v průběhu celého dne kapačky a už udržím v žaludku i čaj. Ději jsou v pohodě. Takže se vlastně vůbec nic neděje.
Holky, od kdy se smějí používat pro mimčo probiotické kapky? Někde jsem četla,že až od měsíce? A co se používá do té doby?
Viděly jste včera ve zprávách o těch autosedačkách? to je docela síla. :confused:
17. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Tetes, to jsem moc ráda, že ti je líp, střevní viróza hnus, ale aspoň že děti jsou úplně ok.
O těch autosedačkách to říkali i dneska, síla, naštěstí už jsou snad stažený z obchodů My teď budeme kupovat novou 9-18 kg, Maxi Cosi je dobrá značka, že? Poraďte ubohému nákupnímu neřešiči :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Lao- to fakt člověka nas... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vyčistila jsi to?
Teda s tím černým kašlem se mi to moc nezdá :confused: . To už by bylo asi všude ve zprávách. Média vždycky všechno rychle rozmáznou.
Nepsala někomu Teteska jestli se potvrdil ten močák nebo ne?
Já právě sežrala půlku 6kg melounu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se asi neunesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
17. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Á už to vidím, teda Teri- Ty sis dala ráno :frowning2: . Snad to nic nebude a zítra Ti už bude líp. Hlavně aby ses v noci aspoň trochu vyspala.
17. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Puzzi, jj, začnu mrkví a pak se uvidí... tak to jsem ráda, že Honzík taky nečajuje :grinning:
Evi, dostal hexu a prevenar, trošku zařval, jinak je vše ok, takže Dr zas za měsíc :slight_smile:
Pajdi, snad se mi to povedlo vyčistit...
Tetes, probio se můžou klidně dávat i dřív. Stejně tak i Sab simplex...
Anipp, Vranov bych brala. Jak je to teda s těmi manželaty? Brát - nebrat? Musím zjistit, jak to drahý vidí, nedávno vyhrožoval Chorvatskem, tak je třeba zjistit, jak se to vyvíjí.
17. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
puzzi, Ty budeš měsíc a půl v chorvatsku??? :-O tam máte soukr chatu nebo co? :slight_smile:

anipp, děkuju, no ale co jsme měla dělat že? s tím srazem počítám, puzzi bych teda taky moc ráda poznala.. ale s ebude dovolenkovat jinde :slight_smile:

Já jsem doma prohlásila, že do 3 měsíců. dokud nebude stela naočkovaná, že do obchodu a MHD určitě nevlezeme.. jinak jsem se asi dneska na té procházce spálila krapet :slight_smile: ale byla super.

tek no náhoda je blbec... :rolling_eyes:
17. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
hele jestli by nebylo lepsi ta vysocina jak byly prosincovky ....skrdlovice jsou OK i pro brnaky ne?
no a tam by jsme mohly az v zari .... az tady budei puzziovic ..ale mluvim za sebe
17. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Já mám ty granulovaný čaje s cukrem nebo tak něco, víc mi to chutná, stejně 90% toho čaje vypiju vždy večer já, přece to nevyleju :grinning:
Kay, naši śi tam platí paušál na místo v kempu, máme tam karavan a celkem dobrý zázemí, taková chata no :slight_smile: Budu tam 2 tejdny s našima, dva s P., dva jen s mámou a tejden s mámou i tátou. Plus Honzík furt tam se mnou samozřejmě.
Ten Vranov mě bude mrzet, co září? :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
No Vranov asi bez manžů ne, to bysme se nevešly...m. by ani nejel
tetes můžeš sab simplex , dávají to už v porodnici
17. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Pokud září a byla bych ve hře, tak hlasuju bez manžů. Kdo je na ně zvědavej :grinning:
17. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.