• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Myslím,že největší štíhlice bude Evča a pak Puzzi, ta je v posilovně pořád :slight_smile:
Tetes: to máš teda zážtky z nemocnice a ta holka už je skoro před porodem nebo by to bylo předčasný?
My jsme byli na mega nákupu v Hypernově a nějak to trvalo dlouho než jsme se vypravili, tak jsem musela kojit na lavičce za pkladnama, ale je to teď naštěstí už tak rychlý, že to bylo v pohodě.
No s autosedačkou je pravda, že jsem teda dneska M. vyndala tu novorozeneckou vložku, ale prostor se teda nějak nezvětšil, takže věřím, že Honzík se tam už skoro nevejde :wink:
Milo: dneska bych se teda nechtěla vdávat, počasí fakt nic moc. Sice je dusno a teplo, ale nemám ráda tyhle mraky, takový depresivní.
Laolo: to jsou teda noci, já bych z toho byla úplně vykolejená, jak už jsem zvyklá spát bez přestávky celou noc, to bych koukala jak vejr, kdyby M. v půl třetí spustila jekot. jestli tohle bude dělat třeba druhý dítě a M. do toho přicupitá, že chce k nám do postele, to mě asi klepne :grinning: Jsem už pěkně zhejčkaná :sweat_smile:
19. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Pajdi:to jsem u tebe taky moc zvědavá co to nakonec bude. Přála bych ti páreček,ale tipuju to na dvě holčičky. Jenom doufám, že se k tobě tentokrát bude chovat ta tvoje dr. alespoň slušně a bude se ti věnovat!!!!
Steff:takže byl Darebák jo? Tak to jsi asi ráda,že už dělá utz přes břicho,co? Nebo jsi mu jako Gucci ukazovala i když nechtěl? :grinning:
Terky:holčina je ukončený 35.tt a je tu se zkracujícím se čípkem cca. 3 týdny, ale holčičky jsou malinké mají cca. 1800 g,ale stejně 29.6. už jde na sekci,takže by to o tolik dřív nebylo.
Terky, to je fakt ty to máš s M. naprosto ukázkové :dizzy_face:
19. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Holky, co mi to děláte... Kdy to mám dočíst? :sweat_smile: Takže mám super dítě - celou dobu, co tu byla kamarádka, tak M. předváděla dítě snů - vůbec neplakala, nevztekala se, smála se na kámošku... Jen co odešla, dostala hysterák. :rolling_eyes: Opravdu nevím, co si o tom mám myslet... Říkala jsem to Danovi, tak prý se se mnou nudí! Tohle prohlásil, sbalil se a odjel na Šumavu na team building. :angry:
Tetes, Krmíčková bude mít holčičku? Jééé, to jsem nevěděla! :slight_smile:
Ty jo, tak Ty máš fakt zážitky! :confused:
Tek, jj, to má Puzzi pravdu - ještě před měsícem M. chrupala do desíti. :sweat_smile:
Puzzi, takže H. spánek se zlepšuje, co?!
Steffi, taky gratuluju k úspěšné KO. :slight_smile: Tipuju holku.
Lao, tak to je super, že jste si takhle schrupli!
Terkyt, díky, ale já už spíš vypadám jako anorektička... :sweat_smile:
M. z autosedačky kouká půlka nohou, ale jinak se tam vejde... :wink:
19. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Byli jsme v posilovně a tchýně jezdila s babi, jsou stejně staré a rozumí si. Pak jsme šli všichni k babi na kafe. Cestou jsme vyzkoušeli novou autosedačku, super, Honzík kouká ven z okna, může si oči vykoukat. jsem zvědavá, jestli dokáže usnout, to vyzkoušíme až někdy na delší cestu.
Steffi, super, cucal si palec, jo? hehe, škoda, že nejdou do břicha poslat dudlíčky :grinning: Jo, ad dudlík, tchýně říká ďulík anebo douďlík, mě to nějak hrozně irituje :sweat_smile:
Tetes a ta kámoška je kolikátej tt, že už jí odešla zátka?
Mel a vpráci a MHD Luky ok?
Hm, vztek u flašky dělá Honzík tu a tam dodnes a trvá to furt průběžně, den dva dobrý, pak jeden večer blbý, teď poslední dobou už moc ne, ale spurtem to asi taky nebylo.
Pajdi, páč jsme o těch hloubkách začaly v pubertě asi nějak víc přemejšlet, já k tomu žrala různý napínavý knížky a čelisti a fóbie je tu :sweat_smile:
Terky, posilovna v mém pojetí fakt není moc na zeštíhlení, spíš to beru jako posílení zad a vůbec těla, aby mě všechno furt nebolelo. S Mariánkou máš fakt velkou pohodu :wink: Na horší noci by si zvykala blbě každá z nás a s druhým dítětem to bude masakr, blbá noc a ráno v šest vstávat se starším :sweat_smile:
Evi, H. spánek byl dlouho půl sedmá, to bylo asi před 2 měsíci už, pak ty dva tejdny krize a pak pomalu zas k tý šestý až půl sedmý a kéž by to tak zůstalo, aspoň 6:00 prosím prosím :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Puzzi, hele, mně už se ta sedmá taky nezdá takovej horor! :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Teri- tak já bych brala všemi deseti oba Tvé tipy :dizzy_face: . A taky doufám, že dr. bude jiná :unamused: .
