• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

musím vám napsat dnešní hovnostory, byli jsme u toho ortopeda na kyčlích, dojdeme na poliklinilku a čekárna plná lidí.P. my strčil Alexe v autosedačce přímo pod nos a v tom jsem to ucítila!!! ovšem žádnej mírnej závan, ale pořádná rychna.Tak říkám potichu P. on je posranej! a.P. se na mě vyděšeně podíval a že jako nemám v plánu ho tady přebalovat??? :astonished: že prej musíme najít nějakou speciální místnost...to se jako zbláznil, že budeme lítat po poliklinice s posraným děckem a hledat přebalovací místnost a stejně na to nebyl čas, u toho doktora to jde rychle.Tak mu říkám, at utělá krytí a já na to vlítnu, že to bude rychlovka.....hmmmmm jenže to byl náklad za celej včerejšek, posraný úplně všchno, bylo to normálně na vanu! bodýčko jsem ošudlala ubrouskem, ale kalhoty jsem mu nemohla oblíct zpátky, ještě že jsem měla sebou deku do které jsem ho na zpáteční cestu zabalila. A proto se na nás Alex celou cestu tak řehnil, prázdný střeva a teplo v plínce! To mám zato noční koupání :grinning:

tak jdu vás dočíst :wink:
19. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Anni dobrá hovnostory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
19. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
tjo Ani, ty si nenosíš náhradní oblečky :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Kay, tak snad to bude dobrý! Ještě že to je jen viroza!
Tetes, blila, jo?! To je divný... :confused: Historka super! :grinning:
Lao, prosím Tě, v čem jsi šla na to "vítání"? Myslím, jak moc je to oficiální. My jdeme ve čtvrtek.... Tak já mám opačný problém - začínám vypadat trochu anorekticky. :unamused:
Ten účes nestojí za řeč, to jen, že už mám zase ofinu...
Gucci, květák určo můžeš! :slight_smile:
Anip, :grinning: :grinning: A kyčle OK, jo?! :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Lao:alespoň Míle nemusíš doporučovat,aby když pije se chovala slušně.Ta po vínu na stole asi tančit nebude :grinning:
Hele, vrchol všeho byl,když mi řekl, že chce mít se mnou dítě,protot aby mi "uvázal" u sporáku. Nemohl překousnout, že třeba umím hrát lépe nohejbal než on. Podle něj jsem ho hrála jenom kvůli chlapům....A když jsem ho na turnaji porazila, tak se pak ožral a docela často mi psychicky ponižoval, jaká jsem nula a sračka, že v životě nic nedokážu ať se podívám jak dopadl můj otec......Ale uznávám, že to se mnou neměl lehké, když jeho představa o životě byla, že ve dvanáct musí být oběd na stole a pak pěkně strávit den u televize a já na vesnici pěkně zeslepičím a budu ho uznávat jako poloboha.Ale ne všechno na něm bylo jenom špatné,to bych mu křivdila.
Milo:cože????? Tchán na vás takhle sere a tvůj drahý tam jede dělat Gertrůdě počítač? :angry: :confused:
Pajdi:já nevím jakou cenu mi napíše Terkýtka, ale to se určitě potom domluvíme.Mě to taky bude chvíli trvat, než to zkopíruju, než se tady odsud dostanu, ale ono co jsem pochopila se to stejně nejlépe nacvičí s mimčem, takže to máš ještě docela čas. :slight_smile: Tak se pak domluvíme. Ani nevím jestli mi to T. prodá i s tím dvd,i když to snad asi jo nebo jak to bude,tak pak až napíše,tak se domluvíme.
Steff:ty a tlustá? Má kolega nějaké anorektické vnímání,né?
Lao:na kila se teď vyser, to shodíš pak.
anippe: ty voe, já právě obědvám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi, bliju každý den a někdy i víckrát, takže mi to ani divný nepřijde a ani není divu,když si tady pak čtu hovno story.
Hele, ty už určitě vážíš míň jak před otěhotněním,né?
19. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
kurna tak jmto sepsala akonik hajzl me vyhodil...:slight_smile:))
no tak nic hele holky a to vitani to vas pozvou bo jak to funguje ..musite mimino nahlasit na miste bydliste?
tetes ty jsi taky blila joooo teda
kay no se neda nic delat ale myslim ze tvoje mamka se ustali jako moje...ted by ho chtela furt nufnat i kdyz jeste nemuze..tim me teda taky stve jak je ntrpeliva
ty jo annip hustarna:slight_smile:)))) a to se mu libi v posrany jo? oliver vzdycky zacne desne rvat..
jo a u detsky to vzdycky cely pocura
19. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tetes, aha, já myslela, že už nebleješ! :sweat_smile:
Jj, mám o 2 kg míň, ale rozhodně hubnout nechci...
19. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
panebože tetes, to si jen čtu popis tvého ex a otvírá se mi kudla v kapse :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... je fakt, že pG má taky ego někde ve vesmíru, navíc je lev, takže spolu dost často bojujem, ale to je jen taková naše hra :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jsem nějaká otrávená, byla velká vizita, vždycky přijdou doktoři a přednosta, doktor mu jenom přečte,proč tam jsem a že jsem bez potíží a on mi řekne, to chce ještě vydržet a naschle. A dneska jsem za dveřma pokoje slyšela. Přednosta: to je ale divný,že poprvé přibere 300 gramů a teď......(jsem neslyšela) Co s tím budeme dělat? Můj doktor: no, nevím teď bych s tím nedělal nic a uvidíme příští týden uděláme ultrazvuk.....(víc jsem neslyšela) Tak vůbec nevím jestli mluvili o mě, ale asi jo, navíc jsem poslední pokoj,takže na další už nešli, tak já nevím jestli je všechno v pořádku, jestli mi třeba dostatečně funguje pupečníků.....achjo. Najednou mám docela strach. Zkusím se večer zeptat vizity..... :frowning2:
19. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
tetes to se určo zeptej pro klid duše
19. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Evi:kdepak to už je takovej můj koníček, to blití jsem to vyměnila za sport :grinning:
Gucci:ale to Petr má taky ego jako prase, ale je sám ze sebou víceméně spokojenej,takže si na mě nemá zapotřebí kompenzovat svoje mindráky.....A je ale fakt, že já vedle sebe prostě potřebuju silnou osobnost, jinak ač nechci si pak dělám co chci a s tím člověkem vyjebávám....Prostě potřebuji si nebýt jistá,ale zároveň si být jistá, že se na toho člověka můžu spolehnout. A to jak se P. chová teď se nedá ani popisovat, je to skvělej chlap a já jsem do něj zamilovaná čím dál tím víc.
19. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
jj tak to jsme na tom dost podobně, akorát já nemůžu mít vedle sebe silnou osobnost, páč pak se ze mě stává slaboch a ani slabou osobnost, páč pak jsem svině asi jako ty, takže jsem si vybrala něco mezi a vypadá to, že to funguje
19. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
gucci:já myslím,že se v tomhle chápeme, prostě někoho s kým se spíš doplňuju než přu o to kdo je víc nebo méně (nebrat doslovně). Za to svině jako ty, ti teda díky, nazvala jsi to opravdu kulantně. :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
jsem napsala ASI jako ty :grinning: :grinning: , ale chápeme se ne :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tek, na základě toho, že jdeš dítě přihlásit, tak Tě pozvou.
Tetes, to se na to zeptej! Ať se zbytečně něčím netrápíš.
Holky, já bych se tak ráda zapojila do "partnerské debaty", ale nestíhám... :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
tetes treba o tobe vubec nemluvili ....nebo vis ze nekterej z tenisaku takhle pribral?
aha tak ja ho neprishlasila pac mi tam naka pipina rekla ze to udelaj z matriky....ale on se narodil v horovicich tak nevim kurna...asi tam budu muset jelita jedny
tak to muj M. zase se dost podcenuje mi prijde..i kdyz ja taky nejsem nakej sebejistej clovek ale stve me kluk jeden
a ja bych takvecdle sebe asi nemohla mit uplne silnou osobnost me vyhovuje kdyz jsme tak nejak nastejno a nikdo nema moc navrch
za chvilku jdem ven
jooooa a zapomela jsem uplne na puzziovou ...ty voe to nevis ze se mas slunicku namazat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:))
19. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
holky muzu nejakou poprosit jestli by jste tu neznou naruc nezkusila vypalit prosim prosim..nechce se mi za tu knihu davat 400kc kdyz evca pise ze staci jen to dvd...kujuuuuu
19. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Holky tak můj manža je zvláštní...ale vysoké ego vůči mě jako nemá..páč v něčem jsem lepší já a v něčem on, my se tak nějak doplňujeme. A slabochy taky ráda nemám, to bych pak byla na něj hnusná a asi bych ho schazovala. :confounded:

