• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mne na Chorvatech stve, ze se vic nesnazi. Spadla jim do klina krasna priroda, ale jsou to takovi flakači a jenom natahujou ruce (to je muj dojem ze dvou míst a z toho, co jsem o nich slysela, a taky je nemam rada jako prekladatele, jsou desne nespolehliví a jenom slibujou).
18. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Campi, to je hrůza s tím klukem, jj, takový tekutiny před dětma skrejvat pod zámkem.
My tam ve Vrsaru máme dobrý zkušenosti, chodíme furt do stejný cukrárny, táta tam udělá za zmrzliny přes léto megakšeft, tak když jeli domů, tak dal ten majitel plnou tašku dortů na cestu, zná nás všechny, dává nám jahody na zmrzlinu zadara a tak :slight_smile: A jinak občas na večeři různě, je fakt, že chorvati taky nejsou nějaký smíšci, že by se přetrhli, tak jako u nás, kus od kusu :sweat_smile:
18. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Puzzi Vrsar je moc peknej, byli jsme tam 2x na tyden na dovci a moc se nam tam libilo.
Chorvati se urco nenadrou, je to typickej jizni narod, stejny jako italove nebo rekove...
Ja bych treba nejela do Egypta, tam mi vadi, jak jsou chlapi vlezli a to nesnasim...
18. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
zdáááááááááááááár

než se začnu rozepisovat, proč jste mi neřekly, že UTZ NTS se dělá přes břicho?
tam příjdem s pG, dr. říká: tak si odložte, at mám volné bříško
tak já sundala suken, kalhotky, vyhrnula si triko, lehnu, dr. na mě čučí a prej: ooo vy jste se mi tak odhalila, ale budeme dělat už břišní UTZ :grinning: :grinning: :grinning: ...pG se samo přidal, že jsem exhibicionista :grinning: :grinning: no tlapaš
18. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Puzzi, to je docela dobrá cena za to Chorvatsko, když si vezmu, že na Hracholuskách na přehradě celoroční pronájem chaty je taky 50 tisíc, sice je to na celý rok, jenže v zimě by tam člověk zmrzl, takže to vyjde vlastně úplně na stejno......
Miluško, děkuji. Už je to dobrý, byla to opravdu jenom nějaká jednodení viroza. Ještě jsem si teda nedala plnou jídlení zátěž,ale je to celkem ok., jedna holčina mi tady včera večer donesla meloun, tak jsem se smála, že jí děkuju, ale že to pro mě asi nebude to nejvhodnější, tak se zase smála ona, že je úplně blbá....Ale už se vážně cítím dobře.
Dneska jsem se ptala dr., jestli příští týden už můžu vysadit utrouš, že budu mít ukončený 34.tt a on říkal, že uvidíme, že prý je teď na zklidňování dělohy, a že u mě si moc nemůžou dovolit,abych měla nějaké kontrakce. Tak jsem mu říkala, že si myslím, že to měl ale doktorv institutu dobře vypočítané, páč už si dávám max. týden kdy budu schopná někam dosáhnout. Tak se pitomec smál, že prý to chápe. Tak jsem říkala, že ať se na mě nezlobí, ale že od teda těžko :grinning:
Mílo, myslíš, že Monty žárlí??
Mel: MS, to snad né?????
Steff:tak to jsi opravdu asi nezvolila vhodný termín,s kým se přimíchat do kurzu
:grinning: Holky si teď rvou vlasy, čoveče to byla jedna na kurzu a ta nemá skoro žádný břicho, je hubená sluší jí to a já mám takový panděro.....úplně to slyším :grinning:
¨Rio:nemáš nějaký blbý tlak, nebo něco? Aby ti vážně nebylo špatně nějak moc. A nemužeš poslat tchýni na procházku s Vojtou a trochu si zdrřímnout?
Steff:nechutně těhotná,jo? Čoveče a to se mi zdál Libor úplně normální :grinning: :grinning: Moc ti to sluší a nemáš nikterak velké bříško.
Jé, Vítek s brýlema je naprosto božííííí.
Já miluju Řecko a bytostně nesnáším Turecko, respektive Turky. Chorvatsko docela jde,ale vadí mi ty oblázkové pláže. Ale všechno je lepší než výhled z nemocničního okna, to bych snad měnila i za to Turecko. :sweat_smile:
Campi:já myslela, že máš paní na stálo a že jí jenom z domova zásobuješ a ona to všechno po tobě přebrala,aby už jsi s tím neměla starosti? To naštve muset trčet doma,když je venku takhle krásně.
Campi:to je děs s tím kosmetičky chlapečkem. ale přijde mi to neskutečné, páč tohle už se stalo před lety příbuzným na Moravě pro změnu z láhve od 7upu, prostě se to stává pořád. Achjo, tak snad se z toho malej brzo dostane.
to je jako nedávno vypadly ty dvojky v Nitře z okna, jsem se úplně otřásla a hned si přísahala, že namontujeme okamžitě pojistky....
Steff:Řekové ale ve chvíli,kdy přijdeš do taverny by se přetrhli,aby tě obsloužili, problém je v odnosu nádobí nebo když chceš pak platit, to mají času spousty a když do toho dávají např. basket, tak to už je úplně v háji :grinning:
Ono je třeba hrozně velikej rozdíl i v tom pohostinství tady u nás, když vezmu třeba Krumlov,Hlubokou apod., města závislá na turismu, tak tam snad nemůžeš natrefin na špatnou restaraci,kdežto tady máš spíš vyhlášené restaurace,kde je pak plno a o Praze už ani nemluvím, většinou tam nemám moc dobré zkušenosti,pokud to nebyla už prověřená restaurace.Klidně nám servírovali i plesnivé tousty v Holešovicích......
18. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
gucci:ty jsi prostě chtěla, aby se ti na ní podíval,co? Blahopřeji k výsledkům. :dizzy_face:
18. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
no já si hned vzpomněla na Puzziovou a její hlášku o nahaté ratolesti, tak jsem se tam začla smát, dr. na mě čučela :grinning:
18. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Tetesko to jsem moc rada, ze je ti podstatne lip. Snad se to uz nebude opakovat...
Jinak ja mam taky hodne rada Recko, je to kouzelna zeme.
Oni asi nejsou lini, ale maji jiny styl zivota, proste leharko, uzit si zivota. Ale jsou vstricny, ale to jsou i Chorvati nebo Talosi...

