• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi: já jsem ti psala, že byla tenkrát dr. ve stresu, měla před dovolenou, kupu práce :wink:
23. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Gucci no tak oznamovani huste :wink: Ti chlapi jsou prdlousi :wink: Ale reakci, CO BUDEME DELAT jsem taky slysela asi 10x :slight_smile: Pak uz jsem odpovidala, ze je mi to jedno, co budou delat :wink:
Pajdi jeee to je krasne od dr., ted to teda hooodne vylepsila. Mozna si to sama uvedomila, ze trochu prestrelila...
Jsem si ted predstavila, ze by me Darebak hladil takhle po brichu..to bych asi nedala :wink:
Milu je asi na tech predoperacnich, ty se to nakupilo!
23. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Pajdi tobe se ty svetriky zdaji drahe? Ja na podobny koukala o vikendu a ten stal 989 Kc, takze tohle je za babku :fearful:
23. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
svetříky hezký, ale na mě trochu přeplac
23. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Pajdi, téda, to mě Dr šokovala :confused: :slight_smile:
Gucci, oznámení těhu byl mazec :grinning:
23. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Aaa Guccik neni na krajky :wink:

Ted se mi povedla dobra vec, jsem se objednavala na imunologii a sestricka mi rika, mam tady termin dneska v 11:30, muzete a ja jooo muzu :wink: Jinak se ceka tak 2 mesice :wink:
23. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
jani: tak to je dobrý, my když tam šli poprvé, tak jsem taky dostala šílený termín, ale pak jsem si tam co tři dny volala a taky se jim tam uvolnilo místo, tak jsme šli dřív
23. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Guci- asi fakt jo, hold toho měla hodně. Jsme se včera spolu na přivítanou pěkně podržkovaly a pak byla super :grinning: . Ona za mnou na UZ přišla s tím, tož kde mám tu moji Pavlušku, já už ji neviděla ani nepamatuju. To je prenatální péče. A já na ni no sedm týdnů jste na mě kašlala :grinning: . A ona , jak já, Ty ses někde furt válela po nemocnici a já na ni, že to teda ne, že v nemocnici jsem byla jen týden a mimo poradnu a že to ona si furt někde cárá a jezdí po dovolených :grinning: . No nasmály jsme se a pak mi slibovala, že už mě nebude zanedbávat. :wink:
Jani- no mě to přijde dost, ale asi proto, že už na dvojky škudlíme každou korunu, tak je mi líto utrácet za mě :unamused: .
23. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Jani- tak to je super :wink: .
23. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Gucci to neni imuino v Podoli, ale na Budejarne, ale cekacky jsou tam podobne...
Pajdi no jo, ale preci v necem musis chodit :wink: A ma tam i pekne sukne a svetriky bez krajek :wink:
23. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
jééééééééééééé švetřík s mašlííííííííííííííííííííííííííí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17101928&tab=10
já miluju mašle :sunglasses:
23. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Jani objednáváš si ten svetřík s krajkou? že bcyh se přidala se svetříkem s mašlí a šábnem se o poštovné :wink:
23. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Gucci urco objednam a postovne napul, super!
23. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
akorát přemýšlím o té univerzální velikosti, páč na podzim a zimu už budu jak velryba a ta baba ne obrázku je všechno je ne velryba, tak jestli mi vůbec bude
23. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Gucci ono se to natahne
23. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
no břicho ani neřeším, ale co přes prsa a ruce?
23. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
No ja s prsama problem nemam :wink: Ale je to s lycrou, takze to bude hodne natahovaci :wink:
23. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
hele, počkám až tu budou nějaké těhule a vyjádří se k tomu
vydržíš?
23. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
to vis ze vydrzim, zas ho nepotrebuju zitra, jeste se vejdu do normos svetru :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Dobré ráno, dnes šou o půlnoci, otočky, pak začal brečet, P. zkoušel asi 10 minut chovat, řev, moje nervy, já nasraná v posteli, proč už ho nepřinese na mlíko, ale jít jsem tam nechtěla, páč bych řekla asi něco hodně hnusnýho a taky jsem byla rozespalá a nemohla jsem vstát :sweat_smile: Nakonec mlíko, ale zase řev, tak jsme ho přebalili, koukal, P. říká, že ten spát nebude, že ho uhoupe. Já že je to kravina, ať ho dá do postýlky a uvidíme. Dal ho do postýlky a do 4 hodin byl absolutní klid bez nahození, takže jako fakt nechápu. Honzík celkem vypadal hladově, když pil, nebo si zase jako už 150x myslíme že zuby, nad ránem nahození po hodine jako obvykle a v půl sedmý vstávačka. P. mi tvrdí, že v noci je mlíko blbost, že to nepotřebuje, že ho trápí něco jinýho, no to vim taky, ale jedině mlíko ho uklidní, já jsem vždycky tak nasraná, jak to furt zkouší ho houpat a nic z toho.
Gucci, super oznamování, šéf je vtipálek :grinning:
Pajdi, to muselo bejt hezký hlazení břicha u dr., já bych asi byla z toho nesvá, ale bůhví, když to ´působilo tak hezky, tak to asi bylo hezký :slight_smile:
Jo, Pajdi, 90% klid místo 100%ního je bezva, že můžeš občas vyjet někam nakupovat pro dvojky. Jasně, odpočívat co nejvíc, ale nemusíš se bát výjimečně někam jet.
Mel, jj, mě taky štvu já, když Honzík řve, nebo spíš mě štve ta situace, Honzík ne. Sousedka to ale tak blbě nemyslí, holt to vždy nějak řekne, ale mrzí mě to. Si myslim, že když matce dítě vyvádí v kočáru, že není vhodná reakce sousedky "Tyjo, mě by to sralo". že spíš bych buď mlčela a nebo projevila účast a že mi to neva a jestli chce jet rychlejš nebo jinam, nevim. Spíš prostě neříkat nic.
Steffi, imuno super dneska :grinning:
Pajdi, tak to je dost dobrý, že s doktorkou můžeš takhle vtipkovat :grinning:
Honzík ještě spí, potom jedeme ke Campi, tak přeju všem hezkej den.
23. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
jani, prosím tě, mohla bys mi tak cca popsat, co přes den jíš a kdy asi?
23. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Gucci tak v pul sedme snidane a to vetsinou nejaka buchta a jogurt, tak kolem pul desate svaca-chleba nebo houska se syrem, v pul dvanacte obed, kolem druhe svaca-ovoce nebo zelenina a v pul pate veca-chleba s necim, no a pak jeste dobrutky vecer k telce :wink:
23. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
hm to máš dobrý, já samotné ovoce nebo zeleninu nedám :unamused:
já mám v 7 pár piškotů, po 8 snídaně (pečivo s něčím), 10 sváča (druhé pečivo s něčím nebo bebe šušu), 12 oběd, 15 sváča (pečivo s něčím), 18 véča
23. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Tak to ses na tom podobne :wink:
Ja ovoce davam v poho, vcera jsem snedla ctvrtku melounu :wink:
23. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
jj meloun ještě jde, ale já měla včera večer půl jabka a bylo mi dost blbě
já mám právě pocit, že už mi to nestačí, že mám furt hlad :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Gucci tak ja jabka normalne nejim..ted jim meloun, jahody, broskve a vsechno ok.
Tak to mi to staci :wink:
23. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
tak a ted jsem někomu sežrala kousek dortu ze včerejška :sunglasses:
23. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
jo ženy, na jak dlouho to v ten pátek cca vidíte?
23. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Gucci oni te nebudou mit radi :wink:
Gucci to je tezke rict, ale co si tak pamatuju, tak nase srazy na 5 hodin uplne v pohode :wink:
23. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
takže, když tam budete od tří, tak to vidím tak max do sedmi ne?
já tam zase mega dlouho asi nebudu, pak sedám na metro a jedu na rajskou a fičíme do PCE
23. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.