• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak jak na sviňu jsem odeslanou poštu v té době, kdy jsem to rozesílala, smázla... :unamused:
22. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
ahoj holky, včera jsme se byli dívat na pronájem bytu, náhodou ho pronajímají rodiče mého bývalého dítěte ze školy.je to 3+1, velká komora, koupelna zvětšená a je tam rohová vana, taky je částečně vybavený - třeba myčka a tak...cena by teda byla pro nás 10 000 kč. No líbí se nám to, ale trochu mám strach jestli bysme to utáhli kdybych neměla hned to hlídání - chtěla bych si od září přibrat nějaké dítko - tak 2-3 leté na hlídání Spočítali jsme, že když zaplatíme všechno co musíme - navíc m. by jezdil do práce autem denne dohromady 90 km, tak by nám zbylo 6000 na všechno pro nás dva - jídlo a tak. Pokud bych nenašla dítě na hlídání. myslíte že je možné s tím vyjít - není v tom už Nutrilon pro Vojtu
22. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
lao: máš to tam, moc o tom nevím, tak je to psané horkou jehlou, tak se na to mrkni
22. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
rio: my bysme s 6000 určo nevyšli :unamused:
22. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Gucci, super!!! Díky moooc, to by na ni mohlo zabrat-kdyby měla platit ještě víc :grinning:
22. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
loa: kdyžtak si to nějak uprav, podle toho jak to bylo a tak :wink: a doufám, že to zabere :wink: a kdyby ne, tak bych to k soudu dala, on se soudní poplatek počítá podle žalované částky, což by v tomto případě moc nebylo, poslala bych jí kopii žaloby mailem, vzít zpět to můžeš dycky :wink:
22. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Pajdi, Mili: už jste šly?
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Gucci a jak je to vlastně s tvým jménem? Čteno tak jak se píše, nebo anglicky? :confused: :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
lao: jj čte se jako píše, je to ze slovenštiny :wink: , ale většina lidí mi říká po anglicku elis :grinning:
22. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Gucci :grinning: A ještě výslech-¨pocházíš ze Svk nebo někdo z vašich, nebo to byl jen takový nápad? :slight_smile: Su hrozná baba zvědavá :grinning:
22. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
narodila jsem se na Slovensku v Popradě :wink: , máma je Slovenka, táta a brácha Češi :grinning: , resp. táta je na půl Polák, my jsme taková česko-slovensko-polská rodina :slight_smile: s německými kořeny :grinning:
22. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Acháááá :slight_smile: Již je moje zvědavost ukojena :grinning: Prostě Evropanka jak poleno :grinning:
Pajdi valila zjišťovat pohlaví?
22. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Holky já su ještě tadyk, pojedu cca za hoďku. Jsem tam až na 12:40.Takže do sebe v 11 hodím oběd a pak pošupajdím dom, abych na to připravila mojí ratolest :grinning: a vzhůru do boje do Podolí :grinning: :unamused: .
gucci, ty si fakt evropanka jak stehno :grinning: .A jak že se vlastně jmenuješ??? Napiš mi to prosím do IP :wink: .
22. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Ty vaše ratolesti :grinning:
22. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
lao a ty bydlíš kde?
22. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
PRŮZKUM TRHU:

byli jste, nebo jdete, na 3D UTZ? stojí to za to?
22. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Se fakt musím smát, otevřu koně a čtu Lao: jdeme veverkovat, Terky:neveverkovali jsme :grinning: :grinning: to mi vážně nemusíte hlásit :grinning:
Lao:koukám, že jste měli stylovou sedajdu na krmení mrkvičkou, to je praktické. U té předposlední fotky se mi hrozně líbí jak na tebe Víťula kouká, hrozně dospěle.
Já ten zastřihovač nechci pro sebe, si jí nenechám už nikdy zarůst takovým způsobem,abych potřebovala zastřihovač. Ale P. nechce být úplně oholen,ale chce být upraven. :sweat_smile: A bude mít svátek......
Gucci:mě to nezajímá jestli se u vás schyluje k veverkování,je ti to jasné!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: No, ono to holení v takhle pokročilém stádiu asi i trochu trapné je a musela jsem se snažit to brát s humorem a hlavně jako nutnost.
My to neříkali vůbec nikomu o IVF, ví to moje dvě kámošky,ale jinak vůbec nikdo ani rodiče, nikomu do toho nic není já se taky nikoho neptám při jaké poloze dítě zplodili.Většinou se někdo zeptá jestli máme dvojčata v rodině a na to popravdě odpovídám, že máme. :wink:
Lao:to snad nemyslíš vážně s tou kolegyní :angry: :angry: :angry: to je fakt pěkná fíča,takováhle prasárna by mě vytočila do běla. To se nedivím,že jsi nemohla usnout. Ono to přesně funguje,kdo nic nedělá nic nezkazí. To bych jí napsala,jestli jí to není blbý...To není špatný s tím Guccim nápadem. :wink:
Rio:no my by jste se 6.tisíce určitě nevyšli. ale s tím vaším bydlením už vážně asi musíte něco dělat,nebo ti z tchýně hrábne. No, nemáte to jednoduché,snad seženeš nějaké to dítko na hlídání.
Gucci:na 3D jsme byli, podle mě se tam inspiroval 3langmajer při filmování Otesánka....., bane, je to hezký a navíc tam tak pěkně vysvětlujou,co je co a těch 1000 Kč zase nebylo tolik.
22. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
ježiš tak já myslela, že se musí tetes veverkování hlásit :grinning:
22. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Bré poledne,
Lao teda s kolegyní je to docela síla. Jako chtělo by to od ní trochu slušnosti. Nemáš nějaké papíry od rezervace a případně doklady k placení storno poplatku???
Rio, kdybych musela tak bych se 6ti tisíci vyšla. Bylo by to těžké - člověk má navyklý určitý standart, ale kdybych měla mít klid v tvém případě od tchýně, tak by mi to škudlení za to stálo.
22. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Jinak někdo mi v noci vyměnil dítko!!! Po jídle žádné dlouhé vyřvávání, stačilo dvakrát jít a nahodit dudlík a bylo ticho. . . :astonished:
22. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Myčka je opravená, byl to jen zanesenej filtr, což je po 6ti letech normoš, zase by to na min. 4 roky mělo šlapat. Za 750,-, super
Honzíka jsem uspala, jdu si udělat oběd a pak vás dočtu.
22. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Gucci: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mel:téda,ty máš hodné dítko. Zaloužíš si to vůbec? :grinning:
Puzzi:to je super s myčkou.
22. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Tetes, no z jedné noci nebudu soudit, že mám hodné dítko. :sweat_smile: Noc předtím byla očistec, to řval pěkně dlouho po každém nočním jídle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
puzzi: super s tou myčkou :slight_smile:
mel: sis to ted určo zakřikla :grinning:

