• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
a dneska mě kámoška nalomila....se ptala, jestli budeme chtít vědět pohlaví, tak jí říkám, že jsem dycky říkala, že nebudu chtít, ale že vlastně nesnáším překvapení, tak si to asi necháme říct...a ona, že oni si nenechali a že je to super, když porodíš a po tom všem ti řeknou: maminko a čekáte....... .... tak nad tím uvažuju, ale asi to stejně nevydržíme
20. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
pajdi: jj je taky Chonzík :slight_smile: , ale já mu tak neříkám....ale ted se mi už asi nedivíte, že s ním mám problém vybrat nějaké origoš jméno, když se sám jmenuje jako milion lidí :grinning:
20. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Gucci Meggie do té vázy nedosáhne, takže to vypít nemůže a hlavně pak na ten mokrej koberec nechtěla stoupnout a když se jí to náhodou povedlo, tak vycouvala a chodila jako baletka :grinning: .
V pondělí mám to Podolí ve 12:40, takže zprávičky od nás přijdou pěkně po sobě.
Já mám ještě švagra a synovce Jana :wink: .
20. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Tak jsme zase sami doma a zejtra nic v plánu, achjo. P. má poslední dobou hodně práce, teď v pondělí má nějakej termín, takže zejtra bude zavřenej v pracovně. někdy mě to domácí pracování štve, páč on je furt zalezlej nahoře, dolů přijde tu a tam, pohraje si s honzíkem 5 minut a zase zmizí, pracuje, prokládá to PC hrama na odreagování (což zas chápu, taky mám koně na odreagování), ale prostě je to na nic, jak jsem tu dole víceméně furt sama. Dneska jsem trochu vybuchla a stěžovala si tchýni, tak mu pak říkala něco jako že s Honzíkem to mám náročný, že by večer mohl třeba hodinu tu s náma bejt, no uvidíme, myslim, že to P. chápe, ale stejně s tím nic moc neudělá. zvlášť ne zejtra, když musí makat. To, že pracuje hodně, by mi ani tak nevadilo, ale často si udělá čas i na něco jiného, jede něco koupit, zařídit, prostě aby si odpočinul, tak sakra by se mohl občas i snažit zabavit honzíka třeba hodinu v kuse. Nojo, vim, co mi napíšete, že bych mu to měla nařídit nebo tak něco :sweat_smile: zas třeba moje kámoška by mi řekla, že náhodou dělá strašně moc, každá druhá noc služba, každý druhý ráno s honzíkem vstane, večer vždycky koupe, co by za to někdo dal. Ale mě chybí víkend jako víkend, tzn. že chlap nepracuje a věnuje se rodině. Nebo taky vaši chlapi makaj i o víkendu na svým?
Evi, pro sebe nemám nic, vždycky koukám jen chvíli, nic mě nezaujme, pak si řeknu, že stejně nic nepotřebuju, oblečení mám dost, tak jdu do dětskýho. A baví mě kupovat spíš elegantní halenky a pěkný sukně a tak, no a to teď fakt nevyužiju. měla bych se přeorientovat na sportovní styl, sice to taky ráda nosím, ale neberou mě nákupy ve sportu.
Majda už má 74, tzn. 6-9? Dobrý, je fakt dlouhánka, taky předbíhá své měsíce :wink: 68 už je jí těsně, jo?
Gratuluju k překonání kočárkového pláče a 3x 2 hodiny hlídání, to je super :wink:
Lao, ježiš, to je síla s tím potápěním, chudák chlapeček. Já bych jako matka asi neodešla, aby mi Honzíka někdo trápil, když už bych byla fakt někdy přesvědčená, že to musí být, tak bych chtěla bejt u toho. protože podle mě není ani tak nejhorší, že ho někdo potápěl, i když se toho bál, hrozný je, že mu ještě navíc zmizela máma, takže z jeho pohledu ho nějaká cizí paní mučila pod vodou a máma nikde.
Kay, do 10:18 je krása :slight_smile: Mimochodem, to je Honzíkův čas narození, mám ho ráda ten čas :slight_smile:
Tek, hezkej den jsi měla a jasně že my s Evou prudíme tebe :grinning:
Steffi, jaký kalhoty, letní nebo už na podzim?
Anippe, co má teď alex za velikost, 74 a začne 80? Tak to mám radost, že Honzulák není až tak mega, když teď má 80, vaše děti taky předbíhaj. na koho ty velikosti teda dělaj?
