• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
evi: tak super...jí kočárek předtím neseděl?
já ted četla v jiné diskusi o Grej a ta si teda užívá :confounded: chuděra
20. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
ahojte,

pajdi, nehty s emi taky líbí, přijdou mi jemné a vůbec to není podle mě tmavé..

lao, gratulace k prvnímu příkrmu :grinning: já už se taky těším :grinning:

evi, tak já jsme taky ujetá na ty chlapi ala chrastící kosti, M. má teda 180cm a 78 kg, ale furt vykládá jak musí zhubnout, horší jak ženská.. :slight_smile: a ten kořínek v tom filmu byl super.. :sweat_smile:

jinak já si zvykla dávat Stelu do postele po kojení v 5 - 6h a ona pak ještě většinou spí tak do 8-9h.. a dneska jsme ji ještě v leže nakojila a spaly jsme do 10:18 :grinning: ale že bych byla moc vyspaná to ne :sweat_smile:
20. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
cauves jsme byli bruslit a za chvilku jedem jeste za kamoskou a projit se do grobovky
evi a puzzi ..to znamena ze jako prudite vy me? :grinning: :grinning: :grinning:
tetes ty voe fuuuj ..ale aspon vis jak to vypada ..ja to nevim .....ja mam pocit ze me neodesla...
annip krasny fotky ten kocarek byl vas?
evi teda D. je peknej zmetour :slight_smile:)))
marti martinek je fakt sikula a krasne roste a teprv ted prvni hexa? jakto?
a koukam pani gucciova asi nemohla pinkat ..to me mrzi
jee lao super ze se to zepsilo
mel to ti nezavidim..
my dneska noc zase ok a dokonce usnul u prsa tak jsme ho dorazili jeste 40ml a tuhej az do sesti bez nahazovani :slight_smile:))
pajdi nehty super ja bych se taky tmavyho bala ..ale tobe slusej
jojo puzzi s tychni taky chapu :.-)))ja rostu jen kdyz je tady deset minut na kafe jednou za rok :slight_smile: ale spis z tcha
20. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Lao, no to je příšerný! Já myslela, že tyhle metody už se dávno nepoužívají! To je nejlepší cesta, jak dítě znechutit vodu. :angry:
Tak hurááá, mrkev je dobrá! :wink:
Gucci, tak od 2,5 m. tam nechtěla být dýl jak 20 min. A co je s Grej? Pamatuju si z nějakých diskuzí...
Kay, vkus na chlapy máme určo podobnej. :wink:
Teda to Ti závidím! Doufám, že jí to vydrží dýl než M.
20. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Teda tady je dneska nejak zivo na to, ze je sobota :wink:
Tetesko no P. je strasne sikovnej :wink: L. me kdysi holival, strasne se mu to libilo, tak snad se mu to bude libit i kdyz budu mit mega bruch :slight_smile:
Pajdi lak je na me moc tmavej, ale ja si temer nelakuju nehty, tak nejsem ten pravej clovek na posuzovani :wink:
Puzzi ja dneska byla taky v C&A, ale koupila jsem kalhoty sobe :wink: Cestou zpet s emi udelalo desne zle v autobuse, jsem myslela, ze tohle je uz za mnou :frowning2:
Lao to jsou teda brutalni praktiky :angry:
Evi gratulace k pohodovemu kocarkovani, jen tak dal...
20. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Díky za rady k těm autosedajdám. V kurzu je formula-black, adriatic-blue a warm-sand- ale z té mám strach, že bude věčně špinavá. Počkáme, co to bude a pak se rozhodneme definitivně.
Lao- takže první příkrm dopadl na jedničku? :slight_smile: Teda to plavčo mi přijde, že to to dítě musí jedině odradit a vyděsit :confounded:.
Jani- nafoť kalhoty, nějaké těhu?
20. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Pajdi jojo tehu kalhoty, ja ted nic jineho nekupuju :wink: Jsou podobny tem predchozim, jen maji ozdobny pasek :wink:
20. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
Já už nic nekupuji, stejně ležím doma,takže bych to nevynosila. Mám tři sukně a dvoje kalhoty a to mi na kontroly stačí až nad hlavu. Těšila jsem se, jak ty věci vynosím a zatím chodím furt v pyžamu :frowning2: .
20. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
No jo Pajdi, co se da delat. Treba je jeste vynosis pozdeji, az uz deloha neporoste tak rychle...
Ja mam ted 1 sukni a 2 kalhoty, jeste potrebuju 3/4 kalhoty a satecky :wink:
20. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky, dík za chválu fotek :slight_smile: na to že jsem je upravovala já! :grinning:
tetes, pravděpodobnost fekálií na obleku byla minimální,tajemství úspěchu? fotit až po pořádným vysrání :grinning: :zipper_mouth: Byli jsme jen oba slušně doslintaní

