• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pG chrápe jen po pijácké akci :grinning: , což je vlastně stejně dost často :grinning:
20. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Ale, aspoň bude vypadat jako chlap, vždycky byl strašně hubený. Jen doufám, že na těch 78kg opravdu skončí :sweat_smile: .
Mel- Ty už máš o deset kilo míň než před těhu??? :astonished:
20. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Guci- jj, děsné chrastítko. Měří 180cm a vážil 68kg.
20. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Pajdi no skoro, hapruje to mezi 9 až desíti kg.
Gucci, no já mám doma podobné chrastítko, do nedávna při 176cm měl 62kg. :grinning:
20. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
pajdi: no mě to i tak příjde hrozně málo
pG má 187 a váží 87 a kdyby měl víc kg, tak mi to rozhodně neva
20. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Mel- neblbni, nemůžeš tak rychle hubnout, ještě zkolabuješ!!!
Guci- mě by to asi taky nevadilo, no uvidím, jak bude přibírat dále.
20. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak vstávání v šest se stalo nepěkným pravidlem... :angry: Ale já nepolevím a statečně uspávám, dokud není aspoň 9. :sweat_smile: Aspoň že je jinak hodná... Teď jsme 20 min. procházely byt, abysme zkontrolovaly, co se od včerejška změnilo. :grinning:
Puzzi, on to myslel ze srandy tak napůl, prot. já si fakt neumím s M. hrát tak jako on... Ale vzhledem k tomu, že 90 % času je M. se mnou, tak si bude muset zvyknout... :sweat_smile:
Steffi, no mě to taky docela nas...! :unamused:
Marti, M. je pořád v nemocnici?! To je teda docela síla! :confused: Martínek je úžasnej! :slight_smile:
Anip, ty retrofotky jsou krásný! :dizzy_face: Alex je teda obřík! :fearful: Já bych řekla, že vypadá tak o půl roku starší než M. :sweat_smile:
Gucci, s tím spánkem Tě fakt lituju! :unamused: Ježiš, Ty jsi fakt případ s tou pěnou! :grinning:
Lao, tak snad už se to stabilizuje.
Pajdi, já Tě chápu, taky na sobě snesu jen takový lehounce růžový lak. :wink: Ruka vypadá hezky, ale pokud mám být upřímná, tak bych si to asi nenechala. Jé, koukám, že Tvůj manžel je tělesnou konstitucí něco jako D. :wink: Ale D. měří 187. Mně se líbí jenom vysoký a štíhlý chlapi. :sunglasses:
Puzzi, to nahazování je fakt zvláštní... Že i když vlastně spí, tak mu ten dudlík chybí. :confused:
Já měla M. v posteli dneska celou noc a super! Mně by to vyhovovalo víc, než k ní vstávat, ale nechci, aby si zvykla, a navíc se tam všichni 3 moc nevejdeme.
D. naštěstí nechrápe! Ještě to by mi chybělo! :sweat_smile:
20. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
mě se právě hrozně líbí barevné laky na krátkých nehtech
evi:to jsi statečná s tím uspáváním :wink:

ženy končím, mám hlad
vypadá to, že tady pomalu přestává pršet, což by bylo fajn
mějte se, možná zase ráno nakouknu :grinning:

fááááááááá
20. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Gucci, mně se třeba červenej na krátkých taky líbí, ale když jsem si to zkusila, tak jsem si připadala hrozně.
Já vím, ale říkám si, že snad časem pochopí, že se prostě do devíti spí. :sweat_smile:
20. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Evi:alespoň vidíš po kom to zlatíčkovství M. má, D. tě očividně taky umí pěkně podpořit :angry: :grinning: To jel na celý víkend?
Steff, ten Darebák.....tam prostě něco je,co? :wink:
Puzzi:mě teda logicky vnitřně vůbec nevyšetřují,ale před tím mi říkal dr. , že čípek vnitřně by měli vyšetřovat od 24.tt takřka pokaždé. Ale očividně to dělá každý jinak.
Pajdi:jj, už je to úplně v pohodě.

