• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak ja prase jsem si dala vcera mcd....a vecer mimise bolelo bricho ..i kdyz si myslim ze to bylo ze stareho ranniho chlaba....ze ja po nem trosku prdim taky chudera..ale dobry vstaval zase v 6...usnul v deset takze parada
hele ja si mylslim ze si to partneri dokazou rict mezi sebou jak by chteli aby ten druhej vypadal a pokud jim to neva tak jim to neva......
M. je pro me akorat :slight_smile:))
21. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
tek, fotečky moc pěkné :slight_smile: koukám, že jste taky docela terénní vycházkovači :slight_smile: Myjdeme dneska na fotbal :slight_smile: T´´tův klub postoupil do 3. ligy, tak jdeme slavit :slight_smile: hrají s 1.FC Brno..

jo a já teda někde četla myslím na rodině v nějaké diskuzi, že s emůžou míchat všechny 3 kapky - baby calm, sab i probio.. Jen tam psal nějaký doktor, že pokud miminko kakaá normálně a má to normální barvu, tak není důvod probio dávat.. Já míchám sba a baby calm.. na večer BC a přes den to střídám a v noci sab..
21. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Zdarec holky.

Tetesko, tak můj manža má bříško a to jste mohly ostatně vidět na fotkách kde je s Meggie. Neřekla bych, že to je neúcta k ženský, páč já ho mám už taky :sweat_smile: . Jo jasně, pokud to bereš tak, že se chlap neskutečně přežírá a chodí v ušmadlanejch trenclích, neoholenej a smradlavej, tak to pak jo. To bych taky nedala.To je hnus velebnosti :grinning: .
Nechápu vo co vám de jako s myčkou :grinning: , já nemám žádnou páč máme jen KK a tam se myčka nevešla...ale neva mi to. Ale už máme v případě nouze vymyšleno jak bysme to udělali :grinning: .
Jo a noc jo....jsem zasejc celou pros_ala :pensive: . Nevím z čeho...ale byla jsme 3x, takže zase noc na ho_no :angry: .

Tek, fotky super a řeknu ti, ty jsi ale hubeňour :astonished: . Sluší ti to na těch bruslích a vlasáček je nádhernej :dizzy_face: .

Kay chápu tě, taky nesnáším dárky, které já si nevybrala a můžou být sebelepší...to bych vylítla z kůže :angry: .
21. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
puzz to je idealni si udelat norm. pracovni dobu...to je super
oliver ma taky 62 ale myslim ze ve 3 mesicich budem menit
a majda je fakt strasne dlouha
kay tak to by me nasralo k nepricetnosti akorat M. me zna tak by jim to asi vymluvil..nastesti tchy nam dava jen prachy
jeeee tak to bude velka fotbalova slava
no ja vim ja probio davam ze ma obcas prujem...celej den nekadi a pak ma vecer nebo rano prujem
21. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
holky tak jsem ráda, že jsem normální.. Kdyby to ještě aspoň nestálo tolik peněz, ale my přišlo, jak kdyby se chtěli jako předvést.. Přece kdyby nám chtěli pomoct, tak se zeptají, co třeba potřebujeme a já bych byla moc ráda, kdyby mi koupili třeba ten vysavač co mám vybraný, a je cca o 16tis levnější.. :slight_smile: navíc oni nemají firt prachy, teda to sapoň tvrdí, tka mi to přišlo jak kdyby se museli jako dorovnat aspoň trochu té naší mamce.. která si to mimochodem koupila daleko dřív se slovy, že nám to bude půjčovat, což úplně stačí... no moje nervy.. A M. samozřejmě naštvanej, ať si to teda vrátím já..Mi to jako problém endělá, aspoň třeba pochopí, že takhle se to prostě nedělá.. Teda oni mě ignorují pořád, to jen s Martinem občas něco řeší, ale jinak já jsem jako jen asi přívěsek..

jo sláva bude velká, ještě se slaví 85.let fotbalu, takže dvoudenní fotbal a žranice atp.. :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
milu to seti zda...hlavne na me nekoukejte jsem tam oskliva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: se stydim takhle na kamere...ale jinak by to nebylo videt :grinning:
kay, teda s tím vysavačem by mě to nas*, člověk při malém dítěti myslím potřebuje rychle a efektivně vyluxovat a né se sr* s přístrojem a na něco čekat.
Jé musím zkouknout Olíka. :confused:
milu co s etýče partnerů, mám podobný názor jako Ty... Navíc si myslím,že o postavě to přece není, pokud to prácě není tak jak píšeš ..

