• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
joooooooooooo, hlásím, že jsme včera neveverkovali :grinning: :grinning: :grinning:
pG je nemocen, rýmička
23. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Gucci no tak nejak, hlavne ony holky s malyma nebudou tak dlouho...
A pG nevi, ze nejlepsi je vypotit se na cizim tele :wink:
23. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
to samo ví, ale on se bojí, abych to nechytla
ale zase kdyby byl chytrý, tak mě nakazí a já bych pak musela být doma jak chce :grinning:
23. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
gucci, teda manžel tak těžce nemocen??? No to je hrozný, doufám že vaříš čajíčky a v noci pořádně přikrýváš!!! :sweat_smile:
Jé na Rajskou pofrčíš, tak to až pojedeš ze srazu ty, tak pojedu taky, aspoň štreku na Vysočinu nepojedu sama. :dizzy_face:
23. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
ahojky holky.
Nestíhám vás dočíst, teď jsem přišla od obvodní a z EKG.Až budu mít volnějí, tak písnu.
23. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
mel: no tak super, aspon ti pomůžu s Lukym :wink:
ahoj MIli
23. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Gucci ted uz ti rymicka neuskodi, ale je to opruz, to je fakt :wink:
Mili ahoj, pekne pracuj a pak dej vedet, co a jak...
23. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
gucci, no spíše budeme doufat, že se celou cestu nebudeme tvářit jako že k nám ten kočár nepatří. :grinning: :dizzy_face: Ale pomoc určo beru, jsem zvědavá co bude Luky říkat na metro. Autobus už vím - udrncá k dokonale. :dizzy_face:
23. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Puzzi- ona už má kolem 6oti let, takže to od ní bylo fakt takové mateřské. :wink:
Guci- neboj, já taky do toho 15tt nemohla ani ovoce ani zeleninu a teď už v poho :wink: .
Mě se líbí i tenhle, asi si ho přece jenom objednám: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15486762&tab=12
23. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
tjo tak já asi fakt budu muset začít nosit ty těhu kalhoty
ted tu sedím jen s rozepnutým knoflíkem a říkám si, že mě hrozně bolí břicho dneska, pak mě napadlo se rozepnout úplně a pohoda, nebolí nic
23. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Pajdi: ta tvoje dr. už má 60? já mám takovou mladou :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Guci- ty jo, nestahuj tak gučátko! I ty jedna macecho.
Jj, ona už je stará, ale když není unavená, tak je super. Šla jsem k ní právě proto, že je tady vyhlášená jako jedna z nejlepších lékařek s velkou praxí. Ale včera mi říkala, že už chce pomalu končit a předat praxi dceři :frowning2: .
23. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Pajdi a co ty jména? řešiili jste to už nějak?
23. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Jj, dvě holky jsou jasné. Eliška Gabriela a asi Magdalénka Marie nebo Rozálie Marie. :wink:
23. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Kliky nemáme žádného :grinning: , to se neshodneme.
23. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
kliky- kluky :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
dáváte dvě jména jo?
23. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Jj, moc se nám to líbí :slight_smile: .
A co Ty, už něco máte?
23. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
nemáme :grinning:
23. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
a ty druhé jména mají nějaký význam? je to po někom z rodiny nebo se vám to jen líbí?
23. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Pajdi, hezký jména :dizzy_face: A svetr kup, neváhej :dizzy_face: :wink:
23. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ty druhé jména mají křesťanský význam :wink: . Chceme křtiny v kostele.
Holky já si objednala ten svetr, ale napsali mi, věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce, jste 66 zájemce :frowning2: .
23. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
pajdi: aháá
tjo 66 v pořadí, a to jo Janča chtěla taky
23. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Aaa tak koukam, ze svetrik nebude :wink: No nevadi..
Jsem zpet od dr., zitra nebo pozitri musim na odbery, to zas bude masakr. Ale potesila me, ze ty moje autoprotilatky nemohou ublizit mimcu, jelikoz neprojdou placentou, jupiii. Ale ze to zkontroluje a preda me nejake imunolozce do Podoli, at si me hlida...
23. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Pajdi moc pekna jmena...
23. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jani, tak super. V Podolí tě ohlídají.
Pajdi jména moc hezká a řeknu ti málokdy se vidí, že nechávají rodiče křít děti. ALe je to hezký :slight_smile: .
Pak nevím co jste psali...to nestíhám zpětně dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak u doktorky, vzali mi 7 zkumavek krve,zítra donesu moč, byla jsem na EKG a 1.7. jdu k ní na výsledky a aby mi napsala předoperační zprávu.No a zítra jdu ještě na tu chirurgii.
Jinak mě chce ta obvodní ještě poslat po operaci raději na kontrolu štítné žlázy, prý ať máme jistotu, že než půjdu na IVF je vše ok. Docela jsem koukala jak je pečlivá a to jsem u ní byla poprvé v životě.
23. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Mili: to je dobře s tou štítnou žlázou :wink:
23. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Mili tak to je super, ze je takhle pecliva. No ty budes proklepnuta, ze to pak musi klapnout :wink:
Posli mi prosim do IP kontakt na tu dr., L. porad nema obvodacku, tak ze by se tam prihlasil, pokud jeste bere nove pacienty..dekuji :wink:
23. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jani, bohužel tě zklamu, mě vzala jen díky tomu, že k ní chodí Honza a rodinné příslušníky prý bere, jinak ne. Ale kontakt ti dám, ale až doma, má ho Honza :sweat_smile: .A můžete to zkusit, třeba se nějaké místo uvolnilo.
:wink:
23. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky, nemám šanci dočíst... Co je od soboty novýho?
Včera měl D. dovču, tak jsme byli na výletě. A teď jsem byla s M. zase na rehabilitaci.
23. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.