• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Tak jdu spát já a trhněte si laskavě! :grinning:
Anipp, aha, vim jak na boku, tak nosí moje kámoška, já to nezvládám jednoruč. Moje máma umí Honzíka chytit a dát mu nohy pod sebe, že pak chvíli stojí na 4, je to něco z Vojtovky, musim se to naučit.
23. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
jsem zvědavá jak nám ta vojtovka půjde, ale na rehabilitaci doktorka říkala, že tím že je Vojta drobný to půjde líp a bude cvičit kratší dobu
23. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
rio klído ukážu, ale myslím, že na každé dítko ušije rehabka cviky na míru :wink:
ty seš ťunťa, rvát se o ženský :sweat_smile: :grinning: dřív stejně čekám boj o kyblíček :grinning:
23. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
anippe kyblíčky pořídím radši dva stejné až spolu půjdou kluci na píseček :grinning:
23. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Rio, Anippe ti to klíďo ukáže, ale nebude to zadarmo :grinning:
Já už spim, kdyby něco...
23. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
dva stejný kyblíčky nepomůžou, Alex vezme do pravý ruky jeden, do levý druhej a pidivojta ostrouhá :grinning:
23. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
puzzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: náhodou Vojta bude mít lopatku a tou ho praští a hotovo....a běž spát :grinning:
23. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Prosím tě, taková groteska, malej práská do velkýho a ten se drbe, co ho to štíplo :grinning:
dyť jdu spát, nejdu snad?
23. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
ty tu ještě jsi? :angry: :grinning: Vojta ho předroste má vyššího tatínka víš :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
:pensive: :pensive: :pensive: nejsem, zavírám.
23. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
a už má velké šlapky na noze říkal pan doktor :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Matky od dětí a takhle jim hrabe :grinning:
23. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ježiš, já tu nejsem půl hodiny a tady tohle! :grinning:
Rio, jj, podle té vel. chodidla se prý dá dobře odhadnout budoucí výška. :wink:

Tak dobrou! :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
mě nehrabe,mě ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vidíš puzzi i podle Evči bude Vojta velký a pak zmlátí aj Honzíka :sunglasses:
23. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Rio, tak to bych teda zase netvrdila... :grinning:
23. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
jéžiš ženský to se nedá ani číst .-D co to tu melete??? alopu spát tady hrabe už všem :slight_smile: a vidím, že Stela ostrouhá, když alex i Vojtík už nevěsty mají :grinning: Ael my už máme taky ženichy, tak jsem klidná :grinning:
23. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
No když v pátek bude mít Lada absenci, tak zastupuje Mariánka s Majdou, kluci se aspoň nemusí prát. No ještě vlastně Luky, to už bude náročný :slight_smile:
Puzzi: ani se tvé občasné depresi nedivím, měla bych to asi stejně, kdyby byla M. takhle náročná. Já třeba vím, že když jdu na procházku, tak je to pohoda a můžu si to užít a ne jen čekat, za jak dlouho bude řev, to je blbý. Ale určitě to přejde. nedávno jsme kočárkovaly s holkama koníkovkama z regionu PRaha 6 a ta jedna říkala, že jako malá brečela do roka a pak to přešlo, neříkám, že Tě to ještě takhle dlouho čeká, ale je to nakonec úsměvný, až to Honzík bude vykládat jednou svejm dětem, jakej byl jako mimino a jak sis s nim užila a kde všude brečel :wink:
24. čer 2009 v 00:27  • Odpověz
autor
tak já večer fakt šla spát a tady takový ještě, jo? Rio, Honzík má tak velký chodidlo, že bys nevěřila :grinning:
Jinak přeji všem dobré ránko, já měla noc plnou nahazování, ale obešlo se to bez mlíka. Celkem jsem i vyspaná, konečná zastávka byla v 6:00.
Kay, vždyť o Stelinku se už kluci perou, buď v klidu!
Terky, Campi mi taky včera říkala, že nějaký dítě do roka dost brečelo a pak najednou dobrý. Tak třeba... Do roka už to zvládnu, teď dva měsíce léto a pak už to bude cobydup :sweat_smile: Nejdřív jsem myslela 6N, pak 3M, 6M a furt nic, tak sakra v tom roce musí ta změna přijít :sweat_smile:
24. čer 2009 v 06:29  • Odpověz
Bré ranko,
co to tady včera bylo? Boj o nevěsty? :dizzy_face:
Dnešní noc docela dobrá, Luky se najedl ve čtvrt na osm, od osmi do devíti jsem houpala, utěšovala, skákala na míči. . . asi boleníčko či co, prostě řval jako když ho na nože berou. No ale spal do třičtvrtě na dvě, pak papu a dvě nahození dudlíku a spal do šesti, jen já do skoro tří nemohla usnout, protože jsem furt čekala, že začne zase brečet. :confused:
Jdu vás dočíst, kecalky.
24. čer 2009 v 06:51  • Odpověz
Rio, Vojtíšek je úžasný, no a pak je taky šikulka, co se bude trápit s nějakými zavázanými prstíky, radši cucá přímo je a né nějaké dlahy. :wink:
No a Olík, Lada a Honzík jsou užasní. :dizzy_face:
24. čer 2009 v 06:58  • Odpověz
Ahoj ptáčata, nespím jste spokojený :angry: :grinning: a v noci se Alex taky probudil, dostal prso, ale stejně nechtěl docela dlouho zabrat.Doufám že to bylo zcela vyjímečně.Ted přemýšlí a strká nohu mezi šprušle, jak se šprajcne bude řev.Doufám, že ještě zabere.

