• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Lao, Víťulka je fakt kouzelnej! :dizzy_face: Hele, kde jste sehnali takhle prťavý sluňáky? A snáší je v poho?
18. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ráno.
Miluško- nezajdete s Montym raději na veterinu? Může to být přehnaná reakce na Meggie, ale taky ne.
Mel- to se mi nezdá, aby jsi měla v šestinedělí menzes. Myslím si, že se spíš ještě čistíš.
Jani- Ty se máš s tím cvíkem :wink: . Já bych taky chtěla chodit. Aspoň na ty přednášky. No uvidím, jestli mi to dr. v pondělí dovolí.
Teda ty jsi pořád stejně hubená, jak to děláš, že máš pořád tak krásné malinké bříško? Moc Ti to sluší, jen nevím, jak Ti bude L. říkat za pár měsíců :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Já bych jela taky do Chorvatska, mám ho moc ráda nebo do Řecka. Ale s dvojkama na dovču můžeme na dlouho zapomenout. No uvidíme, jak to budeme finančně zvládat.
18. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Evi on si zvykne, jak to bricho roste postupne, tak mu to ani neprijde :wink:
18. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Gucci pise: Jsme ZDRAVI :slight_smile:. Mimi meri od hlavicky k prdelce 6 cm, jsme opet trochu vetsi. Dostali jsme tehu prukajdu a jsme moc stastni :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Holky s Montym určo pro jistotu na veterinu zajdu ať mám jistotu, že je vše ok, pokud teda bude odpoledne stejnej jako včera. No je mi to divný a jsem z toho špatná :frowning2: .
Jani, bříško máš kouzelný a neřekla bych že jsi teda nechutně těhotná, páč v té halence co máš a já mám stejnou, mám břicho větší jak ty :grinning: .Náhodou ti to moc sluší :wink: :slight_smile: .
Mel, teda to jsou vjeci s tou MS, ale taky se spíš přikláním k tomu, že se čistíš.
Gucci, paráááda, že prcek takhle krásně roste a že je vše v pořádku. :dizzy_face:
18. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Mili- snad to nic nebude, ale pro jistotu běžte :wink: .
Guci- paráda, gratuluju a už se těším na fotku :wink: .
18. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
jejej, chudacek Monty, ja bych pelašila hned na veterinu, pejskum clovek taky do hlavy nevidi. A jeste nikdy se mu neco takovyho nestalo?

steffi: taky jsem chodila do Vodickovy a byla hodne spokojena. Bohuzel - sotva - jsem si predplatila dalsi lekce, tak mi cvičko zakazali a ja prisla o penize :frowning2: . To družení se stejne staryma maminama moc neprobihalo, bylo nas tam fakt hodne a po cvičení každá šup domů. Ale ja nechodila zas tak dlouho, tak treba se tam potom nejaka partička vytvořila.

rioko: to se mi taky stava, ze treba stojim nebo sedim a zamota se mi hlava. Az bude nekdy cas, tak se chystam k dr. na nejakou vetsi kontrolu, pac je to skoro kazdej den asi mesic.

steffi: vsak tak to ma vypadat, krásná fotka a jeste más pod halenkou spoustu volnýho místa:slight_smile:

evi: vcerejsek zavidim
18. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
terkytko: Fořt je extrémní i na mě, precetla jsem to a udelala si svuj nazor. Vicemene se budu ridit doporucenimi nasi dr. plus si nekde musim sehnat konzultanta k nemlecny a bezvajecny strave pro L., aby mela dostatek vapniku a tak. A taky jsou dve sousedky ze tri na podobny vlne jako ja a biosousedka dokonce nedavala preventivne kravsky mliko do roku a pul, tak dam informace dohromady a uvidim.

