• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mel ahoj :slight_smile: přeji hodně zdravíčka tobě i Lukymu, hlavně se dej brzo dohromady, musela to být fuška :fearful:
19. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tet, ty vole to by si hlásit měla, že bliješ :astonished: . Vždyť to třeba není v pořádku nebo já nevím, třeba asi i je, ale vědět by to měli.

Ahooooj Mel, tak už se těším na popis týdenního porodu :sweat_smile: .To asi nebude mrk frk porod jakej měla Kay. :grinning:
Tý jo a to tě pustili čéče brzo domů po CŘ :confused: .
19. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
holky ted ctu homeopatika
Sepia officinalis 9CH
při nepotlačitelné ranní nevolnosti, zvracení pojídle, přecitlivělosti na zápach jídla, chuti na kyselé pokrmy a averzi k mléku..
tak tehule koukejte si to koupit a schvalne jestli to funguje..je to stejnej vyrobce jako mam komunistu

je mel ty jsi uz doma to byl teda fofr a co jak se citis maminoooooo
19. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tek, počkej, O. nemá rodnej list? Pokud jo, tak to stačí...
Anip, nejsi znovu těhotná?? :grinning: Ta nutela s pivem mě dorazila... :confounded:
Tetes, Ty jsi nehlásila, že zvracíš????
Mel, ahoooj! Ty už jsi doma? :confused: Tak povídej!!!
19. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
no ma ale ma ho v horovicih ..to neva????
mel ja chcu taky slyset proc nakonec ten cisar a tak
19. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
mel vítej doma a na koníkovi, moc blahopřeji k Lukáškovi a těším se na fotky a popis porodu :slight_smile:
Anipp jako by to ty děti dělali schválně, co? :grinning: nám se taky naposledy pokadil těsně než jsem šla k doktorce do ordinace :slight_smile:
já jsem dnes byla taky u kadeřnice - fotku mám v albu 2 :slight_smile:
dnes je Vojtík nějaký unavený a spavý a teď naposledy vyblinkal všechno mlíko, jinak se ale usmívá, nepláče, tak nevím...mám to nějak řešit nebo mám počkat?
19. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
teda jako ze ho mam ja ale ma ho vystavenej v horovicich
19. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
rio pockej pokud nema hlad tak na toprd...me taky oliver obcas vyblindi cele jedno jidlo ..ale pak je spokojenej a vydrzi az do dalsiho
jo jinak jaky mate intervaly? nam se to ustaluje na 3hod - 4hod pres den a v noci 6hod.
tetes ja bych blinakni taky asi hlasila
19. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
moje dr. tam stejně není a teplotu nemá, ale je nezvykle klidný a unavený
no přes den co 3-4 a v noci tak co 4 max. 5 ale to když usne večer tak pak, k rná i po 2 chce
19. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Teri- myslím si, že by jsi to měla určitě říct!! Jak jsem byla tenkrát na té pohotovosti s tím močákem, tak si mě tam chtěli nechat právě proto, že bliju. Ten doktor říkal, že kdybych zvracela jen občas, že to nevadí, ale pokud budu zvracet každý den, tak je to blbé a musí se to řešit. A navíc Ty už jsi ve 30tt. Já pořád doufám, že se to u mě zlepší a mám pocit, že od soboty už je mi líp. Včera jsem sice zase zvracela, ale dneska zatím ne. A myslím si, že pokud Míša přibral o 100g míň, že to není moc, že by to nemělo vadit, ale může to souviset i s tím Tvým neustálým zvracením. Určitě to řekni.
Teksas- nefunguje, už baštím šesté balení sephie a nic :angry: .
Mel- vítej, už se na fotečky a popis moooooc těším.
19. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
no tak to je taky bajo vid?
me to takhle vyhovuje deska teda spal 6,5hod a ja mela zase prsa jako kamen ....tak jsem odstrikala 125ml a jeste mu zbylo dost na papku :slight_smile:))
19. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
joo a jeste nevim jak budu krmmit na verejnosti pc u nas je kojeni ritual..mliko mi totiz strika z prsou a von to nestiha jist takze jsem cela oblemcanaod mlika ..a musim si davat pod sebe a pod nej plinu...haha tak to fakt nevim
19. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
kurna tak je na rit pajdi ....tak nic
19. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Evi nechápu co je na případném těhu zrovna tobě k smíchu! ježííš já si snad půjdu koupit test, vždyt si dáváme takovýho majzla a ke všemu by to byl skoro zázrak kvůlivá těm všem problémům co máme:fearful:

rio příjemná změna, sluší Ti to :slight_smile: zatím bych neřešila jedno vyblinkaný jídlo, jí často, tak uvidíš jak dál...

tetes připojuji se, nahlas to blití !
19. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahoj holky,
tak doktor super, jako malá jsem ho nesnášela, ale te´d byl fakt dobrej.. malá je prý krásný zdravý a spokojený dítě.. mám se vykašlat na 3hod intervaly a nechat ji spát jak chce, max 4 hodiny.. přes noc jak bude chtít..

jinak mám dotaz, hele já mám hrznej pocit že ji jako zanedbávám, když ji jen řebalím, nakojím, položím a odejdu aby usnula.. (když neusnem tak samozřejmě přijdu) a pak zase za 3 hodiny to stejné.. Nemá se s těma miminkama ještě třeba něco dělat? Já ji zase nechci vyčerpávat nebo tahat, když má nabírat ta kila, ale mám z toho divnej pocit no.. co vy na to?

