• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
fáááájn, tak joooo, tak si spěte... :grinning: ...já to jdu teda taky zkusit...kua kdyby bylo aspon hezky, tak jdu s pejsánem na prochajdu, ale tady leje vkuse už od včíra, vopruz

tak zatím pápá a gute nacht
20. čer 2009 v 05:08  • Odpověz
Dobre ranko,
Gucci proboha, co to vyvadis, vstavat v pul ctvrte!!! Ty si ani o vikendu neodpocines...
Ani nadherny fotky a Alex uz je opravdu kus chlapa :wink:
20. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno,
Hááá, já uchcávám u Guccina dotazu ve 4.57 - jestli spíme :grinning: :grinning: :grinning: Téda tys měla noc.... :rolling_eyes: U nás to bylo pro dnešek fajn, proběhlo kojení bez řevu, takže paráda :dizzy_face:
Anip, super fotky :dizzy_face:
20. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Anippe, to jsou nádherný fotky, vy jako rodinka, Alex a jak je Alex v náručí tatínka, tak to jsem málem spadla pod gauč, to je obřík :grinning:
Gucci, co to jako je 4:31? Do tý doby se ti spalo dobře, když už nic? Aspoň že je víkend píkend a můžeš si dáchnout přes den :wink:
Lao, hurá, lepší noc ti přeju!
20. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Bré ranko,
Gucci, kdyby jsi se ptala po dvanácté hodině, tak to jsem vzhůru byla, Luky se vztekal, řval jak protržený, no nádhera. . . Jinak usnutí předtím a potom bylo dobré, ale o půlnoci děs. . .
20. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Jé Annipe, hezký fotky a Alex je teda kus chlapa. :wink:
20. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky.
Guci- vítej nespavče. Já dneska taky probantovala celou noc :angry: . Nevím co to bylo. Doufám, že jsi mě nenakazila a že to byla jen dnešní noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anip- fotky úžasné, jen mě překvapilo, jak už je Alex veliký :slight_smile: . Ty dětičky nám tady nějak rychle rostou :sweat_smile: .
Lao- konečně dobrá noc? Víťulku Ti někdo vrátil? :wink:
Já si právě po 7 letech nalakovala nehty a jsem z toho nějak v šoku. Na tom gelu jsem měla vždycky takové jemné kytičky a teď jsem to nalakovala takovým tmavě růžovým až jemně do fialova lakem a připadám si jako šlapka :sweat_smile: :grinning: . Asi to půjdu odlakovat a dám si druhé kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Jee tak Lao se konecne vyspala, Vitulka je zpet :wink:
Mel teda Luky ma taky zajimave noci. Copak mu o pulnoci chybelo?
Pajdi-lak :grinning: Zkus jinou barvu :wink:
20. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Kurňa, mě to tak serinká, tak krásně jsem si to nalakovala a tak dlouho jsem se s tím piplala :angry: . Já fakt nevím, nosí se takové barvy? Já byla vždycky zvyklá jen na takové přírodní, ale doma jsem nic jiného nenašla. Buď tenhle šílený nebo průhledný. Asi vám to fotnu a hodím do alba :grinning: .
20. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
zdááááááááááár
tak jsem si pak ještě dáchla :sunglasses:

Pajdi barevné laky jsou super, to je jen o zvyku :wink:
20. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
jooooo jsem vám zapomněla ráno popsat story ze sprchy :grinning:
jsem se včera večer sprchovala a meju si vlasy šamponem a ted se čučnu dolů a koukám, že mám bílou bradavku...jsem se lekla jak svina, že mi teče mlíko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vono to byla pěna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no ale než mi to došlo, páč ta pěna byla přesně jen na bradavce :grinning: :grinning: :grinning: uff :grinning:
20. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Guci- fakt nebo si děláš prču? Už je to v albu, tak kukněte a chci pravdu!!!
Ty jsi číslo, mlíko :grinning: :grinning: :grinning: . Ale kolostrum Ti už téct může, ale to je spíš nažloutlé.
20. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
pajdi: prosím tě, dyt ten lak je světlý :wink: , to já si lakuju mhonem tmavšíma, máš to krásné, určo si to nech
20. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Nebudu v pondělí na té poradně vypadat jako .....? Fakt nosíš ještě tmavší?
20. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
pajdi: fakt nebude, je to fakt moc hezký :wink: , já lakuju červenýma nebo mám takový temně fialový, takže fakt pohoda
20. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Pajdi, vždyť je to super. Nevím co se ti na těch nehtech nelíbí. :astonished:
Jani, nevím co mladýmu pánovi chybělo - mám pocit, že chtěl do mé postele, protože se vztekal jak v postýlce, tak v náruči.
