• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
V těhotenství je normální krvácení z nosu, ne? Ještě v kombinaci s tou mojí rýmou se to asi trochu vystupňovalo a dopadlo takhle.
Spíš mě štve hrozně ten kašel a bojím se o prcky.
21. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Pajdi jako je normalni krvaceni z nosu, ale ne 10 minut proudem, to uz normos neni. Kasel je hnusny, ale neuskodi prckum, jen te bude bolet brisko, jak ho natahujes...
21. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Jani- já si myslím, že to takhle dlouho bylo i proto, že jsem měla takovou šílenou tu rýmu, takže ta sliznice už byla podrážděná.
Mě ať bříško klidně bolí, ale ať to neuškodí prďolkům, jak s nimi pořád třepu :confounded: .
21. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Pajdi no ta ryma urcite prispela. No pokud by se to opakovalo, tak to rekni dr.
Prckum to neublizi, oni jsou na trepani zvykli :wink:
Jee ty uz jsi 19tt, teda to to leti, za chvili jsi v pulce, krasa!!
21. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Pajdi,než jsem nastoupila jsem tak jsem si ratolest taky zvládla oholit sama, navíc ve vaně to bylo trochu snažší :grinning:
Hele, to je teda něco s tou krví :astonished: , to řekni zítra doktorce,že to máš až takhle ať ti dá třeba ascorutin nebo tak něco. Mě sice taky občas teče,teda neteče spíš je prostě jenm na kapesníku.
Kašlání určitě nevadí, zahnízděný už jsou pořádně dávno, tak neboj. Oni vydrží víc než si myslíme. :slight_smile:
Holky,štíhlá jsem vážně nezůstala, hodně se mi rozšířily boky a zadek,ale teď s tím stejnak nic neudělám.
Mel:no právě ještě když je žláza,tak je to na houby.Blbá doktorka. Já to měla jenom ze žrádla,žádná nemoc :pensive: A při 164 cm, jsem vážila 92 kilo a už to bylo hodně ošklivý na pohled. Teď když se vidím na fotkách z dřívějška, tak je to vážně strašný.Tobě držím palce, páč to s tou žlázou bude asi velký boj,ale bude stát za to. :dizzy_face:
21. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Teri- boky a zadek jsou jasné, rozšířila se Ti pánev, tak musely i boky, ale to se po porodu spraví. Mě se včera H. smál, že mu pěkně rostu do šířky :grinning: . Leželi jsme vedle sebe na boku a on mi říká, kdysi když jsem Ti položil ruku na zadek, tak jsem měl loket opřený o svůj bok. Teď mám ruku půl metru ve vzduchu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já už toho na tu dr. zítra mám tolik, že mě asi vyrazí po páté otázce ze dveří :grinning: .
Jani- já už jsem doufám v půlce. Budu ráda, když to dotáhnu do toho 35tt. :wink:
Chudáky moje děti, ty budou teď vytřepaný až až :grinning: .
21. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Tetes, jo blbá dětská doktorka, začalo to hodně v pubertě. Kdybych nebyla blbá a šla po tom sama dříve než jsem se začala snažit o prďolku. :angry: O hezkým pohledu mi povídej, jsem vážila při 160 před otěhotněním ještě víc. Teď mám těch 93, ale chci aspoň na 76, abych měla "jen" nadváhu když už nic lepšího. :wink:A díky za palečky, třeba pomůžou. :slight_smile:
21. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Anippe, taky vždycky rvu Honzíka do tý velikosti, co mu už není :sweat_smile: teď mám fakt ale problém s teplákama, nemůžu je nikde sehnat, na netu na mých oblíbených www.kojenecke-obleceni.eu už nepochodím, tam mají největší 80, ty má odtamtud dvoje a jsou akorát. Ostatní tepláky mám z tesca 74 a už je to fakt malý a teď tam tepláky prostě nemaj, nechápu. V HM mají takový divný, tvrdý, se mi moc nelíbí, bych chtěla takový ty Tescový jemný, nejlépe s nohama.
Tetes, P. byl pěkný prase, když jsme se poznali, se nemusel mejt i pár dní. Doufám, že Honzík v pubertě nebude taky takovej. To říkala před rokem kolegyně v práci, má 13tiletýho syna, tak si myslela, že už je velkej a puberťák, tak na něj nemusí dohlížet co se týče hygieny. A zjistila, že mladej nosí 3 dny jedny ponožky, meje se jen tak jako že pustí vodu a opláchne si obličej, hustý no :sweat_smile:
Pajdi, hustý ráno a ta krev! V těhotenství se to stává, ale takhle hodně? No asi je to ok, prostě tvoje tělo dostává fakt zabrat.
Pajdi, hodně chlapů přes tejden doma moc nejsou, aspoň budeš mít ty dva dny o víkendu, na který se budeš moct těšit.
