• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj,
absolutně nestíhám dočítat jen jsem si všimla že už se ví co čeká Pajda tak jsem to dohledala a móóóc gratuluju a jsem ráda že jsem se trefila s tipem :wink:
My máme doma taťku tak si ho užíváme ale od zítřka zase sami tak snad něco dočtu ale když Mili udělá souhrn důležitých věcí budu vděčná :dizzy_face: :wink:
23. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jé, Pajdi, Ty budeš mít dvě holčičky?!?! :dizzy_face: Moooc gratuluju!!!!!!
Teď jsem četla, že Mili už jde za 14 dní na operaci. To jsem moc ráda, že to jde tak rychle!
23. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
No holky..sama pořádně nevím:
Pajda čeká dvě holčičky
Já jdu 6.7. do nemocnice do Podolí na operaci
Tetes má novou hlavu...jakože vlasy :grinning:
Jana má už v práci za sebe náhradu
Gucci už oznámila v práci že je těhu a všichni z toho byli paf :grinning:

pak už nevím..já taky moc nestíhám dočíst :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
já číst stíhám, ale vůůůbec nic si nepamatuju
23. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahoj kočeny,
tak já tu nadhodím ten svetr a smetanu slízne Laola :grinning: jo, ve skutečnosti není tak "krajkovej", je vkusnej a elegantní.
Pajdi, to je moc fajn, že byla tentokrát doktorka příjemná. Já bych z hlazení břicha byla dost nérvozní,ale vy máte asi moc hezký vztah.
Steff:to je fajtn s tou imuno.....
Mel:lepší žehličku nezapnout,než zapomenout vypnout, což se běžně stává P., ale třeba i na celý den....
Jinak u nás na srpnovkách snad 5 holek nechají mimča křtít, až sem se divila kolik jich je....
Dneska v šest ráno jsem asi přišla o nohu,nebo já nevím.Strašně mi bolí podbříšek,ale takovou bolest jsem snad ještě v životě nezažila a neovládám nohu. Prostě jí nedokážu přitáhnout,jakmile se tam napne nějaký sval,tak bych se bolestí počůrala jak začne bolet to břicho.Nedokážu si obléct ponožku, pomalu se neutřu na záchodě,takže vážně paráda. Od rána jenom ležím a bohužel to bolí i v leže.Z čeho přesně to je netuším. Buď Kačka klesla hlavou moc nízko a dráždí tam nervy (páč mi bolí jenom pravá strana),nebo tam mám natažený nějaký úpon....vyšetřoval mě dr. i jestli to není slepák,ale to nevypadá. Takže paráda, bolestí tu brečím,ale stejně to nikam nevede. Doufám,že to do zítra přejde,když ne tak je budu klidně prosit na kolenou,aby už tomu udělali konec, tohle prostě nedám
:pensive:
23. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jo, Lao už kolegyně nějak reagovala na včerejší mail?
23. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jé Tetesinko to mě mrzí, že tě takhle trápí bolest. Snad to přejde, chápu, že v takovém případě by jsi chtěla ukončení těhu. Soucítím s Tebou. :pensive: A fakt moc držm palečky ať to přejde a můžeš nechat prďolky chvilku dopéct, ikdyž teď už jsi i tak skoro za vodou. :confused:
23. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jo doplatila jsem úvěr ze stavebního spoření, preventivně jsem tam 5 dní po poslání 64 tisíc volala zda je úvěr skutečně doplacen, abych mohla zrušit trvalý příkaz. A co mě teda dostalo, že už to věděli, ale potvrzení o doplacení mi přijde do měsíce!!! Nechápu proč to trvá tak dlouho. A když jsem volala předtím, abych věděla kolik poslat, tak po mě pomalu chtěli číslo bot, když jsem zjišťovala zda je doplaceno, tak stačilo číslo smlouvy. Fakt občas je vše mimo mé chápání. :astonished:
23. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
tetes: to mě mrzí s tou bolestí, už to nějak vydrž holka :wink:
jj taky jsem se chtěla zeptat Lao, co ta kolegyně
mel: no to víš, když máš něco udělat ty, tak to chcou rychle, ale sami mají na všechno xměsíční lhůty
23. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tetesko teda ty taky nemuzes mit den klidu. Ja uz byt dr. tak rozhodnu o ukonceni, uz bych nezvladala se na tebe koukat, jak porad trpis bolesti, chjoo..
