• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jééé, holčičky :dizzy_face: No to je krása :dizzy_face: Se kartářka pěkně sekla :grinning:
22. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
kay taky si myslím, že se Stelinka opradu usmívá, u Vojty to bylo podobné, počkej pár dní a uvidíš že to bude čím dál jasnější :wink:
puzzi Honzík je úžasný, on je takové šťastné dítě a kašli na řeči ostatních, Ty sama nejlíp víš jak Honzík co snáší a zvládá a každé dítě je jiné, Honzík třeba za pár týdnů nebo měsíců bude hodný a to hodné mimčo naopak...
jinak já rozhodně super matka nejsem :grinning:
dnes měl Vojta nějaký blbý večer, od 18 furt pobrekával, v náručí byl nespokojený, když jsem ho položila tak ještě víc, u jídla se vrtěl a nechtěl moc, nevěděla jsem vůbec co s ním. Nakonec jsem ho vykoupala a pak vypil ještě asi 80 mlíka a u toho usnul - asi byl nějaký přetažený, ale připadala jsem si pěkně neschopně, nevěděla jsem co s ním
holky je normální že mám v očích úpně červené popraskané žilky? jsem si toho všimla až dnes jak jsem stála s Vojtou u zrcadla, je to fakt hodně
22. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Kay, Honzík už je teď mamánek, to už dávno, si myslim tak ve 3 měsících, že už je ten pocit, že tě má dítě nejraději ze všech, dobrej. Si nedělej naděje, za 15 let nebudeš chtít vědět, co o tobě stela kámoškám vypráví :grinning:
Lao, dobrou noc přeju, ať Vítek hezky spí!
Rio, děkuju moc :slight_smile: Máš pravdu, řeči ostatních si tak moc nebrat. Super matka jsi, to tady psaly Kay i Anippe a ty by nekecaly :grinning:
Honzík má takovej večer jako dnes Vojtík často, už je to únava z celýho dne, to se nedá nic dělat jen to přežít, nosit, zabavovat, přežít, nosit, přežít :grinning:
P. má často červený oko, nevim z´čeho to je, ale asi k tomu má někdo sklony?
22. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jani, svetry zde: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15485817&tab=4
My máme loňskou kolekci, bylo tam jiné to háčkování... :slight_smile:
Takže, Pajdi, moooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
A, Mili, tobě vlastně taky, konečně bude posun kupředu :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
puzzi nejseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem holky kecají mě nevidí jak kolikrát nevím.... :grinning:
a přesně, kašli na ně, nejdůležitější je, že je Honzík spokojený a i když není, ono to přejde
kay Vojtík teď taky už jasně dává najevo že máma je pro něj nej a je to fakt krásný pocit, i když třeba m. to mrzí že u mě se vždycky Vojta nejlíp uklidní a že i když ho chová někdo jiný, pořád mě vyhledává očima a podobně
22. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
rio, nekecaly :grinning: to že někdy nevíš neznamená že nejsi super máma :dizzy_face:

holky jsme teď blbec přečetla nějaký článek, mělo to být bezpečnost kojenců a tam byly jenm krátké útržky jak které dítě umřelo, hlavně utonutím a nebo špatným uložením v postýlce nebo v posteli roidčů,. Mi je z toho úplně blbě.. už stelu k sobě do postele teda nevezmu... :confounded:

holky to musí být moc pěkný pocit.. :dizzy_face: je fakt, že u M. stela taky většinou po chvíli brečí a u mě pak přestane :dizzy_face: ale já bych raději kdyby i u něj byla spokojená.. Třeba M. od rio, ten si Vojtíka hned vzal a byli oba spokojení..