Gucci, chudák Grej, to je síla, fakt sice hlavně zdraví, ale když dítě řve a nespí, je to na palici.
Milu, ve dvě jsi valila v županu před barák na kaků s Meggie? :sweat_smile:
Gucci, náhodou celkem vtipný oznámení :slight_smile: Já si před těhu vždycky představovala, jak budeme záhadný a dopis s něčím a vtipný a nakonec jsme to na každýho vybalili trapně, že jsem těhotná nebo tak něco.
Milu, tak tenhle tejden je jen a jen tvůj!
Gucci, užij si dejva :grinning:
Takže pG a Pajdák jsou taky Janové :slight_smile: A říkáte jim Honzo nebo Jendo, mně osobně se Jeník vůbec nelíbí, prostě Honza, žádnej Jeníček :sweat_smile:
Gucci, hehe, teď jsem se pobavila nad tvou formulací "Porodíš a po tom všem ti řeknou Maminko, čekáte..." To už je dočekáno, ne? :grinning: Jinak mně přijde to napětí super i na tom UTZ ve 20tt a líp se nakupuje.
20. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
puzzi: ježiši vidíš, já to blbě napsala :grinning: ...tak maminko a máte... :grinning:
já říkám pG Bobíku :grinning:
jinak s tím pracovním víkend manži ti fakt věřím, zrovna dneska jsem říkala našim, že lituju lidi co pracujou o víkendu, nebo na směny....já bych se zbláznila....gor když třeba dělaj oba na směny jinak....já zase nemám představu, co všechno u vás manža dělá, takže nemůžu soudit, ale snad to příští vík bude lepší :wink:
20. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Puzzi nene, nechodím před barák. Tyhle malý plemena jsou zvyklý chlodit na bedýnku jako kočka. Meggie, do ní ještě donedávna nevyskočila, takže chodí na noviny a ty pak musím hned vyhodit do pytle na chodbu, pže bych se poblila smrady. Když je psovi cca rok, tak chodí na bedýnku minimálně, ale jistotta je jistota a vím, že když nejsme doma a chce se mu, tak si tam prostě skočí. Proto bych nechtěla velkýho psa, který na bedýnku chodit nemůže.By mi ho bylo líto.
Jinak tě Puzzi chápu, taky jsem nesnášela pracovní večery a víkendy, to bylo ještě když byl manža v předešlé práci. Teď už je to minimálně, teď na podzim začne škola, takže se bude tenhle poslední rok hodně učit, aby to s úspěchem konečně dokončil :slight_smile: .Což to chápu a nebudu prudit, že si mi nevěnuje. :wink:
20. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
no nic, já se loučím, budu se snažit vytratit do pokoje :grinning: at nemusí na toh Dejva :sunglasses:
tak papa, mějte se hezky, doufám, že brzy ráno nebudu :o)

fáááááááááááááááááá dobrou
20. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Holky, Honzík spí na břiše, poprvý v životě. Asi se otočil a spí na břiše! trochu heknul, tak tam jdu a on tam tak hezky spinká s hlavou na stranu. Já vim, že to zní trapně jako co je na tom, ale Honzík se zatím vždy přetočil na břicho a pásl, nikdy v životě na břiše nespal :sweat_smile:
Já právě na jednu stranu chápu P., že pracovat musí, já na MD, od nás živí a já bych po něm chtěla, aby skoro nemakal a věnoval se nám, to je taky blbost. Beru jeho práci podvědomě jako únik od povinností s Honzíkem, ale je to kravina, práce je práce a taky u toho asi není vysmátej. jsem se chtěla jen vypsat z toho a zejtra mě tu bavte, jo? Budu se nudit :sweat_smile:
Milu, aha, tak už jsem expert na kadění psů, bedýnka dobrý :wink:
20. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
tetes pan doktor je velmi nevychovany ze jo
pajdi tak ja chtela mystic brown ale byla drazsi pac byla novej model...sla bych do ni jsem ji uz i videla v realu a krasna
a mame taky cernou a neni to ze by mu bylo vic vedro zda se mi to stejny
puzzi tchyne je divna neee? a super nakupovani akorat by jsi se nemela sidit kurna i ty neeee...dyt ty z toho zivota nemuzes mit radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo a kdyz jsem M. rikala ze P. ma 120kg tak von nakej zamyslenej povida: jako dite jooo? pak se zacal sam tlemit jakej je prdlous..a pak se mi jeste snazil narvat dudlik do pusy misto O. :slight_smile:))
evi tak snad to prekonala
lao gratulace k prvnimu prikrmu ...je annip tak to zavidim ...
