• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi nene, jen operace. Těm chirurgům jde o to,jestli má být u té operace i gynekolog a pokud by se shledalo, že ano, tak že by se to raději dělalo v Podolí, kde mě už operovali a chodím tam do CAR.
Jelikož je to fakt asi nějaká ta tkáň z toho mimoděložního..a mám tam už zánět.
21. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
cauves tak mlade asi uz vytuhlo a to spalo skoro celou cestu na petrin :slight_smile:))
teda tetesko ty mas fakt zazitky z te nemocky :slight_smile: prej na strihani :slight_smile:
hele pajdi jako me to taky teklo hodne ale asi to rekni prosimte dr....
milu ty voe to by me asi fakt jeblo :slight_smile: bych dala celou flasku ne jen decku :slight_smile:))) by pak sousedi cumeli :slight_smile:
jani ty jo tak aspon ze tak budes mit klid a super ze teda ma nejaky zkusenosti
holky jsem na vas zejtra zvedava akorat asi tady nebudu ...pac jsem na te navsteve
campi napis mi prosim do IP ulici kde bydlis
ty voe tak to my s veverkovanim ...sem se soustredila jestli mlade hekne nebo neee...no moc jsem si to neuźila
21. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Teda Mili- mě by asi jeb.. :sweat_smile: . Ještě že jste nikoho nevytopili.
Ten loskuták mě teda zklamal :angry: . Celý týden na to dávají ukázky, že budou mluvit o dvojčatech a pak nic z toho.
Tak na pohlaví jsem taky zvědavá, ale už se začínám smiřovat s tím, že to zase nepůjde vidět :sweat_smile: . Ale to je jedno, hlavně ať jsou oba dva v pořádku. Trošku se bojím s touhle chřipajznou. Snad to zvládnou.
Mili- a Ty koukej hned zítra psát smsku, jak jsi dopadla, ju? Já než dojedu z OVA domů, tak budu nervózní. Jsem zvědavá, jak Ti to zítra dopadne!! Taky písnu :wink: .
Jani- dobře, že si někoho našel, aspoň Tě už nebude furt otravovat.
Puzzi- dobrá soulož :grinning: .
Hodila jsem do alba manžovu práci o víkendu. Včera maloval a dneska si hrál s prvním obrázkem na stěně. Chudák, dělal to dvě hodiny, jsem zvědavá, jak dlouho bude dělat všechny zvířátka od medvídka Pú, les, stromy a louku s řekou na všechny stěny:grinning: .
21. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Milu, aha, tak to jo, si to budu pamatovat, abych se nemusela ptát, i když jsi to všechno určitě už psala :sweat_smile:
Tek, ty vrchní veverka, kašli v tu chvíli na veverče, co by hekalo, vy hekejte :grinning: :grinning: :grinning:
Pajdi, krásnej motýlek, manža šikovnej, to je krásný, jak se oba těšíte na prcky :wink:
Holky, ich géhe šláfn, tak dobrou, jo? :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Pajdi klobouk dolů manža je šikula. Moc pěkný :dizzy_face: .
SMSku ti písnu určo, nebujte se nic. :wink: Já čekám od tebe totéž :wink:. A ať jsou kluci pěkně vidět :wink:.
Tek oto věřím, že sis vevrkování moc neužila, ale chce to zkoušet a zkoušet, aby si si zvykla a pak to bude paráda :grinning: .
Nás Teteska mrskne za to veverkování :grinning: .
Holky páá, jdu hnípat.
21. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Puzzi- hrozně se těším, až bude malovat ty větší věci, ten les se zvířátky, jestli se mu povede, tak bude super :slight_smile: .
Mili- jací kluci? :astonished: Holčičky nebo páreček.
Krásně se na zítřek vyspinkej a určitě písni, já taky :wink: .
21. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak já jdu taky už pomalu na kutě. Zítra jestli to stihnu, tak ještě nakouknu než pojedu. Ale ráno přijde babi, jede se mnou, tak nevím, nevím. Dobrou :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
kdyz to je hruza secejtim divne ...:slight_smile:)) no a vechno veverka davno ne.... ._) jsem vecer tak vyrizena ze jdu chrnet
pajdi moc krasny motylek....ja taky jdu sleep :slight_smile:)))
zejtra chci vedet ze je to parecek pajdi tak koukej taky napsat ..kdy mam cekat smsku?
21. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jo,já napíšu,že nechci slyšet o veverkování,ale Míle je to očividně úúúplně jedno a klidně to napíše :angry: :grinning:
Hele, tak to tě šéfík zase bude mít kde pomlouvat,co? To bude pak pěkně v háji,když už se na tebe nebude moc obracet a bude tam mít novou nezaučenou!.
Puzzi:néné a né vůbec mi to nezajímá, i když přerušovaná soulož v tvém podání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi koumák.
Mě je těch holek taky líto, ale zase oni si na sebe klidně vezmou bokovky a tričko do pasu a je jim jedno,že ty špeky přes ty kalhoty přetýkají a to je fakt ošklivé....
Milu, to jsem moc zvědavá co ti na tu bouličku řekne dr. z Podolí. Ty jo, to bude zítra napínavé.
Pajdi:to je úplně úžasný, to manžel zvládl nakreslit???? To u nás nehrozí ani omylem.
Vy jste asi všechny padlé na hlavu,né? :angry: :grinning: Já napíšu: nepište mi o sexu a pro vás je to jako pište mi sem detaily,jaký to bylo super. Takže Teksas,to ti patří,že jsi si to pořádně neužila! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hele, nemohlo by se vás k tomu,jestli zastřihovač na vlasy lze použít i na ochlupení vyjádřit víc? Mě to docela zajímá!!!!
21. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak valím rychle nakouknout... Jen jsem zaregistrovala, že měla Pajda veselé ráno :frowning2: Téda to je hrůza, fakt to raděj řekni Dr. Jooo, krásná malba v pokoji :dizzy_face:
Tak u nás se asi schyluje k veverkování, takže se vzdálím :grinning: Tetes, nečti to :wink: :grinning:
Jo, nové fotky v albu :wink:
21. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Tetes: my jsme neveverkovali, V. byl unavenej z práce :grinning:
22. čer 2009 v 00:33  • Odpověz
Hezké ráno holky.

Tetes, teda nevím, ale já bych ten zastřihovač nepokoušela...Já si to prostě neumím představit a hlavně bych se bála, že si jí ustříhnu. Hele mě se jednou stalo, že mi při holení ujela ruka a týýý foléééé, to byl masakr motorovou pilou. Takže já už jsem na ní opatrná :wink: .
No Pajdi já vím, že si to nechtěla slyšet, ale prostě kluci nooo :wink: :slight_smile: :sweat_smile: .No jsem na tebe zvědavá co to bude :wink: .
Áááá koukám, že Lao včerejší diskuzi zakončila veverkováním..to bude Teteska ráda :grinning: .
No ale potěší jí, že Terkytce to nevyšlo, tak se to vyváží :grinning: :grinning: :grinning: .
22. čer 2009 v 06:27  • Odpověz
Dobre ranko,

Milu jsem samozvedava na Podoli, ale i na to malovani..chci info o vsem :wink:
Tetesko zastrihovac na ochlupeni uplne v poho. Pohodlnejsi je ten uzsi :slight_smile:
Sef jen at si to zije a jestli mi pak bude volat na soukromej telefon, tak ho poslu do pr...
Pajdi, Milu moc na vas myslim, tak at prijdete s dobrymi zpravami, ju!
22. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Jani, nebuj se nic, info podávat budu o všem co se tenhle týden u mě šustne :grinning: .
Jestli ti bude šéf volat na soukromej, tak bych mu to prostě nebrala :angry: .
No a doufám, že zprávy dobré budou, aspoň v tom směru,že mě už nikam nepožene a ve středu budu moct jít na tu chirurgii a konečně se to dořeší a budu vědět termín operace.
Si představ, že v Gestu přešli ordinace z Prahy 6,8 na nějaké centrum Gynem. Koukni u nich na aktuality. :confused:
22. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
No nekecej, jdu kouknout :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
No ty blaho a vypada to, ze Vicenu vystvali z CARu :astonished:
A cetla jsem ty platby za UTZ, si delaj prdel ne! Oni uz fakt nevi, kde by nahrabali!!! Aby nahodou neprisli o nejake prachy!!! Kdyz vidim, jak to v Podoli jde i bez poplatku, tak bych vrazdila!!!
22. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
bréééééé ráááánko

teksas: šatičky jsou nádherný, taky bych je brala pro sebe :wink:
puzzi: jj přesně, Kačenka od Grej to má tak od narození, dr. prej říkala, že některé děti prostě nespí... jo a gratuluju Chonzíkovi k spaní na bříšku :wink:
teksas: jéé super video, seš dobrá mamina :wink: , hele a Oli je spokojenější v tom vajcu než v korbě?
tetes: já se před pG taky vůbec nestydím, on přede mnou taky ne, ale prostě některé věci on bere jako že je to trapný...já se divím, že se mnou vůbec chodí na ty UTZ, kdy mi je dělali ještě vnitřně...pro něho je to prostě trapná situace, když je tam s náma ještě někdo cizí a on nesnáší trapné situace
tjooo svatba na oddělení, dobrý
Pajdi: já taky krvácím sem tam z nosu :wink:
Mili: tjooo vytopili jste sousedy?
Pajdi: to kreslil manža? to je šikovný teda :wink:
pro tetes: my se chystáme veverkovat po čtvrt roce dneska :grinning:
22. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
jinak včera jsem taky vstala před pátou, venku nepršelo, tak jsem vzala pejsána a šli jsme v půl šesté ráno venčit :grinning: , ten čučel jak puk :grinning: , ale super, venku ani noha, celou dobu si běhal puštěný, vrátili jsme se před sedmou a já si šla pak ještě lehnout a dřímala jsem
dneska jsem zase vstala před pátou, ale nebylo už koho venčit :grinning: a měla jsem nad ránem zase zimnici
22. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Gucci teda co se s tebou deje! To ja se probudim x-krat za noc, ale rano bych spala :wink:
Jo a k veverkovani, no pekne si to uzij, my veverkovali asi 2x a me to nejak boli jakoby mocova trubice, tak jsem to rikala v patek dr. a on mi rikal, ze ted je to dole vsechno otekly a at si najdu vyhovujici polohu..ty jo ja jeste budu odbornik pres polohy :grinning:
22. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
no já jsem na to taky zvědavá a že bych se jako těšila se říct nedá :grinning:
22. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Gucci chapu :wink:
22. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
hele dotaz, komu všemu jste říkali, že čekáte mimi ze zkumavky?
22. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Gucci u nas to vi jenom rodice a ti co vedeli o IVf, ostatnim jsme jen oznamili, ze cekame mimi...
22. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
tak my to nejbližším kámošům řekli, ale tím to hasne
22. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
No tak nejak, myslim, ze do toho nikomu nic neni...
22. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
no to samo ne, ale my máme stejně tak nevymáchané kámoše, že by se nás ptali jak dlouho nám trvalo počít :grinning:
22. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
jojo kamosi k pohledani, to znam :wink:
22. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Jani, taky jsem čučela a víš co si myslím? Vicena byl totiž vždycky ten, který vše řekl na rovinu.Tenkrát když mi dělal 3.IUI, tak se podivoval nad tím, že z pravé strany nikdy neovuluju, že to je divné a psal to tam Koreckýmu, aby se na to zaměřil a ten pak řekl,že se to stává a šmitec. Jo a té holčině, s kterou jsem byla na 1.IVF řekl při 2.IVF. že embrya nejsou moc kvalitní podle zpávy embryoložek a při tom jí jak při 2.IVF, tak při KETu všichni tvrdili jaké má pěkné embrya. :angry:
No a mě přece řekl, že jsem měla cystu a jak to, že si toho nikdo z kolegů nevšiml. Takže já si myslím, že on k nim kvůli tomu, že byl férovej nezapadal, tak ho vypudili.
Jo a UTZ ani nekomentuju :angry:.Jsou to hajzly :angry:.
Gucci, tak to jsem na vaše veverkování zvědavá :sweat_smile: .
No a že čuměl pes jako puk, když šel v půl 6 na prochajdu se ani nedivím :grinning: .
22. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.