• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Lao a proč myslíš že zase kluk???A od kdy že se začínáte snažit??? :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: u nás mohla být taky Madla...no tak nic, nebudu trapná

Evi když je sporták polohovací do lehu, tak proč by jako nemohl být?i když se teda přiznám , že ho mám v první poloze, je to jakoby měl pod hlavou klín.

mysky já měla taky děsnej tlak, ale jak píšeš, bez bílkoviny v moči a otoků se to jen sleduje.Já si ho povinně měřila doma a bylo to většinou ok
24. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
myskyv: zdravim a musim taky napsat, ze břiško pidi mini, ale super. Jsem zvedava, jaky jmeno u vas nakonec vyhraje.

anippe: prosim prosim, az budes mit cas, poslala bys mi ty retrofotky, ja to propasla a v albu uz je prd prd

Honzikovi vsechno NEJ. To je hezky, jak si puzzi s manzelem pripijeji na oslavu sampanskym, F. je dost neslavici, to me mrzi.
Ja ani nevim, kdy ma Lada svatek.

gucci: ja mela v tehu pocit, ze se v parfumerii zebleju, tak snad to u tebe tak nebude a neco vyberes. Ja treba chapala, ze F. nema pro moje tehotensky nevolnosti uplny pochopeni, mne nejvic stvala tchy, ktera preci tehotna byla, ale ji asi spatne vubec nebylo, tak jak by to pochopeni mohla mit.. Citila jsem se vedle ni jako nejakej slabej kus, kterej to vsechno moc proziva.

pajdi: dve holcicky nadhera, to je krasna kombinace. Tatinek z nich nakonec bude ucuravat.
24. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak jsem zpět z chirurgie a pan doktor mě teda moc nepotěšil :unamused: .Budou mě operovat jak laparoskopicky, tak mi budou dělat i klasický řez.Pže ta boule na třísle je už velká, mám tam zánět a hlavně by se k tomu blbě dostávali, takže tam budu mít taky díru :confounded: .No to budu vypadat.
Jinak jsem volala na výsledky krve a vše okááá, zítra mám ještě volat na moč.
Tak a zkusím vás dočíst.
24. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Holky, rezervace Clovickov od 15:00 na pana Koníka :grinning:
24. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Gucci, teda vybírat si parfém těhotná... To bych neriskovala. :wink:
Puzzi, Majiš se mi zrovna moc nelíbí... I když my říkáme M. občas Madlenáč. :sweat_smile:
Lao, proč myslíš, že kluk?
Ježiš, to je najednou Madla nějak v kurzu! :grinning:
Anip, no právě - já si to taky říkala. My máme polohovací ne úplně do lehu, ale tak 30 st. (bych tipla).
Campi, to my zase slavíme všechno. I oplozeniny! :grinning: Ty nevíš, kdy má L. svátek? :confused:
24. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Mili: na jizvu se vykašli, hlavně at tě pořádně zkouknou a ví se už, co s tebou :wink: ...stejně už si vdaná tak nemusíš být super krásná :grinning: :wink:

Campi: :grinning:
neozvali se náhodou z NDR?
24. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Mili, to mě mrzí, ale určitě nebudeš mít žádnou hroznou jizvu... Kamarádka 2 roky po císaři (což je 100% větší jizva) už ji nemá skoro vůbec vidět!
Campi, :grinning: :grinning: Doufám, že tam nebudu první! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
evi: já už dávno nebleju a blbě je mi furt, tak je to jedno a smrdět fakt necu :grinning:
24. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Gucci, tak to jsi to Mile hezky vysvětlila! :grinning:
No, já bych si těhotná parfém fakt nevybrala - to se mi dělalo blbě, jen jsem míjela parfumerii... :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
campi máš to tam, ale nečekej něco převratnýho :sweat_smile: je to moje práce!
24. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Mysky- fakt ji máš v kalendáři? Já nee. :confused:
Puzzi- já to neberu tak, že bych si to vyžírala, prostě mám více problémů, ale to jsem měla i před těhu, takže se s tím dalo vlastně počítat. A všechny problémy mizí při každém UZ :dizzy_face: . To spíš Teteska si to teď vyžírá :cry:. Doufám, že jí je dneska lépe.
Jé vy už jste slavili včera? My půjdeme možná s H. na večeři zítra nebo v pátek. I když nevím, včera mi volala teta a říkala, ať se opovážím někde lítat po venku i když mi to dr. dovolila, že do ukončeného 6. měsíce je to strašně rizikové. Takže jediné čeho tím docílila je to, že mě zase děsně nahlodala a vystrašila, co kdyby se něco stalo, tak bych si do konce života vyčítala. A tak jsem se těšila, že občas někde vypadnu. No teď fakt nevím, jestli k tomu budu mít odvahu. :frowning2:
Holky ani u vás v Pze není hezky? Já myslela že jo, hlásili, že už má být krásně a k nám by to mělo dorazit zítra. Takže kulové, jo? :angry:
Evi- jj, budeme se po vás opičit :dizzy_face: , nevadí?
Campi- já si taky myslím, že H. bude potom z holčiček učurávat. Holčičky bývají tatínkovi mazánci. Ale teď je H. trochu líto, že si nebude mít s kým jezdit s autíčky, kterých má ve sklepě hromadu a dvě autodráhy. Ale říkala jsem mu, že i kdyby to byly dvě holky, tak jim tu autodráhu může klidně složit a jezdit si s nimi. Já jsem si taky hrála s autodráhou. A strašně chtěl do pokoje takový ten koberec s cestami, na který jsem já alergická, vůbec se mi nelíbí :grinning:, takže jsem šťastná, že tam nebude. Teda aspoň doufám, že nebude :grinning: .
Miluško- já si myslím, že v těch tříslech sice řez mít budeš, ale malý, tak neboj. Hlavně ať je to pryč. Na jizvy se vykašli, to není důležité. Pak to opálíš a nepůjde to vidět :wink: .
24. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
http://www.metropole.cz/cz/centrum/mapa-centra/
Clovickov je u Intersparu. Je to v patre a myslim, ze se tam leze z prizemi (videla jsem to jenom zdola).