gucci jo jo s kocarkem dam pak foto :slight_smile:)))
Ggucii dobre onzameni ....hele misu davida fakt neeeee
mili a v patek mas s nama rande ne ze neee..neser ....teda gedzitka se fakt nezda potvora
gucci pak uz tio reknou maminko a mate neee?
hele puziojc ja si myslim ze P. je super .....je fakt sikula a myslim ze existuje spousta chlapu kteri by neudelali ani polovinu ..a myslim si ze muzeme bejt rady za to co mame :slight_smile:))
hele ja taky nekupuju ve sportu ....a myslim ze se oblikam spis sportovne
jo a koupila jsem saticky te holcicce jak mela toho raka ...kouknete jestli jsou hezky prosim
http://www.skibi.cz/divci-saty-stummer-09-bila/
20. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Tek, ty šatičky jsou nádherný, já je chci pro sebe!
tchýně divná asi ne, fakt mi tu s honzíkem docela pomohla, snaží se, to musim uznat, bůhví až mě bude 72, jestli svedu hlídat mimino. to jsou jen takový chvilky, kdy mě něco trochu nadzvedne. Třeba včera ráno P. stál u mě, já přebalovala a říkám mu, at mi podá plenu. Tchýně byla plenám o krok blížnež on a hned vyběhla. A já se neudržela a sarkasticky jsem jí řekla: "Díky, Pepo". Rádoby vtipný, ale asi jsem byla drzá? :sweat_smile: Když mě to naštvalo, já to chtěla po P.
Jo a už jsem vám psala, že se nám rozbila myčka? Od včera meju ručně, asi nefunguje ohřívání vody, sakra, to je hrůza mejt nádobí :grinning:
M. je hustej s dudlíkem tobě a tak, u vás je určitě sranda, toi je fajn :slight_smile:
Dík za tvoje slova o P., jj, je to tak, nesmim hledat mouchy, kde ani moc nejsou.
20. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
no tak v 72 asi jooo no ...nasi jsou uzasny vcera jsem z nich cejtila takovou pohodu e bych ani nebala jim ho nechat
chapu noooo
ty voe ty mejes nadobi rucne..ja si to uz ani nedovedu predstavit...
a sarkasmus chapu ..i kdyz ja bych to asi pochopila jako vtip...
ten nas malej prcik nechce sakra spat...
takze satky dobry? nejsou moc smutny?
hele ja si myslim ze ti nasi muzsti jsou fakt ok.....
20. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
jeee a grej je mi taky lito...jestli to neni ten spurt....oliver to taky jednou mel
20. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tetesko uz mas opravdu pekny pupicek :wink:
Puzzi ja te chapu, ja takhle vybuchla minuly vikend. Kdyz L. sobotu travil na motorce a v nedeli sel do prace a to uz jsem nadavala...
Jee rozbita mycka, to je pohroma :frowning2: Jak dlouho ji mate?
A kalhoty jsou to letni....
Teksas ty satecky jsou nadherny, taky bych takovy brala :wink:
20. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Četla jsem o Grej už někdy nedávno, kačka to tak má asi od narození, to bohužel nebude spurt. Ale zas je furt naděje, že po 6N se to zlepší...
Tek, takže tvoje máma nakonec taky překvapila a je super babička?
20. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Steffi, asi jak my jsme nucený bejt doma, ať už vy jako těhule a šetřit se nebo my mámy s dítětem, tak těm chlapům míň přejeme :sweat_smile:
myčku máme dlouho, už jsme jí měli v Praze, asi 6 let, jestli to dobře počítám.
20. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Puzzi presne tak...
Tak to uz ma asi mycka doslouzino...
20. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
jo puzzi prekvapila ....az se sama divim
hele muzu michat sab simplex a probioticky kapicky?
ahe tak je tu nadeje ze to skonci 6N..chudak tohle je fakt naprd
20. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
P. tu myčku rozebral a tipuje vadnej termostat, takže ten by mohl jít vyměnit. teď je otázka kdy a za kolik. Doufám, že brzo. A pokud termostat stojí 10 tisíc, tak to je na prd a koupíme rovnou novou.
