• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jéé Mili, to jim moc nevyšlo počásko, ale hlavně at neprší, já jdu na svatbu 17/7 :slight_smile:
psala jsem jim naštěstí mail, tak ten se nerozmaže :grinning: ... poslala jsem jim fotku mimíse a takové poděkování za všechno
19. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Mili jee ty jdes na svatbu, tak to bych taky rvala :wink:
Gucci to je od tebe pekne, jak dekujes Pronatalu. To ja do Podoli zajdu osobne :wink:
19. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Já do Motola ještě ani fotku neoslala, ale myslim na to. Sice nám nakonec nepomohli, ale snažili se a mám na ně dobrý vzpomínky.
Milu, užij si svatbu :wink: Já taky vždycky bulim.
19. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
joo jsme včera doma s pG řešili tu porodnici, jsem mu říkala, že mi dr. řekla, že se mám zaregistrovat na Podolí a řešit to během těhu, tak říkal, at se tam klidně zaregistruju, ale že on mě tam na Silvestra nepoveze :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
:grinning: pG je zlaticko
19. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen pozdravit, včera jsem byla nějak KO a dnes to pokračuju, prot. moje milovaná holčička vstávala v půl šestý! :angry: Je to čím dál horší... Za chvíli přijede kamarádka, takže už to ani nedospím.
Puzzi, já do Institutu taky zatím neposlala fotku... Přijde mi to takový trochu blbý, ale zase se na to nechci vykašlat. :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
jani. jj je to poklad, já mu řekla, že se tam klidně odvezu sama, tak on: že na to si prej počká teda :grinning:
19. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Evi, v kolik jí dáváte večer? Půl šestý už je trochu blbý, achjo. U nás to bylo jen období asi 10 dní v těch pět ráno, teď se to usadilo kolem šestý, dnes v 6:45, ale to bylo fakt dost výjimečně dobrý.
mně to právě taky přijde takový divný posílat foto do motola a nevim, co jim napsat, jakože děkuju za našeho syna je blbý, když to není pravda. Asi něco jako "Děkujeme za péči a ochotu, kterou jste nám v roce 2008 věnovali a posíláme fotku našeho syna, který se narodil..." nebo tak něco?
19. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Gucci, to je fakt miláček! :grinning:
Puzzi, spí od osmi...
Jo, něco takovýho je dobrý... Tak ještě to poslat, viď?! :wink:
19. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Puzzi přesně tak jak píšeš. Hele já když byla v nemocnici v Podolí v to září, tak jak byli všichni strašně fajn, tak jsem jim poslala taky mail a věřím, že je potěší každá taková zpráva. A co se týče miminek, tak myslím, že trojnásob :wink: .
19. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Teri- teda Ty to máš v té nemocnici vymakané :wink:
Co manža- je to lepší?
Puzzi- sdílím s Tebou panickou hrůzu z nedohledných hloubek. Normálně jsem celkem dobrý plavec, ale hodit mě někdo uprostřed moře nebo i přehrady do vody, tak se asi panikou hned utopím.
S tou pánví mě to teda překvapilo, když jsem dělala dva měsíce na zástup na gyndě, tak tam ten dr. měřil pánev v 1.poradně.
Rio- a Ty jsi jí nic neřekla? Bych to aspoň odpoledne řekla manžovi, ať si to s ní vyřídí. :angry:
Kay- gratuluju k pěkné váze :wink: . Stelinka krásně roste.
Jejda Mili- ještě že jsi tam jela. Snad se z toho Monty brzy dostane. Ale ty antibiotika v injekcích jsou dobré. Já je taky doma píchala Gitušce, když byla nemocná a za 6dní byla pak už úplně v pohodě.
Teri- ten 34tt je už prostě nádherný :dizzy_face:. Já chci taky!!!
Mel- no Luky je nádherný,takový krásný vlasáček :dizzy_face: .
Terky- hoď foto :wink:.
Lao- teda Ty jsi měla zase den.
Mili- to máš marný, Guci tam bude strašit až do porodu, pak si odrodí někde pod stolem a bude pokračovat v práci :grinning: :grinning: .
Rehos- to je fajn, že je Maruš už líp a gratulace k 9ti měsícům. :wink:
Evi- tak to je blbý takhle brzy :frowning2: , snad to bude jen pár dní a Magdalénka se zase umoudří :wink: .