jo amyčka je fakt super věc, puzz, Tě lituju :grinning:
21. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
tek a průjem jako jak? Stela teda furt kadí míchaný vajíčka na řídko.. :sweat_smile: se omlouvám.. jak se od toho pozná průjem? oni ty kapky jsou prý účinný ale jen při dlouhodobém užívání.. :confused:
21. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
mel moje řeč.. jenže chlap to nepochopí, když neluxuje že :grinning:
21. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
jdu do sprchy stela na chvíli usla.. :sweat_smile:
21. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Kay, u nás luxuje P., takže dlouhé přípravy na luxování by ho sr*.
Tek, Olík je úžasnej, už se na něj v pátek těším. :dizzy_face:
21. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Tetes, mně teda tvoje břicho na fotkách mega připadá, týjo, to už se asi fakt moc nedá :sweat_smile:
Mel, první zub mezi 5 a 7 měsíci, Honzíkovi už bylo 7 a furt nic, tak už vidim zuba za všim, ale asi ještě ne. Dásně má světlý a nic.
Kay, neboj, já ti fakt nebudu psát cosi o nevděčnosti. kdybys hlásala, že chceš jako dárek vysavač, tak samo musíš počátat s tím, že vyberou dle sebe. ale takhle, že ty vybíráš a najednou šup vysavač a takovej a smiř se, to je na prd a být tebou, tak slušně a v klidu řeknu, co mi na tom vysavači vadí a jestli by nešel vrátit.
jj, partneři si to říct dokážou, ale je třeba hodně tlustých ženských, co je chlapi buzerujou, at zhubnou, nevim no, na jednu stranu maj ti clapi pravdu, na druhou ta ženská se většinou sama tím trápí, tak jí nepřidaj. a naopak, myslim, že i za vzhled buzerovanej chlap se může cítit blbě, ne vždy je to snadný držet dietu a tak, zvlášt když je dotyčnej zvyklej hodně a nezdravě.
P. je pro mě skoro akorát, ale za posl. dva roky přibral a spíě se bojim, kam až to půjde a aby si nezničil vnitřnosti do padesáti, žlučník už nemá.
Milu, blbá noc a zrovna na neděli, viď, zejtra zase do práce, to je mi tě líto. Teď už je ti ok?
21. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Tek, průjem u mimin je řídká stolice min. 8x denně. Takže když celej den nekadí a pak hodně, tak to není průjem, to je takhle ve 2 měsících celkem normální, že už kadí méně častěji.
Milu, já bych bez myčky už být dlouhodobě nechtěla, fakt to strašně ušetří práci. teď meju průběžně a taky se to bez ní dá, ale už se těšim, až bude opravená.
21. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak teda pěkný letní den,no. Já z něj moc velkou radost nemám a doufám, že bude hnusně :sweat_smile:
Puzzi:to jsem to asi špatně napsala,to nebylo myšleno tak striktně. Myslela jsem to tak,že by o sebe oba měli dbát i třeba kvůli svému protějšku,aby se mu líbil. Když to vezmu z práce, postavili se tři kolegové každej panděro okolo prošla holka a poznámky typu:ta má velkej zadek, ta má křivý nohy......Prostě že chlapy na ženský kladou nároky a před vlastním práhem si nezametou. A myslím si,že i chlap o sebe může dbát a udržovat si jakžtakž postavu např. i kvůli své partnerce.Prostě si myslím, že je to důležité se tomu druhému líbit a vnímám to tak,že je to tak nějak i projev,že mi na tom člověku záleží.....Já nevím jak to mám vysvětlit. každopádně v tom nebylo vůbec nic osobního.
Jo, jinak nevěstě to v rámci možností překvapivě slušelo. Na pokoji je s kadeřnicí ta jí učesala a je tu i kosmetička,tak jí nalíčila. Já jsem jim půjčila šminky, vosk na vlasy.....No, zvláštní nicméně každý svého štěstí strůjcem. Jo, a říkaly sestry,že prý už svateb na oddělení zažily víc, že i nějaká paní mohla jenom ležet,takže je přijeli oddat na pokoj....