Tek, to je krása, tak máš blízko hlídání, vaši jsou z Olivera připo..., viď?
Sab a Probio nevím.
20. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
no obavam se ze termostat by mohl bejt drahej
jo 5 min od nas..je pro me odpocinek i kdyz se tam stavim a vona se s nim jen nufna :slight_smile:)
20. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
20. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
20. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
tak nic nooo :.-)) se se mnou nebavte
gucci to si budu pamatovat az tady budes strasit zase v 5 rano
hmm tak ja teda jdu taky spat paaaaaaaaaaaa
20. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
gucci:to víš,že mi holill ratolest, neříkám, že bych si to užívala,ale lepší než od sester a já už to sama nedokážu...... :zipper_mouth: A už ani soustava zrcátek by mi nepomohla
puzzi:teda, sobě vůbec nic,jo? To má ale Honzík hodnou matku. :slight_smile: Jsem na něj byla ošklivá,co? Když si na něj vzpomenu v souvislosti s hovínkama :slight_smile:)
Já to teda moc nemusím,aby měl mladej chlap panděro, přijde mi to i takový....nevím jak to říct,že ta ženská se třeba snaží,dbá o sebe a ten chlap má panděro a proprděný trenky, tak jako neúcta k tý ženský, že o sebe nedbá.....
lao: a to ta máma šla jako fakt pryč od toho chlapečka???? :astonished: to mi přijde dost drsné!! :confounded:
Steff:musím říct, že to včerejší holení nezavánělo erotikou teda ani trochu,ale zase jsme se u toho docela nasmáli. V koupelně na židly, jednu nohu na bidetu,druhou nohu na dvěřích od sprcháče....do toho jak tam byla rozlitá voda,to P. klouzlo a hubou mi skončil pomalu přímo na ratolesti... :grinning: ,ale když jsem mu říkala,že se půjdu zeptat sestřičky,jestli nemůžeme použít vyšetřovnu a gynekologické křeslo, tak mi řekl,že jsem úúúúplně blbá :grinning: :grinning:
Ale já se před P. nijak nestydím, tady je třeba holčina, už spolu mají jedno dítě s manželem a spodní prádlo dává prát své matce,protože je jí to blbý dávat ho prát manželovi,aby ho jako viděl,nebo co? to jsem nepochopila....
Hele,ale ono je tady víc takových zvláštních případů,třeba zítra jde jedna holka na revers na svojí svatbu,čeká holčičky a teprve minulý týden její rozvod nabyl právní moci a protože je 300 denní ochraná lhůta,tak aby holky neměly jméno po předchozím manželovi,tak musí být vdaná,takže zítra se jde vdát. No někdy je to tady jak v blázinci. A to spolu s tím co si ho bere ani nebydlí, ona je 35.tt a nemá ještě ani postýlky,kočár, prostě vůbec nic a doma má 7 letou holčičku o kterou se stará sestřenice.....Někdy mi hlava nebere,kdo si pořizuje děti a navíc se mu to podaří hned na první pokus.....
Anipp:no,měli jste to focení prostě vychytaný :slight_smile:
Aha,koukám na Míly dotaz ohledně holení, takže jak jsme psala výše,fakt nic,nic,nic páč z tohodle nic erotického vypadnout nemohlo s tímhle panděrem to fakt nejde... :grinning:
Jé, to je dobře, že už je Montymu dobře. :dizzy_face: Ty vstáváš kvůli Megie kakání???
Steff: L. má teda výrazivo :grinning: nechutně těhotná,neschopná..... :grinning:
gucci:na místě kamarádů bych si v první chvíli myslela, že jim sděluješ,že p.G má milenku a čeká s ní mimčo a ty jim to schvaluješ a budeš hlídat :grinning:
Mě to teda ani nenapadlo si nenechat říct pohlaví, ty neutrální věci nejsou tak pěkné a navíc si myslím,že je to stejně pecka,když se mimčo narodí a pohlaví už nehraje takovou roli a hlavně bych zvědavostí nevydržela....
Puzzi:já tě chápu s tím P. je fakt, že je fajn ty služby v noci,ale to že dělá doma neznamená, že by nutně musel dělat o víkendu nebo třeba alespoň né v neděli. To by měl asi trávit čas s váma jako každej jinej taťka. A řekla jsi mju to? Co on na to? Jinak je jasný,že může nastat vyjímka,kdy třeba musí splnit termín a tím pádem i vyjímečně o víkendu dělat,ale ne aby se to stalo pravidlem...
