• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani- fotky mám, ale nic tam není vidět, už jsou moc velcí. Takže tam jsou jen hlavičky, jak je měřila. Ale H. si to nahrával na foťák, tak tam jde aspoň trošku něco vidět :wink: .
Guci- proč jsou zticha? Jak jste jim to řekli?
22. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
No jo, uz jsou to velke holky :wink:
22. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Dneska měla skvělou náladu a byla úžasná. H. úplně čučel, jak byla suprová. UZ dělala 30minut, všechno nám dopodrobna vysvětlila a odpověděla úplně na všechno. :wink:
22. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
No jeste ze tak! Aspon si sve penize zaslouzi
22. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
Dneska teda jo :wink: .
22. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Zdarec holky.
Tak Pajdi ještě jednou gratulace k holčičkám :dizzy_face: .
Gucci, tak super, že už to v práci ví a nebuj oni to rozchodí :grinning: .
No a já o sobě nic moc psát nemusím, Janča to důležité napsala. Jsem šťastná, že to bude takhle brzy a je to kvůli tomu, že v tom termínu mám MS a on mě chce operovat při ní..no to bude asi masakr motorovou pilou :sweat_smile: .
Neví co to je a dokud mě neotevřou, tak to nezjistí. Chtějí taky zkontrolovat vaječníky a tak, aby zjistili zda jsoou ok a když tak je nějak poopravili :grinning: .No a všechno zkontrolují a doufám, že pak na podzim, už budu moct vlítnout na IVF.
Takže se mi lékaři ještě rozšířili, pže musím k obvodní, aby mě udělala předoperační vyšetření.
22. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Milu a jak te budou operovat, laparoskopicky?
22. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Dala jsem do alba svuj ulovak z Aukra, svetricek :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Jani, jojo bude to naštěstí laparka.Říkal,že by to neměl být problém, ale může se stát, že mě stejně budou muset říznout kdyby náhodou, ale to prý snad nehrozí.
Doktor byl sympaťák a strašně se divil mým dvou mimoděložním během měsíce, 5x se mě ptal jestli si nepletu rok a i v té zprávě mám pokaždé kde to píše asi 5 vykřičníků :grinning:.
22. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Pěkná zavinovačka Jani :dizzy_face: .Já ti tak závidím...ale v dobrém :wink: :slight_smile: .
22. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak to je fajn, ze to bude laparka, to bude rychlejsi rekonvalescence..
No kdo by se tomu nedivil, ty ses proste prirodni ukaz :slight_smile:
Nezavid, za chvili se pridas :wink: a pak budu zavidet ja, ze mas maly brisko a ja budu melounek :grinning:
22. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Mílo, hele to je fakt super, že už se konečně začne něco dít. V kombinaci s MS to teda bude nepříjemné. Ale já jsem za tebe tak ráda,že se našli doktoři,které tvůj problém zajímá.......
Steff:jak tam máš ten svetřík, vzpoměla jsem si, že tobě by moc slušel ten svetr jak jsem měla půjčený od Eviny, Lao sem tenkrát dávala odkaz.....k tobě by vyloženě šel jak jsi vysoká.....
Tak jsem moc zvědavá jestli se potvrdí obě holčičky a pak taky na Steffi jestli to bude ten klučina. :dizzy_face:
Jo, to je taky dost, že se ta doktorka chovala k tobě pěkně!!!!Hele, ale né že když ti řekla,že můžeš trochu chodit,takže to bude přehánět, koukej na sebe dávat pozor!!!!!
22. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Jaky svetrik Tetesko, vubec si to nevybavuju?
22. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
gucci no to nevim ale kazdopadne se tam da pripoutat ..takze je to podle me bezpecnejsi :slight_smile:))
pajdi me se ta mystic brown fakt mooooc libi
ty jo holky jeste ze jste z gestu pryc
rio ja bych asi nevysla ...ale zase kdybych musela tak asi jo ale asi i pri praci sz domova....to zvladnes pokud budes mit to hlidani a hlevbne budes v coudu od tchyne
jee puzzi to je super ze mycka jen 750kc
jeee tak od milu super zpravy ..za chvilku bude mit //
jee rio super voje doktor to je parada hele na rymmu prej pomaha i materske mliko do kapka do nosni dirky jestli jeste trochu mas
ty voe pajdiii velkaaa gratulace ....to je parada a treba to nakonec bude jeste parecek :slight_smile:))))
22. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Jani, no doufám, že to tak bude....nějak mám strach co s té operace nakonec vyleze...Při té v září jsem si myslela, že už mám to nejhorší za sebou a tak nějak sem myslela, že pak půjde vše samo...a nešlo..tak doufám, že tahle dopadne o 100% líp a konečně to povede k vítěznému konci.
