• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Koukam, ze nektere tchyne jsou podivne...no nic, to uz jsme komentovaly nekolikrat...
18. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
holky ty tchýně vám nezávidím.....u nás máme opačný problém, mě tchánovci milujou a pG kolikrát žárlí :grinning:
18. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky,
tak hlásím v poradně dobrý pan doktor mi teda tvrdil že na moučnivku nic jiného než genciána neni, tak jsme pak jeli koupit borax do lékárny.. paní se mě teda ptala že má něco jiného, ale pak se ptala nějaké magistry a prý je to na to.. tak už jsme jednou Stele mazala pusu, ale před kojením, tak teď budu mazat spíš po kojení. Jinak má 3,2kg přesně prý není ani tlustá ani hubená, že je tak akorát, a poslal nás raději s tím znamínkem co má Stela na tváři ke kožní, a´t si to pohlídá, já mám totiž pocit, i M. říkal, že je to furt vystouplejší a vystouplejší..
a o půl čtvrté přijedou tchánovci fakt se nemlžu dočkat, po těch dvou nocích jsem totálně mrtvá.. ale raději to budu mít za sebou teď než to odkládat

rio, ještě že tam už nebutet dlouho, teda doufám a držím moc palce.. Já bych se asi ozvala nějakou ironickou poznámkou..

steffi, no já se třeba taky bála chovat děti :grinning: :sweat_smile:

campi, dobrá brigádnice :grinning: ale venku je fakt vedro, tak možná lepší, když jste byly doma..
18. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
milu, to co popisuješ s monťákem, měl přesně ten náš Bertík jak mu pak řekli že je to něajká viroza.. Ale může to i hrát samozřejmě.. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak Gucci gratuluji ke skvělým výsledkům. To asi Dr čučela na tvojí nahou ratolest :sweat_smile: :grinning: . No aspoň si se pochlubila, jak jí máš pěkně vyfiknutou :grinning: .
Rio..tchýně no comment :angry: .
Tet, jsem ráda, že už ti je dobře, já měla holka o tebe strach ani nevíš...

