• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani: no mluvili o nějakém biochemickém screeningu, je to ono? 20/4 jdu na odběry a na UTZ a do poradny
18. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Gucci v pohode, ja taky bezne pusinkuju, jsem na to zvykla z USA. Ale v Cechach si davam pozor, protoze tady na to lidi nejsou zvykli...takze na srazu mas pusinkovani dovoleno :wink:
18. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Gucci to je asi ono, to tak vychazi...
autor
Pajdi, to je sranda šťouchání do dětí :slight_smile: Já šťouchala celý těhu a teďmi to Honzík vrací :grinning:
Gucci, bezva zprávy, vše ok, vše povoleno, blbý noci schváleny jako normoš, paráda :slight_smile:
Mně pánev neměřili a do průkazky dr. v praze něco napsala, tak asi to změřila od oka :grinning:
ježiši ne 20/4 ale 20/7
18. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Pajdi:mě měřili tu pánev až tady na přijmu v nemocnici.
Mluvila jsem s kamarádkou z Prahy a říkala, že teď chodí na ten vacupress a že prý je to na tu celulitidu úplně super a na hubnutí, tak už jsem si to našla tady v Plzni, v blízkosti bydliště tchýně,aby když tam na půl hodinky zalezu mohla venku pojezdit s kočárem. Už jsem to tchýni i oznámila, tak se smála, že to mám vymyšlené. A taky už jsem si zjišťovala kosmetiku takřka pod barákem, jezdila jsem přes celé město a to by teď v začátcích bylo problematické,takže vyzkouším tu u baráku. Snad tam taky budu spokojená.
Včera mi volala teta z Polska, kolik chci těch probiotických kapek a na co to vlastně má být apod. a teď mi před chvilkou volala, jestli nechci aby měly dětičky prdíky už v bříšku, takže je za hodinu tady za mnou :sweat_smile: Blázen. Ona pořád jezdí mezi Polsek a Opavou a najezdí měsíčně cca. 7000 Km, což je úplně šílené.
18. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tetes, si děláš dobré oko u tchýně viď? No asi se nebude bát vzít děti do náruče jako ta moje. . . V neděli prohlásila, že škoda že nebydlíme blíž. P.udělal nějaký škleb a já v duchu - díky bohu. K čemu by mi to bylo, když si Lukyho ani ještě nepochovala, tudíž bych ji nemohla mít jako hlídací babičku?
18. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tetes:to je super, že už jsi zase ve formě a ta 34 jak tam svítí, to už je paráda. Hele fakt se neboj, to půjde dolů samo, ty kila, budeš ještě hubenější než před těhu, taky jsem tomu nevěřila, ale je to v pohodě. Ale musíš tomu dát čas, ze začátku to jde přes břicho pomalu, jak se stahuje děloha, jelikož už jsem měla těhu kalhot plný zuby, tak jsem nosila normoš džíny sepnutý gumičkou a asi po 14 dnech jsem je trochu násilím zapla a teď už jsou mi v pohodě.
Ale určitě mám pořád větší bříško než Janča teď :grinning: Ale jde zatáhnout, když chci :grinning:
Campi: je to náročný dělat překlady s Ladou, to věřím, M. je hodná, ale stejně se mi do nějaké práce vůbec nechce, chci si to tak nějak užít, akorát ne úplně proflákat, kolikrát si říkám, že se začtu do nějaký knížky a pak tady zevluju na netu :sweat_smile:
Dneska odpoledne dorazí známá udělat mi melír a ostříhat mě, už je to zase přes tři měsíce, co tu nebyla a to bylo asi měsíc po porodu, letí to hrozně. Doufám, že V. dorazí brzo z práce, aby se mohl věnovat Mariánce a já si to mohla užít.
Mel: to krvácení je jak píše Puzzi ještě normální poporodní, taky mě tkahle vystrašilo.

Chorvatsko já teda můžu, ale hodnotím to taky hlavně podle kvality moře a mořského života,miluju šnorchlování, takže CHorvatsko a Egypt, jinde v moři nebylo nic k vidění (Řecko, Kanáry, Mallorca a Itálie - ta opravdu bez komentáře) Na ostrově u Puly jsem si dokonce dělala potápěčský kurz, nádhera.