já mám zase hlad :rolling_eyes: , mě guče asi vyžírá zevnitř nebo co
22. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
gucci, to mi je jasné, se zase mladej pán vychrápe přes den a v noci bude vyvádět. Jsem s tím smířená. :pensive: :sweat_smile: A jen se pořádně napapej mamino, ať máš sílu. :wink:
22. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
S pátkem ve človíčkově počítám. A zítra jedu ke Campi, i teksas dorazí, těším se :slight_smile:
Haha, tetes by si měla vést tabulku, kdo kdy veverkoval, když už jí to všechny tak poctivě hlásíme. Já za zítra prázdné okénko :grinning:
Na kolegyni Lao už jsem reagovala na prosinci, držím palce, Lao, ať jí nějak zastrašíte a zaplatí.
Rio, já bych do toho pronájmu asi šla, peníze nejsou všechno, s 6000 se vyžít dá, sice je to dost drsný, ale potraviny a nějaké ty věci běžné potřeby se do toho při šetření a vůli vejdou. Kdyby ti pak vyšlo to hlídání, tak by to bylo super! A myslim, že v dnešní době nedostatku míst ve školek a mateřských na dva roky děti ke hlídání budou a jestli působíš jako super matka, jak psaly holky, tak bys neměla mít problém. Podle mě to šetření za to soukromí stojí.
Gucci, na 3D jsme byli, stojí to za to, hezkej zážítek.
Lao, ty fotky mrkvový jsou super :wink:
Mel, jen víc takových nocí!
22. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Holky, díky :dizzy_face:
Dítě se mi po 1,5 hod. na ruce probudilo, jdu pomoct MM. Pak doběhnu
22. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Puzzi super s myckou, takova blbost :wink:
Rio tak za 6 tisic se vyzit da, i kdyz se clovek musi uskromnit. Ale myslim, ze vam to za uskromneni stoji, hlavne co nejdal od tchyne!
Jee Mel mela pohodovou noc, tak snad uz to Luky pochopil :wink:
Gucci taky zvazuju 3D UTZ, ale jeste nevim, uvidim jaky bude ted velky UTZ a pak se kdyztak rozhodnu.
Jo a s hladem jsem na tom stejne :slight_smile:
Milu, Pajdi drzim a cekam...
22. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Nazdarek, ja myslela, ze dneska nepujdu na konika, ale dosel mi e-mail z Nemecka, ze pan majitel obchodu je na dovolene a ze specialni kalkulace dela on, tak jestli si 3 tydny pockame nebo jestli chceme vedet normalni cenikovy ceny bez slev (o kterych rozhoduje majitel). Steffi, gucci: chcete teda vedet ty nemecky ceny?

Holky, ja zarezervuju clovickov, ale sama se nezucastnim. Jak ma F. vyhozeny rameno, tak nemuze Ladu nosit, takze je samostatnyho hlidani neschopnej.

pro Evu a Terkytku:
Lada (5 mesicu) - 6030 g, 63,5 cm (velikost obleceni 68), jinak pochvala a vse ok.

gucci: pozdravuj grej a musi to proste přežít, rekni, ze jsem taky spala 3,5 hodiny denne v sestinedeli, potom to bylo 5 hodin (nemyslim v kuse, ale behem dne a noci) a ze to fakt prestalo a ted je to paradni a Lada uz skoro neřve.

Na kolikatou teda ten clovickov? 15:00?

Rioko: stoprocentne nejaky ditko na hlidani sezenes, tak prispejes k rodinnemu rozpoctu. Ja myslim, ze clovek vyjde s takovym mnozstvim penez, ktery ma k dispozici. A za svobodu to stojí.
22. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Campi rozhodne, diky moc. Ted koruna dost posiluje, tak se to vyplati :wink:
22. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.