• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
lauš, no tak já si myslím, svým laickým názorem, že má růstový spurt - má přesně 6 měsíců a to tak odpovídá.. Vyděržej pianěr... My dneska noc docela ok, oproti těm dvoum předešlým, takže jsme spaly do půl desáté :grinning: ale i tak bych spala, teď čekám jak malá zabere v postýlce a utíkám žehlit.

gucci, taky přeju pěkný víkend u vašich :slight_smile: asi bude propršený, o to víc můžeš odpočívat :slight_smile:

milu doufám, že monty je už lepší. snat ta atb zabrala.. bertíkovi dali taky něco takovýho a ještě na povbzbuzení a druhý den byl o moc lepší a třetí už úplně v pohodě..
19. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
jeee gucci tak se mej a dala jsi mi dobry napad na vecu..udelam panini :slight_smile:) jupiii akorat ja je asi nemuzu pac by me nadmuly
ty jo lao to by me taky zabilo a von uz vitula spal celou noc a ted zase neeee?
ja ted slavim uspech jidlo bez blinkani a v kolibce chrapani :slight_smile:)))
19. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
kay tak na zehleni ja uz z vysoka seru :slight_smile:))))
pac to bych asi nedelala nic jinyho ....
19. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Lao, ty jsi veminko viď? Já budu čekat do konce července,když už teď odpočítávám pomalu hodiny :grinning: A Lev byl můj dědeček,takže tu zkušenost mám a nevím,nevím teda :grinning:
Tak bavím se tu se třema holkama, jedna šla na sekci dneska, druhá jde příští týden ve čtvrtek a třetí 29.6. a pak už tu budu jenom sama :angry: :angry: a oni ty mrchy si to nechtějí kvůli mě prodloužit :grinning:
gucci:teda ty máš ale noci :frowning2:
Steff:upřímnost oceňuji,ale s prdem má Puzzi pravdu :grinning:
Rehos:to je dobře, že už je marjánce lépe.
Mílo:to bude moc fajn až ti žáby budou budit ráno mimino,když ty budeš štěstím bez sebe,že právě usnulo :grinning:
Evi:víš, že Krmníčková ke konci června odchází na mateřskou a prý čeká holčičku a Hrádecký zrovna předevčírem sloužil noční.
Jéééé, Majda zlobí.
:grinning: Ne,ne raději už mlčím. :sweat_smile:
Pajdi:ta rýma je vážně hnus, ono jak je ještě ta sliznice zduřelá,tak je o to větší. Snad brzy přejde. Já mám teda rýmu celé těhu, ale zdaleka né nějak velkou. Hele, ten 18tt už je taky parádní, už bych neměla strach,že by nějaká rýma mohla dvojky ohrozit, ty už se tě prostě nepustí. Hele, kdybych nebyla v nemocnici,tak ti klidně i nějaký ten týden dám,ale takhle fakt néééééé. Promiň. :sweat_smile:
Gucci:kdežto být to naopak,tak to určitě na pG nepráskneš,viď? :grinning: Hned by jsi se minimálně sem běžela pochlubit :grinning:
Lao:teda,to je něco takhle Víteček zlobí, a co mu dát na prdééél, myslíš,že by to nepomohlo? :grinning: Ne, vážně to musí být dost na bednu,tak snad to bude dneska v noci lepší. Ty máš drahého pryč?
19. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Přišel domů notně opilý manžel a povídá manželce:
"Tak sakra, kdo je tady hlava rodiny!"
Manželka mu dá facku a muž na to: "To už se nemůžu ani
zeptat?????"

:grinning: :grinning:
:grinning:
19. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
19. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
tek, no já žehlím jenom plíny a oblečení pro Stelu, naše věci fakt nežehlím.. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
no to ja takyjen to...a ted uz ani to ne :slight_smile:)))
19. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tetes :grinning: .
Tak holky na svatbě jsem nebrečela, nějak mě to nedojalo. Ale nevěstě to moc slušelo. Jen škoda, že jim pršelo. ta obřadní sín byla strašně malá, takže jsme tam byli jak sardinky a bylo tam strašný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tet, jakmile ty žáby budou řvát tak letěj a to si piš, že takovým fofrem, že to ani manža nepostřehne, že tam nejsou :sweat_smile: .