Spodní prádlo bych taky radši dala P. než mámě. P. často dává prát, takže třídí špinavý prádlo, nepřijde mi na tom nic divnýho.
Tetes, seš hodně dobrá s tím hubnutím, asi to chtělo hodně moc vůle, co? Milu, ty seš taky dobrá, samo? Nezměnilas nic?
Pajdi, kašel podle mě prckům neuškodí. Já se bála vždycky i kejchnout, jak se břicho napnulo, ale myslim, že je to ok. Na prosinci v těhu vícero holek mělo kašel.
mel, budu ti držet palce na to hubnutí! Chce to určitě vůli, tak ať jí máš hodně!
21. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Pajdi:tvoje doktorka by za ty prachy co jí platíš měla být ráda,že tam vůbec chodíš!!!Takže jí to všechno řekni.Takhle velké krvácení není v pohodě,měla by ti na to něco dát.
Hele, dneska od šesti dávají loskutáka s reportáží o výbavě pro dvojky, tak koukni :wink:
Mel:asi tě to logicky v pubertě ani nenapadlo,že by to mohlo být žlázou, to byla vážně práce doktorky. No, jinak já bych řekla, že byť s méně kilama jsem vypadala podstatně hůř než ty. Hlavně se to hubnutí nesnaž urvat za týden, to nemá smysl. Spíš bych rozumě zašla za dietologem,aby ti doporučil dietu "na míru". Fakt nemá smysl hladovět,zhubnout,pak se najíst a mít to zpátky.Opravdu má velký smysl hubnout zdravě.A je jedno jestli to bude trvat půl roku nebo rok. Jo, a já se přiznám já v tomhle myslela opravdu víceméně jenom na sebe a manžel musel být hodně chápavý, že se prostě ode mě svíčkové se šesti nedočkal, ono pak i to blbé ochutnávání a dochucování udělá hodně. A takovou vůli, abych to uvařila a nedotkla se toho, tak to jsem teda neměla.
Puzzi:no ještěže už se P. meje, ale jemu jsi mohla "pohrozit" nesexem, to ti asi u Honzíka neklapne :grinning: Hele, jako naše máma bráchu očuchávala pomalu ještě v šestnácti, on se prasák naložil do vany,ale že by použil mýdlo,to ho ani nenapadlo.
Puzzi díky, nevím jestli dobrá,ale hlavně už jsem se vážně nemohla v zrcadle ani vidět aniž by se mi neudělalo špatně. Já jsem se vážně úplně nenáviděla......
21. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Jo, mě by nevadilo dát prát prádlo ani manželovi ani mámě ani třeba babi, ale mě překvapilo, že jí je blbé a stydí se ho dát manželovi, který byl u porodu prvního dítěte je s ním několik let, takže bych to na takovéhle tabu netipla.
21. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Tak o te vybave pro dvojky toho v Loskutakovi moc nerekli, ale byli ve Spuntiku :wink:
21. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Však jsme taky psala Pajdě, že ani nestálo za to se na to dívat :angry:
21. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Vubec nestalo...ale co nadelas.
21. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Zdar holky,

hádejte co se mi zase stalo :frowning2: , mě z toho asi jebne :frowning2: . Meju nádobí, pořád meju nádobí a ještě meju nádobí no a najednou nemeju nádobí páč stojím ve vodě :angry: . Normálně pod dřezem se mi rozpadl syfon a všechna voda tekla do skříňky a pak samozřejmě ven :angry: . Holky mě z toho jebne. :angry:Sousedy jsme teda naštěstí nevytopili, ale za to máme pořádně vytřenou jak skříňku, tak podlahu :grinning: .
21. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Milu, ty jo to by me mrsklo! Vy mate na to vytapeni talent!
21. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Viď Jani :grinning: . Já se málem už rozbrečela :confounded: :cry: .Tak jsem si dala na uklidnění decku vínka :wink: .
Jo a už jsme prodali agamu Elišku :cry: .
21. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mílo:tak to je nářez, to by mi jeblo. Hele,tak bacha ať po té decce nejsi odvážnější! a hlavně chraň tě ruka páně mi to zítra psát :grinning:
Já jsem tak hrozně zvědavá jestli řeknou zítra Pajde pohlaví dvojek...
21. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Milu ja bych se rozbrecela :wink: Tak si klidne dej decky dve, at to stoji za to :wink:
Aaa Teteska nechce nic slyset o veverkovani :grinning:
Taky jsem zvedava, jestli Pajda bude znat pohlavi Pajdulatek..zitra to bude zase napinave :wink:

Joo jinak jsem vam zapomnela rict, ze sefik si nasel novou zastupkyni, tak pristi tyden predavam vsechny veci a pak uz mu se*u na veskerou pomoc :grinning:
21. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
tet mrd frk byl včera, dnes by byl taky, ale nejde to, pže jdu zítra do toho Podolí..už se zase bojím... :unamused: .
