• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mysky: to břicho je fakt neskutečný, ale moje kámoška šla s takovým břichem rodit, málem jí nevzali do porodnice :slight_smile:
puzzi: je to fakt děs...asi jsem se dostala do dalšího levelu, a to, že mám hrozný hlad - ohřeju si jídlo a než se mi ohřeje, tak mě přestane chutnat, ale přitom mám ten strašný hlad, tak musím jíst, je mi z toho na blití, když se nutím (to se mi stalo včera), naštěstí donesl kolega zákusky, tak já snědla na o dva zákusky....pak mi volá pG jak mi je, tak mu řeknu jak mi je a že doufám, že mě doma nebude srát a on mi řekne, že jsem na něho nepříjemná, což mě jako dorazil, tak jsem mu udělala doma takovou přednášku, že ani cvičit nešel :slight_smile: , dneska pohledám nějaké články na netu a pošlu mu to at si to přečte...jdu spát je mi zle, ráno vstanu a je mi zle...doufám, že budu mít za to aspon hodné dítě....ted mi volala máma a prej, že to stojí za to, že zapomenu, že ona už taky zapomněla, tak jí říkám, že kua po 30 letech ještě aby ne :grinning:
24. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
jdu spát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

puzzi, zuby nee, ani jako výmluva.Byl to nějakej prd a když už ho probudil, tak dostal hlad a následně z MM je vždycky ukecanej, ale zhaslo se,ústa se mu zacpala dudlem, chvilku teda mrčel, ale do 20 minut zabral!

jo a Evka se ptala na sporták, jj Alex už by se ani do hluboké nevlezl :sweat_smile: a mám dojem, že v něm vydrží dýl, i když na srazu to tak nevypadalo :grinning:
24. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Mysky, na STK jdu v pondělí. Pak hned manžu znásilním, pokud nepadnu radši únavou do postele a nebo pana chotě nezabiju. Včera jsem měla co dělat, abych nevybuchla. . . No nic, to možná byly "jen" těhotenské hormony a nebo únava. :angry: :unamused:
24. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Á u Gučiů bylo taky veselo, no já přemýšlím, že panu choti napíšu mejla, aby si uvědomil jak se chová, lepší napsat, než pak začít na něj řvát jak nepříčetná, čímž bych si moc nepomohla.
24. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
mel: já jsem i psala mail :wink: , já mu to dycky pošlu černé na bílém a pak mu to doma ještě dovysvětlím
24. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Mel,já se neptala proto abys mi hned vyprávěla kdy se chystáš veverkovat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anipp,kolik měří Alex????On asi taky nebude žádnej trpaslík co?? :slight_smile:
gucci,no jo.Tak jsi postoupila zas o kus dál,nastává fáze kdy dostaneš chuť na něco co neni doma,tak poženeš PG v naprosto nevhodnou dobu do krámu pro určitou věc a než on se s ní stihne vrátit tak se nacpeš něčim jinym a tamto už nebudeš chtít :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za to tě on bude naprosto milovat :sweat_smile:
24. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
mysky, tak sorry no. . . I když po včerejšku jsem tak nabroušená, že jestli mi to vydrží pár dní, tak hned tak nic nebude, byť bych veverkovala až bych brečela. :dizzy_face:
gucci, já napíšu a doma už neprobírám. Je tím pro mě vždy vše vyřešeno a pak se k sobě chováme už naprosto normálně. Chci jen, aby se nad sebou trochu zamyslel.
24. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
mysky 70cm :wink: mimochodem, já to tvoje břicho taky nechápu :sweat_smile: jsem zvědavá kolik bude ta vaše princezna vážit
24. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Mel,to se urovná :wink:
24. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
tak, články poslány :sunglasses:
24. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
si ze mě v těch mailech Rodiny dělaj prdel ne:
Definitivně by již měly ustupovat ranní nevolnosti i časté nucení na moč. :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
gucci, srandu si určo dělají, a časté nucení na moč jsem spíše měla myslím až v tom třetím trimestru. No a pálení žáhy mělo ustoupit tuším kolem 34.tého týdne a já se toho nedočkala. . . Moc těm řečem nevěř, každé těhu je jiné. . . Radši to nečti, zbytečně se rozčílíš. :wink:
24. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno- všechno nej nej Honzíkům :dizzy_face:.