rio a co ti řekl ten doktor na tu bouličku? ty oči nevím, buď únava, nebo i zánět spojivek.. .-/
22. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
kay taky právě vždycky u m. spokojený není, ale chce to aby ho choval co nejvíc - ale anippe viděla, že když řve nemám na to nervy a vezmu mu ho a to bych taky neměla :sweat_smile:
hele takové věci nečti a hlavně prosím Tě si z toho neber to špatné, my teda Vojtu do postele bereme ráno a nějak si nemyslím že by se mu mělo něco stát - a to už se pěkně roztahuje :grinning: i v porodnici nám říkali, že není důvod se toho bát
na bouličku nic neříkal, že očkování bude k vůli tomu zadlouho, ptal se jen jak se mi to zdá - jestli se to teď zhoršuje a tak, ale mám počkat na tu kontrolu za měsíc na infekčním
22. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
rio, tak jsi mě trochu uklidnila, já ji dávám do postele taky jen ráno třeba v 6 nebo v 7 h.. a si říkám že nemám tak tvrdý spánek.. ale tam psali hlavně o udušení z důvodu otočení miminka na břicho hlavou do polštáře.. jednou s emi o tom i zdálo a nebyla jsme si jistá, jestli to byl sen nebo realita a do ted je to má noční můra.. tak no budu se to asi snažit odbourat.. já bych to nečetla, myslela jsme že to bude něco jako dávejte pozor na rohy, varnou konvici doejte do zadu na linku atp.. ale tam to bylo napsané dost děsně.. ani to nebudu tady psát. se omlouvám za to.
22. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
kay my si ho bereme už od narození, že by se otočil se nám nestalo - se ještě otočit na břicho neumí a to ani Stela ne...neboj, zalehnout ji nezalehneš, udělej jí místečko a spinkejte klidně obě...mě nejvíc štve jak se teď furt vrtí se nevyspím s ním :grinning:
22. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
no jo ale já ji dávám spát na bok.. :unamused: a mám docela měkký polštář.. tak ji aspoň budu dávat na záda a peřinou ji pbložím z boků.. o zalehnutí strach nemám, to vím, že neudělám.. spím v jedné pozici a vůbec se nejhebu když ji tu mám..
22. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Vlak se blíží ke stanici. Najednou vjede do pole, udělá pár kliček, pak se vrátí na koleje a dojede do stanice. Tam se strojvedoucího ptá přednosta: "Cos to proboha vyváděl?"

Strojvedoucí říká: "Co bys dělal, kdyby na kolejích ležela tvá tchýně?"

"Přejel bych ji!"

"No vidíš, a ta moje na poslední chvíli chtěla utéct."
22. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tati proč střílíš po babičce?

Pro někoho babička pro jiného tchýně.
22. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Pajdi, holčičky Ti moc přeju, to je nádhera, aspoň jednu, taky bych měla velkou radost :dizzy_face: A jestli to bude páreček, tím líp.

Millu: to je super, že už máš termín. Jinak s tím Gestem čumím jak puk, chodím na Prahu 6, ale když budu chtít znova otěhotnět, tak jsem měla chodit na Prahu 5, teď v tom mám hokej, kam teda chodit. Ale ty ultrazvuky moc nechápu, před IUI jsem byla třeba 4krát, jak rostou folikuly po Clostilu, to bych se skoro nedoplatila :frowning2: Zase já jsem s nima byla spokojená a Dr. Černýho mám ráda, hezky se mi s ním povídalo na těhu prohlídkách, tak mu asi zůstanu věrná a kdyby něco tak teprve pak udělám změnu.

Campi: Tak Lada možná tolik s váhou neutekla, já dám míry až v půlce července, to už bude mít 5,5měsíce, ale mám doma váhu a teď má M. asi 5800g. Ale není zase tak velká, asi jen 62 cm, takže právě některý oblečení má ještě 62. To je škoda, že nepůjdeš v pátek, chtěla sem Tě poznat.

M. už se taky otáčí na bříško na obě strany, je to nádhera a legrace jí pozorovat, někdy se urputně snaží a nejde to ještě tak snadno, začne se trošku srandovně vztekat a pak se třeba i vrátí úplně zpátky, je to kouzelný. No ale už jí budu muset víc hlídat :wink:

Dneska jsem si užila, byla jsem po půl roce na kosmetice a to dokonce v Asklepionu, měla jsem poukázku ještě z práce, trvalo to dvě hodiny a mám pleť jako M. prdelku :grinning: K tomu teda pár fleků po vymačkání čehosi, co našla na ksichtě, sand to do pátku zmizí :grinning: pozůstatek po hormonech je vidět na nose, pigmentový skvrny, ale naštěstí jen tam a skrejvám je make-upem, takže ani nejsou vidět.