No na Pajdu jsem taky zvědavá, fakt u ní vůbec nevím... :sweat_smile: .
Jani,tak to jsem na ní zvědavá..debil jeden :angry: .
21. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Milu no na tebe jsem taky zvedava, co reknou a hlavne, kdy to vyfiknou, aby uz byl klid!
Ta nova zastupkyne dela u nas osetrovatelku, ona je VS a dela PGS a u nas si privydelava na pul uvazku, takze ji znam a ona trochu zna chov, tak to bude jednodussi. No ale jsem zvedava, jak se snesou a jak ji vezmou holky...
21. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jani, co je VŠ vím ale co je PGS to ne :sweat_smile: :confounded: .
Tak aspoň, že už to zná a ví jakej je...snad to s ním vydrží a jakej ty máš z toho pocit?
No Jani na ten zítřek jsem sama zvědavá.
21. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Milu, to by mě omyli, ty vole, to je zoufalství, nevědělas co dřív, viď? Manža byl doma? Hlavně že jste nevytopili sousedy, sifon se vymění a je to, zapij to.
Pajda jde zítra na UTZ? Kéž by se dozvěděla pohlaví, jsem hrozně zvědavá na vás, co to ještě nevíte.
Tetes, seš dobrá, hodně ženských svou postavu nenávidí a o to víc jí, na žal :frowning2: Mně je nejvíc líto hodně tlustých mladých holek, třeba kolem 15ti let, nebo i mírně nad 20. A nemyslim oplácaný s 10 kg navíc, to je pohoda, mám na mysli fakt už obezitu, kdy vás to praští do očí, 100 kg a mnohem víc.
Tetes, Honzíkovi sice nepohrozím "nesexem", ale pohrozím mu zákazem PC her, snížením kapesného, výpraskem či tak něco :grinning: A neberte mě vážně, drsný tělesný a psychický tresty neuznávám, ale tak pro příklad, prostě myslim, že dítě se dá donutit k hodně věcem, prostě má smůlu a udělá to :sweat_smile: Puberťákovi třeba stačí pohrozit, že jdu do koupelny s ním a dohlídnu, jak se mydlí, si myslim, že radši tam zaleze sám a vyvoní se na sto honů, jen abych mu tam nelezla :sweat_smile:
Steffi, s nástupkyní super, tak budeš mít klid! ta nástupkyně je někdo od vás nebo úplně nová holka? Jo, už čtu, že někdo od vás. Hlavně aby jí šéf taky nevydeptal.
Tetes, u nás byl taky včera mrd frk, jestli tě to zajímá. A ani to nebyla přerušovaná soulož (začnete - běžíte nahodit dudlík - pokračujete) :grinning:
21. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Milu no ja se tesim, az ji to predam a uz s tim nebudu mit nic spolecneho a nebudu muset s nim komunikovat. Bude mi lito, ze o to min budu v kontaktu s holkama, ale to nejak udelam :wink: No a ona je takova holka od rany, tak zekam, ze si vjedou do vlasu...
Puzzi prerusovanou soulozi jsi me dostala :grinning:
21. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Milu a z Podoli jedes jeste do prace nebo uz zustavas doma?
21. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jani zůstavám doma, pže už by to nemělo cenu tam jet. A hlavně musím už zítra začít vyklízet skříňky jak budeme skoro všechno stěhovat na chodbu kvůli tomu malování.
Puzzi..přerušovaná soulož...mě z tebe mrskne :grinning: .
Jo a Jani dobře, že ošetřovatelka je takhle od rány. :wink: To bude čučet :grinning: .
21. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Milu to je fakt, ze uz by to nemelo cenu a aspon pripravis vse na malovani. Pak mi das vedet, jak to probihalo...
21. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jasně nebuj se nic...hned písnu na koně jak to všechno dopadlo. :wink: Jde ti i o to malování nebo jen Podolí..jen abych to správně pochopila :sweat_smile: :grinning: .
21. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Milu, promiň, zítra v Podolí budeš domlouvat co? Bude tam ten odborník na tu bouličku? Nebo jdeš domluvit do CAru další postup, až bude po bouli?
Ošetřovatelka od rány dobrý, třeba udělá na šéfa bubu :angry: a bude z něj podpantoflák. teda, neznam ho, ale přála bych mu to.
Se moc nesmějte, nebo se vám to vrátí a za rok budete obě v klubu nahazovaček taktéž :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Puzzi v poho..jdu kvůli té bouličce k tomu gynekolovi-chirurgovi. Do CARu až po magnetické rezonanci s výsledkama. Na ní jdu ve čtvrtek.
21. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Jasně, už vim, takže zítra to bude důležitý! Stejně ale ať je to s boulí jakkoli, tak bude potřeba nejspíš operace a vyndat to, že? Nebo existuje nějaká možnost neoperativní cesty, když to takhle přesně chtějí prozkoumat předem?
21. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.