Jsem si na chodidle zatrhla kůži a bolí to jak sviň. :angry:
Gucci, s těma nazrzlýma vlasama u Lukyho nejsi první kdo to říká, ale mě to tak furt nepřipadá, tak nevím, asi jsem barvoslepá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
20. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Pajdi, určitě to vypadá ok, vyfoť, my ti to zhodnotíme :slight_smile:
Mel, Luky má bu´d blbej večer nebo něco v noci, viď, abyste si nemysleli, že si jednou večer odpočinete a pak se vyspíte :sweat_smile:
Holky těhule, co nemůžete spát, taky lituju, to je možná někdy i horší, jak se člověk převaluje. Když člověk nespí kvůli dítěti, tak aspoň nepřemejšlí o kravinách - teda kromě toho, jak umlčet řvouna :grinning:
Gucci, ty seš případ, to s tím mlíkem mě pobavilo :grinning: ty perlíš :grinning:
Pajdi, co blbneš? Ten lak je moc hezkej, celkem decentní :wink:
20. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky díky, já jsem z toho byla fakt v šoku, ale třeba si zvyknu. :wink: Udělám si ještě pedikúru a nalakuju nohy, ať to mám stejné. :slight_smile:
Mel- a v posteli jsi ho nechtěla? Ta kůže musí být nepříjemná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
no to nespaní je fakt vopruz....a já jsem si na začátku těhu říkala, jak budu hodně spát, páč po porodu s miminem to bude maso...no tak to nevyšlo no...páč tím trpím od samého začátku, jen tak kolem 8tt to bylo celkem v poho
20. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak jo, ještě Puzzi, tak jste mě utvrdily, nechám si ho. :slight_smile:
Puzzi- a Ty noc jaká?
20. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Pajdi, né v posteli mladého pána v noci nechci, stačí když občas vyměknu přes den a pak se z toho půl dne dávám dohromady, jak jsem celá rozlámaná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a stačí když mi tam chrápe manžel, ještě aby do toho řval mladej. :grinning: Normálně jak P. přibral tak začal docela slušně hlasitě chrápat, předtím to bývalo takové decentní pochrupování. :sweat_smile:
20. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
tchýně tu dnes byla poslední noc, tak ještě nahazovala. Sice máme chůvu a vzbudí mě to, ale neva, lepší než vstávat. večer jsme šli spát pozdě, asi v 11 a do tý doby 3x nahodit, pak to bylo super do čtyř nic a pak v půl pátý a půl šestý dudlík, jsem se trochu bála vstávání, i když tchýně by vstala a pohoda, ale stejně. nakonec super do půl sedmý, já do osmi a P. spí do teď :slight_smile:
Odpo tchýně odjíždí, na jednu stranu škoda, pomoc s Honzíkem super, ale na druhou stranu ... chápete, ne?
20. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
No můj brouček s mým těhotenstvím taky pěkně přibírá. Už má nahoře víc jak já :sweat_smile: . Já mám tři a půl kila a on 4kg :grinning: a začíná se mu dělat hezký pupíček. Vždycky měl 68kg a teď už je na 72kg, kde asi skončí? :grinning:
20. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Mel a myslíš, že by Luky v noci usnul vedle tebe v klidu, když má hysterák? Honzík totiž ne, na toho naše postel nefunguje. Teda Honzík teď už v noci neřve, akorát dudlík a u nás by bylo lepší nahazování, ale spaní jeho i naše na houby, myslim, že by vedle nás ani neusnul.
20. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Puzz, jo jo chápeme. . . . :grinning: Tchýně a uzený nejlepší je studený. . . . :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nebo také ryba a host třetí den smrdí. :grinning:
20. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Puzzi- jj, chápeme :wink: . Ale aspoň trocha odpočinku dobrá ne?
20. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
No Mel to shrnula dokonale :grinning: .
20. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
P. taky někdy chrápe, u něj je to jak kdy. Občas má období, kdy chrápe skoro každou noc, ale ne pořád, třeba po usnutí a nad ránem, někdy pár dní nechrápe vůbec, těžko říct, ale když chrápe, tak do něj šťouchám a kopu, mně to dost vadí. A nemohla bych mít fakt chrápáka, třeba muj strejda chrápe hrozně, že bratranec chodí do ložnice "Mami, udělej něco, já nemůžu spát".
20. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Pajdi, no skončí to na 78 kg!!! Manža měl kolem 62kg než začal marodit, pak těch 59 no a teď 72. Já zhubla skoro 10kg a on je přibral. :grinning: Ta mateřská dovolená mu dává zabrat.
Puzz, na hysterák by to nepomohlo, ale na tohle vztekání to docela zabírá, jenže nesmíš ho pak chtít přestěhovat. :pensive:
20. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
pajdi tvůj muž má 72 kg?????? božínku, takové chrastítko?
20. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.