Hele jinak nevím co to tady mělo včera znamenat, ale to už je lepčí debata o hovně, ne? :grinning:
Mimochodem, nevíte, že ve velikosti to není? někdy se i obr bojí rány!

puzzi, jednou se dočkáš klidu a o to si toho budeš vážit víc!
24. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobre ranko,
docitat budu odpoledne, ted jdu jen pozdravit a pomalu valim do prace predavat vsechny veci sve nastupkyni. Normalne se uz tesim, az nic do ty prace nebudu delat :wink:
24. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
bré ránko

VŠE NEJ VŠEM HONZÍKŮM V TÉTO DISKUSI K SVÁTKU :dizzy_face:
24. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
rio: nádherný fotky a ještě nádhernější Vojtík, má fakt krásný oči :dizzy_face:
puzzi: teda ty si užíváš :unamused: , hele a on je v kočáru ještě asi v hluboké korbě že? nelíbilo by se mu víc ve sportáku, že by měl větší výhled a tak, když tam nechce spát?
jéé fotky ze srazu super, Laduška už je fakt veliká, je to fakt poznat
tetes: fakt tě obdivuju, ale jestli ti to pomůže, tak jsem v tom s tebou, páč mě je poslední dny táááák zle, že jsem včera večer málem bulela :unamused:
Mili: nové vlááásky ooooo tož se těším na pátek tím víc :sunglasses:
anip: super, že jste tak dobře dopadli na rehabce :wink:
24. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
ahojte
Po delší době jsem opět tu

Pajdi gratuluju k holčičkám :dizzy_face: ale třeba fakt ještě z toho jednoho bude kluk ať má taťka pokračovatele rodu :grinning:
Teksas,hezký fotky ze srazu,Olík je takovej smíšek :dizzy_face: Na Honzíkovi je vidět že fakt asi chvilku nevydrží v klidu :sweat_smile: Lada vypadá hrozně hodná :slight_smile: ale fotka "dej sem dudel" je skvělá :grinning:
Rio,to je mi líto že má Vojtík problémy s těma prstíkama ale třeba Vojtovka fakt pomůže a operace nebude třeba...
Tetes,to je v háji že ti je tak mizerně :pensive: Snad dneska s dr. dojdete k nějakýmu řešení ale taky myslim že už jsou dvojky dopečený a teď už jenom doháněj hmotnost.Ten 35tt je přeci už super :dizzy_face:
Anipp,pochvala od rehábky je super.Určitě to potěší za tu snahu,vždyť to perfektně zvládáš :dizzy_face:
Mílo,u dr. to koukám dopadlo jak nejlíp mohlo,za chvilku budeš bez bouličky a bude po starostech :wink: Mrcha určitě přijde včas,neboj....
Gucci,takže tajemství bylo odhaleno a v práci už to všichni vědí???Ale reakce dobrý :grinning: :grinning:
steffi to je dobře že už máš za sebe náhradu a pak ať si šéf trhne nohou a ty budeš mít konečně svatej klid :wink:

Snad jsem na nikoho nezapoměla,pokud jo tak se rovnou omlouvám :sweat_smile:
Jinak Pondělní UTZ dopadnul dobře,placenta mi pořád přesahuje pliku močáku ale vytáhla se natolik že už je to v normě,čípek mám 33mm.Mám se prej připravit na to že naše mladá bude droboučká a musim chodit na přeměřování tlaku pže ho mám vysokej :unamused:
24. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
mysky: ty už to máš taky za pár :wink:
24. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2935472&vReferer=

Přidela jsem aktuální pupek,včera se mě prodavačka ptala že je jí to trapný ale že už se 14dní s kolegyní dohadujou jestli jsem těhotná nebo jestli jsem jenom ztloustla :sweat_smile: :grinning:
gucci no,ale nějak mi to pořád nedochází :grinning:
HONZÍKOVI přeju všechno nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
Myska ahojda, prosím Tě, kde tu holčinu nosíš???? :astonished:
24. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Dík za Honzíka :slight_smile:
Mel, od dvou do šesti paráda, chápu, že očekáváš a nespíš, to je nejhorší :sweat_smile:
Anippe, třeba rostou Alexovi zuby, to je nejlepší výmluvy na podobný výjimečný noci :grinning:
Steffi, tak super, předej a hurá domů a na práci kašlat!
Gucci, nene, už je ve sporťáku, posazení pomáhá, je to lepší než dřív. Ale taky ho to baví koukat jen chvíli, když se propudí do nevrlosti, tak ani sezení nepomůže, ale je fakt, že někdy s ním jedu tady okolo vsedě třeba půl hodiny a kouká a dobrý. Sporťák je rozhodně zlepšení.
Gucci, to je mi líto, že je ti zle, sakryš, ve 14tt už by měly nevolnosti zmizet, holky,proč se neřídíte knížkama, když tam píšou, že 2. trimestr je nejlepší, tak je nejlepší, ne?
Mysky, to břicho a sousedky :grinning: :grinning: :grinning: Fakt jako na 32tt nechápu, ale buď ráda, aspoň se tak nenadřeš fyzicky a to dítě tam máš tak jako tak. I když teda nechápu kde :sweat_smile: Těším se na tvůj pupek před porodem, to bude něco jako měla Tetes ve 20tt :sweat_smile: ne ale nezlob se, ono to možná trochu štve, když ti říkaj, že máš malý břicho, ale fakt je to asi lepší, jestli se letos v létě dočkáme horka, tak vytáhni trika nad pupík, vyval to a bude jasno všem prodavačkám v okolí :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
mel ty jo,už máš hotový pomalu 6N,kdy jdeš na STK???? :grinning: :grinning:
puzzi,no právě aby vůbec nějaký léto bylo :sweat_smile: :sweat_smile: momentálně mám pocit že začíná podzim a já začnu nakupovat mikiny :angry: :grinning: Jak Honzík slaví???
24. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.