Tet no já na stole tancovat nikdy určo nebudu, páč mám strach z výšek :grinning: . Ale jinak jsem pěkný éro, když je nějaká pařba a manža tam nejni, ne že bych podváděla nebo tak něco, to ne...ale třeba techle jo, mechtle už ale ne :sweat_smile: . Ráda provokuju :grinning: . Pak se jich nemůžu zbavit..ale to už je teda taky hoooodněěě dávno, to bylo ještě za minulého režimu(rozuměj za minulého partnerství) To jsem si i s jedním jako začala :sweat_smile: ..a Tetes ho zná :sweat_smile: .

Tfuj to jsme se rozepsala...takže holky to je tajem...jasný :wink: :slight_smile: .

Jo Tet zeptej se hned, já bych to do večera nevydržela. Jsou tam kvůli tobě a když už si nedávají pozor, tak ať ti ho hezky vysvětlí. Takhle na to budeš pořád myslet.
19. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tek:to mi vyhovuje taky, tak nějak na stejno, jenže já se prostě za celkem silnou osobnost považuju, takže k sobě musím mít takového i partnera. Jinak si pak prostě dělám co chci......
Gucci: :angry: :grinning: :grinning:
Zeptám se, páč mi to šrotuje hlavou....
Tek:jj, takhe přibral Michal a teď přibral míň než vlastně před tím, tak prostě nevím,....
19. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
jo tak to chapu hele..ale miluju ho natolik ze toho ani nejsem schopna a ne ze bych par prilezitosti nemela..pac kdyz se naliju tak jsem neco jako milu :slight_smile:))
aha no tak to se zeptej hned pac to bych taky nevydrzela ..ale neboj urco to bude v poho
19. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Kay to bude s buřtíkem dobrý,neboj, klidně mu dávej stříkačkou jak holky radí a dej mu do toho hroznovej cukr
Evi kyčle má A. prý výstavní :slight_smile:

Lao to je spravedlnost, že? já taky začínám nabírat zpátky, proč ty co to nepotřebují ještě při kojení hubnou a my přibíráme? ]-že by to bylo tím jak žereme? :grinning: nedávno jsem seděla u televize a po lžičkách si pochutnávala na nutele a zapíjela jsem to nealko pivem :grinning:

gucci asi budu muset začít tahat sprcháč a šatník :grinning:

P. je taky sběratel zvířat :angry: a já se o ně starám, ale už jsem to začala likvidovat, nejdřív rybičky, potom chameleony.Jednou jsem ho ale vyhodila s kotatama co našel na parkovišti ve křoví, on je tam vrátil páč jsem mu řekla že ta kočka je bude hledat a do druhýho dne je roztrhal pes :frowning2: to jsem měla hodně veliký výčitky!

Tetes mě taky unikal význam vizity, bláhově jsem si mylsela že se na nich něco dovím, ale byla jsem poučena, velká vizita není pro pacienty, ale pro primáře :angry: ale zeptej se co to má jako znamenat, jinak budeš nervozní a myslím zbytečně
19. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Mili- teda takové Tvé vyvařování bych si dala líbit- mňami mňam :wink: .
Anip- teda vy jste si užili :grinning: .
Teri- Ty taky furt bliješ :astonished: ?? Já myslela, že už Tě to dávno přešlo :confused: . Nestraš!! A co na to v nemocnici říkají, že je to normální?? Jinak knížka nespěchá, já mám ještě hromadu času :wink:.
Teri- určitě se raději zeptej, ale klidně mohli mluvit o pokoji, ze kterého zrovna odešli. A kolik přibral Míša teď oproti minule??
19. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
ty jo holky vy se mate ze to muuzete...ja vubec nevim proc ma tu svinskou vyrazku tak jim jen rohliky ....a teda ne ze bych nejak rapidne hubla kurna :angry: :angry: :angry:
chtela bych mit tak dve kila pod tou puvodni pred tehu ..neco jako evina ...
jezzzis annip chudery kotatka .....
19. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tek: já to nemyslela, dělám co chci jako na nevěru, to zase né!!!!!!
anippe:čokoláda je ke kojení hrozně důležitá a nutela specielně, takže to je naprosto pochopitelné :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To máš za ty hovna k obědu. :angry: :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
jeziiis ja vim ......ty jsi myslela jako konicky a nebejt uvazana doma, kamaraedky a svuj program ale vseho s P. :slight_smile:)))
ze jo
19. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ani teda hovnostory uzasna. Koukam, ze Alex si taky umi vybrat dobu :slight_smile:
Tetesko teda to se zeptej co nejdriv, jinak se dneska utrapis. A s tim blitim je to blby :frowning2:
Jinak kolega se smal memu pupku :slight_smile:
Milu ja si varim, ale moc toho nesnim, on to vecer doji L., tak mam strach, aby na konci meho tehu nemel tech 115 kg :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
tetes, jen se nedělej, stejně ten oběd dvojky pošlou nahoru :grinning: :wink: ...nééé fakt je mi líto že bleješ :pensive:Ale nedělej na mě machra s obědem jo, páč já se tak tak stihla nasnídat jaký mám od rána fofry!a ted místo toho abych vařila, raději dočítám ukvákaný slépky :grinning:

tek, přísahám že tři měsíce jsem měla strach a nejedla jsem skoro žádnou zeleninu, ovoce, pečivo, mléčný výrobky, koření...čokoládu teda jo, ale jinak jsem fakt jedla opatrně, ted si začínám malinko troufat, tak uvidíme jak to Alex bude zvládat.Olí je ještě prcek, tak snad se to ještě upraví.Taky bych brala tak 2-3 kg ještě před původní váhou, ale jsem prostě dobrá :dizzy_face: začala jsem pravidelně cvičit, tad jsem teda na týden dala pauzu kvůli tomu šití, ale cítím se líp i záda mín bolí
19. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak jsme doma, až se aklimatizuju, vybalím, odsaju mléko (manža jel koupit odsávačku) a prostě tak nějak srovnám, tak dám nějaké fotos a podrobnosti jak prožít porod od vyvolávání, po otevírání na 10cm a nakonec porodit císařem.
Nějaké novinky, podrobnosti atd? Prosím nějaký souhrn. :wink:
19. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Pajdi:minule právě těch 300g a teď "jenom" 200g
Tek:no, přesně...
Jé, Pajdi já nevím, já to v nemocnici nehlásila, že bliju....
19. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jee ahoj Mel, vitej doma z porodky. Na fotos a popis se uz tesim...
19. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.