Teda zase čtu to slovo SPURT..holky, já to slovo fakt nikdá neslyšela :sweat_smile: .
19. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Tak já to tak nějak do Motola pošlu s fotkou.
teksas, evinu ani mě nenasereš, protože nám děti taky spaly do devíti, když jim byly dva měsíce :grinning: 8 hodin vkuse dost dobrý :wink:
Honzík dneska spal vlastně 12 hodin vkuse, od 7 do 7, akorát teda asi 5x dudlík, ale on u toho skoro spí, že :sweat_smile:
Pajdi, ty hloubky jsi měla odmalička? Já jako úplně malá potápění milovala, pak nějak v pubertě jsem se začala bát.
Pajdi, dvojkám rýma neublíží, ale ty si užíváš, achjo...
Tek, výtěr z krku ok, to je fajn.
Gucci, ty vychrupuješ v pracovní době? :grinning: Aby tě nepráskli :grinning:
Lao, lituju tě s nocí i s nošením, to snad není možný, ale co naděláme. Možná jak jsou nevyspalý, tak jsou zpruzelý a blbě zas spí, to znám.
Tetes, tak se seznam s nějakejma novýma a pak jim za měsíc uděláš pápá na oplátku ty :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
mili - http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt já o tom taky slyšela až nedávno poprvé... ale slovo spurt jako takové jsem znala asi někde z telky v souvislosti se sportem...
19. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Já teda musim říct, že podle tohoto popisu měl Honzík spurt od 4. do 7. týdně nepřetržitě každý den, hlavně večer, později i během dne. A od tý doby, co máme flašku, tak spurt nepozoruju, ani že by někdy chtěla najednou jíst častěji než jindy, u něj vždy každý období trvá několik týdnů a pak třeba změna. Myslíte že i u UM dětí lze poznat spurt?
19. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
puzzi, já nevím, nevím jak funguje Um, jestli dáváš nějaké dávky, kterí jsou třeba podle věku dítěte, tak to třeba ani nemusíš poznat...
19. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpet z poradny. Vse je v poradku, cipek dlouhy a tuhy a prdis sedel na zadku a cucal si palec, to bylo legracni. Na fotku jsem zapomnela, protoze to byl takovy fofr a ja byla nervni :wink:
Dalsi poradna za 4 tydny a za 5 tydnu velky UTZ :slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Lao kdopak ti Vitulku vymenil? Snad se ti brzy vrati stary hodny Vitulka :wink:
Tek to je fajn, ze Olik je uz v pohode. Jo do ty bylinkarny uz asi pred srazem nepujdu, az tak za mesic, tak pokud budes jeste chtit ten Lactofyt, tak mi dej vedet a ja ti ho rada koupim..
Milu teda tebe uz ani svatba nedojima :wink:
19. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Hele, normálně to se může stát jenom mě :sweat_smile: Jsem tady měla na drbu jednu holčinu, jen tak mimochodem, před 8 lety to ve 120 kilometrové rychlosti napálila do stromu,má sešroubovanou páteř,nohy....je hubená,ale kdyby jste viděly,jak je má nateklé,jak tam má ty šrouby :astonished: , no ale řekli jí, že nebude moc nikdy mít děti,protože má dvě dělohy, a kvůli té nehodě to nelze odoperovat......takže nikdy nebrala antikoncepci....no a teď je jí 33 let a čeká dvě holky, každou má v jiné děloze.....a jak tu byla na drbu,tak šla na záchod a najednou křik, že je jí to hrozně blbé,ale jestli bych se nemohla na něco podívat.....tak jsem tam šla a ona měla na papíru,no jako rosol,ale úplně čistý, tak jestli to je nebo není hlenová zátka,takže jsem jí dala sášek a šla s tím na sesternu a je to hlenová zátka,akorát nebyla prokrvená.....No, u sebe jí asi neuvidím, tak alespoň vím jak to vypadá,ale na pohled teda nic moc, jak to nebylo moje :confused: :zipper_mouth:
Steff:tak to je super,že je všechno v pořádku. Na ten velký utz už to snad L. taky konečně vyjde a hlavně by jste se měli dozvědět pohlaví,že jo? :dizzy_face: Jé, to jsem hrozně zvědavá a taky u Pajdy. Tobě nevím proč ale tipuju chlapečka.
19. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Tak jsme zvládli úspěšně cestu MHD do práce, Luky je z toho teď totálně tuhej, jen se vztekajíc v půl třetí najedl a pak vytuhl. No bylo toho na něj moc.
Gucci - barva vlásků Lukyho je vzadu tmavě hnědá a vepředu taková hodně světlá hnědlá začínající spíše do blond.
Jinak díky za pochvaly Lukyho, se tady člověk úplně dme pýchou. :dizzy_face:
Tetes, teda ty máš zážitky. :dizzy_face:
Jani, prďolka seděl na zadku a cucal si prst, no to musela být bomba.
Lao, kdo Ti vyměnil dítko? Vždyť bylo takové hodňoučké. :wink:
Jdu si přečíst o spurtu a jsem trochu moudrá. :confused:
19. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak nevím, nekojím a přesně tohle mi dělá Luky u flašky. . . A řekla bych že je to dokonce i déle jak týden. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Nebýt míče tak se snad ani nenají.
19. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Tak jsme si s prckem 2!!! (slovy dvě) hodiny schrupli-teda já jen naoko... te´d pokračuje v chrupkání na mé ruce :dizzy_face: Je slaďoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kay, možná je to spurt, ale zkošela jsem dopo Sunar a ani prd....
Tetes, teď už je to paráda, co? Už bys klíďo mohla rodit :dizzy_face: Ale ještě tak 14 dní vydrž,jo :dizzy_face:
Ty jo, tak tys odborná poradkyně přes hlenovku, jo? :confused: :wink: Holčina má za sebou zajímavý věci...
19. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Tetesko, teda ty mas zazitky :wink:
Jee a dekuji, jsi asi jedina, kdo si stejne jako ja mysli, ze to bude kluk :wink:
Mel no jak tam tak sedel, tak to bylo vtipne, smala jsem se ja i Darebek :wink:
Jee tak Lao se vratil hodny synacek :grinning:
19. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Jani, nechval dne před večerem :grinning:
uvidíme, co předvede :grinning:
19. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
stefi, to je fajn, že kontrola dopadla dobře.. já si taky myslím že to bude kluk :slight_smile: budete si to nechávat říkat?
19. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
lao, tal Stela má teda po těch dvou blbých dnech spavou, takže jsem i já na cca hodinu a půl vytiuhla :dizzy_face:
19. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Dobre Lao, psss at to nezakriknu :wink:
Jee tak i Kay si mysli, ze to bude kluk a vlastne jeste Milu :wink:
Kay jojo nechame si to rict, ja nejsem trpeliva osoba :wink:
19. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Jé, Jani, taktéž gratuluju k úspěšné poradně :dizzy_face: Tipuju holku :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Teri- snad máš pravdu a dvojky se mě už nepustí :dizzy_face: .
Puzzi- nee, taky až v pubertě. Zajímalo by mě proč.
Jani- gratulace k prďolkovi :wink: . To je teda pohodář, sedět na prdelce a cumlat si palec :grinning: .
Teri- tak aspoň víš, jak vypadá hlenová zátka :sweat_smile: . Ale je krásné číst, že zázraky se opravdu občas dějí a ještě dvojmo :dizzy_face: . Já doufám, že se to pohlaví už konečně v pondělí dozvím. Vůbec netuším koho tam vlastně mám :slight_smile:.
Jani- a Darebák neřekl, co to je, ani tip?
19. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
A jé Pajda je zvědavá opička. :grinning: No snad se to už v pondělí dozvíš kdo se skrývá v pupíku. :wink:
19. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Pajdi no jak sedel, tak nebylo vubec nic videt a ja jsem nechtela zdrzovat, aby tam do nej stouchal apod. On nam to pohlavi jednou ukaze. Ted jsem byla rada, ze jsem videla srdicko a ze se ma dobre :wink:
19. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Pajdi no jsem hodne zvedava, jestli u tebe se uz tajenka odtajni :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Jj, Jani- mě bylo minule taky blbé zdržovat, tak jsem na to kašlala, ale teď už bych to fakt ráda věděla. :sweat_smile: Ale stejně vždycky jak přijdu, tak si na pohlaví ani nevzpomenu, hlavně ať jsou v pořádku a až ke konci mě vždycky napadne se zeptat. Tak snad budou v pondělí oba zase ok a ukáží se :wink: .
19. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.