No a teď já...manža se byl o obědě podívat na Montyho a volá mi, že je špatnej a vůbec neraguje a nežere a nepije,ať raději hned pro něj přijedu a jedu na veterinu. Tak jsem jela a jsme už doma. Monty má teplotu 40, což je moc na tak malého psa a proto je takovej apatickej a nereaguje. Jinak vše se jeví normálně, takže zatím dostal antibiotika v injekcích a nějakou na povzbuzení a zítra na kontrolu. Pokud bude vše ok, tak jen dobere antibiotika a kdyby náhodou ne, tak mu vezmou krev. Doufám, že do zítra to bude lepší :slight_smile: .Už dokonce i chodí, tak snad mu ty injekce pomůžou..ale vypadá hrozně :frowning2: .
18. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Kay, přesně to mi řekli na veterině a vzpomněla jsme si na vašeho Bertíka, takže to asi bude ono. :wink:
18. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
mili: a nemohl venku něco sežrat? nám takhle pejsán sežral venku slupku od banánu a museli jsme s ním na kapačky...to mu pomohlo a když jsme se vraceli z kapaček domů, tak jí sežral znova :grinning:
18. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Gucci nene nesežral, já ho mám kvůli tomu, že nám málem umřel když jsme ho dostali kvůli blbejm značkovejm granulím pro čivavky, pořád na vodítku. Oni mu tak zničily trávení a žaludek, že byl několikrát hospitalizovanej v nemocnici a měl kapačky a tuny léků, ale zvládnul to. A od té doby má celoživotní dietu a já jsem opatrná i venku na to, aby něco snědl. Má totiž díky tomu špatnou imunitu a stačí mu málo...snad se z toho dostane chuděra můj malej brzy..Meggie na něj pořád kouká a neví ...no jsou to šmudlíčci.
18. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Mílo, jé chudák Monty, tak snad to bude v pořádku. Chuděrka malinkatej a říct vám to neumí co mu přesně je, co? :fearful:
18. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
ježiši to je hezký jak se k sobě ti pejsáni chovaj :dizzy_face: mijášci, doufám, že uspořádáme někdy brzo to venčení
18. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Gucci 100%, příští týden už bude vymalováno a vystěrkováno, pak se pozve úklidová firma a pak se zvete vy a jdeme na prochajdu a na dobrý hamu papu a jsem zvědavá jestli mě taky budeš tak pusinkovat :grinning: .
Já se teda s Janou nepusinkuju, pže na ní nedosáhnu :sweat_smile: :grinning: .
18. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Mel, bohužel nám neřekne co mu je, ale 100% na něm poznáš, že se něco děje. Vypadá hrozně..jak kdyby pařil celou noc a den :unamused: .
18. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Puzzi:myslím, že tchýně i máma na to hlídání bude super, ale tchýně je spíš na větší děti tak 3 leté, mrňata a bezcílné ježdění s kočárem jí až tak nebaví a máma no ono je to takový složitější, bude super na pohlídání,ale na to abych jínechala děti přes noc si prostě budu muset být jistá,že má ve svém životě lecos pod kontrolou..... :zipper_mouth: Ale určitě to bude super pomoc.
Campi:já taky miluju tu řeckou atmosféru, ale čím jižněji tím horší, třeba Kos už je takovej blízko toho Turecka a už se tam objevují ty hotelové komplexy a není to vono, třeba Zakhyntos byl prostě jednička, Thasos zase krásné moře......
Aha,já to nepostřehla,že má zaměstnankyně dovču. Stejně je to super, hrozně ti to závidím, že ti agentura vydělává a ty prostě nejsi závislá jenom na penězích chlapa. Pořád přemýšlím,co bych mohla dělat,abych si prostě já sama nějakou tu korunu vydělala a pak mi nebylo "blbý" jí utratit za kosmetiku apod. Je to fajn, že to dokážeš takhle držet. Klobouk dolů.
Jo, ten 34.tt už je pěknej, ještě týden a už budou mít úplně vyvinuté plíce.Jsem hrozně zvědavá kolik zase budou vážit příští týden. :dizzy_face:
Rio:to si dělá tchýně prdel,né? To je vážně příšerný, že si něco takového dovolí a i myslí. Je mi to líto, i tě to musí docela dost mrzet. Moc vám přeju,aby jste tam odsud brzo vypadli.To je snad logické,že tvému muži je V. důležitější než např. hrabání listí. Tak se drž. :frowning2:
Steffi:no, pohodička vyměním týden bereš? Že bys tady jeden týden byla místo mě,mi to ukrátit. :sweat_smile:
Ježiš, Milu chudák Montík, tak snad bude brzo zdravej,když budeš u něj,tak mu určitě bude lépe.
18. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
tetes: já bych si s tebou týden klidně vyměnila, aspon bych se konečně pořádně dospala :wink:
18. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
gucci:to si totiž o tom dospání jenom myslíš, jsem na pokoji vedle kuchyňky a naproti mám ctg, takže jestli jsi někdy slyšela jaké to vydává zvuky,když měří těhulím mimča a jestli mají kontrakce....je to pěknej hukot a tím pádem,že jsou tady ženské na vyvolání,tak je dost běžné,že je monitorují třeba ve tři ráno.....no a před okny mám heliport. A v půl šesté už začíná na chodbě cvrkot a já jsem umístěná přímo u zdroje, takže na spánek nic moc.Ale už jsem si zvykla a spousty věcí už umím ignorovat a spát dál.
18. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
no já když usnu, tak mě jen tak něco nevzbudí, pokud se mi teda nechce na wc, ale věřím, že těch zvuků tam máš hafo teda
18. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Rio, to snad není možný! :angry: A kdo by mu měl být jako přenější?! To je fakt kráva!
Kay, tak to je dobře, že je Stela akorát. :slight_smile: Na odpo přeju hodně sil.
Mili, chudáček Monty! Snad mu bude dobře.
18. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tetes, ty tam máš teda vzrůšo..ale věřím, že už sis zvykla. Co jiného ti taky zbývá co, když jsi tam takovou dobu.
Jinak Řecko dobrý, já teda byla jen 2x a to na Krétě a tam to byla paráda a pak na svatební cestě na Olympské riviéře. A tam jako hotel luxus, ale už bych tam nejela. Prostě tam mi to nesedlo a hlavně oni se tam točí kolem němců a na nás čechy prdí a to jako dost. To mě teda ukrutně štvalo a to jsme měli zaplacený stejný věci jako oni. Takže si to u mě kapánek posrali :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
18. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
já byla v Řecku na Korfu a boží, ale moc ráda bych se podívala do Lefkady
jinak Chorvatsko taky dobrý, ale do Egypta byste mě nedostali ani zadara
18. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Já jsem byla v Řecku na Lefkade a na Zakhyntosu a super oboje, hned bych jela zase, ale to si musím nechat zajít chuť, letos jedeme na chatu do Jeseníků, ale taky se těším :dizzy_face:
18. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
právě mi volal šéf (je na dovolené), moc mi gratuloval a na pondělí až se vrátí připravíme nějakou kulišárnu na kolegy, aby už to konečně taky věděli :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Gucci, tak to jsem zvědavá jakou kulišárnu vymyslíte :grinning: :grinning: .
18. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
mili: já myslím, že to bude takový pracovní humor, co budem chápat jen my z práce :grinning:
18. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
no nic cholky, já idu... na malé pivko :slight_smile: s holkama s beremka, ty budou čučet :grinning:
papapa, užívejte si krásný slunečný den :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
cus bus bambus
tak dneska opolka jsme byli s prckem na navsteve u pradedy a prababy a prateta byla napresdrzku ..vubec bratrankovi nezavidim az se jim to narodi :slight_smile:))) i kdyz trochu dobre mu tak
jeee guccatko je uzasneeee gratuluji
millu chudak montak tak snad zaberou ty injekce
lao vitulka je sup krasnej ...nevim kdo se ptal ale bryle se daji sehnat na mimina zde www.tulenik.cz
ja je budu taky malymu porizovat jsou nerozbitny ..zkousela jsem to :slight_smile:))
ja taky moc chorvcat one i kdyz jsem tam nebyla me nelakaj ty kaminkovy plaze..
rio tchyni bych nakopala ro prdky baba jedna
campi to je strasny s tim chlaeckem ..ty voe tak tohle se bu muset joo hlidat
tetesko to je parada ten 34tt kdy mas dalsi UZ? juuu a s tebe bude koooca joo :slight_smile:)) parada :slight_smile:))
ja uvazuju taky ze se necham obarvit a ostrihat..nebo jen ostrihat a bravu hodi doma M.
juu gucii jsem zvedava co vymysli sef :.))
18. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
smarjaaa na janinu jsem zapomela jani super brisko L. je trochu caklej neee?
mela by jsi mu ukazat nase fotoalba :slight_smile:)))
18. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
hele myslite ze si muzu dat obyc slany bramburky kdyz pak kojim za osm hodin? se to vstreba? neni to pak v tom mliku?
18. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
tek: co by melo bejt spatnyho na slanejch bramburkach? Ja jich za svou soucasnou nemlecnou dietu sezrala vic nez za predchozich deset let, páč fakt nevím, co jíst. A hlavne jsem v nich projedla majlant, kupuju si Pringles.

tetes: s tou firmou je to tak, ze platim naklady a penize si neberu, porad se bojim kdyby neco, tak abych zaplatila tu holku a nenadelala nejaky dluhy. Ale treba Ladinu fyzioterapii jsem dala do nakladu jako darkovy certifikat jakoze pro klientku a tak podobne.

Ani jsem vam tu nepsala, pac na to neverite, ze mi ted vylozila sousedcina sestra karty a prej velkej rozvoj podnikani a vlastni penize, tak uz se na to tesim :dizzy_face: . A druhy dite, ale za dlouho, a z IVF (byla tam karta doktori a penize a narozeni ditete).

teksas, puzzi: tak to utery, joo?
18. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
brylecky prodava i byvala kolegyne na www.nextik.cz
18. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Ja mam teda tedka problem umistit Lade na hlavu cepicku, nevim, jak bych to delala s brylema, ale chci ji je taky poridit.

mili: chudak pejsek, to mate starosti. A kam s nim chodite na veterinu? Na Zahradak nebo na Libusi?
18. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.