Holky, bych řekla,že se děti rozhodly opustit můj břuch přes kůži, od včerejška neustále řádí, už jsem přemýšlela nad tím co jsem jedla nebo pila, čím bych to vyvolala. Nijak zvlášť by mi to nevadilo,ale ono už to docela bolí. Už i P. včera čuměl a říkal, že to je masakr, že doufá že v reálu teda budou klidnější. Celýho Killa Billa promrskaly. :grinning:
Jo, a už mi celkem i tvrdne břuch.
Teď tady byl na vizitě dr., tak jsem se ho ptala jestli by mi nepomohl na ty záda ten podpůrný pás v těhu, že by se to břicho nadlehčilo....a dr. na mě koukal a říká: paní H. já se obávám, že při velikosti vašeho břicha už vám nepomůže vůbec nic!!!! :angry: Takže fakt super. :sweat_smile: Příští týden hodím fotku.
A musím se pochlubit už jí mám oholenou :grinning: , ale řeknu vám P. se pěkně nadřel :grinning: To byla naše včerejší náplň celého večera :grinning:
Jé, Marti zrovna jsem na tebe včera večer myslela,jak to zvládáš. Už aby M. pustili domů,co? Ale je super, že je M. hodňoučkej. :dizzy_face:
Anippe:něco ti povím méďo, je naprosto úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: Hele, a když jste byli takhle vyfiknutý, to vás Alex ani nepočůral? :grinning: jestli ne, tak mi teda zklamal,chlapec jeden hodnej, to Puzziin Honzík by nezklamal ten světlý oblek určitě posral :grinning:
Gucci:ježiši, vona si tam tu hlenovou zátku odnesla sama, já jsem jí jenom půjčila pytlík!!!!!! :grinning: Už jsi se pochlubila rodičům, že ukazuješ ratolest na potkání?
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Lao:já myslím, že Guccin dotaz ve 4,47 jestli spíte nebyl tak úplně od věci. Myslím, že celkem nedávno to byla ideální doba pro vstávání u pana Puzziojc mladšího a poslední dva dny ti V. taky dává kouř,né? :grinning: Ba ne, dneska dobrý, tak to je super.
Pajdi, promiň na mě je ten lak tmavej. Já mám tak nějak raději světlounké,nebo přírodní a nejraději francouzskou. Ale na kratších nehtech se mi tmavé laky nelíbí. Nezlob se.Ale zase na nohou mám ráda výrazné laky.
:zipper_mouth:
Mel:ale u tvého muže je jedině dobře,když takhle přibírá,né? Jemu to jenom prospěje a určitě vám to i jako páru bude víc slušet,že to co ty jsi hezky zhubla,on přibral. Koukám Pajdi má doma taky vychvísta.
P. měří 184 cm a váží 86 kg a vypadá hrozně hubenej, on má hubené nohy, bych je s ním měnila.
20. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Tetes, ne ne, dneska odpo se vrací. Celý víkend by mu neprošel! :sunglasses: :wink:
Ty jo, to musí být docela drsný... Já vím, jak mi stačilo jedno. Vem si, jak už jsou velký, to už se tam skoro nemůžou vejít. :sweat_smile:
Ježiš, to Ti řekl?!?! :fearful: :angry:
Teď jsem četla rozhovor s Maurerovou (má dvojčata z IVF) a rodila přirozeně ve 35 tt.
Já bych řekla, že P. nevypadá hubenej! :zipper_mouth: Teda neee že by vypadal tlustej, to v žádným případě, ale "hubenej" si teda já představuju jinak. :wink:
20. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
evi:tak to jsem jedině ráda,že nevypadá tak hubenej. Páč každej to pořád říká a teď jak tu byla kámoška z Prahy a viděli se,tak říká, že je hubenější než kdy ho viděla a přitom přibral asi 5 kg. A ještě navíc byla teda vtipná a říkala něco o tom, že je vidět,že mu teď doma nevyvařuju,když je hubenej. Blbka,blbka,blbka když ví jak jsme na tom se vztahem k domácnosti :angry: :grinning:
Taky bych řekla,že už se tam nemůžou vejít.