meliku, gratulace a vítej :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
kay to máš dobré, že Ti tak usne, Vojta brzy usínal hlavně v náručí, takže u něho to bylo jasné, péče měl až dost - s tak malým miminkem nic dělat nemusíš, pochovat, nakrmit a nechat spinkat, to je nejdůleitější
Anippe díky :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Tek, ale vyzvedávali jste si ho na matrice v Pze, ne?!
Já mám s kojením na veřejnosti taky problém. :unamused:
Rio, taky bych počkala. Pokud vypadá V. spokojeně, tak bych to zatím neřešila.
Anip, tak pardon! :zipper_mouth: :wink:
Kay, super, že u dr. OK. Já na to neumím odpovědět, prot. s takhle malinkým miminkem nemám zkušenost... Pokud spí, tak ji asi nech spát, jak potřebuje...
19. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak zatím pa pa, my jdeme na vaničky. :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
kay bud ráda že Stelinka nemá žádné trápení a jen papá a spokojeně spinká, tak hezky přibírá :wink: však počkej měsíc, dva a to už bude o něčem jiném.A ty seš pár dní po porodu, tak odpočívej.
19. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
holky nestíhám, makám
zítra fa
19. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Takže, všichni víte, že jsme jeli pro výsledky krve na Bulovku. Přijeli jsme tam, já šla čekat na porodní sál na výsledky a manža čekal venku. Po chvíli přišel pan doktor s tím, že výsledky krve jsou špatné a jestli tu mám věci, tak si mě tu rovnou nechají - jsem v termínu, není co řešit. Takže jsem vylezla ven a P. poslala pro tašku, která od soboty byla v autě.
Následovalo přijetí do nemocnice a zátěžový test na Oxytocin - skoro 1,5 monitoru, jsem myslela, že mi upadnou záda.
V úterý první pokus o vyvolání porodu - tableta, jedna injekce a kapičky. Výsledek - slabší kontrakce od cca 2 hodin do pěti.
Ve středu druhý pokus - tableta, dvě injkece a kapičky. Výsledek - 8 hodin kontrakcí i dost silných. Od cca jedné do devíti. Výsledek, těch dvou dnů, že byl o něco kratší čípek cca 1 cm a o něco měkčí. . .
Ve čtvrtek třetí pokus - kontrakce už od cca 10ti hodin, v půl druhé či nějak tak odeslání na sál - holení kolem hráze, klistýr. V půl čtvrté přichází manža a já jsem otevřená na cca 3 cm a násilím protržená plodovka a pro velké křížové bolesti mi je kolem půl páté nasazen epidurál. Do cca půl jedné v noci doba otevírací, kdy i epidurál na moje záda přestal zabírat a měla jsem úžasný tlak na konečník. V půl jedné povolán přimář, který rozhodl o císařském řezu - nejsem schopná malého porodit (druhý den jsem se dozvěděla, že se točil na stydké sponě). Během pěti minut však nikde ani noha, žádný doktor - žádná sestra. Teď děkuji Bohu, že tam manžel byl, jinak bych se asi zbláznila. Byl mi sice vysazen Oxytocin, ale kontrakce nadále byly a já nesměla tlačit!!!! Důvod zmizení doktorů i sester byl, že nastal akutní císař ve 34tt, kdy nožička dítěte putovala z matky. . . Takže můj císař totálně odložen o cca 1,5 hodiny. Manžovi se až po dost dlouhé době podařilo sehnat sestru a té potom nějakou doktorku, která mi nasadila lék na ukončení kontrakcí. Byla jsem dooholena a byly mi zafačovány nohy.
V jednu chvíli jsem toho měla fakt dost, hlavně po těch xdnech vyvolávání, kdy jsem se ani pořádně nevyspala. . . Ale docela jsem fakt pozapoměla, zatím co manža odmítá druhé dítě, ale já ho časem zmáknu. :grinning: :grinning:
Fotos dodány. . .
19. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Mel no porod sis teda uzila, ale Luky je krasny, tak to urco stalo za to. Jeste jednou velka gratulace :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
nové fotky v albu :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
mel porod blbý ale lukášek krásný :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Rio Vojtisek se nadherne rehta, je videt, ze se z nej stava spokojenejsi mimco :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Rio - Vojtíšek je řechtadlo, těším se až ten náš se taky bude řechtat, dneska má nějaký spací den, ani moc toho od půl desáté nesnědl.
19. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Mel bud rada, ze spinka, aspon si taky odpocines...
19. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Jani, ráda jsem. V noci jen měl hysterický záchvat, od třičtvrtě na dvě do čtvrt na tři - sotva začalo pršet, tak za chvíli přestal. Tak říkám, že je vyvolávač deště. :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
Ty jo, tak to musela byt radost :slight_smile: Asi se mu dest nelibi :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
mel porod teda fakt horor :confounded: ale že máš chut do dalšího mimča je obdivuhodné :sweat_smile: nedivím se maželovi, že má strach z dalšího, musel mít o vás oba děsnej strach!Těm doktorům bych dala do zubů,že takhle všichni zmizli, :angry: Lukášek je ale krásnej!
19. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.