Tetes díky... :slight_smile: .
22. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Čau holky, zas celý odpoledne na dočítání, to jsou ty absence...
Byla jsem se sousedkama v Plzni s kočárama, dnes to bylo fajn, Honzík vsedě je poslední dobou docela spokojenější, sice ne dlouho, ale seděl, pak 25 minut spal, pak dostal mlíko a ještě půl hodina se nějak zmákla. Akorát ke konci začal řvát. A někdy mě štve sousedka, páč občas začne říkat něco jako "ten tě štve, co, jak furt řve". Já vždycky odpovim něco jako že mě neštve, že je mi ho spíš líto. A cítím se divně, blbě, co mi má někdo jinej co říkat, že mě moje dítě štve? Ona má chlapečka strašně hodnýho, tak se jí to říká... Nebo dnes jsem si jí stěžovala na noční nahazování, tak prej nemáme dudlík vracet, že si zvykne, že jejich tedík od 4 měsíců spí bez něj. Hm, když ho někdy nevrátíme a čekáme, tak pak honzík řve tak, že zabere jen mlíko. Prej nemáme dávat ani mlíko, že si na to v noci zvykne. A co teda jako? Máme půl noci probdít a nechat ho řvát? Tohle mi někdy fakt vadí!
To pošlu a pak v dalším příspěvku reakce na vás, jak budu dočítat.
22. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Na sraz v pátek se moc těším, věřím, že to s dětma nějak zmákneme. :slight_smile:
Mili jde 7.7. konečně na operaci? Super datum, když ho nedaj tetesce na porod, tak aspoň bulka ven a novej začátek pro Milu :slight_smile:
Rio, promýšlejte pro a proti, ta práce v brně by taky nebyla marná, tam by M. mohl něco sehnat.
Gucci, bebe šušu :grinning: Mně se líbí ty tvoje výrazy typu šiši a tak, to je fakt srandovní, se u toho vždycky směju, když tě čtu :grinning: No a hlod o to, že se kolegové dozví o domácím veverkování, ty seš fakt boží :grinning:
Jé, Pajduláci krásný a v pořádku a doufám, že než teď dočtu na konec, že tam bude napsaný to pohlaví, resp. ty pohlaví! Na konec teď nekouknu, předbíhat se nemá.
Tetes, půl světa chodí k tobě na návštěvy, tak se nová hlava hodí :wink:
Pajdi, dvě holčičky? To je tak krásný, dvě 200 gramový krásný holčičky, seš přešťastná, viď? :slight_smile: bezva, že bolesti způsobuje vaz, mně po 23tt taky pár dní víc bolelo břicho, jela jsem nakonec i na pohotovost a ten doktor tam to taky nakonec svedl na ten vaz. Super doktorka :slight_smile:
Gucci, zejtra popiš konkrétně to oznamování, jo? :slight_smile:
Milu, to je úžasný, že se ti teď takhle věnujou a všechno ti zkontrolujou, taková generální oprava a úklid před zabydlením nájemníčka :wink:
22. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Puzzi vidíš to mě ani nenapadlo..7.7..vždyť se říká, že sedmička je šťastné číslo a já ho mám hned 2x, tak třeba to vyjde :wink: . Jojo generálka a jak budu mít technickou, tak snad už půjde vše tak, jak má :grinning: .
Jinak k té tvojí kamarádce..nechápu jak ti něco takového může říct, třeba se zeptat: hele zkusili jste tohle, mě to pomohlo, ale takhle rovnou radit bez toho aniž by věděla jak to je, to je divný. :confounded: Dělala bych to stejné co ty, přece ho nenecháš v noci se trápit, když má odpočívat. To jí fakt nechápu....
Tetes a za tebou jezdí do nemocnice kadeřnice a dělá ti tam hlavu jo??? :sweat_smile: No to je paráda :slight_smile: .
22. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Sousedka asi nemyslí nechat ho brečet, ale bere to podle svýho syna, tzn. nechat ho pět deset minut se rozčilovat, jenže bohužel Honzík pak hned brzo přejde do breku :frowning2:
Možná mám problém i já s tím, že jí třeba závidím hodnýho chlapečka, že může jet s kočárem na dlouho, doma si hraje, má pohodu, asi jsem závistivka hnusná a pak rady od ní neumim tak přijímat.
22. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
A taky jsem smutná, když holky plánujou, že bychom někdy mohly s kočárama na odpoledne do zoo nebo někam na výlet, jenže já vím, že riziko breku Honzíka je moc velké, bych ho furt zabavpvala, sedět, ležet, modlit se, aby vydržel chvíli spát, prostě pro mě jsou ty výlety trochu stresující, na druhou stranu doma je taky furt nuda, dnes odpo to hezky uteklo. Snad se to zlepší. Zítra se těším ke Campi, nějak Honzíka u ní zabavím a hezky mi zas uteče den.
Jo a dnes kvečeru byl s náma dole P. a bylo to fajn :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahoj holky,