gucci: neozvali, ale vcera vecer jsem jim psala, ze tu kalkulaci chcete i bez pripadne slevy.

evi: svatek ma nekdy v lete, protoze kdyz jsem byla tehotna, tak mi v lete rikala sousedka, ze ma zrovna Lada svatek a bylo to v lete :grinning: . Ve F. rodine se svatky teda slavi hodne, prejou si a davaji si darky. U nas si ani nezavolame. Ale mam rada, kdyz se otevre sekt a lidi si prituknou jako to delaji puzziovi pri ruznych prilezitostech.
24. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Pajdi, to víš, že nevadí, naopak! :wink: Autodráha je super i pro holky! :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
campi, no nevíš jestli je tam někde kolem výtah??? Abych půl hodiny nebloudila po metropoli a nehledala ho. Na tý mapě je to hrozně pidi k nevidění. :angry:
24. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
ty voe nestiham ....:slight_smile:
cheneli jsme az do 10:15
a mam tady desnej binec
24. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
pajdi: vsak koberec s cestama muzou mit i holcicky a nedavno mi kamaradka rikala, ze jejich dvouleta holcicka si v obchode zasadne vybira auticka. Ten koberec se mi taky nelibi, hlavne se mi zda takovej skrabavej :unamused:

gucci: radeji vyber nejakou mensi velikost, po porodu budes mit zase jiny cichovy vnimani a parfem bys treba prestala pouzivat. Ja teda zacala parfemovat az ve 3. trimestru, driv jsem to nedala.

mili: taky myslim, ze jizva nebude tak patrná. Dr. se podle myho snazi, aby to nebylo nejaky veliky a po nejaky dobe jizva vybledne.
24. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Ha, už jsem výtah našla (podařila se mi mapa zvětšit). . . Je přímo u človíčkova, teď jen najít ho i v reálu. :confused: To zase bude made in panika. :dizzy_face:
24. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
tek: nese. mi s chrnenim do 10:15. Ja Ladu rano premlouvala, aby aspon lezela u nas v posteli a nezadarilo se. Ted si spinká, ale já uz jsem plne vzhuru, takze sedim na gauci (a misto abych si cetla v posteli) a datluju na koně.
24. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
m.e.l: nebuj, vzhledem k tomu, ze do clovickova asi míří spousta zenskych s kocarky, tak na to budou zařízení :sunglasses:
24. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Pajdi fakt,v obouch kalendářích jí mám,slaví společně s Jindřiškou
Mílo na jizvě nesejde,hlavně že to konečně pomůže :wink:
Campi,rezervace na pana Koníka je trefná :grinning: :grinning:
Evi jsi tu odstartovala éru Madlenek :slight_smile: Ono je to fakt moc hezký jméno
24. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
campi, jj už jsem na to přišla kudy jít. Prostě dojít až na konec Metropole, Interspar snad neminu, je dost velkej. :dizzy_face: Jo a rezervace na pana Koníka se mi líbí, to se bude jinak pamatovat než když byla v čajovně rezervace na Steffi a její jméno . . . :wink:
24. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Abych to uvedla na pravou miru, tak ja rikala: "rezervace na konik" a pani se ptala: "dobre, na pana Koníka" :sweat_smile:
24. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Evi- tak to jsem ráda, že nevadí :dizzy_face:.
Mel- to najdeš, neboj. A v nejhorším máš pusu, tak se zeptáš. Určitě tam bude spousta lidí :wink: .
Tak mě parfémy vůbec nevadí, naopak když je mi z nějakého pachu zle, tak si nastříkám na ruku parfém a fetuji :grinning: :grinning: .
Holky co ta Teteska, jsem zvědavá, jak dopadne ten UZ a pohovor s dr.
24. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Taky jsem mela Magdalenu na seznamu jmen, moooc hezky jmeno to je :sweat_smile:

anippe: diky za fotky, k tomuhle bych F. nepřiměla. My mame jedninou fotku ve trech a vypadame tam, jako bychom k sobe nepatrili :unamused: .
24. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
campi, dobrý. :sweat_smile: No nějací páni s námi budou, ale je jim ještě fuk že jsou páni. :dizzy_face:
24. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
:angry: my máme koberec s cestama, ale já ho taky nechtěla :grinning: na konec mi P. popsal jak to bude bezva až s A budou na něm řádit, tak jsem povolila.Je pravda že Alexe položím na přebalovák pást a on může na tépichu voči nechat , jak je barevnej:sweat_smile:
24. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Evi, na jak dlouho na chalupu, i s přespáním? Počasí fakt super :grinning: Majdalenáč je super :grinning: Stejně je to fajn jméno se spoustou možností Magdalenka, Madlenka, Majdalenka, Majda a různé blbosti okolo :slight_smile:
Lao, jak zase kluk? Na 50% jo, to je fakt :sweat_smile:
Mysky, a kolik má tlak? Já měla ke konci občas až 140/90, ale to až po 35tt.
Campi, s tím asi nic neuděláš, když F. nechce slavit. My jsme zas naopak slaviči, každá příležitost dobrá, jako u Evamikojc např. oplozeniny a každej měsíc Honzíka a když mu bylo 200 dní, si vždycky na všechno připijeme :sweat_smile: Třeba kdybys udělala něco dobrýho a hezkej večer, že má Lada svátek, tak by se F. přidal :wink:
Mili, to je mi líto s jizvou, ale tu ti udělají v třísle? Tak moc vidět nebude, to schováš do plavek. Oni ti tu jizvu určitě udělají hezky a malou. Evi, fakt dva roky po císaři jizva nevidět? Já jí mám furt červenou nebo spíš tmavě růžovou - ale ani mě to nijak nedeptá, mám z ní jakože hezkej pocit, že jsem tudy porodila dítě, nevim, i kdyby to někdo viděl, tak je mi to fuk.
Campi, haha, tak tam taky nebudu první na Koníka :grinning: Děkujeme :slight_smile:
Pajdi, to máš na druhou stranu pravdu, ty už sis toho zažila tolik a pro nic, tohle je pro dvojky, to je mnohem lepší! :slight_smile: Nojo, pozdravuj od nás tvýho Honzu, vše nej k svátku :wink: my jsme slavili soukromě včera s P. a dneska budeme slavit zas a našima a s babi :grinning:
Pajdi, ani v Plzni není hezky, prší.
teksas fakt provokuje se spaním. I když Honzík už ráno mi dal hodinku čaqs od 8 do 9 a teď už spí zas skoro hodinu a doufám, že ještě bude, tak to není špatný.
Koberec s cestama máme od mámy, podle mě bude super, až si bude po něm Honzík jezdit s autama, jestli ho to teda bude bavit :sweat_smile:
Mimochodem, za půl roku jsou Vánoce, už sháníte dárky? :grinning:
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky já vím, že ta jizva asi nebude moc velká, ale štve mě to.Už jsem 3x byla na laparce a mám ty jizvy ošklivé, prostě jak jsou v tom stejném místě vícekrát řezané, tak už se to tak pěkně nestáhne. No co můžu dělat.A opálit bohužel ty jizvy nejdou... :confounded:.
Jojo Gucci mi to pěkně vysvětlila :grinning: .
Campi, rezervace na pana Koníka..dobrý :grinning: .
A co Teteska? Nevíte o ní něco? :confused:
Pajdi já jako malá chtěla pořád auta na vysílačku, takže se nebuj koberec s cestama bude :wink: :grinning: .
Jo a Pajdi tady u nás v Praze je 13 stupňů, vítr a déšť..tipovala bych to tak na měscí listopad. Je to hnus fialovej :angry: .
Holky já jsem zvědavá jestli ten sraz stihnu..tak ráda bych vás všechny poznala...
24. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Mílo, sraz stihnout musíš jinak uvidíš. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mám jizvu po císaři krásně schovanou pod špekem. :grinning:
Puzz, dárky na vánoce??? Nebuď jak moje mamka s babi, byli na doffče něco hezkého tam viděly a mamka už má 4 dárky pro Lukyho. :astonished:
24. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.