• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Milu no myslim si uplne to stejny, jediny hral fair play a tak ho nechali odejit..je to hnus!!!
22. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
to je hrozný teda :angry:
22. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Čau holky, to je síla s gestem, jak vás tak čtu.
Kdyby byl Honzík z IVF, tak by to asi věděli nejbližší a jinak bych to neříkala, by se podle mě ani nikdo neptal. Možná u dvojčat, tam to může lidi napadnout, ale jinak na to řeč nepřijde, tak proč to zmiňovat. Včera zrovna jsem se tu bavila s našima sousedama, jeli jsme s Honzíkem okolo, oni mají už dospělý děti a říkali, že jeden čeká teď za měsíc dvojčata. A že další taky má dvojčata či co, tak já říkám, jestli to mají v rodině a že to je super dvojčata a tak. A prej ne, maj to z umělýho. Tak jim to přeju, je to hezký.
Gucci, takže noci rána nic moc. Dneska v práci oznamuješ těhu, viď? Co vymyslel šéf za kulišárnu na kolegy, už víš?
22. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
No jo Gucci oznamuje a bude moci nosit tehu veci :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face: , tak ještě na chvíli nakukuju, babi tady ještě není.
Milu-takže dva kluci? Myslím, že budeš jediná, kdo se trefil :wink: . Držím pěstičky.
Zastřihávač- klidně, já H. stříhám doma a protože on je děsně chlupatej, tak mu vždycky sjedu tím zastřihávačem celý krk až na ramena. Nemá rád, když mu chlupy trčí z trička :grinning: . Takže fakt v pohodě.
Teksas- doufám, že to nezapomenu všem rozeslat :sweat_smile: , ale jinak zprávy nečekejte moc brzy. Jsem objednaná na 12.15 a bůh ví, jak dlouho tam budu čekat. Ale hned jak budu něco vědět, tak napíšu :wink: .
Koukám, že u Laolů se zase veverčilo :angry: , já chci taky!!!
Guci- opovaž se veverkovat, držíš snad partu, ne????
22. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
jj puzzi, dneska :grinning: , zatím nevím, šef je na cestě do práce, kolegyně má narozky, tak si to šéf nechá asi na odpo na oslavu
22. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
jani: no já myslím, že dokud se narvu do normálních džínů, tak budu nosit normální
22. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky,
zkopíruju vám sem z Prosince, co se mi včera stalo :angry:

Holky, já jsem od včerejška nasraná jak sviňa!!!! :angry: Po 23. hodině jsem vlezla ještě do mailu a ejhle, helemese, vykouknul tam na mě mail od mojí kolegyně. Hned vás zasvětím: Loni jsme měli jet s MM a ještě s dalšíma šesti lidma na dovolenou do Švýcarska. Zajišťovala jsem to já, takže jsem složila veškerou zálohu. No a nám se jako zázrakem podařila IUI, takže mi přišlo riskantní se někam vypravovat... No a kámošce, která tam jela taky, se podařilo sehnat za mě a MM náhradníka, tak jsem byla ráda, že jsem nevyhodila 5,5 tisíce z okna :slight_smile: No ale výše jmenovaná kolegyně, jak se dozvěděla, že já a MM nepojedeme, tak se šprajcla, že ona taky nepojede a do toho se ještě připletly nějaké problémy u jejího manžela. Ještě se mi podařilo jedno místo obsadit, ale jedno bohužel zůstalo neobsazené. Tak jsem jí už LONI v létě řekla částku, kterou mi má zaplatit-protože storno tak pozdě fakt udělat nešlo. Ona že jó, jó, jó... Rok se nic nedělo, tak jsem se jí teď mailem připomněla a včera na mě v mailu vyblila, že ona nic platit nebude, že se to mělo rozpočítat mezi ostatní a že nikomu nebude sponzorovat dovolenou a tak.... :angry: Tak mi řekněte, co si o tom myslíte.... Já jsem teda už poučená, že příště budu chtít prachy předem-pokud se vůbec budu do něčeho angažovat :angry:
Takže noc na půču, rozbolela mě hlava, nemohla jsem hodinu usnout (malý byl teda v pohodě), zdály se mi děsné sny, no a hlava mě bolí ještě teď.... Omlouvám se za fňukošpříspěvek, ale musela jsem si ulevit...
22. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Jako ze darek kolegyni :grinning:
Aaa dalsi dvojcatovka, co nerada slysi slovo veverkovani :wink: Pajdi treba to nebude tak hrozny a cekat nebudes, uz se tesim na tve zpravy :wink:
22. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
laola: čéče mazec, to musela být ale nějaká lepší kámoška, když jste s něma měli jet na dovču ne? nebo se tak moc nestýkáte?
22. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Lao to je blbka, ta snad nepochopila, jak rezervace dovci funguje!
Pajdi: budeš už vědět dneska pohlaví?
Jo jinak Tetes uklidním, kvůli výše zmíněnému jsme neveverčili :wink:
22. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
jo něco nového ke srazu?
já už pG nahlásila, že v pátek pojedem do PCE trochu později, tak snad to přežije :grinning:
22. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Gucci, kolegyně z práce...
22. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Milu, ty budeš teď lítat po doktorech, že? Moc držím pěsti :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Gucci doufam, ze ne, ze plati 15 hodina v Clovickove :wink:
22. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
jj tak pro mě platí nejdřív 16,30 tak snad tam ještě někdo bude :slight_smile:
a to je někde hned u metra že?
Lao rekni kolegyni, ze kdybyste to meli pres cestovku, ze to proste zaplatit musi, nikoho by nezajimalo, proc nejede!
Gucci je to v Metropoli, je to u vystupu z metra..
22. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
a na Zličíně je jen jeden výlez z metra?
22. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Gucci vis, ze ani nevim :wink: Ale urco tam bude znacena metropole...
No nic, jdu do prace odevzdat listek na penize, tak zatim papa
22. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Lao díky za palce :slight_smile: .Kolegyně je asi blbá ne?? :astonished: teda promiň, ale rok to nezaplatit a pak dělat takové fóry?? :angry:
Gucci pokud náhodou budu moct v ten pátek, tak tam dřív jak v půl 5 taky nebudu :wink: .Jen vím prd kde to je a to co píše Jani stejně neznám, ale řeknu manžovi ten mě poveze, tak snad vědět bude :sweat_smile: .
22. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
já taky vůbec neznám Zličín, ale počítám, že vylezu z Metra a bude tam někde ta Metropole, kdyžtak Janči zavolám :grinning: at si mě někde vyzvedne :grinning:
22. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
lao: a kolik to dělá peněz? mám ti sepsat výzvu k úhradě dluhu? :grinning:
22. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Jéé, vy už se zase budete srážet? :wink: Se máte. Hlavně nezapomeňte udělat fotodokundamentaci :wink: :grinning:
22. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Gucci, 2700,- Kč. No jo, ty vlastně děláš v AK, že? :wink: :slight_smile: No kdyby tě něco napadlo, tak sem s tím :wink: Ale tady je to asi právně nepostižitelné, nikde mi nic nepodepsala, takže asi utřu nos....
22. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
lao: tak záleží jaké máte vztahy? jestli se nijak extra nebavíte, tak bych jí z prdele něco poslala...pošli mi do IP mail, ti pošlu vzor :grinning:
22. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
lao: ani po mailu jste se nedomlouvaly ohledně té dovolené? to by stačilo
22. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Gucci, možná, že jo, mrknu do mailu, jestli nemám něco v poště. už jsem tam cosi mazala, tak snad..... :sweat_smile: Mailovku ti hned posílám. Díky :dizzy_face:
22. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.