tek, kočárek ležel babi na půdě, měla jsem na něj pifku a hned jak jsem oznámila babi že jsem těhu, tak se pro něj šlo...byl v hrozným stavu, celej se musel zrekonstruovat, až na vnitřní postrování jsme to zvládli dobře....tak snad se nám příště povede holčička, aby ho využila :dizzy_face:

jé Lao tak mrkvička dobrý? já se taky těším, už ji mám koupenou! :grinning:

já tyčky nerada :grinning: kay že musí M. zhubnout? no to si dělá srandu, ne? teda holky povím vám, že mít doma chlapa co řeší svoji váhu, tak asi vraždím

taky jsem dnes nakupovala pro A. jen mi to už nedělá takovou radost, nakoupila jsem vel.9-12m a to už není tak roztomilí :sweat_smile: a neošidila jsem ani sebe, koupila jsem si rifle a triko, páč jsem usoudila,že asi v nejblžší době nezhubnu :angry:
20. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
jani: co sis koupila v CA? Ja tam byla si 3x a nikdy se mi tam nic nelíbilo. Mám jedny těhu džíny, jedny 3/4 černé, jedny 3/4 džínové na cestě z bazaru :sunglasses: , jednu suken a šaty. Další těhu džíny mám slíbené od kámošky a jedny lacláče manžestrákové od švagrové si nechávám na prosinec, až bude big břuch.

teksas: jste byli s kočárem na bruslích?

já ted oznamovala kámošům své těhu, ti čučeli jak puci :grinning:
20. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
evi: Kačenka Grej vůbec nespí, furt řve a Grej furt kojí...tak je z toho už na palici :unamused:
20. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
Gucci koupila jsem si svetle latkove kalhoty, vyfotim :wink: Ty joo ty mas tehu veci :wink:
Jee tak to je pekne, jak byli kamosi prekvapeni :slight_smile:
20. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Zdarec holky.

Jani, gratuluji k UTZ a že je vše okááá a muselo být super ho vidět jak si cumlá paleček :dizzy_face: .
Jo a já tipuju hned od začátku přece, že to je kluk :wink: .
Tetesko, ty máš teda vjeci :confused: . A co ta holčina, jak to s ní dopadlo?? :confused:
Pajda nám možná už v pondělí co má za prdýsky v bříšku, jupíííííííííííí :dizzy_face:
Tak už čtu, jak to s těhulí u Tetes dopadlo.
Scifi já nerada, brrrrr. :grinning:
Gucci, teda ty jsi ranní ptáka dál doskáká :grinning: . Já byla vzhůru ve dvě, to malá musela kakat a pak v 5 to snídali :grinning: .
Pajdi, ten lak je moc pěknej, já teda spíš nelakuju, neb jsem strašně líná a když, tak hodně světlým. Ale když jsem chodila na manikůru, tak to se vždycky na mě vyřádila.Pak teda většinou u mě vítězila francie.
Teda Pajdi, tvůj manža je hubeňour, dobře , že přibírá :wink: .
Tetes, DR. je tak trošku asi mimo :sweat_smile: . A manža šikula, že tě tak pěkně oholil :grinning: .Můžu se zeptat co to s tebou po té době dělalo??? :sweat_smile:
Ufff tak jsem to snad dočetla a jsem zvědavá až to svoje psaqní odešlu, co se tady mezitím vyrojí :grinning: .

