• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky.

Rio, Vojtíšek je krásnej :dizzy_face: . A doufám, že ty prstíčky se co nejdřív spraví, ale bez cvičení to asi nepůjde, ale věřím, že to zvládnete, páč jsi báječná máma :wink: .
Holky, super, že jste si tak užili srazík a fotky jsou nádherný. Hlavně je sranda jak je Honzula proti nim ohromnej :grinning: .Olík je samo taky fešák a je to prostě takovej kulihrášek co se pořád směje :dizzy_face:.Ladunka je krásná slečna, taková prostě už teď šmrncovní :wink:.Holky povedly se vám :dizzy_face:.
Já byla dneska u ségry v kadeřnictví, tak jsem zase za krásnou..si věřím :grinning:.
No a doma máme vše vystěhovan a zítra začne ten masakr, tak jsem zvědavá jak jim to půjde :wink:. Na 8.července až budu v té nemocnici jsem objednala úklidovou firmu, takže až se vrátím, tak tu bude krásně čisťounko. Do té doby to tady nějak přelíznu, aby se v tom dalo bydlet.
Jo a břicho jako na MS bolí pořád :frowning2:, mám strach aby to nepřišlo dřív.. :frowning2:.
23. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
TEk, ty fotky jsou bomba. Honzo naval dudel je super.
Puzzi, moc ti děkuji za podporu.
Puzzi, Honzík je skvělej, je zvídavej a prostě nemá vždycky náladu a nebaví ho zahálet. :dizzy_face:
Podle mě asi nejde až tak strašně moc o váhu jako o tu vyvinutost, ale to je stejně jenom hypotetické,páč pochybuju, že by to ukončili.....no prostě uvidíme zítra....
23. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
nooo puzz popremejslim o tom ....a uvidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele tet..tak podle zejtrejsiho UZ se uvidi asi neee? hele pokud nevivynuty nebudou jsou hotovy akorat se tam dopejkaj a pokud budou mit obe nad 2kg jakoze michal uz ma ..tak bych se na to zeptala
jo jo chtela potvora .....ale Ladun sla jako prvni po olikovi :slight_smile:)))
ja prave rius taky ...takhle je to naprdku
23. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Rehos ta Maruška je krásné sluníčko :dizzy_face:
Mili díky :slight_smile: to je super že jsi ještě krásnější :slight_smile: už abys to měla za sebou viď tu operaci...snad se MS nedostaví
23. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tetes já si taky myslím, že už ve 35.týdnu musej být hotový, že teď už jen rostou a pokud se budeš takhle trápit, tak to je snad lepší, aby je vyndali dřív i za cenu že budou chvilec v inkubátotu. Myslím, že už tak si to vydržela dlouho a oba jsou pěkný a mají super váhu. No prober to zítra s Mudrem a uvidíš. Ale bolestí brečet každej den bych nechtěla a hlavně bych to asi psychicky moc nezvládala.
23. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Rio, asi by byla ta operace fakt lepší, zvlášť když je Vojtík ještě malinkej a rozvoj jemné motoriky ještě před ním. Já sama mám po DMO s jemnou motorikou problém, nebo jako dítě jsem měla a není to nic příjemného, jestli může operace pomoct, jděte do toho.
Ehm, Evi, Honzík a nevěrnej? Nene, Ladunka po něm vyjela, on se bránil!!! :grinning:
Myslim, že tenisáci už mají plíce vyvinutý, už by ani ty injekce nepotřebovali.
rehos, pyšnej taťka - má být na co :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Rehos, Maruška v té obr pepici je srandovní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jak se důležitě tváří :grinning: :grinning: :grinning: .No je kouzelná :grinning: .
23. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Rio:myslím, že už by dvojky žádné kortikoidy nepotřebovali,páč plíce se prý dovyvíjejí do 35 tt....
Mílo, takže je z tebe krasavice inteligentní,jo?
23. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
puzzi ale oni by asi teď neoperovali spíš tak po jednom roce říkali, jenže když ty prsty bude mít pořád skrčený - a mít dlahu ještě 9 měsíců se mi nezdá, tak podle mě fakt ty šlachy zakrní, by to chtělo pořádně vyšetřit
teksas co ty taky???
no Tetes asi už jsou fakt vyvinutí, sice se říká že každý týden navíc dobrý, ale v tomto připadě si myslím, že ne pro Tebe
23. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Mili, děkujeme ti za pochvalu, sakra, Honzík taky děkuje v chůvě :sweat_smile:
Jé, snad ti vyjde v pátek dorazit na sraz, nová hlava, no víš co, nechoď, budu vedle tebe vypadat blbě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sakra, doufám, že ti ta MS nedojde, třeba jak tě prohlíželi, tak to tam nějak namohli? Držím palce!