Ja jsem asi jedina, ktera povazuje Chorvatsko za priserny misto k dovoleny.. Chorvati jsou podle myho desne vychcani, uroven sluzeb spatna, ceny vysoky, prirody a turistů si tam vubec neváží. Byli jsme tam 5 dní, pak jsme přejeli do Slovinska a to byl uplne jinej svet.
18. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Stězovací okénko:
Brigadnice nepochopila, ze dnes pracuje, nastesti jsem ji rano poslala sms s pokynama a v pul desaty se mi ozvala, ze je ve skole. To jsme byly s Ladun nabaleny, ze jedeme na vylet, do toho dosel expresni (podle klienta desne dulezitej) preklad, tak jsem nas musela vylozit, preklad rychle zadat a ted cumim doma, pac ve 12 preklad dorazi od prekladatelky, zkontroluju ho a poslu. A ke vsemu jsem moji mame rekla, ze ji dnes nepotrebuju, tak pracuje. Snad nebudou zadny dalsi expresni zakazky, ja to s ditetem fakt nezvladam. Mozek je jinak nastavenej, navic jsem zvykla se ji porad venovat, kdyz nespi, tak me jeji pripadny pokrikovani znervoznuje a nejsem schopna rychle reagovat.
18. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Campi právě, že se to nestalo. Ani když jsme přivezli Meggie domů, tak se takhle nechoval a hlavně, se k Meggie choval normálně asi už po 3 dnech. No myslím si, že to hraje. Pže v pondělí po očkování Meggie, kdy jí bylo blbě a chovala se stejně jako včera on, jsme si jí samozřejmě víc všímaly, pže jsme se báli alergický reakce. Tak nevím jestli to na nás nezkúšá...no uvidíme. :unamused:
18. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Vcera jsem byla vecer na kosmetice u sve stare kosmeticky Lady. Ma 6letyho kluka, kterej je v nemocnici, protoze pred 10 dny vypil pripravek s louhem!!!!!!!!!!!! O vikendu ho hlidal nejakej strejda, dovezli mu nejakej pripravek na cisteni, chytre to ten dodavatel prelil do neoznaceny PET lahve, ktera tekla, tak to strejda nalil do lahve od Jupíku a nechal v dílne. Odpoledne dobehla sestricka toho kluka, ze Péta sedi na dvorku a narika, ze umre, zvracel a divne to smrdelo, tak prisli na to, ze se napil tekutiny v ty dilne. Do 3 hodin s nim byli v Brne na ARO, mezitim slozite zjistovali slozeni toho pripravku, tomu dodavateli se nemohli dovolat, zjistovali to na toxikologii a prislo se na to, ze je to ten nejhorsi sajrajt, co muze bejt. Chlapecek byl 10 dni v umelym spanku, porad mu koukaji dovnitr, protoze ten pripravek pusobi postupne a hrozi, ze mu postupne vyžere diru v zaludku, ma spalenej jicen atd. Lada veri, ze to bude dobry, ze se z toho mladej organismus vzpamatuje. Je to hrůza, ona mela deti taky v pozdejsim veku, tak je desne hlida, ale stat se to mohlo kazdymu a ted nezbyva, nez doufat, ze se nestane to nejhorsi.

V kazdym pripade je tohle první vec, kterou clovek bude muset s detma udelat, nepouzivat nadoby na jiny veci, nez k cemu jsou urceny. Ja vcera udelala malé Lade pití z vody z vodovodu, protoze jsem si ji chytre natocila do lahve od kojenecke vody. To samozrejme neni nijak tragicky, ale clovek se fakt přehmátne.
18. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Campi no doufam, ze mi to doktor nezakaze a ja si cviko uziju. Musim se ho zitra zeptat, jestli je to OK
Jinak ja jsem spokojena, klidne bych brala i vetsi brisko :wink:
Campi brigadnice by zaslouzila!!
18. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
mili: snad to bude ono. Ja porad rikam, ze pejsci jsou jako deti. Tohle delaji starsi sourozenci, ze se zacnou chovat jako mrňata, protoze vidi, ze se mladsim detem venuje jiná pozornost.
18. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Campi teda chudak klucina!! Ale tohle je hned...
18. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
steffi: vsak jsem taky pekne nas..., ale puvodne jsem mela pracovat az do konce tydne, tak to dneska jeste preziju. Jeden klient dodava vakciny na praseci chripku, tak maji v posledni dobe casto dost velky rychlovky a ta moje nástupkyne je perfektni, dost si je rozmazlila a ja horko tezko naplnuju vysoky standard sluzeb, kterej nastavila. No, v podstate pokracuje v tom, jak jsem to delala ja: "nemozne na pockani, zazraky do 3 dnů" :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Holky omlouvám se, že vám sem lezu, ale potřebovala bych pomoct. Máte někdo založené fotoalbum?? Potřebovala bych poradit, jak mám udělat odstavec. Dělám s tím psí kusy a nejde mi to. Děkuji za případnou odpověď!
18. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Haaribo a pak tvuj text
18. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Šmarjá!!! Tak já to zkusím...
18. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Gucci, gratuluju, že je vše OK. :slight_smile:
Campi, ono asi záleží, kde jste byli - mám víc známých s podobnými zkušenostmi jako vy... Mně se na Istii strašně líbí. A mám dobrou zkušenost i s hotelem, a to já jsem spíš náročná. :slight_smile:
Jejda, tak to dnešek moc nevyšel, co?! :unamused:
Ježiš, to s tím chlapečkem je šílený! :frowning2:
18. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Campi, to chápu, taky bych se nedokázala soustředit, člověk fakt dělá jen drobnosti v pauzách a narychlo.
Steffi, břicho krásný, prosím tě ale hrozně těhotná fakt ne, krásné začínající těhule :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Campi urco to zvladnes, i kdyz takovej vysokej standard sluzeb je narocnej..
Koukam, ze se mi v textu pro Haariobo nezobrazilo to
18. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Stejně mi to nejde, Haaribo mám před textem a jinka nic...
18. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Haaribo pred tim tvym textem ma byt lomena zavorka br a lomena zavorka..ale v textu se mi to nezobrazuje :angry:
18. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Taky mi to psaní dneska jde... :angry:
18. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
mmnt!
Uz ti to jde?
No tak to je masakr, myslíš ten zobáček???
18. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
jojo zobaceky a mezi nima je br
18. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
BINGO!!!!! Děkuju moooc!!! :grinning:
18. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
nemas zac :wink:
18. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.