A jeden specialni dik za svetriky pro tebe :wink:
23. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Tetes, chuděro malá...to je mi líto a je to teda divný. No snad to do zítra přejde a dvojky se u tebe ještě dopečou.
Mel, to tak je vždycky.Když máš stavební spoření, tak musíš platit každej měsíc přesně a jakmile ti to skončí, tak jim vyplacení peněz trvá 3 měsíce :angry: .To taky nechápu...prostě si to držej dlouho a hezky jim ještě přiskakujou úroky.
Holky mě dneska přijde jak když to mám dostat..doufám že ne, potřebuju to tak za týden ke konci...to bych se z toho potentočkovala..to by asi tu operaci odložili :unamused: .
23. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Tetes to mě mrzí, že Tě to tak bolí a navíc se neví z čeho, snad to přejde - a nemůžou Ti dát něco na bolest? Držím pěsti ať je to lepší a mimča ještě můžou zůstat v bříšku aspoň dva týdny :wink:
mel manžovi se stalo něco podobného, když jim o nic nejde, času mají dost :angry:
my jsme byli dnes na ortopedii s kyčlema, je to ok jen ještě nemáme dozrálé jadýrka a tak další kontrola za 6 týdnů
a znovu koukal na ty špatné prsty a na noc mu na ně budeme dávat dlahy, aby nezakrněly, jak on je má pořád ohlé a pak se uvidí za těch 6 týdnů co dál
23. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Rio, teda snad to bude mít Vojtíšek s těma prstíkama dobrý, taky nemáš chvilku klidu co.
Mě u toho úvěru štve, že kdybych nezaplatila spořitelně splátku včas, tak hned budou urgovat mé ručitele, ale když mají poslat jeden pitomej papír - hotovo, zaplaceno tak jim to trvá. A o vyplacení stavebního spoření ani nemluvím, když mi ho měli vyplatit tak buď okamžitě s poplatkem půl procenta a nebo čekat tři měsíce. No bordel. . . :angry:
23. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Teri- bobku, to je mi hrozně líto :cry: , kéž by to brzy přešlo. Ale nakonec Kačenka i Míša už mají pěkné váhy, takže by to vůbec nevadilo a Ty by sis už oddychla.
Miluš nestraš!
Rio- vy taky pořád něco máte. Chudák Vojtíšek, ale snad dlahy pomůžou :wink: .
23. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
holky já to balím
nasral mě pG, tak očekávám domácí žehlení :grinning:

fáfáfá
23. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Tak jsem zpět z obchodu, zas litr v prdeli :grinning:
Na oběd si dal Víťula brokolici, chutnala mu :slight_smile:
Pajdi, oni ti ten svetr určitě objednají, počkej, až ti napíše přímo ten prodejce, to byla určitě jen nějaká automatická odpověď.
Tetes, zatím žádná odezva od můry :angry: Tyjo, s bolestí je to hrůza :frowning2: :frowning2: No máš to všechno dvakrát takové... Neboj, už se ti to krátí, brzo budou mrňousi venku a tobě se uleví :dizzy_face:
23. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Lao super že Vítkovi tak chutná, ten bude zdravý :slight_smile:
Vojtík má fakt něco pořád, ale on je strašně pohodový u doktorů, směje se na ně, nebojí se...uvidíme jak se bude tvářit na ty dlahy...
a s tím jídlem je to fakt šílené, vypije trošku, pak si musí pokecat semnou - a to se snažím na něho nedívat jinak se u toho ještě chechtá...pije půl hodiny a má to pak studené, tak to už ani nedopije, je to pěkná potvůrka
23. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Děkuji za podporu.
Steff, já si právě doktorům až tak nestěžuju a každopádně nějaké moje bolesti nejsou důvod k ukončení....takže zželelo nezželelo musím vydržet! Uvidíme zítra sand to přejde. Včera mi bylo dobře, měla jsem tu i kamarádku až do 22,45 hod, tak mi včerejšek děsně rychle utekl ještě i s tou holičkou....
Mel:jo, oni ty pojišťovny fungují lecky zvláštně :angry: :angry:
Rio:ježiši,takhle budou V. trápit :frowning2: , ale hlavně,že to jde napravit teď a že to nikdo nezanedbá...
23. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
Rio to trapeni Vojtiska nejak nekonci, ale snad ty dlahy zaberou a Vojtisek bude mit krasne prstiky.