Puzzi- možná je to fakt tím, já taky strašně žrala takové knížky :sweat_smile: .
19. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Tetesko Darebak chtel videt vse, a kdyz me prohmataval, tak se mi koukal do oci a ja myslela, ze se po.. studem :wink: Takza ja si na vyzvani odlozila :wink:
Pajdi ted uz se klidne na pohlavi optej, to je tak akorat :slight_smile: a kdy jdes na velky UTZ?
19. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Pajdi u tebe si taky nejak myslim, ze to budou 2 holcicky..no uvidime :wink:
19. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
já moc pohlaví radši netipuju, tak nějak si myslim Steffi kluk a Pajda dvě holky, ale to je asi davem, jak to tu furt píšete :-n
Pajdi, taky jsi žrala knížky o záhadách a mimozemšťanech? Těch jsem se pak jednu dobu taky hrozně bála, normálně jsem nemohla usnout, páč jsem se bála, že mě unesou. to mi bylo tak 15. naštěstí mimozemšťani mě přešly :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Jani- Tebe v poradně vyšetřují i přes pochvu? To mě dr. nevyšetřovala v těhu ani jednou. Vždycky mi udělá jen UZ nejdřív přes pochvu, aby se koukla na čípek a pak přes břicho na mimiše. Na velký UZ vůbec nevím. Já u té mojí dr. byla naposledy v 11tt, pak jsem byla v nemocnici, pak u té její dcery a teď jela na dovču. Takže já vlastně vůbec nevím. Měla bych ho mít teď někdy, ale v pondělí na něj určitě nebude mít čas, protože bude po dovči a bude tam hromada pacientek. Takže jsem fakt zvědavá, na kdy mě objedná. Už se mě dneska ptal i H.
U Tebe si Jani myslím taky na chlapečka :wink: , no jsem moc zvědavá.
Puzzi-jj, taky jsem je žrala a taky o nadpřirozených jevech, posmrtném životě, atd. No pěkně jsem se tím akorát strašila :sweat_smile: .
19. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Puzz, v MHD Luky dobrý, v práci ukázal hodnýho i zlobivýho chlapečka, pak vytuhnul, doma chvíli spal, pak se ozval na jídlo a znovu totálně vytuhl. Byl z toho nějaký uondaný, za to teď si to vybírá, už hoďku pořvává v postýlce a to v jednu chvíli tak, že byl vzteky až spocený. Mám pocit, že teď usnul, byť má za půl hodiny jíst. :dizzy_face:
19. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
mě v těhu vyšetřoval doktor vnitřně pokaždý, čípek přes UZ jen když si nebyl jistej nebo když jsem si stěžovala na tvrdnutí a tak.
Pajdi, jj,posmrtný život taky :grinning: Takový ty NEJvětší záhady a další podobné knížky :sweat_smile: A pak jsem nespala!
Mel, no tak dobrý, že na veřejnosti se to vyvedlo. tak hodně štěstí na spaní!
19. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Puzzi-jj, přesně a pak jsem se bála jít i čůrat :grinning: .
Teri- jak je vlastně, už přešla ta střevní chřipka úplně?
19. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tak to teda nechápu, mě vnitřně vyšetřovali jenom v nemocnici. Jinak vůbec.
19. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Pajdi vnitrni UTZ mi nedelal, jen me prohmatal, rekl, ze cipek je dlouhy a tuhy a pak se koukl na mrnouse...
Tak ja na sci/fi nejsem, ale krimi miluju...
19. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jani- já už teď taky ne, ale v pubertě jsem byla :sweat_smile: . Teď taky ta krimi.
Jdu se věnovat miláčkovi, tak dobrou :wink: .
19. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Puzz, no toho řidiče autobusu bych si nejradši pozvala až bude Luky řvát, docela slušně jel s námi jak vrah a Lukyho slušně udrncal. A když jsem jela domů, tak zase zabrzdil tak, že se mi málem převrhl kočár. :confounded:
19. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Steffi, nejhorší je, když čteš sci-fi a pak si vsugeruješ, že by to mohla bejt pravda :sweat_smile:
Mel, takže výklep na Lukyho funguje? :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
puzz jo, asi si koupím trabanta a budu s ním občas jezdit po Letňanech. . . Až mě budou bolet záda, že už na míči nebudu moc "vyklepávat". Nic terorista usnul, tak jdu taky. :wink:
19. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
jé holky tak jámám scifi moc ráda.. ne ted anějaký hnusárny, ale třeba Červený trpaslík, Stopařův průvodce atp.. super.. a kriminálky mám taky ráda, ale jsme nějak zjisitla, že se na ně nemůžu posldní dobou dívat večer :grinning:
19. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Já teda vysloveně sci-fi ne, spíš záhady, to je takovej poddruh sci-fi.