Teksas:ty jsi nemocná,né? To teda vážně nevím jak by podle tebe mělo vypadat velké břicho? :confused:
Puzzi:zase když toho P. třeba neměl tolik, tak byl s vámi víc než kdyby dělal někde jinde,né? Tak možná je teď "jenom" nějaké blbé období :frowning2:
Mílo,jo přesně tak jsem to myslela,upatlanej, přežírací něco jako Škopek ve Slunce seno a pak ještě kecy na manželku jak vypadá. Já jsem to před tím asi vážně hodně blbě napsala. Nebylo to vůbec myšleno,jakože pár kilama navíc prokazuju partnerovi neúctu.
Tak dietu není nikdy lehké držet,ale proto ještě nebudu chtít nosit 20 kilo nadváhy.
21. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
aha tak to prujem neni...chudera ho boli ten bruch a nemuze usnout ted teda na me vytuh M. jel na kole na karlstejn a pak jedem na petrin...se tesim jupi jou
a jaky maj bejt dasne kdyz rostou zubaci?
ja se taky desne tesim na sraza....tem clovickov je tam kde?
21. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Tetes, neboj, já jsem to osobně nebrala, jen mi to přišlo trochu moc náročný, já mám trochu pochopení i pro to, když někdo má kila navíc a nesvede se omezit :sweat_smile: Ale máš pravdu, přesně, byla bych ráda, kdyby se P. kvůli mně aspoň zamyslel a třeba omezil večerní jídlo u TV pro začátek.
Jo a P. omlouvá, že ke mně vzhlíží, jako že jsem postavou dokonalá, nevim, jestli si to fakt myslí, ale říká to tak, že mu to věřim :sweat_smile: On i na ostatní je celkem nenáročnej. Třeba můj táta, jsme na dovolený u bazénu a táta furt komentuje ze srandy, jak má někdo velkej zadek a tamhleto, až mi to přijde někdy jako blbá sranda. Plus do mě naši rejou, ať domluvim Pepovi, aby zhubnul. Pěkně děkuju, fakt jako nevim, jak to mám udělat :sweat_smile: Můj táta je teď v 50ti nějakej na vzhled, posilovna, přestal úplně jíst sladký, aby shodil přebytečných 5 kg, snaží se jíst saláty, trochu blázen :sweat_smile: Ale zas jako v dobrým, není nervóza na dietě, on je takovej cílevědomej, že i tohle si dal jako cíl. Mimo jiné dělá momentálně 2. ročník VŠ, i když už z mládí jednu má a je RNDr., tak si dělá pro zábavu Ing. (vzniklo to tak, že se začal učit se ségrou a řekl si, že když už, tak si tu školu udělá taky). Takže celý víkendy sedí nad učením, po práci chodí odpočívat do posilovny a večer u televize už nic nejí, maniak :sweat_smile:
Tetes, jj, práce z domu je celkově ok, zas je fajn, že ho můžu často využít, třeba má P. pracovnu vedle děcáku, tak hlídá chůvu, když teď Honzík spí, chodí mu vracet dudlík, než usne a jiný pomoci, to se hodí.
21. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
U finále růstu zubů jsou prý nateklý dásně, asi do červena?
Sraz bude bomba, P. asi pojede s náma do Phy, pak pojedeme rovnou do Mostu ke tchýni. Tak přijedeme na zličín někdy ve 2-3, P. půjde asi do ikea něco omrknout nebo tak. A když by bylo blbý s Honzíkem, tak si složí kočár a může ho jít ven uvozit :grinning: Né, já doufám, že dvě hodinky ve človíčkově s honzíkem zvládnu.
21. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Puzzi:tak ty máš hezkou postavu, byla bych za takovou ráda. A je moc dobře,že ti to P. říká. to vždycky potěší.Já musím fakt bojovat,abych nebyla obézní a stejně prostě ten zadek a boky mám velké, ale snažím se držet. Kdybych to nedělala,tak neprojdu dveřma a hlavně bych se taky "nemohla" divit,kdyby se P. poohlížel jinde.Nemyslím to doslovně,ale vím že bych měla daleko menší sebevědomí a tím bych daleko víc žárlila. Ale třeba máme kamaráda a tomu se prostě líbí macandy, takže to určitě záleží nejvíc na těch dvou mezi sebou. Ale jinak jsem to vážně nemyslela tak moc náročně, spíš tak nějak v normálu,vůbec né řešit každé pětikilo. :slight_smile:
JJ, tvůj tatí je asi ten typ,před kterým smekám, páč já takhle cílevědomá být nedokážu,hlavně co mi nejde hned,to mi přestane bavit. A taky to nemám ráda ty přehnané komentáře, nikdo nejsme dokonalý,ale zase nemusím mít při 164 cm třeba 120 kilo, to už je taky moc.
21. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Tetes, v pohodě, já myslim, že už jsi to krásně vysvětlila, jaks to myslela a to se shodneme. A ty o tom určitě něco víš, zhublas někdy dřív 20 kg? Já třeba kromě těhotenství a po porodu nikdy nevážila víc než teď, takže jsem nikdy nemusela řešit, že teď budu muset půl roku držet dietu a celej život se omezovat, takže se snažím být k tlustším lidem tolerantní, protože nevím, co se za tím skrývá, mám pochopení i pro to, že si někdo neumí poručit. Já si neumím poručit ve spoustě věcí :sweat_smile: Ty to píšeš hezky, taky máš pochopení, ale snaha se počítá, nemusí ten konkrétní jedinec zrovna hubnout, ale tak aspoň když už, tak se hezky oblíkat, nechodit doma v teplákách 150XL, když stačí 100XL a tak :sweat_smile: :grinning:
Třeba teď na MD nosím doma i trika, co jsem dřív nosila do práce, má mi to snad 5 let ležet ve skříni? Nebo si koupím nějaké hezké tepláky, když už, zas nejsem typ na doma džíny, to je mi nepohodlný. P. má nevýhodu ve velikosti, tudíž tepláky do půli lýtek a to jsem mu jedny takový koupila i já osobně s tím, že jsou fakt dlouhý. Nejsou, dlouhý tepláky se prostě sehnat nedaj. P. nemá ani džíny, protože tak dlouhý a široký v pase neexistujou, buď jsou asi tlustý chlapi trpaslíci nebo dlouhý hubeňouři. Ale zas tak náročná na P. nejsem, jsem ráda, že se denně meje (což dřív z domova zvyklej nebyl :sweat_smile:) a když si denně bere čistý všechno kromě tepláků (ty vydrží víc dní). Oblečení, co se mi fakt nelíbí, už jsem mu dávno vyházela, takže ok.
21. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Hele, mám takový blbý dotaz :sweat_smile: , myslíte,že se zastřihovač vlasů dá používat jako zastřihovač ochlupení?
21. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Tetes, myslim, žejo, ale radši roubík do pusy, kdyby se to nějak seklo, aby nepřiběhly sestřičky a doktoři k porodu dle toho řevu :grinning:
21. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: u nás bylo v noci veselo, po hoooodně dlouhé době se u nás zastavili kamarádi jako na kafíčko a zvrhlo se to v pařbu, no já si samo dala jen skleničku vína, ale byla sranda...probíralo se hodně zajímavých témat a samozdřejmě se skončilo u porodu.Nejvíc mě dostalo jak začal kamarád popisovat, jak ho děsně berou matky páč mají bujná poprsí.

tetes teda pupek velkej :confused: Ti ho nezávidím, ale dvojky uvnitř jo!

mě vždycky dloho trvá než pochopím, že tahle velikost už je na A.malá :grinning: ještě minulej týden jsem ho rvala do 68 :grinning: ale 74 je mu ted akorát.Mám nakoupenou 80, je mu samozdřejmě trochu větší, ale něco mít může už ted
21. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Puzzi:zhubla jsem 32 kilo. :pensive: Mě tlustý lidi taky vůbec nevadí,ani trochu,ale vadí mi když si stěžují a říkají, že oni prostě nezhubnou a že to nejde. Protože vždycky to jde (vyjma nemocí) jenom je to dřina a bolí to,někdy sakra hodně.
Puzzi, P. nebyl zvyklej se denně mýt? Tchýně asi bude trochu svá,viď?
anippe, tak parbička,jo?
Puzzi: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ti dám seklo, navíc to nechci pro sebe :grinning:
21. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Bré ránko, my se vzbudili až kolem desáté, páč jsme měli veselé ráno v 5.00h. Když jsem se vysmrkala, tak mi začala valit krev z nosu, ale takovým stylem, že jsem stála nad umyvadlem a krev valila proudem. Po třech minutách mi už bylo tak zle, že H. nevěděl co dělat, tak mi jen ledoval krk a čelo a přistavil židli. Asi po deseti minutách totálního vyčerpání to přestalo :confounded: . Ale byl to teda fialový hnus. Pak jsme oba usnuli jak špalci, já vyčerpáním a H. vyděšením.
Mili- já myslím, že Ty budeš mít asi výsledky dřív než já. Jestli tam bude fakt tolik lidí, jak říkala sestřička, tak si tam asi hezky posedím.