Gucci jee ja myslela, ze to vis :wink: No tak ses aspon ukazala :wink:
18. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Gucci kraasnej prdola :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
gucci, teda ty jsi exibionistka. . . :grinning: Si se tuším neptala jak se dělá NT!!! Jinak mě ho doktorka dělala půl na půl, ale to kvůli mému špeku. :sweat_smile:
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Campi- Ty máš dneska pech a s tím chlapečkem je to teda hrozné :frowning2: , snad se z toho bobek dostane.
Guci- promiň, ale teď jsem se fakt dokonale pobavila :grinning: :grinning: :grinning: , Ty jsi ale exhibouš, že jsi se chtěla ukázat, jak ses pěkně oholila :grinning: ?
Teri- to je dobře, že už je Ti líp :wink: .
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Gucci :grinning: :grinning: :grinning: Jsi chtěla doktorovi ukázat ratolest a ono nezájem, jo?
Jo, Rio, Campi, taky mám tyhle stavy, každej den a hlavně v noci, kdy chodím nahazovat. Nebo i přes den, když nosím Honzíka, tak se mi zatmí na chvíli a tak, podle mě je to z únavy, málo energie.
Steffi, znáš Vrsar, jo? :slight_smile:
Já vim, že hodně lidí by pořád na jedno místo jako my nejezdilo, ale zas pak máme tu výhodu, že víme kamjít a kam nechodit.
Tetes, je ti líp? To jsem ráda, aspoň něco. S velikostí břicha asi nic moc neuděláš do porodu, tyjo, ale dosáhnout si kamsi (na ratolest :grinning:) jsem měla ke konci problém i já a to jsem až tak velký břicho neměla.
Jinak my byli i jednou v tunisu a olezlost těch chlapů tam je hrozná.
18. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Mě NTS dělali taky půl na půl, dr. říkal, že zkusí toho jednoho líného prďolu pošťouchnout zespodu, když se furt nechtěl otočit. Ale stejně to nepomohlo až schody. :grinning:
18. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
jinak teda vše OK, mimi je zdravé, nahlásila jsem dr. den OPU, aby podle toho počítala stáří, takže podle PM je starší, ale podle OPU je přesně akorát na den, měří teda 6 cáků od hlavy k prdeli, mával ručičkou a zrovna to fotla, všechno bylo krásně vidět, žaludek, mozek a tak... v těch číslech se moc nevyznám, ale prej je to na 1*