Puzzi- to je mi moc líto, že sis to moc neužila :frowning2: . Ale uvidíš, že dnešek bude zase lepší. Jsi skvělá mamča a zvládneš to :wink: .
Puzzi- jj, budeme jim říkat Eli a Madlenka. Včera už jsme definitivně rozhodli a vyřadili Rozárku :wink: . Já Tetesce taky psala, že si myslím, že by byl už lepší ten císař teď. Oba už jsou nad 2kila, takže to by už dohnali raz dva a Terka by se konečně cítila líp.
Teri- já si myslím, že teď už mají dovyvinuté i plíce, takže by neměl být problém. Zkus se dneska zeptat dr.
Holky děti jsou krásné, ta zamilovaná je super a Olík s těmi ksichtíky božský :dizzy_face:.
Mili- jez hodně citrónu, namačkej si ho do vody a pořád popíjej, to by mělo oddálit ms.
Mysky- kde ji bobka máš?? :sweat_smile: Já už mám 3x tak větší břušek než Ty?
Guci- zapomeneš :wink: . Já už si taky kolikrát říkám, že musím mít úplně všechno. Blití 4 měsíce v kuse, pak migrény, šílené krvácení z nosu, předčasné stahy- a děsně mě to štve. Ale pak přijde UZ, já uvidím prďolky a v tu ránu je mi úplně jedno, jak je mi blbě nebo že mě furt něco bolí. A hlavně pG za chvíli určitě pochopí, jak Ti je a bude se chovat úplně jinak :wink: .Honza je teď skvělý :dizzy_face: .
Guci- vydrž prťka, kolem toho 15tt to fakt přejde a bude trošku líp :wink: .
24. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
mel: já vím, já to beru s rezervou, ale u mě se dycky fakt "trefí" :grinning:
Pajdi: jééé a já ti chtěla zrovna napsat, že jsem pro Rozárku :wink:
no já chápu, že to se mnou pG taky nemá lehké, navíc po něm nemůžu chtít, aby se do mě vcítil, když to nikdy nezažil ani nezažije, ale víc snažit by se mohl :grinning:
24. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojda Pajdi, vše nej Tvému choti.
No a vše nej i ostatním Honzíkům. :dizzy_face:
Venku je nádherné počasí, to mi ty plíny a cíchy budou nádherně schnout. :angry:
24. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Anipp,to vám A. drobátku vyrost :sweat_smile: těžce konkuruje Honzíkovi :grinning:
gucci častý chození na WC a nevolnosti měli přejít???? :fearful: sakra,tak todle období jsem asi propásla :grinning: ale třeba budeš patřit k těm štastnym :wink:
Pajdi,hezký jména máte vybraný...Elišku jsem chtěla já,ale by radši Adélku tak mu asi ustoupim.No jo,jenže ty jsi takovej drobek a navíc s dvojčatama takže to bříško budeš mít určitě veliký
24. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Guci- možná ještě Rozárka přijde do porodu do kurzu, ale spíš ne. To jméno není totiž v kalendáři, tak jsme si H. říkali, že by jí bylo líto, kdyby Elišce všechny děti přály k svátku a Rozárce ne, protože by nevěděli kdy. Ale uvidíme ještě. zatím vede Majdalenka. Navíc já jsem Pavlína Marie Magdaléna, tak to bude mít i po mě :wink: .
Mel- děkuji, vyřídím, teď je u vás v Praze a přijede až někdy v noci.
Mysky- vždyť Ty jsi taky takový drobek :dizzy_face: .
24. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Pajdi: rozálie v kalendáři je ne? má svátek 13/3 na Růženu :wink:
24. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Rozálie tam není, ale Růženka jo. Jenže to spoustě lidí nedojde.
24. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Pajdi já v kalendáři Rozárku mám....4.9 :wink:
24. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
mysky, Honzíka jsme včera večer zapili šampáněm a dneska přijdou odpo naši a chlebíčky, chudák Honzík toho asi moc nenaslaví, ale my jo :grinning:
Gucci, pG to schytal, ale chápu, i když i chlap to má těžký, těžko se do těch nevolností vžije, achjo, ale měli by se snažit se vžít. Jinak máma mi taky v těhotenství říkala, že to není med, že si to ještě pamatuje a že ať počkám po porodu (a já jí nevěřila, po porodu už to je přece jen a jen krása :grinning:).
Anippe, Alex je větší než honzík na dýlku, honzík měl 70 v půl roce. Alex je dlouhán diskuze :slight_smile:
Mel, až tady holky nemohoucí založí klub nadržených, tak ty budeš jejich vedoucí :grinning:
Pajdi, ale jo, včera jsem si to užila, pokecaly jsme s holkama a tak. ta depka byla obecnější, nejen ze včera ale z procázek delších a zabavování obecně. ale jinak honzíka trénuju na nespavé procházky, ted jsme půlhodiny jezdili tady poblíž (kdyby začal vyvádět, at jsme brzo dóma). honzík sedí, kouká napravo nalevo, vydržel půl hodiny a kdyby nezačalo pršet, tak asi ještě dýl, takže super, časem se prostě v kočáru spát nebude a snad si zvykne koukat po okolí.
pajdi, no ty si to vyžíráš už dávno, dvojky ti to ale určitě vynahradí!
24. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Jé, 10:18 se Honzík narodil, to se mi povedl příspěvek na ten čas :slight_smile: Jsem ujetá na čísla asi :grinning:
24. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky! Tak dnes spánek do půl sedmý, ale pak jsem ještě uhoupala do půl devátý. :sweat_smile:
Dneska jedu s M. ke kamarádce na chalupu - vyloženě super počasí! :angry:
Puzzi, Honzíkovi všechno nejlepší! :slight_smile:
Mysky, super, že UTZ dopadl dobře! Ale to snad není vůbec možný, že máš tak malinký břicho! :confused:
Anip, já už právě chtěla dát M. taky do spoťáku, prot. je mi jasný, že by se jí tam líbilo 100x víc, ale paní na rehabilitaci mi to zakázala... Tak teď nevím... :unamused: Ale ona už se do hlubokýho stejně za chvilku nevejde.
Gucci, to je mi líto, že je Ti furt takhle... Ale mě bylo blbě taky dýl než 1. trim.
Pajdi, jé, vy bedete mít taky Madlenku?! :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Mysky, Adélku? A neva, že bude mít svátek po narozeninách? Hezký jméno ale, to určitě :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky,
teda, Mysky, ty máš fakt prcka pupka :wink: Aspoň nebudeš muset šíleně shazovat. S tlakem mě to mrzí :frowning2: Hlavně že tě ale hlídají :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Moje kamarádka má taky Madlenku a říká jí někdy Majíš, to je super, se mi líbí takový různý komoleninky :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
díky ženy, musím vydržet
jdu si vybrat dneska parfém, tak snad budu mít dobrou ruku :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Jj, Magdaléna připadá v úvahu i u nás :slight_smile: No jenomže u nás bude (pokud vůbec) zase kluk :grinning:
24. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
tjo se tady Majíš rozjely :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
puzzi já původně Adélku vůbec nechtěla,ale teď začínám váhat že bych manželoj ustoupila
Evi,tak počasí nic moc :unamused: ale snad si to na chalupě užijete i tak
lao,ten tlak by měl bejt o.k když neni bílkovina v moči a neotejkám takže je to spíš preventivní :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.