Teda mě je děsně, já mám takovou šílenou rýmu, že to až pěkné není :confounded: . Furt mám kapesník u nosu a nos už totálně krvavý :angry: . Nejhorší je, že ji nemám takovou tu vodnatou, ale furt ze mě valí hleny. Doufám, že se dvojky drží :frowning2: . Začala jsem ten bioparox místo do krku stříkat do nosu, tak doufám, že to zabere. To by člověka fakt nas..., ležím jenom doma, nikam nechodím a dostanu takovou šílenou rýmu!!! :angry:
19. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
pajdi: mě taky včera měřili pánev
tu rýmu ti fakt nezávidím :unamused:
19. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
nazadarek kasparek tak nejdriv naseru evinu...oliver uz cca tyden spi pres osm hod....usina sice okolo pul desaty...budi se v 6az v pul7 a pak jeste spolu chrnime do 9-10....takze ok
dneska vyrazka uz trochu zmizla...ale zase mi po jidle skoro vsechno vyblije...chjooooooooooooo
jani diky a ty uz tam asi do srazu nepujdes co? ze bych si to u tebe objednala..
pG je moooc milej
rehos to je super ze je maru lepe a manzel to je na rit...ja bych se zblaznila
milu tak snad bude montak uz ok
puzzi ta autosedajda mi nejde otvorit
ja bych taky jeste mela napsat k apolinari
19. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
jeste terky tyhle by to meli mit jo? ten pan mi rekl ze to nezna, ale zjisti to a pisne mi smsku
campi tak jsem si dnes u M. objednala velky pringles :slight_smile:)))
19. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
evi no tak aspon o vikendu si dejte sluzbu na vyspani
joo pajdi me merili panev az pri porodu :slight_smile:)) a to ani nedelali UZ jak je olik velkej takze bud v klidu
pajdi tak ja mam taky ten vyter z krku ok :slight_smile:)) a rymu uz nemam tak furt jen strikat ten humac na kterej jsem zapomela tak jsi to jdu fouknout :slight_smile:)
a na kay jsem omlouvam se taky zapomela ...gratuluju to uz je stelik velka holka a co jako by jsi s ni chtela delat ..proste ji obcas obrat na bricho pak ji ukazuj treba hrajdy a uvidis kdy se o to zacne zajimat..ja dneska po delsi dobe vytahla na olivera jaho pana Kocicaka a ty jo von po nem chmatnul akorat jevelkej takze jsem mu ho drzela a von se ho chytil za nozku tak to bylo takovy hezky :slight_smile:))
lao a nemuze hlidat drahy chot? a ty se vyspis?
mel lukasek tam u toho polstare vypada desne pidi
19. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
koukam ze si tady vesele vedu monolog co?
19. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
tralalaalaaaaa cela diskuze jen pro meeeeeee
no vono mi za chvilku utne tipec mlade
19. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Teri já jsem tady, ale dělám na stole Supermana tak nemám čas :grinning:
za chvíli už naštěstí idu, vzala jsem si polštářek do busu, tak snad budu spát, i když normálně v MHD neusnu
19. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
juuu a to te nikdo nevidi? :slight_smile:))))))))
hele ja taky ne ale ty dalkovy jsou jiny ...tam se vychrnis jedna basen
19. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
no já mám nějakou záklopku či co a nespím prostě
tak šéf má tento týden dovolenou a kolegové se mě bojí :grinning:
19. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Ja jsem uz tady taky, jsem se napapkala a tak za 30 minut musim vyrazit na poradnu do Podoli...
19. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
jéé Jani, tak si to tam užij, budou ti dělat i UTZ?
19. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Gucci to nevim, ale nepredpokladam...
19. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
no mě se ještě včera večer pG chlamal, jak jsem se svlíkla na ten UTZ :grinning: .... jsem se pak na něho škaredě dívala a říkám, že doufám, že to nikomu v práci nevykládal a on mi s cukajícími koutky řekl, že jasně, že ne, tak si o tom myslím svoje :grinning:
19. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
juuu jani ja se tak tesim bude dalsi obrazek mrnete ze joooo
jak nepredpojkladas??? to je snad jasny ze bude ..a budou ti odebirat krev na ty vyvojovy vady?
19. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
pG by potreboval za usi :wink:
Ja kdyz jsem prisla na NTS, tak jsem si zula boty a sestra mi hned rikala, ze to bude pres bricho, ale mi prislo blby lezet na tom lehatku v botach :wink:
19. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Teksas vubec nevim, dovim se vse az dneska :wink:
19. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
no nic holky, já se pomalu balím, musím si cestou koupit ještě panini v Panerii mnam mnam
tak se mějte hezky, o víku snad budu na netu
Jani držím palce v poradně :wink:

tak fáááááááááááá a hezký víkend
19. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Papa Gucci a pekny vikend u vasich
19. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska opět noc na nic...
Vypadá to, že se vracíme opět k novorozeneckému období... O půl třetí ráno řev, trošku cucnul, jakmile jsem ho položila, tak ve řvaní pokračoval... Jelikož nebylo co sosat, tak jsem mu kopla 90ml sunaru-víc jsem toho nedělala, kdybych zase vylívala... Zunknul cca 70, otočil se na bok a jal se chrnět-pro jistotu jsem ho ale dala odbrknout, tak se trochu probral. Ale dobrý, za chvilku usnul. :dizzy_face: Za to já zas přemýšlela o ptákovinách... No a kvičí zas už od pěti... Jsem si zvykla na celkem pohodové noci (sice s častým kojem, ale bez řevu) a toto mě fakt ubíjí.... Omlouvám se za fňukání :grinning:
Jinak by se bazilišek furt jenom nosil, teď slavím 15ti minutovej úspěch s položením na deku :grinning:
19. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.