• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
já v září nemůžu předposlední víkend
17. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
a kdyby bez manžů, tak by to ani nemusel bejt víkend, ne?
17. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
to by v týdnu asi bylo horší zkloubit s doktorama se všemi dětmi
17. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
ja taky jsem pro bez manzu.-)))
a klido v tejdnu pro me lepsi
17. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Rio, když domluvíme sraz předem, tak si doktory naplánujeme na jindy, si myslim, že s doktorama jde termín trochu upravit. Zas když už bez manžů, tak je lepší tejden, to jsme všechny doma samy na děti...
17. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
hm ale v týdnu nevím jestli me odveze, no uvidíme
17. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
no mi je to úplně jedno raději bych teda ten Vranov, ale termín kromě víkendu 12. 9. je mi fuk (to se žení brácha).. Martin by asi taky nejel :sweat_smile: rioko bychom mohli možná odvézt, ale nevím jestli bysme se vešli do auta se všema krámama :frowning2:

puzzi, no všechny doma samy nejsme :grinning: ale ráda si odpočinu :grinning: prosím Tě můžeš mi napsat kolik to tak stojí a jak se to zařizuje takový místo v kempu? klidně do IP.. a v kterým kempu nebo kde to vlastně takhle máte? to je super..
17. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
jo a ja se chtela zeptat puzzi jeslti tam kam jezdite jsou pisecny plaze :slight_smile:)
17. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Kay, stojí to asi 50 tisíc Kč na tu sezónu, tzn. duben-září plus potom za osobu euro na den pobytu (to už je detail). To je skoro v každým kempu, že určitý místa jsou pro paušalisty, tzn. tam má ten člověk svý místo, svůj karavan napevno, třeba malinkou zahrádku, sezení. je tam přívod vody a elektřiny. My tam máme karavan na spaní, jedna postel pro 2-3 a jedna pro 1-2 plus takovej pevnej předstan, kde je kuchyňka a nějaký police a tak. Naši tam pořídili ledničku, dvojvařič, troubu obyč a letos koupili nějakou cestovní malou pračku.
Jezdíme do Vrsaru, moc hezký město. Je to na Istrii, mezi Porečí a Pulou.
Písečný pláže tam nejsou, jen jedna jakože dětská, ale v Chorvatsku na Istrii jsou spíš kameny. Ale jsou tam hodně slezy po schodech hned do hloubky, tak chodíme bez bot. A moře krásně čistý.
17. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
ještě upřesním, že to euro na osobu na den je pro šest vybraných osob, tzn. třeba u nás naši napsali sebe, mě, Pepu, ségru a švagra. Když tam jednou třeba teď na týden dva nějaký známý, tak si to platí trochu víc, prostě ke každýmu paušálu má 6 osob možnost být tam libovolně dlouho prakticky zadara (kromě toho paušálu).
17. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
puzzi teda to je super.. to jsme vůbec netušila že to takhle jde.. My si chorvatsko zamilovali loni, když jsme tam byli v předsezoně.. já myslela že to bude nějaká turistická přeplněná sračkovní země, ale bylo to tam nádherný.. a to se tam zamlouvá nějak třeba rok dopředu, nebo to už tam člověk musím mít domluvené dlouhodobě ten karavan?
17. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Já klidně zvládnu Vranov v srpnu a Vysočinu v září! jen Vranov v září se mi nelíbí z toho důvodu, že už bývá chladno a tady je to opravdu na to, užívat si venku na zahradě i s prckama :wink:
17. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Kay, my jsme tam taky moc spokojený, je tam krásně, čistý moře, hezká příroda.
Tyjo, přesně nevim s tím zamlouváním.To většinou bývá tak, že tam někam jedeš jen tak na dva tejdny a líbí se ti třeba ten Vrsar a okolí a jezdíš tam několik let a pak se dozvíš o paušálech a pak koukáš na inzeráty, jestli nějaký lidi to svoje paušální místo už nechtěj a nabízejí ho jiným a pak se domluvíš a zařídíš si to na další rok a dál a dál, to je fakt pro lidi, co tam chtěj trávit každý léto na stejným místě. Hodně to využívaj třeba německý důchodci, že tam tráví v chorvatsku celý léto v kempu, maj tam veškerý vybavení, někteří i TV a satelit a tak :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
no to by pro nás asi nebylo, jen mě tahle možnost nikdy ani nenapadla.. jsme o tom neslyšela. já bych to tam klidně trávila taky, ale M. má přes léto nejvíc práce, takže smůla :grinning: ale příští rok plánuju, že bychom tam zase jeli, jestli bude Stela ok, tak na týden zase nějak v předsezoně, to tam nebývá takové horko.. a máte tam internet? ´:-O co budeme bez Tebe jinak dělat? a Ty bez nás? :grinning:
17. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Kay, jasňéééé, internet tam je, to musí bejt :grinning: Táta koupil nějakej chorvatskej mobil a kartu či co. Naši jsou tam každou chvíli a bez netu by to taiy nepřežili.