Jinak já byla včera v CA a mají tam super slevy, tak jsem si něco nakoupila a konečně jsem si koupila boty k té bílé sukni.
Odpo jsme byli s Montym na kontrole, teplota ještě trošku, ale už nožší, tak dostal injekci a antibiotika na 6 dnů a dnes už je skoro OK, tak jsem ráda jako blecha.
Dnes jsme konečně koupili doplňky do koupelny, byli jsme v Líbeznici za Prahou v SAPHO a tam mají hezké věci. Dokonce tu řadu co jsme si vybrali měli z 50% slevou teď v červnu, takže jsme tam nechali jen 7tisíc, jinak by to bylo jednou tolik a to se vyplatí.
Pak jsme sjeli na obídek a vynikající :dizzy_face: .
Koupila jsem si nový dřevěný koš na prádlo a manžovi v CA nějaké oblečení, má za pár dní svátek.
No a teď jsem v klidu doma a dáme si asi zase vínko :dizzy_face: .
20. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
tak šaty mám staré a myslím, že na léto s něma vydržím, suken jsem si koupila v Mangu, je netěhu, ale má v pase gumu, takže super...já stejně moc v sukních nechodím

jj, já hlavně furt nevím jak to říkat :grinning: , takže my to dycky s pG řekneme takovým stylem, že lidi na nás 10sc čučí co jako tím chtěl básník říct, než jim to docvakne :grinning:
20. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Holky teď to po sobě čtu a omlouvám se, píšu jako prase :sweat_smile: :grinning: .
Jo a tenhle týden od pondělka mě čeká ten doktoří maraton..jsem zvědavá jak to všechno dopadne....
V pondělí Podolí
Ve středu chirurgie
Ve čtvrtek magnetická rezonance.
V úterý jdu teda k ségře, aby mi udělala hlavu. Potřebuji barvu a melír.
A od středy tady máme ty řemeslníky na to stěrkování a malování.
Myslím, že mě po tomhle týdnu odvezou jistojistě do Bohnic :grinning: .
20. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Gucci to mi pripomina L., jak nedavno sdeloval svemu kamaradovi, ze jsem tehu. Rika mu, no ja nevim, kdy se stavime, ja mam ted manzelku neschopnou :grinning: Vuubec nechapal :wink:

Milu jojo v C&A maji spoustu slev, ale nejak nic pro me :wink: Mozna nejake tricusko bych nasla..
Gucci byla jsem v Mangu v Arkadach a tam me taky nic nezaujalo, ale je fakt, ze je to tam hodne male...
20. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Milu neboj, neodvezou, v patek to zavrsis srazikem s nama :wink:
20. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
jani: no dneska jsem jim to řekla asi takhle: jooooooo to jsem chěla, pG vám vzkazuje, že budeme mít za půl roku mimino :grinning: :grinning: :grinning:

mili: tjooo ty toho máš, ale super, zase se to někam hne :wink:
20. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Gucci taky dobre oznameni :wink:
20. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Jani nevím jestli to v ten pátek nějak stihnu, uvidíme...

Jo a víte co provedla včera ta malí psí potfůrka??? Máme v obýváku na zemi vázu a v ní kytky a samo s vodou. No a jak jsme byli pryč, tak jí to malé torpédo shodilo a všechno se vylilo na koberec. To je prostě potfora potforovatá :grinning: .
20. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Gucci, tak to je origoš oznámení..to asi čučeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
A jee uz zacina Meggie radit, to se jeste Milu docka neporadku :grinning:
no oni to vůbec nepochopili :grinning:

kua, dneska večer je u nás na náměstí Míša David a máma chce, abych tam s ní šla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chudák Guče....tak já mu připravuju dobrej vkus na čtvrteční koncert Depešáků a jak předkapelu bude mít dneska Míšu Dejva :grinning:
Gucci tak to si uzij :grinning:
20. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Mili- teda vy jste udělali super nákupy a ještě k tomu obídek. No jo no, Ti naši dva chlapi + Honzík od Puzzi budou příští týden slavit svátek :slight_smile: . Manža dostane taky asi oblečení, potřebuje rifle, jen je problém, že on si je sám nekoupí a já nemůžu :angry: . Říkal sice, že by raději autosedačku nebo lehátko :grinning: , ale rifle potřebuje jako sůl!
A ten příští týden toho máš teda hafo, to je fakt tak na Bohnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V kolik máš v pondělí to Podolí? Já mám poradnu na 12.15h.
20. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
jéé ženy tolik Janů, já mám doma taky Jana :grinning:
20. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Mili: tak to je dobrá, náš pejsán by prvně tu vodu vypil a pak by vázu rozbil :grinning:
20. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Mili- koukám, že už Gedžitka pěkně řádí :grinning: .
Guci- to je fakt origoš oznámení :grinning: .
20. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Guci- pG je taky Jan?
20. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.