Včera rodila paní plánovaně v 38.tt a její dětičky vážily to co ty naše teď. :confused: jako já jsem ráda na jedné straně, ale........
Jo, to mi ten doktor řekl,ale že prý jesti ten pás mám takže ho můžu klidně používat,asi nepochopil,kže bych ho chtěla napsat od nich,když na něj mám nárok. No, nic zkusím to říct v pondělí mému dr.
20. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Jo, a taky si myslím, že do soboty odpoledne je to až dost. :grinning:
20. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tetes, jestli třeba kamarádky partner není tlustej?! Že pak když vidí někoho normálního, tak se jí zdá hubenej... :wink:
Hele, ten dr. byl asi po nějaký páteční pařbě, ne?! :rolling_eyes:
20. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Není, partner kámošky je vysokej hubenej ligovej volejbalista......ale říká to víc lidí,že prý je hubenej. No, jsem ráda, že ne na všechny tak působí. Já mám ráda štíhlé chlapy,ale takové ty vyložené hubeňoury co vypadají,že vylezli z Dachau, to se mi nelíbí.
Dr. je vůl, oni se tady s tím o víkendu moc nezaobírají..... :confounded: je rpo ně jednoduší mi dát prášek... :angry:
20. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
No, já mám to vnímání hubenosti dost posunutý oproti průměru... Mně se třeba docela líbí i ten herec, jak hrál v Musíme si pomáhat toho Žida, ale chápu, že to už je na pováženou... :zipper_mouth: :grinning:
Jo, D. trochu přibral a má mírně pupek a kolegyně mu řekla, že vypadá jak africký děti. :grinning:
20. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Teri- tak to už musí být mazec, jak se tam melou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale už vydrž, teď už to sletí jako voda. :wink: S tím pásem jsi mu to měla říct přímo, že ho chceš napsat. Třeba by aspoň trochu pomohl.
S lakem se nemusíte omlouvat, mě se to právě moc nezdálo, tak jsem chtěla objektivní názory od všech :wink:. Nakonec jsem to odlakovala a H. mi koupil v droxině takový jemný meruňkový. Přece jen se v něm cítím líp. Ale ten růžový si možná taky někdy dám. :wink: Takže děkuji za názory :dizzy_face:.
20. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Holky máte někdo autosedačku maxi cosi? Nemůžeme vybrat barvu. V té nové kolekci se mi nic nelíbí. O tmavých jsem slyšela, že nejsou moc dobré, že je v nich dětem horko a světlá se mi žádná nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . I když my budeme mít zimní děti a na léto už je budou mít možná malé, ne?
20. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Pajdi, v týhle autosedačce budou tak rok, minim. 8 m. Ale podle mě je zrovna u autosedačky úplně jedno, že je černá, prot. stejně stíníš okýnko v autě... Já bych vybrala černou, jak jinak. :wink: Ale docela se mi líbí i ta béžová (poslední). Ta růžovka taky není špatná (pokud by klaply ty holčičky), ale kdyby pak byly oblečený ještě do růžový, tak už by vypadaly jak bonbon. :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Pajdi:tak do růžové bych nešla, jak píše Evina, přišlo by mi to pak už moc přeslazené. myslím, že autosedačka klíďo může být černá. Mě by se asi pro holku líbila ta barva formula black, že je to zjemněné tím světlým lemem a pro kluky midngiht blue.
Evi:no to už je vážně na pováženou, tak to už je na mě moc, navíc bych vedle takového chlapa vypadala jako Hardy... :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
nazdárek