Ta cena je opravdu v pohodě, hlavně to letos využijete úplně maximálně. Vždycky obdivuju ty německý
důchodce, jak si to na starý kolena užívaj, jsou tam celý léto a choděj na kafíčko, uvidíme, jak si budem užívat my až budem v důchodu, jen s naspořenýma financema :confused:
18. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Terkytko, hm a já si tak libovala jak už jsem bez vložek. :angry:
18. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Guci- NT máte bezvadné :wink: .
Teri- Ty už to máš všechno vymakané :wink:. To já už zrušila i mou jedinou neřest- gelové nehty, protože teď tam nemůžu chodit na doplnění a pak jsem si říkala, že s dvojkama určitě na to nebudu mít čas. Ale teď si říkám, že než to každý týden nalakuju a obrousím, že by bylo jednodušší si jednou měsíčně na ty nehty zajít :confounded:. No marné, už jsou dole.
18. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Nic, zvíře kupodivu usnulo - to se teď moc často už nestává, tak já jdu taky do hajan. Jo dneska v kočárku nádherně pásl koníčky a já kráva neměla u sebe foťák, doma mi tohle ještě nepředvedl. :frowning2:
18. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
no dočítat nestíhám, tak snad se nic důležitého včera odpo nestalo :slight_smile:
jani: ten zázvorovej čaj je chnušný jak noc, takže ti ho klidně na srazu věnuju :grinning:
18. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mel:tchýně se bojí? Ty jo a to je Lukáš vážně velikej.No, tak snad za chvilku až už bude držet hlavičku se nebude tolik bát a bude hlídací.
Od kdy drží miminko hlavičku? :sweat_smile:
Terky:kámoška byla pracovně v Saudské Arábii a ty fotky z potápění, to byla taková nádhera, úplně neuvěřitelné.
Mě sem přijde holička v pondělí dělat melír a barvu, si tady z toho prostě dělám holubník a né nemocnici :grinning: , ale hned se od ní chtějí nechat dvě holky ostříhat, tak se jí alespoň vyplní čas,když mě bude působit barva.
18. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Tetes, tchýni budeš mít na pomoc super, si myslim, i mámu, viď? Pokud jsou babičky našich dětí v pohodě, tak je to fakt velká pomoc. teda mluvim za sebe, nějak nejsem ten typ "já já já jenom já 24 hodin denně se svým dítětem" - a někdy si proto připadám i skoro blbě.
Mel a co manža, myslíš, že zase hrozí PN nebo to ustojí?
Terky, jj, povrzuji, stahování břicha trvá klidně tři měsíce a u mě pomalinku hubnutí půl roku. Ale zas někdo je na původní váze po šestinedělí. Já teda ne, já asi na původní váhu už nedosáhnu, ale neva, do většiny oblečení se jakož takož vejdu.
Terky, jj, v chorvatsku je nádherný moře a dá se koukat pod vodou. A hlavně tam nejsou žraloci. Já mám normálně paniku ze žraloků, bojím se trochu i na tý istrii, sice je to záliv, ale mohl by tam nějakej zabloudit :grinning: Třeba jezdíme na člunu kolem pobřeží nebo někam přes záliv a já když vidim tu tmavou hladinu, tyjo, bych tam neskočila do toho moře ani za nic, bojim se hrozně nedohledných hloubek. A to normálně třeba pobřeží na dohled, 50 metrů nebo tak.
Naši budou asi jak ty německý důchodci, ti stráví celý léto v chorvatsku. Už teď jsou tam, jak to jde.
tetes, hlavičku tak od dvou měsíců určitě, nejsem si už ale jistá.
18. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
tetes: ja mam zamestnankyni, ktera se o agenturu perfektne stara, ale ma ted dovolenou. Ja jsem teda rekla, ze to za ni vezmu, a odjela jsem domů. A jedna brigadnice si uzavrela semestr na VSE a odjela pracovat do ciziny a druhá mela tento tyden zkousky, ale kdyz jsem se ptala, jestli me nekterej den vystrida, tak navrhla ctvrtek a patek a pry cekala, ze ji to jeste potvrdim a kdyz jsem ji to uz opakovane nepotvrzovala, tak odjela do skoly. Hele, ten 34tt je fakt nádhera, jak ti tam svítí. Za chvíi konec blujání, starostem, hezky doma v postýlce.