Lao teda Vitek ma rad zeleninku, to je parada :wink:
Tetesko ja vim, ze te chteji udrzet v celku do 37tt, ale uz toho trapeni je nejak moc.

Tjoo me zase dneska boli podprisek, vzdycky jednou za me sic se mi pripomene ms, ze jako by mela byt :angry:
23. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
přidala jsem do alba nové fotky
23. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
steffi hlavně aby byly funkční, takhle chytá věci jen třemi pesty, ukoazováčky má pořád ohlé, měl by problém se psaním a tak....
23. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Rio no jasne, ale ja si myslim, ze se to zlepsi. Ale asi to bude chtit hodne cviceni..
Nadherny fotky, to je krasny smisek :wink:
23. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
no právě cvičení asi moc zatím nepomůže, spíš to prý vypadá na tu operaci ale uvidíme, no kdyby to pomohlo tak by na to šel
23. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Aha, a co to presne Rio ma? Nejake zkracene slachy?
23. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
spíš nedovinuté, oni taky přesně neví
23. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
To je zajimave, no budu drzet palecky, at to dobre dopadne!
23. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Rio, Vojtíšek je nádhernej! :dizzy_face: Fakt strašně roztomilej! Tak snad se mu ty prstíky brzy spraví - když už se to začne řešit teď... Teď čtu, že to vypadá na operaci. :confused:
23. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, u Campi bylo fajn, Ladunka vyrostla, co jsem jí naposledy viděla a je fakt moc spokojená, opravdu rozdíl. Olík je stejnej jako před dvěma týdny, vysmátej kluk z večerníčku :grinning: Hází srandovní kukuče, já ho žeru :grinning: Šly jsme do Prokopáku na vycházku, jde se tam z kopce a lesem, krása. Lada, Oli usnuli hned, Honzík se uřval. Pak jsem myslela, že vydrží spát, byl hotovej, nene, 30 minut a šmitec. řekla jsem, že to radši otočíme, holky v pohodě, věřily mi a Honzík za 5 minut dokázal, že jsem fakt nekecala, že otočení byla dobrá volba. No nic, dopadlo to nakonec tak, že mi holky tlačily prázdnej kočár do kopce, já nesla Honzíka, když se celkem uklidnil a já už nemohla, tak jsem ho posadila a celkem ok jsme dojeli domů. cestou domů jsem asi 150x nahazovala, vyřvával a dudlík a furt dokola, nakonec zas usnul. Mám teď tu novou autosedačku vepředu, ty posměru se můžou, i když je tam airbag. je to asi bezpečnější než nahazovat dudlík dozadu. Přijela jsem domů nějaká smutná, vyšťavená z těch řevů, achjo, holky, já už to fakt někdy nedávám. A teď zas noc a nahazování a otáčení, zejtra zas zabavování, mám depku asi :sweat_smile:
23. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Rio, Vojtík je krásnej a jak kouká třeba na břiše na tu knížku :grinning: Ty prstíky a dlaha - chudáček, snad mu to nebude vadit. Kéž by mu aspoň ta operace pomohla.
Pajdi, ten svetr z odkazu je nádhernej, škoda, že není :frowning2: Jména pro holčičky super, Eliška se mi dost líbila dřív a i teď, akorát že je to k našemu příjmení moc dlouhý. magdalénka taky krásný. Budete jim říkat těmi prvními jmény, že?
Mili, přístup obvoďačky se mi líbí :slight_smile:
tetes, teď napíšu trochu jinej názor než holky, doufám, že se nebudeš zlobit, myslim že ne. Já myslim, že by asi už byl lepší ten císař teď, že už jsou dvojky za vodou a tu váhu by dohnaly. Nebo je to problém mít mimi mírně pod 2,5kg? Kamarádce se narodila holčička tak nějak kolem 2,5kg a pohoda, nebo Stelinka, jasně, hlídalo by se víc přibírání, ale to by se zvládlo, ne? Tohle tvoje trápení a bolesti už je fakt moc a přijde mi tě i trochu líto, jak ti všichni píšou o dopékání, ale co ty? Zas aby ta cena za mírné dopečení nebyla tak velká, přece se bolestí nezblázníš... Ale na durhou stranu doktory k císaři dřív asi nepřesvědčíš, i když pokud neříkáš ty bolesti až tak... Svěř se jim, jak moc to bolí, to není srabáctví, jsi v nemocnici, tak sakra aspoň něco z toho, ne?
23. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.