• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
campi, jj,úterý :slight_smile: A kdy? dopo, po, odpo?
18. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
campi jojo..akorat mi rekni je tam nekde zastavka chaplinovo namesti nebo nemocnice barrandov? tam mi stavi bus
18. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
no tak ja asi pojedu na smichac a tramvaji ....
18. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
mezi 10 a 11?
Tek: Poliklinika Barrandov je 5 minut pesky rovne od nas. Bud bychom tam na tebe pockaly na zastavce nebo bys dorazila k nam podle toho, jak to s detma bude vychazet.
18. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Tak jo, super, vyjela bych někdy po ránu, v devět nebo tak nějak, tzn. mezi 10 a 11 u Campi. těším se na vás!!! :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Tetesko tak domluveno, ja vezmu za tebe tyden a tyden Gucci a ty si to pak prijdes odrodit :wink:
Ja se byla ostrihat a pak jsme s L. byli na pivku, ja si dala male a mela jsem pocit, ze jsem opila :wink:
18. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Kay to je krasa, jak Stelinka pribira, no vidis a tys mela strach...
Tek bramburky si klidne dej, ty do mlika neprejdou :wink:
18. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Mel Luky je kouzelnej, obzvlast ve tvy posteli :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jani, jo kouzelnej. Já jsem z jeho kouzelnosti vždy rozlámaná a on vyspinkanej. :wink:
18. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
To vis, to je udel matek :wink:
18. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Spíše úděl toho, že měknu. Jsem říkala nikdy nebrat do postele, cháchá. Pravda, tohle byl pokus o odpolední dospání spánkového deficitu. :sweat_smile: Vydržela jsem být zkroucená cca 30 minut, pak jsem to vzdala a Luky se ještě více roztáhl. :grinning:
18. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Žena se ptá manžela:
"Viděl jsi někdy zmuchlanou stovku?"
"Ne," říká muž znuděným hlasem. Manželka před ním zmačká
stovku.
"Viděl jsi někdy zmuchlanou tisícovku?"
"Ne." "Tak se podívej..." a muchlá před ním tisícovku.
Pak se ho ptá:
"A viděls někdy zmuchlaných osm set tisíc?"
Muž na to nechápavým hlasem: "Ne..."
Tak to se jdi podívat, stojí v garáži."
18. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tetes: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
tak konečně padla a mám čas na vás líp zareagovat.
my byli po o na nákupu, tchýně pohlídala honzíka, kromě tesca a nákupu jsme koupili autosedačku 9-18 kg: http://www.hracky-kocarky.cz/1363-maxi-cosi-tobi-crystal-black.html. Musíme to teď tři tejdny vyzkoušet, aby se tam Honzulákovi líbilo, páč v ní pojede do chorvatska a jestli se mu to nebude líbit, tak má stejně smůlu :grinning:
Rio, kráva tchýně, by se sem hodily Laoliny sprosťárny ze včera: Tvoje tchýně je ....., ....., ...., ..... a taky ..... Uf!
Mel, držím palce na manžu!
Gucci, ty seš prostě dokonalá, že tě i tchánovci milujou, tebe miluje celej svět, ne? :grinning:
Kay, 3,2 kgkrása, jakoby se Stelinka dnes narodila :slight_smile: A co cm?
Milu, chudáček Monty, to je jak malý dítě, taky neřekne, co mu je, co ho bolí a strach o něj velkej. neboj, ty injekce snad zaberou.
Tetes, já taky beru výměnu pobytu na týden, si přijdu poležet, ale břicho si nech, jo? Ale špunty do uší teda, tak jo, ty si s sebou přibalím.
Já v řecku v životě nebyla, ale chtěla bych.
Gucci, jé, kulišárna, prosím potom přesný popis, jo?
Campi, kartářka super, já myslim, že nekecala, podnikání se ti daří a dítě bude, super :slight_smile:
Mel, Luky je boží v tom oranžovým schoulenej (poslední fotka), krásnej...
Vtip :grinning:
18. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Já tu vždycky večer jsem a vy v prčicích, se s váma nebudu bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Je tu některá z vás ve znamení Raka? Ať si udělám obrázek jaké budeme mít děti? :grinning:
18. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Já žádnýho raka bohužel neznám.
18. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
puzzi, to víš většina asi čumí na Růžovku :grinning:
jinak cm nevím, bo doktor ji zase nměřil.. a já to nějak zapomněla :sweat_smile: mi stačilo že mi řekl, že se ta moučnivka nedá léčit jinak než tou fialkou.. :sweat_smile: jsme nevěděla jestli mu to říct nebo ne.. :rolling_eyes: zapomněla jsem se zeptat i na ty pupínky co se na ní objevují, ale asi to budou potničky.. navíc mi dal kontkat na nějakou doky, že mají teď dovolenou a nejvíc mě dojal, když jsme s eho na závěr ptala, jestli už stela nemá třeba něco umět nebo tak, třeba jestli ji mám dávat na to bříško a on že je ještě malinká, že nemusí umět nic, že si to příště povykládáme.. a ko máme až ve 3 měsících, tak já si hned jako předstvaila, že do té doby s ní nebudu nic dělat nebo co? no tak jsme z tama odcházela tak nějak divně.. Kdybych s enezajímala sama, tak asi dítě bude ve třech měsících jen ležet nebo nevím :grinning: ale s tím znamínkem nás poslal na kožní.. jsem mu řekla, že mám pocit, že to furt vystupuje víc a víc..tak aspoň to..