Ta moje kolegyne jezdi furt na Mallorku, ona je nadsena spanelstinarka a maji tam uz svoje mistecka. A pred sezonou je to pry super, v sezone hnus. Ja muzu teda Recko, taky je to jizni narod, taky jsou pomalí, ale je tam pro mě hezká atmosfera.

puzzi: asi to je nejaka unava, jak se motá hlava.

gucci: krása, krása, perfektni vysledky. Od ted uz budes mit jenom UTZ pres bricho, ale obcas ji budes muset ukazat kvuli vysetreni čípku :grinning:
18. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tim "odjela jsem domu" myslim, ze jsem odjela k nasim.
18. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Gucci, jsem se tu málem umlátila smíchy. :grinning: :grinning: :grinning:
Tetes, dobře, že už jsi v pořádku!
Pajdi, pánev se měří až asi v 34 tt, prot. se v průběhu těhu rozšiřuje.
Tetes, Ty jo, to bude mít kadeřnice kšeft! :wink:
Dítě drží hlavičku přibl. od 3 m.
18. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
no to jsem ráda ženy, že jsem vás pobavila :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Aha, pánev měří až takhle později. tak mně jí neměřili asi kvůli císaři.
Campi, to píšeš tetes hezky, to "hezky doma v postýlce" bude určitě paráda, vždy připraven na každé kníknutí dvojek :grinning:
18. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Jé, Gucci, ty píšeš na diskuzi Prosinec 2009, to je nostalgie,páč já jsem v prosinci 2008, prosincovky jsou prostě nejlepší :grinning:
18. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
puzzi: ajo vidíš :slight_smile: , no moc tam nechodím, sem tam, musela jsem nahlásit výsledky, jsem tam totiž poslední, všechny jsou děsně napřed :grinning: ... já budu stejně ale leden :grinning:
18. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
No, leden taky není špatnej! :wink:
18. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Leden neni spatnej, kdyz si dite pocka na Vodnare :wink:
Gucci: ty budes mit teda Kozoroha..
18. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
puzzi: z prosincovek 2008 vypada, ze je dobra parta, to jste se hezky sesly.
18. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
no podle PM to mám 30/12, podle UTZ 27/12
18. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
jsem se právě pěkně nas... něco jsem dělala v obyváku a tchýne seděla pod oknem s nějakýma známýma a nevěděla že je slyším a stěžovala si jak jí s ničím nepomůžu, na zahradě a tak...tak snad ta zahrada není moje a králíci a slepice...bych si to nepořizovala a nevím, proč bych jí měla pomáhat babě :angry: já od ní ani nic ze zahrady nechci...taky si stěžovala na m. jak je mu syn nejdůležitější a když přijde z práce že se jde věnovat mu...co si sakra myslí jako???? :angry: :angry: :angry:
18. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
rio: no to si děláš prdel :rolling_eyes: :angry: , ty voso to bych tam na ní vlítla, že by ji slépky nepoznaly
18. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
rioko: to je pí.a, to jinak nejde rict. Mne se teda moc libilo, jak si Tvuj chlap vzal hnedka V. k sobe, kdyz te prijel vyzvednout, je videt, ze je zvyklej se o nej starat. Na tchyni nic nedbej.
18. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ty voe Rio a tos na ni nekrikla, to ja bych nevydrzela..fakt babice neuveritelna!!!!
Tetesko teda ses jeste v nemocnici? Kadernice, melir..pohodicka :wink:
Mel tchyne se boji pochovat Lukyho? Tomu nejak nerozumim...jak se nekdo muze bat pochovat mimi...
18. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Puzz, já doufám, že to manža ustojí.
Rio, teda tvoje tchýně - bez komentáře. Já myslím, že by měla být hrdá jak ti manžel pomáhá a né ho za to kritizovat!!!
Jani, já tomu taky nerozumím, jak se může bát pochovat miminko, ke všemu jako ženská, která vychovala sama dítě, teda no kdo ví jak to tam bylo, podle všeho se dost starat tchán a máma byla ze všeho hned hotová.
18. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.