• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jejda, Puzzi, to mě mrzí, že sis to moc neužila. Já se někdy cítím podobně, a to je H. asi náročnější než M. - ono je to prostě náročný celodenně pečovat o mimino. Zítra ráno už se určitě budeš zase cítit líp. :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Jo, Puzzi, teď nevím, jestli jsem Ti to už psala... 29. 6. odpo je sraz v Borským parku z Tveretu. Půjdeš?
23. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Evi, dík :slight_smile: Bane, celkově to bylo fajn, u Campi byl Honzík celkem ok. Dokonce mě nechal sníst v klidu skoro celej výbornej oběd, Campi udělala jáhly s masem a zeleninou a super okořeněný, fakt umí výborně vařit! :slight_smile:
Jsem ráda, že píšeš, že někdy taky máš takovej pocit mírné depky, já vim, to zas přejde. Snad dneska v noci nebudou otočky a breky a nahazování, nebudu dopředu negativně přemýšlet, ale přesně to poslední dobou dělám!
23. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Evi, to nevim s Tveretem, vy jdete? Asi bych šla, proč ne :wink:
23. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
rio chudak vojtik .....to me tak mrzi ze ma furt naky trapeni...
svetr moooc hezkej
tetes ja si myslim to same ...ze dvojky jsou uz v pohode a tohle je teda fakt peklo uz .....dyt nebudes mit pak vubec silu na ne
puzzi a ty se uklidni honzik byl nahodou hodnej ......a nahazovani no a co ...fakt si myslim ze se ti to v dobrem vrati ..bude te milovat ...a to je prece dulezity a to te bude hnat dal ..takze ser ndepku ok:slight_smile:))
23. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Puzzi, já mám taky občas depky - ta jednotvárnost a tak... Ale pořád si uvědomuju, jak jsem šťastná, že ji mám... A pak,když se zasměje, tak je to to nejkrásnější! :wink:
Jj, já bych taky šla. :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
A fotily jste?
23. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
jo jo s tim obedem musim potvrdit a musim to zkusit uvcarit mnaaaam
pak nahraju zase nake foto :slight_smile:)))
ja prijela uplne nabita a hrozne se mi to libilo :.-)))
hele oliver ma naky probouzeci tlacitko na zadech ..vytuh u prsa tak M. ze ho prenese do postylky a on oci jak lampiony :slight_smile:
autor
Dík Tek! Nojo, Campi mi dnes četla kousek z horoskop knížky o Honzíkovi a má v horoskopu, že bude maman jako poleno :grinning:
autor
JJ, Evi, to určitě, když se pak u mě Honzík uklidní nebo když se na nás směje, když si chvilku hraje, tak je to moc krásný. Ty myšlenky o stereotypu a dlouhým dni, kdy nevím, jak zabavit, se snažím ušlapávat. Je čím dál líp, to zas jo.
Nefotily, jsme to nestihly. Nebo možná fotily holky, když jsem odjela.
23. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
pracně jsem mu dala ty dlahy, oblepila a on hned prsty do puse a tak je doslintal, že to sundal, příšera jedna :angry: :grinning: tak jsem mu to dala znovu, jsem zvědavá kde je ráno najdu
puzzi i já někdy mám depky, ale na druhou stranu převažuje radost a štěstí z něho...Honzík Ti to vrátí, jsem si tím jistá
super že se sraz povedl, škoda že nebydlíte blíž, bych se připojila :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsme měli rehabku, opět veliká pochvala :slight_smile: už nemusíme vyvazovat nožky, ukázala nám stimulaci a přípravu na lezení a taky jak máme tak velký dítko nosit, kontrolu máme až za 2měsíce
23. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Anip, v čem spočívá příprava na lezení? Dáváš už Alexe do sporťáku?
23. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Anippe a jak nosit? Já nejradši nosím po zadkem a Honzík se mě drží za vlasy (auuu, je to hrozný, ale i když si je dám do ohonu, tak on si jich pár vytáhne a jede!). A když mě bolí ruka, tak ho dám zády k sobě, ale to vydržím jen chvilku. Dlouho už ho moc nenosím, dávám si pauzičky se s posazením všude možně buď sedím i já nebo jen Honzík.
ratuluju k úspěšné rehábce!
Rio, :sweat_smile: úspěch s dlahama, Vojtík ti dal jasně najevo, co si o tom myslí :grinning: Jo a dík za podporu,s eš hodná, taky bych tě ráda někdy poznala, budu muset někdy jet do brna.
23. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
puzzi no to Vojta fakt najevo dal, hned přišel na to jak to sundat :grinning: no jo do Brna bys přijet mohla, škoda že je to tak daleko, já bych tě totiž taky poznala strašně ráda :dizzy_face: :wink:
anippe Tobě už jsem blahopřála ale ještě jednou, takoá dobrá zpráva stojí za to :wink:
23. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Rio, anebo se někdy srazit v Praze, třeba příští letní sezónu, děti už budou větší :wink:
23. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak fotky pridany ....
rio vojtisek je nadhernej a stastnej a pyzamo je bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
no nějak se to udělá,já jsem velký cestovatel jen bych musela mít kde přespat, protože jinak by to Vojta asi nezváld ani když bude větší
23. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
pro tetesku
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2934261&vReferer=

annip ty voe to je super mam moc velkou radost..a jak probiha priprava na lezeni?
23. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Tek, nojo, tys vlastně fotila, já to nějak zaspala :sweat_smile: Super, se směju u popisků :grinning:
23. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
puzzi kdyby jsi jela do brna tak se hlasim :slight_smile:)))
23. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Rio, hele, my máme pokoj pro hosty, můžeme se na jaře domluvit a přijeď na tři dny :slight_smile: Pozveme na návštěvu Evu a majdu a Tetes a Míšu a Kačkou a to bude školka :grinning:
23. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Já ybla v Brně asi dvakrát v životě, tak až pojedu příště, tak tě beru, Tek :grinning:
23. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
puzzi a ja jako nic bo co?????????????????????
23. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
teksas no Tebe bych totiž taky ráda poznala :slight_smile:
fotky super, to jsou krásné dětičky a nejlepší fotka je ta s těma milencema :grinning:
23. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Rio:Vojtíšek je vážně krásnej :dizzy_face: A to pyžamo, to je úplná bomba, fakt se mi líbí. :dizzy_face:
Puzzi:neboj, Honzík má teď prostě období,kdy je zvídavej,ale ještě mu to fyzické možnosti neumožňují. Zase bude lépe.Teď možná budu plácat a nerozumím tomu,ale trochu mi přijde, že jsi z Honzíka nervozní,že hned začne plakat, ale třeba to k tomu trochu patří, prostě je to miminko tak občas pláče nebo se vzteká a nikdo se z toho nezblázní. :wink: Ježiši, teď jenom doufám, že jsem to napsala správně,mělo to být jako povzbuzení. :slight_smile:
Rio:ta operace by nebyla nic moc,ale zase jako maličkej by to snesl lépe než větší,ale jak to snese maminka,to nevím,viď :wink: Ale třeba to ještě půjde cvičením.
Puzzi:já se vůbec nezlobím, začínám si to myslet taky, už to prostě nedávám a nezvládám, strašně mi to bolí a dneska jsem pomalu probrečela den, ale zároveň mám strach,aby nebyly dětičky nedovyvinutý nebo opožděný jenom kvůli tomu, že mě něco bolí. :pensive: Třeba mi bude zítra lépe a zase se to o pár dní prodlouží. A hlavně zítra bych měla konečně vědět kolik dvojky přibrali.
anip:to je super pochvala, to musíš být pyšná mamina. :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
tek, tebe zvu také, pošlu ti písemnou pozvánku poštou, jestli dojede rio, vyžehleno? :grinning:
Tetes, jj, máš pravdu, negativně dopředu přemejšlim, ale zas na druhou stranu zkušenost je zkušenost a co vidím v okolí, tak mám fakt nejnáročnější dítě a asi to je pro mě těžký. Ale sakra je zdravej, šikovnej, co víc chtít, není náhodou náročnej po mě :sweat_smile:
no právě, to je otázka, kde najít tu rovnováhu mezi tvým fyzickým utrpením (jj, to už je asi fakt utrpení, jak tě to bolí) a vyvinutostí dvojek. Pláćat tě po ramenou, ať ještě vydržíš, je hezká věc, ale sakra proč by měl člověk furt něco vydržet? Fakt ten přínos 300 gramů dvojek je tak velkej? Nevim, nevíš, nevíme, doktory to nebolí, tak tě ukecaj vydržet, achjo no, vydrž!
23. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
puzzi no jo to by třeba šlo, ale je to teda dálka...no uvidíme, ale snad někdo pojede i na ten Vranov a poznám někoho už tam...jinak díky za pozvání, už mám jedno od Pudlyny :slight_smile:
tetes díky :slight_smile: no já bych operaci zvládla, mě jde hlavně o to, aby měl ty prsty funkční, protože to teď nemá a fakt by s tím měl problémy v jemné motorice. moc nevěřím, že se to zlepší jen dlahama, ale třeba jo, uvidíme
jinak myslím, že děti by to zvládli, vždyť i od té mé kamarádky byly menší než Tvoje a jak krásně prospívají - mohli by Ti dát injekci na dozrání plic, to dali i té kamarádce...hlavně aby Tobě bylo líp, protože to musí být šílené
23. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jééé, super fotky! Kokám, že Honzík byl Majdě nevěrnej a Puzzi to chtěla zatlouct! :grinning: :grinning:
Tetes, zkus to zítra probrat... Aby to tělo ještě fakt zvládalo...
23. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Holky všechny nové fotky jsou moc krásnýýýý :dizzy_face:
Jednu novou máme taky :wink:
hezký večír :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.