Ale červenej trpaslík je dost boží :grinning:
Kriminálky jen někdy, třeba Poirot super, Columbo taky. Ale že bych koukala na všechny, to ne, třeba Julie Lescaut jsem viděla jednou a nic pro mě.
19. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Evi, to bylo docela drsný tvrzení od D. :angry: U nás je to něco podobnýho..... Jakmile jsme někde mezi lidma, prcek je učiněnej andílek :dizzy_face:
MěDr. vyšetřovala čípek pohmatem pokaždé, vnitřní utz mi dělala jen na začátku a v Caru.
19. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
D. to snad myslel ze srandy. některý děti jsou mimo a na návštěvách v pohodě, páč je asi fascinují nové věci a lidi, mají zábavu. Honzíka cizí lidi nezajímaj, co z toho :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj, já to tady nějak nestíhám, tak to flákám. Kdo to má číst, každej den 10stránek?!?
Steffi, tipuju holčičku :grinning:
Pajdi: a tobě taky holčičky.
Martínek je moc hodnej, nemám co bych mu vytkla. Je to fakt zlatíčko. A předevčírem se poprvé otočil ze zad na bříško, mě překvapil, od tý doby se mu to teda znovu nepodařilo, ale furt se snaží, občas mu trochu pomůžu, když už u toho začne hekat, že mu to nejde. :grinning: :grinning:
Taky se naučil šíleně rozhoupávat lehátko a řehtá se tomu, mám pocit, že se mu stane brzy nebezpečný.
Ve středu byla 4.měsíční KO (6.590kg a 65cm), dostal 1.hexavakcínu a pochvalu, že už nezaklání hlavu. Hurááá.......... :grinning: .. :grinning: ....
M. se furt "válí" v nemocnici s tou trombózou, ale už se jim to podařilo rozehnat, teď bude brát 3měsíce nějakej lék na ředění krve. Asi ho v pondělí pustěj. Zítra se s Martínkem na něj pojedem podívat.
19. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Marti, to je krásný, Martínek zlatíčko, bych ho chtěla vidět chechtat se v tom lehátku :slight_smile:
Pěkné míry, cm jako Honzík, ale o kilo míň :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Puzzi to se mi obcas stane i s detektivkou, pak musim jit zkontrolovat vsechna okna a jestli jsou zamknuty dvere :grinning:
Evi na to jsem zapomnela reagovat, ty jo to mi rict L., tak ma malou v naruci a jede do pr..., na to ja jsem strasna! :slight_smile:
Marti to je prima, ze Martinek je takove zlaticko a hlavne ze uz je zdravej! Prijdes v patek na sraz? Si to nepamatuju :fearful:
19. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
bréééééééééééééééééééé ráááááánko

vstávat a cvičit :sunglasses:
20. čer 2009 ve 04:31  • Odpověz
lao: ty noci s tebou soucítím a jsme v tom stejně, akorát já bez dítěte :slight_smile: , ale vopruz je to stejný
a koukám, kay se stelinkou spí dobře :wink:
tetes: teda ty spolubydlící v nem s tebou vůbec nesoucítí, si klidně odrodí a jdou domů jo? pche...to jsou dneska lidi.....a jasně, že bych vám to tady řekla, vám říkám všécko nééé :grinning: :grinning:
puzzi: tjo 12 hodin spánku, tak to je borec, to já tak spala běžně ve svých mladých netěhu let :grinning:
tetes: ješíííííš, tys chodila po nem s cizí hlenovou zátkou v sáčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mel: achááá, mě se sem tam na některé fotce zdá, že to má do zrz
jani: ještě jednou gratulace k poradně :wink: , já ti čéče nevím, co bys mohla čekat, ale jestli si vedeš tabulku kdo co tipuje, tak se zamyslím :slight_smile:
pajdi: tak už v pondělí jo? no to jsem fakt zvědavá co to bude až to bude :dizzy_face:
evi: :grinning: jsem se ted pobavila s tím Danem :grinning: , hele ale Grej Kačenka dělá to samé, prej když je tam návštěva, tak je hodnoučká, spí a jen co odejde, tak řev
pajdi: mě taky dr. vyšetřovala přes spodek ve čtvrtek při poradně....jsem byla ráda, když už nechtěli nahou ratolest vidět u screeningu, tak aspon moje dr. a nečančala jsem se zbytečně :grinning:
já sci-fi nerad, ale Matrix se mi líbil a Červený trpaslík taky :grinning:
martuse: jé Martínek je už šikuláda :dizzy_face:
anippe: jé konečně vidím muže, jste fešáci a Alex je velkeeeeeeej
20. čer 2009 ve 04:48  • Odpověz
jako spíte nebo co?
já jsem vzhůru už od 3,30 :rolling_eyes:
ale naši a pes jsou aspon solidární a jsou vzhůru taky :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 04:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.