Takže budu na příjmu, sice ne asi přes den, to na notebook venku není vidět a vevnitř je horko, ale večer se budu snažit napsat vám a něco dočíst.
17. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Teksas: mě teda s černým kašlem nikdo nevystrašil, jezdila jsem normálně už po šestinedělí, neřeším to.
ohledně příkrmů, začala jsem číst knížku od Fořta Aby dětem chutnalo a jsem z toho teda dost zděšená. Mám pocit, že jediný, co dítěti můžu dát je avokádo, kokosovej olej a zeleninu, ovoce až skoro v roce a v 8. měsíci na másle osmažený banán, skleničky zavrhuje a vlastně skoro všechno, maso zbytečný, mám z toho hlavu jak tank a nevím, jestli jsem magor já nebo ten chlap, doproručuju radši nečíst.
Je teda pravda, že u nás v únorovkách jsou holky, který nekojej a úderem 4.měsíce začaly do dětí ládovat pátý přes devátý a divily se, že to nechtěj a vůbec v tom neměly systém, to by jim Fořt vysvětlil, že je skoro zabíjej, doporučuje začít i později než v 6. měsíci.

Evi: jen vyraž ven, doma to zvládnou.

Puzzi: nedávno jsem se ponořila do debaty o Maxi-Cosi
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=86180&vGroupOffset=0
17. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Zdarec holky.
Tetesko naše milovaná, tak snad už to bude o dost lepší a trošku se zmátoříš. Věřím ale, že to musí být s dvojkama pro tvoje tělo záhul. Myslíme na tebe :slight_smile: .
Jani a Gucci jak jste si užily zmrzku? Světozor je super, na Budějárně je Jani přece taky ne? :confused:
Jo a Jani jaký bylo cvíčo?
Dál nezvládnu reagovat, pže to jsou spíš maminkovský vjeci :wink: :slight_smile: .Snad jen, že ten černý kašel se mi taky nezdá, určo by to bylo už ve zprávách, pže to je nebezpečný.
No a já dnes vstávala už v půl 3. Monty je od včera nějakej divnej, vůbec nevím co s ním je, pořád se klepe a nechce spát a když si lehne, tak se taky klepe. Ráno nechtěl žrát a až když jsem mu přinesla žrádlo na gauč na deku, tak to sežral a napil se. Tak nevím jestli to není nějaká reakce ještě na Meggie. :confounded:
No uvidíme dneska...při tom se mu věnujeme pořád stejně a řekla bych, že víc jak Meggie a do teď byl v poho.Chjooooo :frowning2: .
18. čer 2009 v 06:38  • Odpověz
Dobré ráno,
Puzzi, úplně jsi mě namlsala s tím místem vašeho pobytu :dizzy_face: Jsem zvědavá, jak se nakonec rozhodneme a jestli vůbec a kam vyrazíme...
Mili, s Montym to fakt vypadá na nějakou reakci na nového člena rodiny... možná si myslel, že je Maggie jen na návštěvě a teď už mu je podezřelý, že furt nejde pryč... :grinning: Určo bude brzo líp :dizzy_face:
18. čer 2009 v 07:15  • Odpověz
Bré ranko,
Luky dneska nahodil totálně tříhodinové intervaly, do toho zase začal haprovat manža a mě asi přišla MS - týden jsem měla od špinění klid a teď krvácím přesně jako při MS, tak nechápu - v šestinedělí? No prostě jdu se oběsit, jsem totálně mrtvá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobre ranko,
Lao fotecky krasne, Vitecek s brejlema je pekne mafianek :wink:
Jdu vas docist, od vcerejska jste toho zase nakecaly...
18. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Uff tak jsem vas docetla.
Tetesko to je fajn, ze uz v sobe neco udrzis. Strevni chripka je hnus nejvetsi :frowning2:
Teksas vcera jsem byla na Zizkove v privatni bylinkarne Galadriel, je to ve Vlkove ulici a tam ten Laktofyt maji...
Vranov ten nevidim, uzijte si ho maminy s detickami :wink:
Terkytko ja taky v zivote vytok nemela (diky bohu), ale jsem ekzematik a z toho duvodu mi bazeny nedeleji dobre.