Pajdi velká gratulace :grinning: dvě holčičky sou krásný, a kdyby se z té druhé vyklubal chlapeček, tak je to taky super, hlvaně že jste v pořádku..

Rio, já myslím, že se z 6tis chvilku vyjít dá a když to budete vědět dopředu můžete si aspoň pár peněz schovat, a než najdeš to další dítko určitě nebude trvat dlouho, takže třeba nějaké dva tři měsíce se to podle mě dá zvládnout v pohodě..

puzzi, taky nahazujeme a myslím, že to za spokojený spánek všech stojí :sweat_smile:
taky by mě štvalo, kdyby mi někdo vykládal že mě moje dítě štve.. :angry: včera na fotbale mě zase sr-la jedna mařka, co se šla dívat na Stelu s jednou známou, a ta krom toho, že neustále prohlašovala, že malá je za vodou, protože děda jí zabezpečí (nechápu proč), tak pak na ni začla hrabat a já než se vzpamatovala tak jsem neřekla ani půl slova. jsem pak byla naštvaná na sebe..
22. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
puzzi a nepomohlo by na ty breky v kočárku třeba střídání s nějakým tím nosítkem?
22. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
To jsme natočili dnes:
http://www.youtube.com/watch?v=hJAcKvE41wM

Kay, nosítko na chvíli taky fajn, ale ani v něm dlouho Honzík nevydrží a plive dudlík, Evča s Campi zažily, potvrdí. I když poslední dobou jsem to nezkoušela, zas někdy vyzkouším.
Hm, taky hustý kecy, že Stelu někdo zabezpečí.
22. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
puzzi, video naprosto super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /já si tajně myslím, že Stelišák už se usmívá, ale ještě si tím nejsem úplně jistá, bo jak se začne usmívat, změní to pak do šklebu typu brečím.. tak nevím jestli zkouší, co jak zabírá, je to možný :grinning:)

no kecy blbý, jen jsem nechtěla nic říkat, bo jsem nevěděla kdo to je, aby to nebyla nějaká papalášská manželka a já neudělala taťkovi ostudu :grinning: :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Kay, hele, to je dost možný, že se Stelík fakt usmívá, ono to u mimin dost často skočí ze sekundy na sekundu do pláče :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
puzz, no už je to takový jako trochu zase nakopnutí, už jsem si začla myslet, že bude do smrti takový netykavý miminko.. já jsem asi trochu netrpělivec :grinning: :sweat_smile:
a Honzula je kouzelnej, jak se řechtá, to je fakt super.. už aby měla stela 7 měsíců :grinning: apropos opožděně gratuluju k 7 mi měsíčninám.. :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Dík, já jsem taky totál netrpělivouš, když vidím nějaký roční dítě, jak chodí, tak už chci to a pak budeme chtít zas dál a dál :grinning: Ale ty začátky jsou fakt takový divný, já měla hrozně blbej pocit z toho, že pro Honzíka nic neznamenám, že na mě nijak hezky nereaguje. Ale to je rozhodně čím dál lepší, teda ještě tak deset let, pak už bude jen hůř :grinning: Nebo možná děleno dvěma, 5 let :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
ale no tak já myslím, že to qspoň do těch 12ti tak bude :grinning: úplně vím co myslíš, že jsi pro Honzíka nic neznamenala.. teda že sis to myslela.. já se teď už chytám každéh stýbílka, že mě registruje.. :grinning: ale honzík myslím, už je úplně v pohodě v tomhle směru ne? a třeba ta puberta nebude tak hrozná :grinning: ikdyž jednou jsem seděla u těch sester v porodce akojila jsem a najednou mě napadlo, že jí za chvíli bude 16 let a bud emi nadávat :grinning: :sweat_smile: hrozná představa..
22. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky,
byla jsem pomáhat MM, takže jsme dorazili lehce před osmou a až teď se mi podařilo dát brouka spát. Ted on už byl v postýlce dýl, ale teď teprve SNAD pořádně usnul...
Tak, Pajdi, jak to teda vypadá? Páreček? Jdu to dohledat :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
A Mili?
22. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.