Já miluju nákupy ve sportu!"!!Jak normálně nákupy nenávidím, tak třeba v A3 jsem v extázi :sweat_smile:
Tek:šatičky pěkný.
Puzzi:teď jsem teda ale při dík Pepo, vyprskla smíchy. :grinning: :grinning: Hele, 72 to je dobrá na svůj věk. U nás je to nějaký posunutý, páč 69 let je mojí střelené babičce...
Tek:super fotky, to bruslení je dobrý. Jo a s dudlíkem slušný, z tebe fakt čiší pohoda a láska v celé rodině. :dizzy_face:
V albu máte mé panděro a s čistým svědomím musím říct, že na té fotce vypadá menší než je v reálu.....
20. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
Jdu vás pozdravit:dizzy_face:
Odpoledne jsem byla s Vítkem na 1,5 hodiny venku, potom u tchánů a teď večer jsem inovovala nehty.
Před chvilkou se prcek vzbudil, tak jsem mu dala cucnout, ale studny vyschlé, takže spustil bandurskou... Pan Laola musel chvilku nosit, aby se nerozeřval a já jsem rychle chystala sunar. Vyzunkl asi stovku a v momentě byl ťuhík. Tak uvidím, co bude v noci. Zjistila jsem, že jsem toho přes den moc nevypila, takže bodejť by bylo mlíko.... :angry:
Teksas, super fotky a video z bruslení taky :dizzy_face: Já se na těch bruslí asi nikdá nenaučím... :angry:
Tetes, břicho fajn-furt mám pocit, že musí být větší... :slight_smile: a kytka krásná :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
Teda je sobota a tady to jede o sto šest :grinning:
Já tlustý chlapy taky nemusím, ale V. taky pěkně přibral, nevím, jestli dokáže zase zhubnout., snad mu to nezůstane :zipper_mouth:
Jinak k pracovním víkendům: je to na pytel, V. má teď v červnu tři a ani by mi to nevadilo, protože má mít za každej tři všední dny volný, ale samo že nemá. Když si vezmu, že do května se učil a teď je taky furt v čudu :angry: Když je doma, tak se fakt snaží a pomáhá s M. ale zase tak často to není. Teď jsme se kvůli tomu torchu chytli, protože jsem zůstala spát u našich, abych nemusela večer a zítra zase přejíždět (sockou), on stejně přijde v deset a včera byli v hospodě, takže je mrtvej, ale stejně se urazil, že tam nejsem. Ale snad se z toho vyspí...
Tetes: pupek je krásně těhotenskej, tak akorát na dvojčátka.
M. má velikost pořád 62 a něco teda dávám větší, ale je to pořád drobek :wink:
Puzzi: tchýně dobrá, aspoň nějaká pomoc. Myčka je nezastupitelná :grinning:
Mili: to jste měli akční sobotu :grinning:
O Grej jsem taky četla, chudík si to dává, že Kačka skoro nespí.
Topení řvoucích dětí je hrůza. :fearful:
Teksas: krásná fotka z bruslení :slight_smile:
21. čer 2009 v 00:39  • Odpověz
Dobre ranko devcatka,
preji nam vsem krasny prvni letni den :wink:
21. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Dobré ráno, noc na prd, večer 10x dudlík, než jsme šli spát, potom do dvou nic, pak ve tři brek a mlíko a do půl sedmý občas nahazování. Už se z toho nočního nahazování zblázním, tak proč ho furt plive?
A dnešek vypadá na blbej den, já nevim, že by śe zuby projevovaly zvýšenou prudou a v noci furt dudlík?
Teksas, super fotky, Olík má bezva ohozy s ksichtama a na bruslení seš kočka matka :slight_smile:
tetes, to nevim, jestli je panděro chlapa neúcta k ženský. A když má ženská pár kilo navíc, tak je to neúcta k chlapovi?
Tetes, to jsou dobrý story spolupacientek a ještě se tam tím takhle "chlubí".
P. jsem to samozřejmě řekla, že bych chtěla neděli jen pro nás, on mi na to řekne, že on by to taky chtěl, ale vždycky jsou nějaký termíny a on si to blbě zorganizuje a pak finišuje na poslední chvíli. Což je dnes pravda, zítra jede s mým tátou do Phy do jedný firmy instalovat nějakej projekt, takže to dneska bude asi P. dodělávat do noci. On je typ na poslední chvíli, tzn. vlastně pracuje skoro furt a to i hodně vlastní vinou. Páč když je času dost, tak to fláká, ale dělat by to měl, takže volno taky nic moc.