Rio, ale nelekej se :grinning: je prý fakt dobrej :grinning: aspoň zbytečně matky neplaší.. :slight_smile:

mel, tak doufám že se manža hodí do kupy. a že to zvládntete.. a ta MS viz IFVky..
18. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Kay, prosím tě, neplaš, myslíš, že mimino dělá jen to, o čem ty něco nastuduješ? Se moc o vývoj nezajímej, dej na doktora a užívej si pokroky, které stelinka objeví :slight_smile: Ona začne pást a smát se, i když jí to doktor nenařídí :grinning:
Promiň, já to píšu jako vtip, jo? Ne, že se urazíš, to bys mě naštvala :grinning:
18. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
puzzi nejsem magor ne :slight_smile: se urážím kvůli jiným věcem :grinning: to vš že mám starost, abych něco nezanedbala, ale nehrotím to.. holky na srazu můžou potvrdit :slight_smile: ono to zatím moc nejde, Stelinka je furt miminko co vidí duchy, jenom :grinning: ale abych nekecala, už jsem měla párkrát pocit, že se na mě podívala a usmála.. :dizzy_face: ale nechci to zakřiknout.. jen jsem měla představu, že prostě se jednoho dne probere a bude se prostě koukat a smát :grinning: no asi to tak není :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Kay, chápu, já měla představu, že dítě v půlroce už přesně poslouchá všechny příkazy, který mu dám :grinning: Né, ale myslela jsem, že sedí v kočárku tři hodiny a kouká ven a směje se a hezky jí a v noci spí, ono to tak víceméně je, ale místo hodiny dosadit minuty :grinning:
Vidí duchy - Honzík podle mě taky na začátku viděl duchy, páč koukal vždycky tak zaujatě někam, kde vůbec nic zvláštního nebylo :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
no ona kouká spíš tak nade mě.. .-) tak s snažím jako se jí vnutit do té "cesty" ale nejde to :grinning: a on to Honzík nedělá? neposlouchá příkazy ? a furt se nesměje? to je divné :grinning: tak jsme ráda, že to máme podobně :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, super nechutnětěhotná fotka :dizzy_face:
Holky, já jsem dneska na odpis. Za celej den jsem doma nic neudělala, pomáhala jsem MM s balíkama, pak když jsem byla doma, tak jsem jen přenášela ratolest... Zase uječenej den. No a teď večer nemohl usnout, z prsa už nic neteklo, tak jsem na něj zkusila Sunar, ale dvakrát cucnul a dost. Nakonec jsem ho musela unosit... :rolling_eyes: Jsem zvědavá na noc...
Co se tu událo? Prosím o krátké shrnutí, na dočtení fakt nemám...
18. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tetesko bracha je rak, jako dite totalni des, pul roku rev. Vychovne instituce nesnasel az do vejsky :wink: No a ted je to flegmos riznuty cholerikem..no mas se na co tesit :wink:
18. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Lao ty mas dny.
Gucci ma zdraveho 6cm prcka, NT 1,8
A Milu ma nemocneho Montiho, davaji mu ATB.
To je asi nejpodstatnejsi z dneska, joo a Tetesce uz je lip...
18. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Puzzi: a to už se Honzík do vajíčka nevejde? My jsme M. ještě nevyndali novorozeneckou vložku, protože se jí tam tak divně kejvá hlava a měla by jí ještě víc na stranu :grinning:
Už mám novou hlavu i s melírem a byla jsem dokonce i cvičit.
18. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
steff:díky, přesně tohle jsem vážně potřebovala slyšet :grinning: :grinning:
lao:ty jo, drž se jdi zalézt do postele a snad bude Víťula spát ať si odpočineš...
terky:no myslím, že to dneska třeba Lao moc ráda slyší, že jsi si byla zacvičit a máš novou hlavu :grinning: :grinning: , ale jinak super. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Tetes, já jsem přející :wink: Takže Terky je určitě pěkná štíhlice se super hlavou :dizzy_face: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Gucciům gratuluju k macatému prckovi a NT v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Milu, chuďátko Monty :frowning2: :frowning2: Takže to nebylo psychického rázu ze šoku z Meggie?
Tetes, nechceš to vydržet až do konce července? To už je pak znamení Lva a to jsem já a Evča-tak víš, co čekat :grinning:
18. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.