pak jsem byla na sesterně, dostala jsem těhu průkajdu, balíček pro nastávající maminky, měřili mi tu pánev a vážili mě, tak mám o půl kila mín než před těhu, což teda nechápu, ale budiž

pak jsem šla k mojí dr. do poradny, tam mě vyšetřila, říkala jsem jí o mých šílených nocích (která byla i včera že jo), tak se smála, že jsem na to tak dlouho čekala a ted tohle co :grinning: a že by mě to snad mělo přecházet už, nabídla mi PN, ale odmítla jsem...jo a říkala, že se mám klído zaregistrovat na POdolí a dořešit tu porodnici až časem, jinak můžu cvičit s lehkýma činkama, můžem sexovat, plavání prej super a mám si koupit nějaké probiotické tbl na tu mykozu a že to bude dobrý, jako prevence
18. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Gucci uzasne vysledky. Jsem zvedava na zitrejsi poradnu, se zas budu cervenat pred Darebakem :wink:
18. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
jani: ty tomu rozumíš že? je to OK teda jo? dr. říkala, že super, že je to fakt ideální číslo, ale víš jak, co já o tom ví že
18. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Guci- tak super výsledky. :wink: A guče je kouzelné :dizzy_face: . Holky vám všem měřili pánev? Mě nee :confused: . Jaké probiotické tablety???
18. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Guci jaké bylo to číslo??
18. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jani, máš pěkný minibříško, jsem si říkala jak tě na srazu ošahám, ale není co. . . :sweat_smile:
pajdi, mě pánev taky nikdo neměřil a přitom jsem v průkajdě nějaké čísla o pánvi měla, takže z čeho je kdo vzal. . . . :astonished:
18. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Gucci ve 13tt ma mit mico 6-7cm, takze perfektni
Kolik ma to NT?
18. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
1:47200
18. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
ale tady je hafo čísel :grinning:
18. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Gucci to je pravdepodobnost vyskytu Downova syndromu. Takze temer bez sance, ja mela 1:12000 a taky pohoda
Mel- taky dobrý, takže si čísla vycucali z prstu? :angry: Mě to právě překvapilo, že mi ji v 1. poradně nikdo nezměřil.
pak je tady NT: 1,80 mm - 1,16 MoM
18. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Gucci mas tam nejake NT v mm?
18. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
to je ono, NT ma byt do 2,5mm, kdyz je nad 2,5mm tak je podezreni na Downa
18. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Pajdi ted jeste neni treba merit panev, nekteri dr. to delaji pozdeji, aby vedeli, jestli mimi projde...
18. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Gucci budou ti delat triply? delaj se kolem 16tt?
18. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahááá takže jsme super zdraví, já to věděla :grinning:
kujííííííííííííííííííííííííííííí

jinak se tady Janičce veřejně omlouvám za to, že jsem se na ní včera tak vrhla a začla jí hned pusinkovat, slibuju, že na srazu se budu držet :grinning: :grinning:
jinak mě Jančí překvapila jak je vysoká...já jsem teda taky vysoká, ale hrbím se, tak působím menším dojmem :sunglasses: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.