Puzzi- já Tě chápu, taky se hrozně bojím toho, že H. vypadne ráno o půl šesté a vrátí se večer v šest, což bude akorát na koupání a spaní :frowning2: . Ale on má aspoň zatím volné víkendy, tak doufám, že to zůstane. Ale zase po něm nebudu moct chtít, aby měl přes týden službu v noci. Snad mu práce trochu ubude a bude víc s váma. :wink:
Já říkám manžovi Honzi nebo myško a když mě naštve, tak Honzine :grinning: . Ale Jenda se mi hnusí :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Teri- o té mystic brown jsem taky uvažovala, takže je ve skutečnosti fakt pěkná, jo? Chtěla bych je všechny vidět ve skutečnosti, ale kde, že? Všude mají max. 2 barvy. A ty šatičky jsou kouzelné, perfektní kup :wink:.
Jejda pokažená myčka, to bych se asi zbláznila :sweat_smile:.
Teda Teri- Tvůj popis holení je fakt boží :grinning: :grinning:, mě to čeká dneska večer, ale minule jsem to ještě zvládla se dvěmi zrcátky :grinning:, tak doufám, že to zvládnu i dneska.
A tu holčinu, co dává prát spodní prádlo matce teda nechápu, mě by naopak bylo blbé dát špinavé kalhotky mamce a ne Honzovi. A svatba taky dobrá!
Teksas- perfektní fotky :wink:. Moc Ti to sluší na těch bruslích.
Holky myslíte, že může dvojkám nějak ublížit, když furt chrblu jako starý kuřák? Rýma už je celkem ok, krk taky, ale kašel je strašný. Už mě pěkně bolí břicho, jak ho furt natahuju. Snažím se při každém zakašlání přitáhnout nohy k břichu, ale někdy to nestihnu a i tak se to břicho furt natahuje. :confounded:
21. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Puzzi můj manža je na tom s velikostí oblečení zhruba stejně jako tvůj a my nakupujeme v nadměrných velikostech a bez problémů. A taky se dají sehnat obr věci v CA, tam, občas uspějeme. Manža má 195cm a 115 kilo, kolik ten tvůj, že nemůžete nic sehnat? :confused:
Jinak já měla cca před 12lety asi 70 kilo a zhubla jsem během roku na 50,ale to šlo samo aniž bych nějak výrazně chtěla. Teď mám už skoro 54 a jsem z toho nesvá....ale řekla jsem si, že do 55 kilo to není až taková trága, ale musím dávat pozor mám 160cm. Po operacích jsem měla 46 kilo a to už jsem vypadala fakt hrozně :unamused: .
Ani, tak paráda, že se "kafíčko", tak dobře vydařilo :grinning: .
21. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Teda Pajdi, z čeho si to měla? :astonished: Chuděro naše malá :frowning2: .
Tetesko, fotky bříška..teda to je maxibřicho :confused: , ale přijde mi, že jsi přibrala jen v bříšku a jinak jsi úzká, takže si myslím,že porodíš a za chvilec budeš krásná, štíhlá a žádoucí :sweat_smile: :wink: .
Pajdi já říkám manžovi Honzino a Honzí a někdy držko :grinning: .
Jo a prádlo dám klidně manžovi ale i mamce. Je mi to jedno. Prostě podle toho kdo dřív za mnou do nemocnice přijde a přinese mi další věci čistý. :wink:
21. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Teri- mě to břicho přijde teda mega, úplně se toho děsím. Ale jinak jsi zůstala štíhlá, takže až na to břicho buď v pohodě.
Mili- já nevím. :confounded:
21. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Teda pajdi, neměla by jsi to říct doktorovi? Takhle krvácet z nosu si myslím není moc normální. :astonished:
No mě se podařilo trochu zhubnout až když mi konečně objevili sníženou funkci štítné žlázy, si myslím, že jsem nemusela dopadnout tak jak jsem dopadla, kdyby se na to někdy někdo zaměřil - myslím už dětská doktorka. Tak doufám, že teď už se mi podaří dostat na nějakou lepší váhu.
21. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Tetesko teda ty tve zazitky z nemocnice jsou fakt super, opravdu nekteri lide maji zajimave osudy :wink:
Teksas na bruslich ti to moc slusi a jsi krasne aktivni mamina. Dneska jsme se sli projit ze Zbraslavi do Branika po cyklostescea predstavovali jsme si, jak tam budem bruslit s kocarem :slight_smile:
Pajdi teda to krvaceni z nosu takhle dlouho je desny. Snad se to uz nebude opakovat!
21. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.