Mini srazik s Gucci byl super, jsem si myslela, ze je vyssi. Ale super baba, strasne prijemna :wink:
Cvico taky super, 20 minut predporodni kurz a pak uvolnovaci a posilovaci cviceni. Byla jsem plna energie. Vtipne bylo, ze jsem byla na hodine tehulek, co budou rodit v zari, jsem tam byla jak exot s malym brichem :wink:
Uz se tesim na to cviceni od 1.7., to uz budou prosincovky :slight_smile: Joo a uzili nas dychat na porod, to byla prca :grinning:
Milu teda copak se Montymu prihodilo, snad to bude brzy OK...
18. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Jo Jeste reakce na Mel, ms? uz? to je hoodne brzy ne?

Jinak dnesni noc stala za h..., jsem vuubec nemohla spat, bylo mi vedro, pak se mi furt zdalo ze me boli bricho...grrr :frowning2:
18. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Jani, prý když plně nekojím tak je to možný. . . . :unamused:
18. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Hmm tak to ti nezavidim, ale zase muzete zacit planovat druhe skvrne :wink:
18. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Jani, no myslím, že za druhé těhotenství by mě teď doktorka nepochválila. Nic jdeme ven, než zase bude hnusný vedro.
18. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Milu tak snad to nebude nic vážného s Montym, třeba má taky špatný den a noc, držím pěsti :wink:
jani super že jste si srazíi užily a že se Ti líbilo cvičení, já jsem byla jednou a pak mi to dr, zakázal - no a taky jsem porodila, ale na cvičení jsem se hrozně těšila
tetes doufám, že Ti je dnes už líp
holky mě dneska nějak není dobře, strašně se mi motá hlava, mám strach brát Vojtu na ruky :frowning2:
jinak to je pěkný opičák, začal dělat u jídla blbosti, vždycky trochu lokne, začne se tlenit a vykládat, pak zas dvakrát potáhne a furt dokola, pusu vždycky dokořán jak se směje, no trvá nám to strašně dlouho a mlíko je pak studené
18. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Terky, Fořta fakt radši nečti, na mě je hrozně extrémní, já se řídím obecnýma doporučeníma v různých příručkách a na netu, ty se víceméně shodují. Jakože v půl roce zelenina (příp. nekojený trochu dřív), po 3 týdnech ovoce, pak postupně 1x týdně maso, 2x týdně atd., od 8. měsíce jogurt a nějaký další přílohy, dál nevim. Plus takový ty doporučení nová potravina 3 dny a pak až další. Na nějakých 95% to snad všechno dodržuju, tak snad nic nezkazim.
Milu, snad nebude Monty nemocnej.
Mel, v 6N má hodně holek od krvácení pauzu a pak zas, nemusí to být MS. Tyjo, 3 hod. intervaly a aspoň usnul hned? Hm a manža do toho - drž se.
Lao, jé, moc hezký fotky, brejle prďácký :wink:
Steffi a Gucci se znaj, se máte :slight_smile:
Mel, jak dlouho ti dali zákaz po císaři?
Rio, hm a pak do flašky práská rukama, vyhazuje si to a rozčiluje se, kdo mu to bere. Nebo kope do mý ruky, takže mu to nemůžu držet. Myslim, že Honzík se naučí držet flašku až tak za pár let, páč teď je na to hroznej poděs.
18. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Rio ja to neberu jako pripravu k porodu, ale je fajn se setkat s tehulema na stejny lodi a moci se optat na nejaka trapeni a ty porodni asistentky, co jsou ve studiu pro zeny jsou uzasne a strasne ochotne...a to cvico je jako bonus, fakt to bylo super zpestreni...
Teda vy mate doma rostaky, ale hlavne ze je to bavi :wink:
18. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak já bych byla spíš pro léto, i když to zase nemůže Puzzi, ale v září v týdnu asi nebudu moct, prot. máme pondělky cvíčo a st plavání. :unamused:
Včera večer jsem si docela užila (přišla jsem asi v půl dvanáctý), skoro vůbec jsme neřešily téma děti, takže jsem si fakt odpočinula. :wink:
Terkytko, já teda Fořta považuju docela za přeháněče, ale těžko říct... Většinou doporučujou maso skoro každej den, a to bych třeba taky nechtěla dávat...
Puzzi, to Chorvatsko fakt závidím. Mně se tam taky strašně líbí. :slight_smile:
Mili, to je divný s tím Montym - snad bude OK.
Steffi, sluší Ti to! To nevím, co bude říkat za 4 m.! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.