• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky.

Campi chodíme do nemocnice do Libuše, je to tam sie dražší, ale zase skvělá péče.
Montymu je už líp, už trošec žere, teda že by se u toho utloukl to ne, ale sežere to a myslím si, že mu trošku klesla i ta horečka. Uvidíme dneska na kontrole.
Tetes super vtip .... ale zažít bych to nechtěla :sweat_smile: :grinning: .
Mel, Luky je kouzelný zlatíčko , hlavně v tý posteli..to je prostě takovej bobeček :dizzy_face: .
Včera jsme prodali agamu Elišku, v neděi si pri ní přijdou. Tak mi to je tak nějak líto,ale vím, že jde jen o ten první moment. No a pak z toho terária bude paludárium a jestli ty žáby tam budou řvát jako kráva, tak poletěj z okna :grinning: :grinning: .
19. čer 2009 v 06:27  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes taky neznám žádnýho raka. Znám blížence a Panny. Takže vlastně ty znamení kolem. :wink:
19. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko, ja ti zvednu naladu. Bracha je mamin mazel a to dodnes, takze z pohledu rodice asi vetsi pohoda. Jako bracha do mych 18tin des. A ted jsem jeho milovana sestricka :wink:
Teda Terkytko z tebe musi byt fesanda, uz se na tebe tesim pristi patek :wink:
Milu to jsem rada, ze Montymu je lip, snad to brzy prejde. Jee a vy uz nemate agamu :cry:
19. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
bréééé rááánko

tak dnes jsem vzhůru od půl čtvrté....kolem půl šesté jsem usla, zdálo se mi, že mi nějaký hlas říká: konečně můžeš spát...A PAK MI ZAZVONIL BUDÍK :rolling_eyes:

jdu vás dočíst ...
19. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
campi: já bych se hrozně bála jít ke kartářce :slight_smile:
jani: já měla taky včera malé pivko a měla jsem dost :grinning:
mel: krásnej Luky, jakou má barvu vlásků?
tetes: vtip dobrej :grinning:
puzzi: no já za to fakt nemůžu, ale nikdy jsem neměla problémy s tchýní, ani s extchýněma :sunglasses:
tetes: brácha je Rak a je to přesně jak píše Janča, jinak moje máma je Rak, ale tam to nedokážu tak nějak popsat :slight_smile:
Mili: jéé to je dobře, že je Montákovi líp, bobišek čiuaua
19. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Gucci teda ty tvoje noci porad stoji za to :frowning2: Ja ted ale taky blbe spim a nevim proc. Furt se budim :angry:
19. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
já už mám dneska fakt dost, mám oči otevřené na půl, ještě, že jdu v půl dvanácté na bus a jedu k našim a doufám, že budu v busu spát, jinak fakt už asi zkolabuju
19. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dobré ráno, sice hnusný počasí, ale aspoň čerstvej vzduch.
Kay, jj, honzík taky hodně dřív koukal kamsi nade mě.
Steffi, to jsi tetes s rakem bráchou potěšila. V dospělosti budou její dvojky kliďasové, to jí bude k prdu :sweat_smile: Jo trochu jsi to vylepšila tím mazlovstvím.
Terky, Honzík už je ve vajíčku dost zmáčklej a jelikož jedeme do chorvatska na 7 týdnů, tak cestu zpět bychom asi zjistili, že musíme koupit novou autosedačku tam :sweat_smile: Dneska po o jedeme do posilovny, tak novou autosedačku zkusíme poprvý.
Milu, vy máte žáby? U vás to musí bejt teda dost sranda :grinning: Jsem ráda, že je Montymu lépe.
Gucci, tak tobě fakt hráblo - prej nějaký hlas mi říká "už můžeš spát" :grinning:
19. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Gucci ty jezdis busem? Jak dlouho ti to trva?
Puzzi myslim, ze Teteska oceni uprimnost :wink:
19. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
jani: no když jedu sama, tak jedu student agency, trvá to z Prahy do Frýdku pět hodin, ale strašně rychle to utíká, když čučíš na film, čteš časáky a noviny a popíjíš čokošku, vše zdarma :grinning:
jinak s pG jezdíme autem
19. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Puzzi žáby ještě nemáme, ale manža chce z toho terária udělat to paludárium a to znamená, že tam dá žáby. Nejdřív koupí jednu a jestli bude kvákat na celou krč, tak potáhne s baťůžkem do pérdele :sweat_smile: :grinning: .
Gucci hele neměla by si přemýšlet, že by si zůstala doma???? Takhle budeš za chvíli hotovson. Nebo aspoň chodit na půl úvazku, i to by ti pomohlo :wink:.
19. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Mili: možná to po tom trimestru přejde a představa víkendu mě drží nad vodou :grinning:
19. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Gucci ja se jen podivovala, ze nejezdis vlakem, do OVA je to rozhodne rychlejsi :wink: Ale to Frytku uz tam asi takovy rozdil neni a musis v OVA prestupovat, tak to chapu.
Gucci ja nevim, ja v 1. trimestru spala dobre, ale ted to stoji za h... :grinning:
A kdyby tak radeji PN nez pul uvazek, jelikoz z platu za posledni pul rok se ti pocita materska...
19. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
jani: no naši bydlí v Těšíně víš, takže z OVA to mám ještě hodinu i s přestupem, tak je to jedno a já busem jezdím raději
19. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Gucci jojo ja vim, ze pochazis z Tesina :wink: Takze vlastne musis tak i tak prestupovat. To ja zase radeji jezdim vlakem, protoze se tam muzu projit, protahnout. V tom Student Agency je strasne malo mista na me dlouhe noky :wink:
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
no ve FM na mě čekaj naši :wink:
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
no jo to věřím, my krátkonožky to máme v poho :grinning:
19. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Jo taaak tak to jo :wink:
19. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
ježiši a ještě mi přišel mail z rodiny, prej Dostatečně spěte :grinning: si dělaj prdel ne
19. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Gucci oni se u tebe vzdycky trefi :grinning:
19. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
no nic, jdu smolit děkovný mail do Pronatalu :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Gucci, na jednu stranu te laka asi taky byt doma na PN, ale zas ty vycitky co bez tebe v praci. Ja to tak mela a pak ve 20tt male tvrdnuti a narizena PN a byla jsem rada. Furt ovšem lepší, když máš vše ok a PN není nutná, myslim, jak tě tu tak čtu, že na PN spíš nepůjdeš, když není důvod, nebo se pletu? Já být tebou a ty blbý noci, tak jdu, ale já být mnou, tak taky váhám :sweat_smile:
Milu, co vlastně všechno máte doma? Vím jen o agamě, Meggie a Montym, co dalšího skrýváte? :grinning:
19. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Puzzi, agamu vlastně už nemáme, tak pak jen pejsany a dvě užovky amurské. Toť vše :grinning: . Jeden čas jsme měli 3 agamy, dvě užovky a jednu krajtu a dva anolisy rudokrký a Montyho a to byl masakr :grinning: . Jo a ještě vlastně mláďata od agamek, těch bylo cca 10-15 :grinning: . Ale ty jsou majičký :slight_smile: .
19. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno,
tak nechci to zakřiknout ale Maruška už je na tom lépe,od včerejšího večer jí z nosu neteklo a noc docela dobrá,teď zatím spinká :slight_smile: Asi dárek k dnešním 9měsíčninám :wink: Po třech dnech už se docela těším že půjdem ven tak snad jo.
Gucci moc pěkné fotky :wink:
Jani nechutně těhotná toi teda opravdu nee :slight_smile:
Tetes je fajn že je po viroze,jinak já bych si taky týden za tebe poležela :wink:
Jinak včera jsme čekali že konečně dorazí manžel tentokrát po třech týdnech a oni ho ještě poslali na Slovensko tak doufám že už dnes dorazí nebo se zblázním.Šéf mu slíbil že do úterý může zůstat doma,jsem zvědavá :confounded:
Lao Vítek je fešák a v brýlkách mu to sekne :wink:
Puzzi to je fajn že máte kam jezdit na dovču,závidím ikdyž se to nemá :sweat_smile:
Teksas doufám že Olíkovi vyrážka brzy zmizne :slight_smile:
Mel Luky je na těch posledních fotkách naprosto kouzelnej :dizzy_face:
Milu chudáček Monty ale koukám že už je to lepší takže jen tak dál :slight_smile:
Rio tvou tchýni ti teda fakt nezávidím,radši nemít žádnou :angry:
Jo a vás brněnský srazík super,fotky pěkné a taky mě překvapilo že Campi je vysoká ale vzhledem k výšce ostatních :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
puzzi: mě láká jen kvalitní spaní, PN vůbec, fakt nevím co bych doma dělala, kromě kynutí teda :slight_smile: , pokud budu já i mimi v pořádku, tak do září to vydržím :slight_smile:

ženy já sesmolila ten děkovný mail Pronatalu a slzím tu jak želva :dizzy_face:
19. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Nojo vlastně, vše nejlepší Vítkovi k půl roku a Marušce ke tři čtvrtě :slight_smile:
Super, že je Maru líp.
Milu, vy jste blázni se zvířatama :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
rehos: tak to je super, že je Maru líp :wink:
Mili: u vás bych chtěla na chvilku bydlet, tolik zvířat, bych byla jak v ráji :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Rehos to je super, ze uz je Maru lip a gratulace k 9ti mesicninam :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Holky to už nejni, ty užovky stejně vůbec nevidíte, ty jsou věčně zalezlý a pak jen ty čivavky a éto vsjo :wink: .
Ale dřív k nám jezdili děti jako do zoo :grinning: .
Rehos tak super, že je ,už Maru dobře :dizzy_face: a vše nejlepčííííííííííí k 9měsíčinám :dizzy_face: .
Gucci ty jsi trdýlko, jim píšeš děkovný dopis a řveš u toho, si to čéče rozmažeš :grinning: . Co si jim napsala..co co?? :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Jo a já budu řvát za chvilec taky, pže kolegyně se v 11 vdává a jdu se kouknout s holkama na svatbu a to já teda budu řvát a to jako dost, to si jako pište :grinning: .
19. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.