• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi piju co to da. Cajik s medikem muzu, takze je to fajn a rano jsem v pohode zvladla kus tvarohoveho strudlu a ted si varim masiko s bramborem. Dam si trosku a pak treba dalsi...
19. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
holky jaké DVD? o těch tygřících apod. ?
19. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak jo, to je dobře. Ty se máš, že můžeš maso, já se na něj nemůžu ani podívat. Ale je zajímavé, že mi nevadí konzerva. Nikdy jsem to nejedla a včera večer jsem měla chuť na zapékané brambory, tak jsem ještě ve 20.00h začala vařit a zkusila jsem tam dát vepřovou konzervu a kupodivu mi to chutnalo a ani jsem to nevyhodila. Ale normální maso nemůžu. A i H. to chutnalo :sweat_smile: .
19. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Guci- k té knížce je i DVD :wink: .
19. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
tak s eM. vrátil od veterináře, prý je to nějaká viroza, dostal další 3 injekce, ale už se aspoň doma napil.. myslíte že se chlap zeptá, jestli ta viroza není přenosná na nedonošené novorozeně, když ho má doma? nezeptá :angry: :rolling_eyes:
tak jsme volala a říkali že riziko je 1%, ale že stačí dodržovat hygienu, což dodržuju až mám exem na rukách :frowning2: máme mu uvařit kuře a rýži.. tak M. pak pojede nakupovat, jak odejde ten pediatr.. ve čtvrtek kontrola. něco jsem požehlila a uklidím linku a chvilku hodím nohy nahoru.. holky díky..
19. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Pajdi tak to je zajimave :slight_smile: Ja muzu asi vsechno, ale jen v malem mnozstvi, asi tak ctvrtinu nez predtim...
19. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Kay tak to je dobry. Koukam, ze ted ty virozy radi nejen mezi lidma...
19. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Campi, my jdeme na čtyřměsíční příští týden, tak to pak porovnáme. :wink:
Tek, já být Tebou, tak na Mezi ploty jdu, pokud teda nebude vyloženě vedro... V těch Dobřanech to bylo super, a je to venku, takže bych se nějaký infekce nebála...
Jo, Campi, měla jsem tam i veganskou zmrzlinu, takže určo tam něco pro sebe najdeš. :wink:
Honza Volf je dobrej. My máme pexeso. :slight_smile:
Tetes, kdybys sehnala to DVD, tak knihu vůbec nepotřebuješ! Já ho mám, ale neumím ho přepálit. :sweat_smile:
Mili, Tvůj manžel má fakt specifickej smysl pro humor! :sweat_smile:
Kay, to s mamkou mě mrzí! :unamused: Držím palce, ať je pejsek v pořádku!!!
Puzzi, to je dobře, že si P. uvědomil, kolik je to práce okolo H. :wink:
Lao, to je šílený takhle brzo vstávat! Snad to brzy přestane Vítka bavit.
Steffi, mám radost, že je Ti líp! :slight_smile: Tak to se Tvůj šéf po..., co?! :wink:
Gucci, teda s tou večeří sis o to vyloženě koledovala! :sweat_smile:
Tak mně nevadí žádný zvířata kromě hmyzu! Z pavouků mám úplně fobii. :confounded:

Budí se mi skřítek, takže zbytek dočtu později - zatím jsem u 9. hodiny... :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
kay: tak to je dobře, že je to jen nějaká viroza, to bude za chvíli zase lítat jak tryskomyš
19. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Evi no asi se sefik po... a ja se na to jeste pujdu podivat. Protoze to co dela, je do nebe volajici!!!
19. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
No já fakt v poslední době nemůžu nic. Strašně se mi určité věci hnusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Doufám, že to brzy přejde. A vždycky když na něco dostanu chuť, tak to jdu ještě raději rychle ukuchtit, než mě ta chuť na to zase přejde :sweat_smile: .
19. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Pajdi tak ja doufam, ze me to nepotka. Jsem se ted zvazila a zjistila jsem, ze od zacatku stimulace jsem zhubla 3,5 kg!
19. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Jo a to mi vcera kolega rekl, ze kdyby nevedel, ze jsem tehu, tak mi rekne, ze jsem tlusta :grinning:
19. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
jj Pajdi tak to mám úplně to samé, nakrájím si rajče a než si ho donesu ke stolu tak už mě na něho chut přejde
19. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Kay- tak ještě že to není nic vážného, viróza za chvíli přejde. A jestli nechce pít, tak kupte stříkačku a co hodinu mu to násilím nalijte do krku. Nezbude mu nic jiného, než to polknout. Zakloňte mu hlavu dozadu, otevřete tlamu a vstříkněte. :wink: Klidně 10ml co hodinu.
19. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
jani: drzoun
19. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Jani- já taky zhubla 3kila a H. se mi furt směje, že tloustnu a tloustnu. To dělá to bříško a rozšiřující se pánev.
19. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Gucci ja se nedala, on ma vetsi pupek nez ja, tak jsem mu na to rekla, ze ja jsem aspon tehotna :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Kay, tak snad se to brzo zlepší úplně!!!
19. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky, já jsem to tak zadrbala s přibíráním v těhotenství... :angry: Nemůžu se toho zbavit... V porodce jsem nechala 10kg, teď už mám zpátky dalších šest, protože žeru, aby bylo mlíko.... No s příkrmama pomalu ale jistě najedu na dietu...
19. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
já už bych to taky normálně říkala, ale ten můj šéf mě tak rozhodil, že mlčím
19. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Lao kasli na nejaky kila navic, ted je nejdulezitejsi, abys mela kvalitni mliko a Vitecek byl spokojenej. Az prestanes kojit, tak kila urco pujdou dolu...
Gucci no u nas v praci se to nekontrolovatelne rozsirilo, tak nejak samo :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
jani: jj to věřím, u nás to ví akorát šéf a ten to 100% nikomu necekne :grinning: , nejhorší je, že zítra jdeme po práci do hospody tak to se asi vymluvím, ve čt narozky, to se taky budu muset vymluvit, no jsem na to zvědavá
19. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
to je la vas ani nestiham docist..diky za reakce na venkovni venceni ...asi pujdem rozhodli jsme to s M. taky by chtel
jo jeste dotaz ta knizka nezna naruc je jen o polohach noseni bo je tam vic info?
ja teda vim ze olika moc nosit neumim teda tygrika jo ale to je vse..pac von se desne sponuje
jani to je dobre ze je ti lepe ..
a kay stelinka je prdelka a podobnej problem jsem mela s mamou taky a ted je upne vysrana z malyho
a teda je mi lito burtika..a to se mu stalo po venceni?
jani tvuj sef je kreten tecka vykricnik
milu ja bych mu tim noutbukem rozmlatila hlavu :slight_smile:)))
jejda gucci furt blinkas..ale docela na naoc odvazna kombinace holka :slight_smile:)))
no a uz vim kulovy take jdu cist dal snad to stihnu
19. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
tjo já myslela, že právě z kojení se hubne :confused:
19. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Gucci no ja se nastesti uz vymlouvat nemusim :slight_smile:
Tak obed jsem zvladla a ted to jdu na chvili zalomit :wink:
19. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
tek no právě nevím, kde se mu to stalo. včera tu byly tchánovci :angry: ale to byl s nima jen na zahradě... oni ted amají taky psa, ale ten tu nebyl.. s tou mamkou je to prostě složitý no.. je to něco mezi mámou puzzi, a jak jsme četla tak i terkyt..

pajdi, no tak to budu kojit po třech hodinách malou a po jedné ještě psa :grinning: :grinning: :grinning: no snad mu bude líp, uvařím mu to kuře, jen teda jsme chtěla jít zalehnout..

gucci, no M. mi teď hlásí, že mi to břicho zmizelo a jemu ne :grinning:

jo a jediná výhoda toho že jsme buřtovi nechali dát tenfrontline combo je, že teď to neleze na něj, ale všude jinde.. už jsme na něm našla lézt 2 klíšťata a teď jak se vrátili z té ordinace po mě skákala blecha, já už se z toho tady zcvoknu. :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Kay, tak to jsem ráda, že psík bude v pořádku a to s tím pitím je pravda, to se musí, to by byl dehydrovaný a pak by mu bylo špatně z toho. Jo a frontline je fajn, ale jak píšeš, leze to všude kolem a on je vklidu :grinning: .

Lao na kila kašli až bude prcek lítat, tak ty budeš muset s ním a to půjdou kilča pěkně dolů :grinning: .

Holky jak to, že mi hubnete? :astonished: Já vám asi začnu vařit a budete pěkně přibírat..jako manža, když se mnou začal chodit, tak 90kilo..teď 115kg :sweat_smile: .
19. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Mili neboj, já ti nehubnu :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
holky mám na o květák, doufám,ž e ho můžu
19. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.