Tetes, vždyť mojí babi je 71, takže jako tvojí :wink:
Lao, mlíka je mi líto, ale Vítkovi už je půl roku, tak o nic nejde a třeba by spal po UM v noci líp, nemáš chuť to někdy zkusit?
Terky, 62 je 4 měsících? Teda to je Mariánka fakt drobeček.
jinak právě máš dobrý, že aspoň když je M. doma, tak se vám 100% věnuje. P. pracuje z domova, takže furt odbíhá nahoru do pracovny. Ale bude líp, do konce června je te´d něco, co hoří, P. pak dá přes léto výpověď v Pze, tak taky něco ubyde, a od září, až se vrátím z chorvatska, to máme domluvený, že min. neděle bude všichni tři celej den spolu. Plus kvečeru třeba hodina min. P. si udělá nějakej rozvrh hodin, kdy bude pracovat, třeba od 8 do 17 s hodinou na oběd, po-pá, to by bylo ideální.
21. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
tetesko to vubec neni mega bruch sim te ..se mi treba zda ze v tom 32tt ho mas niz...
jee jani prvni letni den ..krasaaaaaa :slight_smile:)) tak jeste aby tomu odpovidalo pocasi
teda lao tak co spinkal?
ja to mam taky posunuty kdyz nasim je 50 :slight_smile:)) a babce 70
21. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Bré ranko,
vy máte teda mladé babičky. :astonished:
Ve čtyřech měsících 62??? Tak tu má Luky teď a některé věci už jsou mu tak akorát. No a košilky 56 už dám asi bokem. Začínají mu být krátké . . .
Puzz, že by už zoubky? No vlastně on už je Honzík docela velkej, mě furt připadá že se nedávno narodil. Hele ty dáváš P. pracovní dobu jako v normálním zaměstnání, ale je to dobře, měl by mít čas i na vás.
21. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
dobré ráno..
tak my noc tay nic moc, ale v čera jsme spala 2x během dne, tak si nemůžu stěžovat :grinning:

puzzi, Tvoje Díky Pepo, bylo fakt super.. Jenže ony to ty tchýně nějak nepochopí nebo co, že? :grinning: já musím teď řešit zase svoji nevděčnost parchantí.. Už asi 10 dní mám vybraný vysavač který chci pořídit - jednoduchý, bezfiltrový, s nejlepším doporučením mé kamarádky, která je na vysavače úchylná (v dobrém).. No a v pátek se přihrnuli na návštěvu tchánovci a s velkou pompou postavili na zem krabici.. (Martin o tom věděl, protože se jednou k nim stavoval a jeho matka zrovna přstroj zkoušela :grinning: aby věděla jestli funguje..) Já četla steam vacuum a už mě omejvali.. Tak jsem to celu dobu ignorovala, protože mi nikdo nic neřekl, až jsem při jejich odchodu prohodila co je to za krabici a oni že vysavač.. Tak jsme slušně řekla tchýni, že mám vybraný vysavač a chci si ho koupit.. No odešli a já celý den přemýšlela jak Martinovi vysvětlit, že nepotřebuju a nechci vysavač do kterého musíš nejdřív nalív 2 deci vody než ho pustíš, a že nechci čekat 7 minut než budu moct vysávat atp.. No samozřejmě to nebere v pohodě, že jako proč ho aspoň nevyzkouším.. Tak jsme se ho zeptala jestli jsem jako povinná ho teď používat, když jsme hodostali, prý ne.. A nechápu když věděl, že chci určitý vysavač, že to jeho rodičům neřekl.. Já tuším odkud vítr vane, protože naši si koupili nějaký vysavač asi za 60litrů, a tak si tchýně asi řekla že ho potřebujeme taky - tady ten stál cca 20tis.. No tak ho budu muset asi vrátit. Je to použitelný tak 2x do roka když moc. (Jen mi prosím vás nepište, že jsem nevděčná apod.. nenapsala jsem veškeré podrobné info, takže jsme si potřebovala jen vylít vztek na tchýni a M. Zase o mě beze mě jak je jejich zvykem.) a omlouvám se za delší příspěvek o ničem.
21. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.