o Maurerové něco vím, její ségra je moje podřízená :grinning: , rodila opravdu přirozeně, ale taky byla nějakou dobu před porodem v nemocnici a nakonec jí blbě odhadli váhu miminek a toho klučíka museli vést do Podolí, ale všechno je ok

barvu u autosedačky bych taky neřešila Pajdi, mě se líbí černá určo, ale nebála bych si i těch dvou posledních a asi bych koupila obě stejné a nerozlišovala to podle pohlaví :wink:
20. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
jinak tady jdou ty barvy možná vidět líp
http://www.maxi-cosi.cz/cz/cabriofix.php
20. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
tak jsem vykoupila CA a HM, vybílila účet, ale Honzíkovi to bude slušet. Sobě jsem nekoupila nic, musim šetřit na jeho :grinning: Koupila jsem velikosti 86, takže teď to bude volný, ale užije to snad dlouho. tepláky samozřejmě vůbec, ani v HM, tak jsem teď objednala troje na netu na kojenecké oblečení. Nechápu, proč nemůžou mít v tescu celý rok aspoň jedny tepláky? Sakra to jako v létě není nikdy trochu zima?
Za hodinu veze P. tchýni na vlak, tak ještě hodinu zabaví Honzíka, dobrý :slight_smile: Teď spal dvě hodiny a něco, asi už si udělal obědový spánek dlouhej a ráno a odpo už jen tak chvilku.
Holky, já bych chtěla, aby P. zhubnul, včera tu žral večer v 10 salám, já připomínky, že jako nechci po něm dietu, ale aspoň večer by už jíst nemusel, jako bych mluvila do dubu. 120 kg už je prostě moc, nemusí bejt hubeňour, ale aspoň těch 100 kg na 195 cm by bylo hezký.
Evi, nepolevíš a uspáváš :grinning: Takže od 6 do 9 skáčeš na míči a Majda oči dokořán? :grinning:
Evi, nojo, chlapi maj asi ve vínku víc toho blbnutí, já docela umim s Honzíkem blbnout, to teda rozhodně víc než P., ale jinak nejsem moc na různý povídání srandovní a tak, nemám moc představivost.
Evi, jj, to nahazování je zvláštní, včera šel spát v 7 a dudlík cca v půl devátý, v deset, v jedenáct, ve tři, v půl pátý, v půl šestý a v půl sedmý vstávání. A to je tak asi průměrná noc.
Já bych taky klidně spala s Honzíkem, bylo by to fajn na to nahazování, ale bohužel.
Evi, myslim, že časem ty budeš muset pochopit, že spí do šesti :grinning: Honzík je po jídle v těch 6 až půl 7 tak vysmátej, že by neusnul.
Tetes, trefně reaguješ, např. Gucci a dotaz ve 4:47 - opravdu je tak od věci tu a tam. Posrání obleku Honzíkem :grinning: Nevim, jestli už někdy kadil při nošení, možná :sweat_smile: To jsem tak přemýšlela, kdyby bylo v Chorvatsku horko, že by Honzík mohl bejt nahatej, ale nemohl :_D
Oholená? Gratuluju, tak za týden si může dát P. repete, ne?
tchýně sedí u Honzíka, ten kňučí a ona že teď spal dvě hodiny, tak spát nepůjde. Ne, on opravdu nekňučí jen z únavy, co třeba dát mu nějakou hračku? Né, ona na něj kouká, jak kňučí. To jsou občas situace :sweat_smile:
Evi, tobě musí můj P. připadat obézní, no a von asi podle BMI je a štve mě to :angry:
Tetes, to velký břicho musí bejt fakt šílenost...
20. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
tetes: tobě P holil ratolest? tjo já to řekla pG, že ho to na konci roku taky čeká a s hrůzou odmítl :grinning:
20. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
tetes, tady na koni je myslim jankatr a ta rodila dvojčata a přes 3 kg každý, to musela bejt síla!
Pajdi, jemně meruńkový bude určitě fajn :wink:
pajdi, my máme maxi Cosi Tobi Black 9-18 kg Je hezká, ta černá a horka bych se nebála.
20. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Pajdi, nehty jsou ok. Vůbec to není řvavé ani vyzývavé :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Gucci, jj, ona to i v tom rozhovoru říkala... :slight_smile:

Puzzi se nám rozutrácela! :wink: Mají něco novýho? Ty sis nekoupila pro sebe vůbec nic? Ty se nějak odbýváš! :slight_smile:
Hele, M. už má 74! :confused: Je jí teda trochu volnější, ale stejně...
Ty jo, já myslela, že když je P. buddhista, tak že má trochu jiný vztah ke stravování, než je salám v 10 večer. :grinning:
No, skoro jo... :grinning: Ne, tak do 7 kojím a jen tak ležíme, M. tlačí apod., pak tak 30 min. na míči a pak chvíli spánek, no... :sweat_smile:
Tchýně opravdu není moc nápaditá, co?!
No, P. rozhodně není hubenej, ale obézní zas není, to nepřeháněj! :grinning:

Gucci, to D. se těšil, ale já i na konci raději použila soustavu zrcátek. :sunglasses:
20. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jo, M. už asi překonala období kočárkovýho pláče... (Abych to nezakřikla!) Tenhle týden s ní byla babička (její) 3x venku 2 hod. a vůbec nebrečela, přestože skoro nespala. Tak vyzkoušíme, jaký to bude se mnou...
20. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tetes, gratulajda k oholení panimandy :grinning: Taky jsem využívala služeb MM-a vůbec se za to nestydím-však ji neviděl poprvé, že :grinning:
Dneska mi normálně v plavání bylo zle-až do breku... Byl tam tak roční capart-asi i trochu starší a strašně se mu nelíbilo potápění, tak spustil řev... instruktorka ho vzala mamce-poslala ji pryč a začala ho potápět (asi 20 min.) No nemělo to žádnej efekt, děcko prořvalo hodinu... No když si představím, že bych jí tam měla nechat Vítka, tak to teda ani náhodou... :frowning2:
Jinak dnes jsem dávala první příkrm-mrkfa proběhla skvěle Z :grinning: blajzl půl skleničky (125gramové), fotos dodám :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.