Puzzi: video parádní, hlavně krásně a vtipně udělaný :dizzy_face:
23. čer 2009 v 01:04  • Odpověz
jdu spát, za chvíli vstává Gucci a přebírá štafetu :grinning: Nebo ještě Mila, to tu bude ale do šesti pauza.
23. čer 2009 v 01:05  • Odpověz
Bré ranko,
tak hodný chlapeček zůstal u nás doma a tudíž jednou usnul bez jediného kníknutí, no druhé usnutí bylo horší - trápily prdíky, ale jen co se jich zbavil a znova jsem ho přebalila, tak pár kníknutí a byl klid. Za to já blbec neuvážila situaci a šla spát až při prvním "nočním" krmením a mám za sebou tak 5,5 hodiny spánku. Takže jsem tuhá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 06:43  • Odpověz
Puzz teda sousedka fakt hustá říci o dítěti, že ji štve. Já bych řekla spíše o sobě, že mě štve má osoba, že nedokážu poznat proč ten chudáček řve jak protržený. Jinak když našemu malému teroristovi nic není, tak se povztekává 5 minut a pak buď usne sám a nebo stačí nahodit dudlíka, když mu něco je, tak pak je to vzteklej řev skoro od začátku - sotva nabere pořádně dech.
Kay, kecy o tom jak je Stela zabezpečená? Hm, dobrý. :angry: Já furt zase v práci poslouchala jak se máme, že nás má kdo podpořit a dát nám peníze, když je P. jedináček. Ale nechápaly, že se něčeho takového nedá zneužívat a hlavně by mi moje hrdost nedovolila jít a říkat dejte nám, my nemáme. P. zase tak málo nevydělává a člověk i tak musí umět trochu s penězi vyjít a nepočítat, že někdo dá. Ke všemu jeho rodiče zase tak moc nevydělávají.
23. čer 2009 v 06:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme se vyhrabali z pelechu-Vítek zase piští už od pěti... :grinning: Naštěstí to i při těchto zvukových projevech umím ještě zapíchnout :grinning:
23. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobre ranko,
Lao diky za odkaz, jsou moooc jezky urco objednam :wink:
Mili ted uz to proste vyjit musi, vis, co si myslim o Cernem..no uz to tady nebudem rozebirat :angry:
Puzzi teda sousedka je nejaka oprskla tohle ti rict. Kasli na ni, to ze ma stesti a ma hodne ditko neznamena, ze bude rozdavat takove chytre rady :angry:
Kay teda taky dobrej zazitek a ohrabavani Stely, to by me nadzvedlo!!!
Aaa Terkytka bude v patek mega kocka, nove vlasy, oblicej jako M. prdelku :wink:
23. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Lao, jestli on si Vítek nechce povídat a ty místo toho chrníš. :grinning: :sweat_smile:
23. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
bréééé rááánko
23. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Mel, chtít může :grinning: No a stejně si nakonec povídá, ale sám se sebou :grinning:
23. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
lao, jo to si Luky taky povídá a když se mu po nějaké době nezačnu věnovat tak zvýší tóninu, moje věnovaní jeho osobnosti ho baví cca dalších 5 minut a pak spustí řev z nudy. :sweat_smile: Nic, dokud to mrně spí, tak jdu žehlit. :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Jo, Puzzi, na sousedku hoď bobek. Prostě Honzík vyžaduje tvou pozornost. No a v noci ho nechat bez mlíka a dudlíku je pěkná kravina...
23. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Pajdi: ještě jednou obrovská gratulace a je super, že už nemusíš jen ležet, ale i tak hodně odpočívej :wink:
Mili: už jsme tu to psaly, ale je super, že je to tak rychlé a budeš vědět co a jak :wink:
puzzi: ta kámoška je koza no, ale víš jak, jestli to bere podle svojeho dítěte, ta se ti snaží "poradit", ale nechápe, že každé dítě je jiné, tak to pak vyzní dost blbě
ježíííš to video je super :grinning: :grinning: :grinning:
kay: vtipy dobrý :grinning:
terky: díky díky za štafetu, naštěstí nemám doma PC, jinak byste mě tu měly jedna básen od 4 :grinning:
23. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Asi bych radši měla spát, začala jsem žehlit s nezapnutou žehličkou!!!!!!!!!!!! :confused:
23. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
popis z práce dodám jen co se načančááám...teda napapám :grinning:
23. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
tak hotovo, takže....oznamování proběhlo asi takto:

šéf: tak a mám pro vás novinu...vypadá to, že tu káru už nebudeme táhnout sami (to je takový náš kancelářský obrat :grinning: ), ale že budeme mít za chvíli dalšího pomocníka, akorát to nebude hned, páč bude ještě hodně malý
a všichni: jéé Hubís (šéfův syn) bude mít sourozence
šéf: no Hubís nebude mít sourozence
já: ale vypadá to, že bude mít brzy kamaráda...malého Guccíka (to jsem opravila pro vás :grinning:)
a všichni ???????????????????????????????????????????????????????
první se vzpamatovala jedna kolegyně, tak hned cože, ty jsi těhotná, tak mi gratulovala, čučela na břicho, pak mi gratulovala další kolegyně, panské osazenstvo stáli jak opaření, nic neříkali, šéf je pak okřikl, že mi snad taky popřejou, tak pak přišel jeden kolega, že teda hodně štěstí a co jako budeme dělat :grinning: ...druhý kolega se vzpamatoval asi po 10minutách a taky mi teda popřál

pak všichni chlapi seděli na gauči s panákem a nic neříkali, vypadá to, že to konečně došlo i šéfovi, takže bude ještě veselo :grinning:
23. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: .
Mili- to víš, že to tentokrát povede k dobrému konci :wink: . 100% to bude dobré a pak za pár měsíců budeš hlásit // :dizzy_face: . Ta mrcha při operaci bude nepříjemná, jak Tě povezou na sál, ale pak už Ti to může být jedno, už budeš spát, tak ať si tam nějak poradí. Však oni jsou na krvácení zvyklí. A když pojedeš na sál, tak Ti dají mezi nohy takovou tu jejich vložku, takže v pohodě :wink:. Neboj, bude to ok. Jo a 7.7. máme s H. výročí svatby :wink:.
Puzzi- děkuji :wink:. Ta kamarádka musí být úplně blbá, ne? To máš jako Honzíka nechat celou noc plakat? :angry:
Kay- taky děkuju, myslím si, že se Stelinka už pomalinku začíná usmívá :wink:.
Puzzi- video super :grinning:.
Rio- popraskané žilky očích jsou z únavy!! Mamino, měla by sis trochu odpočinout.
Kay- dobrý vtipy :grinning:.
Terky- super, že sis tak hezky užila kosmetiku :wink:.
Lao- ten svetřík je úúúúžasný, asi si ho objednám. Žádný nemám a už včera když bylo chladno, jsem si neměla co obléct. Jen je teda dost drahý :confounded:.
Guci- Ti chlapi jsou ale blbí :grinning:, ale myslím si, že všichni měli obrovskou radost :wink:.
Holky nebojte, to bych si nelajzla, že bych furt někde cárala a neodpočívala. Celý den, co je H. v práci budu ležet, max. večer si na chvíli někam zajdeme. Na večeři nebo do obchodu nakupovat pro mimišky :wink:. Zítra má H. svátek, ale to bude zase celý den v Praze, tak si asi ve čtvrtek zajdeme na nějakou dobrou večeři. Dneska nemůžeme, protože se po třech měsících objednala tchýně, že dneska přijde na návštěvu. Má dneska totiž svátek :angry: .
A musím se pochlubit :grinning: ,včera H. koupil krásnou velkou komodu pro děti- zatím ještě děti, kdyby to druhé byl náhodou ještě kluk :grinning: a babi po kontrole deník pro naše dvojčátka. Je nádherný. :dizzy_face:
23. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Jé a ještě jsem vám chtěla napsat, co mě a H. včera fakt u dr. dostalo. Minule jsem ji tak pomlouvala, tak ji teď musím zase pochválit. Když mi dodělala ten UZ, tak mi utřela břicho a pak mě po něm asi pět minut hladila a vysvětlovala nám při tom ještě nějaké věci. Přišlo mi to hrozně krásný, jako by se s nimi seznamovala, když je pak bude rodit :dizzy_face: . Ještě teď když si na to vzpomenu, tak mám moc krásný pocit. Bylo to takové mateřské, dokonce i H. to dojalo :sweat_smile: .
23. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Pajdi :dizzy_face: a už jste vybírali jména?
23. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.