Tetes, hm, ta vyvinutost fakt nevim, ale já jsem se taky narodila o měsíc dřív a nebejt posranýho porodu, že na mou mámu kašlali a já neměla kyslík, tak jsem úplně normální. Já myslim, že 9. měsíc už je jen a jen o tý váze.
tek, po olíkovi šla ladun, jo? Teda, na mladší, že se nestydí :grinning: Mně to neva, Honzík tu má blíž Majdu, si může vybírat!
Rio, aha, no to je jedno, v roce operace taky furt ok, lepší než to nechat do školy a pak teprve to řešit.
23. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
tak po kom půjde Vojta, no asi po Alexovi, protože s tím jeniným miminem se vídá :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
no ze bych teaky rada poznala kurna neeeeeee
milu fesak hubert osobne jooo?
juuu oliver je tuhej jupi jou jupi jouuuu jou jou :fearful:)))
23. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
achááááááááá tak jo teksas, to jsem ráda :dizzy_face:
no Vojta spí už hodinu a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
:grinning: Vojta a Alex :grinning: Né, ti dva se pak poperou o Stelinku!
Oliver je tuhej jako nikdo druhej :grinning:
a olik jako neeee jooooo? ty voe puzzi ty budes muset zehlit jako svina :slight_smile:)))
vojta muze jit po stelince neeee?ale to se zase bude prat s alexem
a co mladsi dyl vydrzi ze jo :slight_smile:)))
autor
Honzík spí dvě a půl a co jako! Víťééééz! :grinning:
23. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
rio to je jako pruda bo co?
presne tak a jeho tatinek je jeste tuzsi chudak ...ale muze si za to sam ze chodi spat pozde
23. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Vojta se rvát nebude, náhodou vlastně ten už nevěstu má - sice je o 4 měsíce starší ale co, aspoň ho pak všemu naučí :dizzy_face:
puzzi ty jsi střevo - básnické :grinning:
23. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
prd vitez bude vstavat v pet chachaaaaa ...a oliver v 9 heeeeec heeeeeeeeeeec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Ty voe Teksas, já už ani nevim, na co reaguješ, ale žehlit nic nebudu, my máme sušičku a moc nežehlíme, víš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
puzzi neni jen basnicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
puzzi ale Vojta spal 3 hodiny odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Ty voe, Teksas, jdu taky spát, hm, co ty na to? Já tě ráno v pět prozvoním, ty jako dýl spát nebudeš, si zvykej :grinning:
23. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
ty voe zehleni bylo o tom ze jsi si to pekne podelala nemistnou poznamkou na Olika :slight_smile:)) a to ze honzik si muze vybirat :slight_smile:))
23. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
sakra, jsem chtěla napsat Teksas, jdI taky spát!
ha si vypnu tedy preventivne zvoneni :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Jakou nemístnou, je mladší? Je mladší, tak vidíš, sama seš nemístná :grinning:
Rio, hm, 3 hodiny odpoledne, ty už taky jdi spát, to tady nebudu číst ty vaše průpovídky, jak vám děti spí :grinning:
23. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
holky dík, to víte že mám obrovskou radost, rehabka byla z A. vyloženě uprclá, hlavně z vlásků :grinning:

nosit máme na boku,směrem ven a držet pod vnitřní nohou, jen máme dávat pozor na futra :grinning: .Ta stimulace na lezení se těžko popisuje, jsou to takové polohové cviky, kdy se musí všechno správně držet, např. ho položím na bok, čelem od sebe, kolínko tlačím k bříšku a ramínko mírně směrem dolů, nebo ho držet za pánev ve vzduchu tak aby se rukama opíral o podložku, prcku musí mít podsazenou a ještě dva takový cviky.Zase nám připomínala že nesmí vědět na co má nožky, hlavně pozor na babičku aby ho ze srandy nestavěla na nožky :sweat_smile: prej to dělaj rády

holky fotky jsou super :wink: taky se mi líbí milenecká!
23. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
puzzi Ty tu asi zůstaneš sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já spát nejdu se zrovna dobře bavím :grinning:
23. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
anippe to mi někdy musíš ukázat to pak budu potřebovat třeba...ale možná nám to taky ukáže časem ta fyzioterapeutka kam v pátek jdeme
23. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.